Esileht Pereelu ja suhted LLaisk mees

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: LLaisk mees

Postitas:

Ma ei tea mida enam teha, oleme mehega koos olnud 3a, selle aja jooksul on ta end nii käest lasknud – hügieeni osas, toitumise osas-kaal 30-40kg juurde tulnud aga ka koolide osas (kõik koolid on ta pooleli jätnud), lisaks elame ta isaga koos (emaga on ta isa lahutatud), aga ma sooviks enamat ja olen ka pidevalt seda maininud peale tülisid ta isaga kuid siiani ainult lubadused ala et koliks ülesse korrusele elama kas võigi esialgu v et võtaksime korteri, nüüd ütleb et aga ta polegi nõus korterit võtma vaid tahab ikka välja osta kui laenu saame ja mainis et kui ei saa laenu, et siis VB on ta nõus üürima aga ma pigem ei usu, ma tahaks eluga edasi liikuda aga samas tean, et ma ei saa teda sundida sest hiljem muidu tülid, et aga ma ju ise tahtsin korterit mitte tema vms, see laiskus üldse on tulmud sellega et elame ta isa juures ja on leidnud endale ameti, kus saab käia millal tahab aga sellega on ta end nii käest ära lasknud plus see tegelikult pole tal ametlik töökoht ka, elame hästi aga see kõik on minu närvide arvelt tegelikult. No mis mõttes minu närvide arvelt – ma lühidalt ei kannata tema isaga koos elada, sest ta isa on väga töökas inimene, kuid kahjuks on ka meil oma elu ja ei soovi kellegi teise elu n-ö elada nende tobedate reeglite järgi mis ausalt öeldes on absurdsed (no täiesti pedant see isa tal – nt käterätte võib ainult ühe rätikäga kuivatada ja teise käterätiga käsi), lisaks mis veel häirib ongi see et mees teeb seda mida isa ütleb ala peseb nõud kõik kohe ära ehkki toas vedelevad meil küll nõud, et nagu milleks nagu kellegi teise pilli järgi mängida, jah elame ta majas ja see ok aga minu osas pole see ok kui ta käitub ainult isa juuresolekul nagu pailaps aga minul laseb mdea pesu pesta ja koristada..Mees teab täpselt et mulle ei meeldi selline eluviis, jah hetkel rahulik aga peale seda kui tuli välja, et ta ei tahagi üürida ss seda rohkem ma nendele asjadele mõtlen, lisaks noh nüüd kui siis 3ndast koolist ära tuli pole ta väga ise otsinud ka ausalt öeldes tööd ja tundub et lähima aasta jooksul seda ei tee, isa tal muidugi seda ei tea sest mdu viskab välja vnh pigem hakkab üüri küsima kommukatele lisaks, kas ehk on mingeid mõtteid mida sellise mehega peale hakata?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea mida enam teha, oleme mehega koos olnud 3a, selle aja jooksul on ta end nii käest lasknud – hügieeni osas, toitumise osas-kaal 30-40kg juurde tulnud aga ka koolide osas (kõik koolid on ta pooleli jätnud), lisaks elame ta isaga koos (emaga on ta isa lahutatud), aga ma sooviks enamat ja olen ka pidevalt seda maininud peale tülisid ta isaga kuid siiani ainult lubadused ala et koliks ülesse korrusele elama kas võigi esialgu v et võtaksime korteri, nüüd ütleb et aga ta polegi nõus korterit võtma vaid tahab ikka välja osta kui laenu saame ja mainis et kui ei saa laenu, et siis VB on ta nõus üürima aga ma pigem ei usu, ma tahaks eluga edasi liikuda aga samas tean, et ma ei saa teda sundida sest hiljem muidu tülid, et aga ma ju ise tahtsin korterit mitte tema vms, see laiskus üldse on tulmud sellega et elame ta isa juures ja on leidnud endale ameti, kus saab käia millal tahab aga sellega on ta end nii käest ära lasknud plus see tegelikult pole tal ametlik töökoht ka, elame hästi aga see kõik on minu närvide arvelt tegelikult. No mis mõttes minu närvide arvelt – ma lühidalt ei kannata tema isaga koos elada, sest ta isa on väga töökas inimene, kuid kahjuks on ka meil oma elu ja ei soovi kellegi teise elu n-ö elada nende tobedate reeglite järgi mis ausalt öeldes on absurdsed (no täiesti pedant see isa tal – nt käterätte võib ainult ühe rätikäga kuivatada ja teise käterätiga käsi), lisaks mis veel häirib ongi see et mees teeb seda mida isa ütleb ala peseb nõud kõik kohe ära ehkki toas vedelevad meil küll nõud, et nagu milleks nagu kellegi teise pilli järgi mängida, jah elame ta majas ja see ok aga minu osas pole see ok kui ta käitub ainult isa juuresolekul nagu pailaps aga minul laseb mdea pesu pesta ja koristada..Mees teab täpselt et mulle ei meeldi selline eluviis, jah hetkel rahulik aga peale seda kui tuli välja, et ta ei tahagi üürida ss seda rohkem ma nendele asjadele mõtlen, lisaks noh nüüd kui siis 3ndast koolist ära tuli pole ta väga ise otsinud ka ausalt öeldes tööd ja tundub et lähima aasta jooksul seda ei tee, isa tal muidugi seda ei tea sest mdu viskab välja vnh pigem hakkab üüri küsima kommukatele lisaks, kas ehk on mingeid mõtteid mida sellise mehega peale hakata?

See on mingi luuletus või?

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolige sinu korterisse. Sa ei tulnud ju puu alt mehe juurde ometigi.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolige sinu korterisse. Sa ei tulnud ju puu alt mehe juurde ometigi.

Kirjastiili järgi on tegu nii noore inimesega, kes elas enne vanematega.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma enese kooliteega tuleks alustuseks jätkata… Siis võib mõtteid juurde tekkida, kuidas taolisi olukord lahendada.

 

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üürite kodu ja arvad, et muidu laisk mees hakkab rohkem pingutama, suutes tänaste hindade juures panna nii palju kõrvale, et osta kodu?

Enne tuleb lõpetada kool, leida erialane töökoht, asuda sissemaksuks raha koguma, osta kodu või vähemalt panna paika plaan ja alles siis koos elada.

Pole paremat iga kui praegu oma elu parandamiseks. Kujuta ette stsenaariumit, kus võtate üürikorteri, kool jääb lõpetamata, sest töö ja naise kõrvalt ei jõua, sünnivad lapsed? Muidugi on naisi ja mehi, kes suudavad korraga palju, aga see mees ei tundu selline.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vana see mees on, kellele isa peab ütlema, et pese nõud ära või kuivata käsi sellesse rätikusse?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vana see mees on, kellele isa peab ütlema, et pese nõud ära või kuivata käsi sellesse rätikusse?

Pisavate oskustega, et koolidesse sisse saada?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahuta!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vana see mees on, kellele isa peab ütlema, et pese nõud ära või kuivata käsi sellesse rätikusse?

Pisavate oskustega, et koolidesse sisse saada?

Huvitav vastus. Kui vana sa oled? Piisavate oskustega…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me ei suutnud seda ilma kirjavahemärkideta soga isegi kokku lugeda.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isast on kahju. Poeg on tema koju toonud endale elukaaslase ja nad mõlemad tahavad tema kodus elada nagu seapesas (või hotellis). Miniahakatis ühisellu ei panusta, poeg ütlemise peale natukegi. Ja nii kolm aastat järjest…

Ja mõlemad on veel harimatud ka 🙂

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neiu on nime järgi 20. Ilmselt mees ka siis midagi sinnakanti. Ja kolme aastaga 30-40 kg juurde võtnud?

Otsi normaalne mees. Ja õpi kirjutama.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea mida enam teha, oleme mehega koos olnud 3a, selle aja jooksul on ta end nii käest lasknud – hügieeni osas, toitumise osas-kaal 30-40kg juurde tulnud aga ka koolide osas (kõik koolid on ta pooleli jätnud), lisaks elame ta isaga koos (emaga on ta isa lahutatud), aga ma sooviks enamat ja olen ka pidevalt seda maininud peale tülisid ta isaga kuid siiani ainult lubadused ala et koliks ülesse korrusele elama kas võigi esialgu v et võtaksime korteri, nüüd ütleb et aga ta polegi nõus korterit võtma vaid tahab ikka välja osta kui laenu saame ja mainis et kui ei saa laenu, et siis VB on ta nõus üürima aga ma pigem ei usu, ma tahaks eluga edasi liikuda aga samas tean, et ma ei saa teda sundida sest hiljem muidu tülid, et aga ma ju ise tahtsin korterit mitte tema vms, see laiskus üldse on tulmud sellega et elame ta isa juures ja on leidnud endale ameti, kus saab käia millal tahab aga sellega on ta end nii käest ära lasknud plus see tegelikult pole tal ametlik töökoht ka, elame hästi aga see kõik on minu närvide arvelt tegelikult. No mis mõttes minu närvide arvelt – ma lühidalt ei kannata tema isaga koos elada, sest ta isa on väga töökas inimene, kuid kahjuks on ka meil oma elu ja ei soovi kellegi teise elu n-ö elada nende tobedate reeglite järgi mis ausalt öeldes on absurdsed (no täiesti pedant see isa tal – nt käterätte võib ainult ühe rätikäga kuivatada ja teise käterätiga käsi), lisaks mis veel häirib ongi see et mees teeb seda mida isa ütleb ala peseb nõud kõik kohe ära ehkki toas vedelevad meil küll nõud, et nagu milleks nagu kellegi teise pilli järgi mängida, jah elame ta majas ja see ok aga minu osas pole see ok kui ta käitub ainult isa juuresolekul nagu pailaps aga minul laseb mdea pesu pesta ja koristada..Mees teab täpselt et mulle ei meeldi selline eluviis, jah hetkel rahulik aga peale seda kui tuli välja, et ta ei tahagi üürida ss seda rohkem ma nendele asjadele mõtlen, lisaks noh nüüd kui siis 3ndast koolist ära tuli pole ta väga ise otsinud ka ausalt öeldes tööd ja tundub et lähima aasta jooksul seda ei tee, isa tal muidugi seda ei tea sest mdu viskab välja vnh pigem hakkab üüri küsima kommukatele lisaks, kas ehk on mingeid mõtteid mida sellise mehega peale hakata?

See on mingi luuletus või?

Tundub jah, et mingi vabavärss.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav vastus. Kui vana sa oled? Piisavate oskustega…

Ütleme piisavate. Mis koolist juttu on? Ei võeta kõiki kooli või ma eksin?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjastiili järgi on tegu nii noore inimesega

Et siis umbes 3. klass, nii 9-10-aastane?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpeta ära see suhe ja liigu eluga edasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpeta ära see suhe ja liigu eluga edasi.

Tundub, et tal pole kuskile minna, raha pole, parasiteeribki koos mehega selle isa kaelas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastuseks kõikidele teile küsimustele, olen 21 ja mees on 25. Ma olen lõpetamas kõrgharidust, mehel on lõpetamata kõrgharidused (erinevad erialad). Ma ei saa kuskile minna kui mees seda ise ei soovi, jah tean et oleks juba ammu siis maha jätma aga kui tõesti inimest armastad siis nii lihtsalt see ei käi kahjuks. Saan aru jah, et ega ma kirjutamisel suurt tähelepeanu ei pööranud, sest kirjutasin seda meeleheites. Ma ei arva, et olen laisk inimene või et aidata ei soovi, lihtsalt sooviks enda elu elada ja ausalt-öeldes ega ei tekigi soovi ta isaga mingitki pistmist teha kui inimese iseloom lihtsalt ei sobi kokku (no toome veel näiteid: tuli koju ja lõugas mehe peale, sest ta isal on pingeline töö). Lisaks noh ma näen tegelikult seda tööd, mis vaja teha (maja renoveerimine-tegu on väga suure majaga kus elavad üürnikud sees, niitmine, kodutööd, aias nokitsemine jne) aga ma ilmselt ei näe vb tulevikku sellisel kujul sellel suhtel. Ausalt öeldes ma ei ole selline inimene, vb prioriteedid hetkel ka teised, raske on lihtsalt aru saada mida mees plaanib aga noh eks seda näitab aeg…Loodan et saite natuke paremini situatsioonist aru. Ma olen ausalt töökas inimene (olen käinud kive korjamas, suved veetnud tööd tehes, kooli kõrvalt käin ka tööl) aga ma ei ole selline inimene kes aias nokitseks ja ega suur majapidamine najlaasi ka nüüd pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No täitsa tore, kui mul on maja, elan seal, rabelen elu eest, et kuidagi toime tulla ja seal elaks veel mu poeg, kes midagi ei aita teha. Lisaks toob veel mingi naise sinna elama, kes ka midagi ei aita, ainult viriseb ja piriseb. Viskaks küll närvi mustaks ausalt öeldes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mõistan ka tema isa poolt, kuid põhimõte ongi selles et ma tahan ise enda elu elada mitte kellegi teise elu. Maksame muidugi kommunaale ka. Lihtsalt kuna selline elustiil pole minu teema siis sealt ka need probleemid tekivad. Kuid siiski midagi peab olema viltu et ta isal on mitme erineva naisega lapsed olnud..ega niisama need naised ta isalgi minema ei ole läinud…

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mõistan ka tema isa poolt, kuid põhimõte ongi selles et ma tahan ise enda elu elada mitte kellegi teise elu.

Tahad enda elu elada, leia hea palgaga töökoht, asu kiirelt kõrvale panema ja osta isiklik korter. Mees jäta maha. Hetkel sa elad lootuses, et mees õpib, töötab ja teenib, mis tähendabki seda, et elad läbi mehe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa elad kellegi teise kodus, siis tuleb paratamatult järgida selle pere reegleid. Sa oled 21 – seega sa ei koli ilmselt seepärast ära, et sinul ei ole hetkel tööd ja raha, aga eeldad, et “mees” seda teeks? See mitu naist on sinu äial olnud, see ei ole tähtsust. Sina ei saa võõra mehe kodus enda reegleid luua. Selleks on vaja oma kodu luua. Kui sa ei ole rahul, siis paratamatult – mine tööle, kooli kõrvalt saab edukalt tööl käia ja üüri kuskil korterist kasvõi tuba. Võin öelda, et sa oled ju täiesti laps, elukogemus puudub, oled kolinud ema-isa juurest mehe juurde. See ei ole mingi elu. Minu soovitus – iseseisvu, aga mitte teiste kulul, vaid pürgi ise edasi! Kui sa 21-aastaselt oled rahulolematu, siis millest me veel räägime?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole tõesti rahul, sest 2 mehega maja jagamine…tahan et mu mehel oleks võim midagi öelda aga ta ei ütle ka sõnakestki kahjuks. Ma ei eelda, et mehel on raha, sest püüangi leida töökoha peale kooli lõpetamist ja seetõttu olen ka kannatlik olnud kõik see aeg. Lihtsalt tunnen, et vajan elus nn pöördepunkti, tahan et mees otsustaks kas soovib minuga koos olla või mitte. Ma ei saa temast üldse viimasel ajal aru mida ta ise elult soovib, kui küsin kuidas ta meie elu nt 10a prst näeb siis ega ta midagi erilist ei vasta..ainult vaevu vastab kui küsin kas nii või naa..:/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole tõesti rahul, sest 2 mehega maja jagamine…tahan et mu mehel oleks võim midagi öelda aga ta ei ütle ka sõnakestki kahjuks.

Niinii. Noolid mehe isa tegelikult?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole tõesti rahul, sest 2 mehega maja jagamine…tahan et mu mehel oleks võim midagi öelda aga ta ei ütle ka sõnakestki kahjuks.

Niinii. Noolid mehe isa tegelikult?

Juba teemaalgatuses oli aru saada, et isa kombed istuvad neiule palju paremini. Ju suurest hingesegadusest see teema kokku kirjutatud saigi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tahan et mees otsustaks kas soovib minuga koos olla või mitte

Sohh. Nii tahadki elada, et sätid oma elu teise inimese soovide järgi, mitte iseenda järgi? Kui aga hoopis Aadu tahab sinuga koos elada, siis kohe lähed?
Ja ära aja seda armastuse juttu. Sa oled lihtsalt temast sõltuv, maailm tundub üksi olemiseks liiga keeruline ja ohtlik. See on sul lihtsalt mugavussuhe, mille oled enda õilistamiseks mõelnud maailma suurimaks armastuslooks, mida saab lõpetada vaid sinuväline asjaolu või saatuse sõrm või teine inimene.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

püüangi leida töökoha peale kooli lõpetamist ja seetõttu olen ka kannatlik olnud kõik see aeg. Lihtsalt tunnen, et vajan elus nn pöördepunkti, tahan et mees otsustaks kas soovib minuga koos olla või mitte.

Motivaator millegi tegemiseks on mees ja kui see mingil põhjusel sinu soovi järgi ei tee, käitud mehega samamoodi, milles kirjeldad meest, miinus ülekaal.

Lõpeta suhe selle mehega alustuseks, kool, magister (vanuse järgi oletan, et käid kõrghariduste esimest astet), leia erialane töö, kui pole rahul, otsi teine eriala, aga see lõpeta igaks juhuks ära ja seejärel otsi mees. Sul on oht sõltuvussuhteks nagu nimetati ja mehel samuti. Mehe isa juurde kolimine polnud tark tegu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust see tekst ss ka kopeeritud on ngu?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Pereelu ja suhted LLaisk mees