Esileht Kodunurk Lõhe hind ja kvaliteet

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Lõhe hind ja kvaliteet

Postitas:
Kägu

Kes on kalasõber ja ostab külmsuitsufileed? Kust eelistate osta?

Maximas oli hiljuti pakkumine 19.90 kilo ja tundus hea kvaliteediga ja maitsev. Nädal hiljem käisin Nõmme turul, kus oli Peetri lõheäri, sama toote kilo 33.90. Olin sunnitud ostma, kuna kiirustasin külla ja minu peale jäi lõhe. Ausalt öeldes ei tundnud mingit maitse erinevust. Tean küll, et Maxima on pigem suunatud madalaid hindu hindavatele inimestele ning Nõmme turg üks kallimaid kohti, aga selline hinnavahe on suisa hämming. Mõlema kala juures oli kiri, et tuleb Norrast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maximas oli hiljuti pakkumine 19.90 kilo ja tundus hea kvaliteediga ja maitsev. Nädal hiljem käisin Nõmme turul, kus oli Peetri lõheäri, sama toote kilo 33.90.

Sooduspakkumine ja tavahind ongi erinevad ilmselgelt.

Selle sinu 19.90 tavahind on samuti 34,90

https://barbora.ee/toode/kulmsuits-lohefilee-fish-port-viil-100-g

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

34 eurot mingi kasvanduse lõhe eest on ikka meeletult suur hind.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

34 eurot mingi kasvanduse lõhe eest on ikka meeletult suur hind.

Nalja teed või? Töötlemata kala hind on juba kohe 20 eurot, töötlemisel on kaod+lisakulud. Hinnad alles tõusevad.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nalja teed või? Töötlemata kala hind on juba kohe 20 eurot, töötlemisel on kaod+lisakulud. Hinnad alles tõusevad.

No siis soolaku sisse oma lõhe ja söögu ise.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nalja teed või? Töötlemata kala hind on juba kohe 20 eurot, töötlemisel on kaod+lisakulud. Hinnad alles tõusevad.

No siis soolaku sisse oma lõhe ja söögu ise.

No külmsuitsufileel ja õrnsoolafileel on vahe, just, see suitsuvärk eks ole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No külmsuitsufileel ja õrnsoolafileel on vahe, just, see suitsuvärk eks ole.

Kama kaks, ma ei hakka seda ostma 34 eurot kilo, mille kohta öeldi, et jube odav ja varsti alles näed hinda. Ei osta selle rahaga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See Maxima lõhefilee on koguaeg sama hinnaga 1.99, ostan seda tihti ja väga hea on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

34 eurot mingi kasvanduse lõhe eest on ikka meeletult suur hind.

Kasvanduse lõhet süüa on üldse kahtlane tegu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

balti-jaama turul on kala odavam kui nõmme turul

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kama kaks, ma ei hakka seda ostma 34 eurot kilo, mille kohta öeldi, et jube odav ja varsti alles näed hinda. Ei osta selle rahaga.

Mul täiesti ükskõük, mida sa teed või ei tee. Liha, kana, munad jm on varsti samut 2 korda kallim.

34.- eur/kg on viimased aastad juba olnud. Täna avastasid või?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll on hea, et suitsulõhe ei maitse mulle, päris kurb oleks vist muidu sellist raha välja käia 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll on hea, et suitsulõhe ei maitse mulle, päris kurb oleks vist muidu sellist raha välja käia ????

Soolafilee eest käid ju täpselt sama hinna välja.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll on hea, et suitsulõhe ei maitse mulle, päris kurb oleks vist muidu sellist raha välja käia ????

Soolafilee eest käid ju täpselt sama hinna välja.

Ostan ainult sooduka ajal, max 20 olen nõus maksma kilo eest, kui ei saa selle hinnaga, siis olen ilma 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostan ainult sooduka ajal, max 20 olen nõus maksma kilo eest, kui ei saa selle hinnaga, siis olen ilma ????

No külmsuitsu saab ka soodukaga 20.- nii et pole vahet, milline töötlus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema siin juba nn poolfabrikaadist, aga mul pigem teine mure. Nimelt on teatud poodide maaletoojate puhul täheldanud, et lõhel või forellil on vastik mudamaitse juures. Lisaks veel Maxima ja Rimi kala on nii tuhmi värvi lihaga. Sealt enam kala ei osta. Viimasel korral oli sama asi Coopi kalaga. M.V Wool kala. Jäle mudamaitse juures. Toorest kala julgen Selverist või Prismast osta. Lidl’i kala jäi proovimata, sest oli otsa saanud. Olen valmis rohkem maksma kui saaks kõrvalmaitseta kala. Soovitus kala majoneesiga ära rikkuda ei ole hea, sest mulle ei maitse (soe) majonees.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb rohkem tootjast kui hinnast, ma nt ei osta Kapten Granti asju, kõik on imelik, külmsuitsukala on pudrune, mingi imelik konsistents. Mingi tootja odav suitsulõhe oli ka imeliku maitsega.  Wooli oma on ok enamasti. Vici oma on ok, mõnikord pisut ära kuivanud. Viimaseid ostan pigem soodukatega ja mitte pidevalt. Soolalõhet teen ise.

Toore lõhega on ka värskus muidugi omaette teema ja kui on mudamaitse, õnnestub seda ilusti peita- marinaadid alates pestost kuni tsillikastmeni, till-petersell-sidrun, tomativiilud+sibularõngad peale jms. Majonees lõhega on nii algeline, ülirasvane ka.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleneb rohkem tootjast kui hinnast, ma nt ei osta Kapten Granti asju, kõik on imelik, külmsuitsukala on pudrune, mingi imelik konsistents. Mingi tootja odav suitsulõhe oli ka imeliku maitsega.  Wooli oma on ok enamasti. Vici oma on ok, mõnikord pisut ära kuivanud. Viimaseid ostan pigem soodukatega ja mitte pidevalt. Soolalõhet teen ise.

Vot kus inimesed on erinevad. Kapten Grant külmsuitsu filee on parim kõigist, mis müügil. Pealegi oli teise tootja poolt tehtud pimetestis võitja.

Seda mõtlen: https://ecoop.ee/et/toode/21689856-kapten-grant-kulmsuitsu-lohefilee-100g

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema siin juba nn poolfabrikaadist, aga mul pigem teine mure. Nimelt on teatud poodide maaletoojate puhul täheldanud, et lõhel või forellil on vastik mudamaitse juures. Lisaks veel Maxima ja Rimi kala on nii tuhmi värvi lihaga. Sealt enam kala ei osta. Viimasel korral oli sama asi Coopi kalaga. M.V Wool kala. Jäle mudamaitse juures. Toorest kala julgen Selverist või Prismast osta. Lidl’i kala jäi proovimata, sest oli otsa saanud. Olen valmis rohkem maksma kui saaks kõrvalmaitseta kala. Soovitus kala majoneesiga ära rikkuda ei ole hea, sest mulle ei maitse (soe) majonees.

Aga kas lõhe mitte oma olemuselt päriselt polegi tuhm? Seda erkrõõsat tekitatakse ju lisaainetega.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas lõhe mitte oma olemuselt päriselt polegi tuhm? Seda erkrõõsat tekitatakse ju lisaainetega.

Jah, ilus erk värv tuleb söödast, tehaksegi selleks, et inimesed paremini ostaks. Maitsel vahet pole.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll on hea, et suitsulõhe ei maitse mulle, päris kurb oleks vist muidu sellist raha välja käia ????

Soolafilee eest käid ju täpselt sama hinna välja.

Soolafilee teed loomulikult ise, mis ime pärast seda kalli raha eest ostma peaks?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soolafilee teed loomulikult ise, mis ime pärast seda kalli raha eest ostma peaks?

Mis ime pärast ma 2 kg filee peaksin 40 euro eest ostma, oma käsi määrima ning jändama, kui söön ainult 100g ning maksan selle eest 3 eurot?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soolafilee teed loomulikult ise, mis ime pärast seda kalli raha eest ostma peaks?

Mis ime pärast ma 2 kg filee peaksin 40 euro eest ostma, oma käsi määrima ning jändama, kui söön ainult 100g ning maksan selle eest 3 eurot?

Mis imepood see on, mis fileed ainult 2 kilo kaupa müüb?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prismas kohapeal suitsetatud on parim

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis imepood see on, mis fileed ainult 2 kilo kaupa müüb?

Lõhefileest lõigatakse sulle sobiv tükk? Ma olen aru saanud, et terve filee kaupa tuleb osta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis imepood see on, mis fileed ainult 2 kilo kaupa müüb?

Lõhefileest lõigatakse sulle sobiv tükk? Ma olen aru saanud, et terve filee kaupa tuleb osta.

Muidugi lõigatakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi lõigatakse.

Selgelt kirjas, et müüakse terve fileena:

https://kalamajakas.ee/pood/lohefilee-jahutatud/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selgelt kirjas, et müüakse terve fileena: https://kalamajakas.ee/pood/lohefilee-jahutatud/

Kalamajakas pole ju ainuke pood. Prismas ja Rimis saab küll tüki osta, ei pea tervet fileed või tervet roogitud kala ostma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selgelt kirjas, et müüakse terve fileena: https://kalamajakas.ee/pood/lohefilee-jahutatud/

Kalamajakas pole ju ainuke pood. Prismas ja Rimis saab küll tüki osta, ei pea tervet fileed või tervet roogitud kala ostma.

Veebipoodides (Selver, Barbora, Prisma jne, võimalik, et on erandeid) ei saa tõesti valida nt 200g fileed, küll aga lõigatakse poes kohapeal soovi korral fileest õiges kaalus tükk.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kalamajakas pole ju ainuke pood. Prismas ja Rimis saab küll tüki osta, ei pea tervet fileed või tervet roogitud kala ostma.

Ei saa ikka, aru, miks ma peaksin ise mässama, kui asi on a valmiskujul müügil? Pealegi on külmsuitsukala palju parem.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Kodunurk Lõhe hind ja kvaliteet