Esileht Ilu ja tervis Lõhnad

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Lõhnad

Postitas:

Soovitage lõhna. Poes on neid palju ja minul aega vähe. Soovin saada teie soovituse põhjal valiku, mida testima minna. Mulle meeldivad pigem värsked ja samas soojad lõhnad. Natuke ehk isegi mõrkjad. Meeldib, kui lõhnal on nö järellõhn, sügavus. Meeldib näitels muskus ja mustsõstar. Näiteks on mul varasemalt olnud Carolina Herrera “212”, Nina Ricci “Premier Jour”, Nina Ricci õunalõhn, Boss Orange “Sunset”, Chanel “Chance”, Givenchy “Ange au Demon”, Hetkel DKNY roheline õun, kuid mingi sügavus jääb puudu. Mul on ka Trussardi “Donna”, kuid selles on mingi noot, mis mulle ei istu. Lisaks on olnud ka üks Woodi esimestest lõhnadest, mille puhul meeldiski see puidusus, kuid seda lõhna kandes tundus see kuidagi nii üheplaaniline. Versace “Bright Cristal” oli ka liiga iseloomutu lillelõhn. Armani “Si” ja see Lancome’i “La Vie Est Belle” on aga liiga läilad. Ehk on kellelegi minuga sarnanae maitse ja oskab midagi põnevat soovitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 22:22; 04.02 22:54; 05.02 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hugo Boss “Femme”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa. See on mustsõstralõhn.
Manifesto Yves Saint Laurent on ka tunda mustsõstranooti, aga need kaks lõhna pigem magusamapoolsed. Deep Red Hugo Bossilt äkki? On mustsõstar, on värskem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hugo Boss The Scent Intense. Mõnus naiselik lõhn.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.02 16:46; 04.02 16:47; 06.02 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa. See on mustsõstralõhn.
Manifesto Yves Saint Laurent on ka tunda mustsõstranooti, aga need kaks lõhna pigem magusamapoolsed. Deep Red Hugo Bossilt äkki? On mustsõstar, on värskem.

Manifesto on nii rõve lõhn, nagu mingi vene vanamutt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.02 16:46; 04.02 16:47; 06.02 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

chanel gabriella
armani because its you
chanel eau tendre
need hetkel minu lemmikud
eau tendret on 5 pudelit olnud, because ostsis äsja teise pudeli ja gabriella on mu jaoks uus avastus.
neis kõigis supleks ka koguaeg.
enne seda on bossi femme, ninaricci kõik õunad on lemmikud olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu nimetatutest on mu lemmikud olnud ja on siiani Nina Ricci “õunalõhn” ja “Premier Jour”. Üks lõhn, mis on mul olnud ja on lemmikute lemmik vist 20 aastat, on Kenzo Le monde est beau.
https://www.fragrantica.com/perfume/Kenzo/Le-Monde-Est-Beau-1469.html

Eestis vist enam ei müüdagi, kui kuskil leiad, anna siia märku????. Aga see on minu jaoks lihtsalt imeline lõhn, värske, justnagu oleks magus, aga pole ka, iseloomukas – pole seda kellelgi tundnud????. Võtan hoogu ja kogun raha, et välismaalt tellida.
Dolce Gabbana The One ka meeldib muidu, seda saad kindladti kuskil nuusutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.02 21:38; 05.02 10:27; 05.02 16:16; 05.02 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nina Ricci on küll jube vanamutikas, tehke endale ja teistele teene ja ärge kandke. Parim lõhn sinu kirjelduse järgi oleks minu eelistuste kohaselt nt Gucci Guilty, väga unikaalne, aga super hea – parajalt sügavust ja soojust, aga pole kõige raskem. Black Opium meeldib paljudele, samuti Armani Si. Kõik iseloomuga ja omamoodi lõhnad, ei lõhna nii nagu pipratoosi või oma vanaema nuusutaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu nimetatutest on mu lemmikud olnud ja on siiani Nina Ricci “õunalõhn” ja “Premier Jour”. Üks lõhn, mis on mul olnud ja on lemmikute lemmik vist 20 aastat, on Kenzo Le monde est beau.
https://www.fragrantica.com/perfume/Kenzo/Le-Monde-Est-Beau-1469.html

Eestis vist enam ei müüdagi, kui kuskil leiad, anna siia märku????. Aga see on minu jaoks lihtsalt imeline lõhn, värske, justnagu oleks magus, aga pole ka, iseloomukas – pole seda kellelgi tundnud????. Võtan hoogu ja kogun raha, et välismaalt tellida.
Dolce Gabbana The One ka meeldib muidu, seda saad kindladti kuskil nuusutada.

Tänan vastajaid soovituste eest. Püüan homme testima minna. Kenzo lõhna leidsid googeldades Photopointist. Ma ei tea, kui usaldusväärne see pood lõhnade kategoorias on. https://www.photopoint.ee/parfuumid/394193-kenzo-le-monde-est-beau-zlute-edt-50ml?from_shop=www.photopoint.lv

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 22:22; 04.02 22:54; 05.02 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu nimetatutest on mu lemmikud olnud ja on siiani Nina Ricci “õunalõhn” ja “Premier Jour”. Üks lõhn, mis on mul olnud ja on lemmikute lemmik vist 20 aastat, on Kenzo Le monde est beau.
https://www.fragrantica.com/perfume/Kenzo/Le-Monde-Est-Beau-1469.html

Eestis vist enam ei müüdagi, kui kuskil leiad, anna siia märku????. Aga see on minu jaoks lihtsalt imeline lõhn, värske, justnagu oleks magus, aga pole ka, iseloomukas – pole seda kellelgi tundnud????. Võtan hoogu ja kogun raha, et välismaalt tellida.
Dolce Gabbana The One ka meeldib muidu, seda saad kindladti kuskil nuusutada.

Tänan vastajaid soovituste eest. Püüan homme testima minna. Kenzo lõhna leidsid googeldades Photopointist. Ma ei tea, kui usaldusväärne see pood lõhnade kategoorias on. https://www.photopoint.ee/parfuumid/394193-kenzo-le-monde-est-beau-zlute-edt-50ml?from_shop=www.photopoint.lv

Kui viitsid, anna siia ka teada, mis neist nimetatutest sulle meeldisid. Lihtsalt huvitav oleks vaadata, kas niiviisi eelmiste lemmikute järgi saab midagi soovitada????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.02 21:38; 05.02 10:27; 05.02 16:16; 05.02 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin poes ära. Testritele lasin Bossi “Femme” ja “Scent” (nüüd märkan, et soovitati Intense versiooni), Chaneli “Gabriella”, Kenzo “Le Monde …” (seda oli Tartu Kaubamajas, saadaval ainult 50 ml pudelid) ja müüja soovituse järgi ka Versace “Versense”. Bosso lõhnadest meeldis “Femme” (mõnus soe lõhn blondile naisele – minu seos selle lõhnaga), Scent jäi kuidagi nõrgaks, kuid nagu öeldud, testisin valet versiooni. “Gabriella” suhtes ei oska veel seisukohta võtta. Kahtlema on ta iseloomuga ja julge lõhn nagu Chanelil ikka. Soovitan ehk “Coco Madmoselle” kasutajatele suvelõhnaks. Väga värske lõhn oli “Versense”, kaalun selle ostmist suveks. Pean seda nahale laskma, sest kohati tundub natuke nagu õhuvärskendi, kuid siis jälle mitte. Kenzo lõhn oli minu jaoks nagu “kojujõudmine”, väga minu lõhn. Uskumatu, et see nii kaua turul olnud ja ma pole seda märganud. Olen kuidagi alati Kenzo lõhnadest mööda käinud, sest see üks tuntud lõhn on loonud mingi kuvandi. Pudel tundub ka selline, milles justkui poleks see lõhn sees, mida ma otsin. Aga näed, võta näpust. Püüan käia teisi soovitatud lõhnu ka testimas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.02 22:22; 04.02 22:54; 05.02 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lemmikud on olnud Armani Acqua di Gioia ja Aigner Too Feminine, samuti Laura

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin poes ära. Testritele lasin Bossi “Femme” ja “Scent” (nüüd märkan, et soovitati Intense versiooni), Chaneli “Gabriella”, Kenzo “Le Monde …” (seda oli Tartu Kaubamajas, saadaval ainult 50 ml pudelid) ja müüja soovituse järgi ka Versace “Versense”. Bosso lõhnadest meeldis “Femme” (mõnus soe lõhn blondile naisele – minu seos selle lõhnaga), Scent jäi kuidagi nõrgaks, kuid nagu öeldud, testisin valet versiooni. “Gabriella” suhtes ei oska veel seisukohta võtta. Kahtlema on ta iseloomuga ja julge lõhn nagu Chanelil ikka. Soovitan ehk “Coco Madmoselle” kasutajatele suvelõhnaks. Väga värske lõhn oli “Versense”, kaalun selle ostmist suveks. Pean seda nahale laskma, sest kohati tundub natuke nagu õhuvärskendi, kuid siis jälle mitte. Kenzo lõhn oli minu jaoks nagu “kojujõudmine”, väga minu lõhn. Uskumatu, et see nii kaua turul olnud ja ma pole seda märganud. Olen kuidagi alati Kenzo lõhnadest mööda käinud, sest see üks tuntud lõhn on loonud mingi kuvandi. Pudel tundub ka selline, milles justkui poleks see lõhn sees, mida ma otsin. Aga näed, võta näpust. Püüan käia teisi soovitatud lõhnu ka testimas.

No küll on armas lugeda, et keegi veel ennast “ära tundis” “minu Kenzos”.
Muide, see on tegelikult ka suvine lõhn ja talvine ja minu arust sobib absoluutselt igaks aastaajaks ????. Nagu keegi siin tabavalt kirjutas – ma lihtsalt kümbleks selles kogu aeg????. Kahjuks hetkel on 30 ml pudeli põhjas vaid tilk, mida hoian mingiks eriliseks sündmuseks ja et saaks aeg-ajalt lihtsalt tuju tõsta nuusutamisega.
Aga ilmselt meil sarnane lõhnamaitse, sest Versense on mulle ka sümpaatne, mu emal on see olnud ja oli meeldiv tunda seda lõhna.
Ja Kenzo lõhnad on jah väga erinevad, kunagi sain kingiks mingi helesinises pudelis, minu jaoks täitsa out, liiga vesine. Mees kinkis Kenzo Intense, liiga vänge, nagu oli ka hea, aga tundsin, et ma ei kanna seda välja. Siis kinkis selle mooniga Kenzo, algul võõristasin, nüüd juba suudan kanda. Vähemalt pole nagu Escada suvelõhnad, mis minu ninale lõhnavad kõik ühte moodi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.02 21:38; 05.02 10:27; 05.02 16:16; 05.02 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin oma lõhnad üle, mul on kasutusel ka Paco Rabanne Ultraviolet (vanim variant, neid vist mingeud uusi ka välja tulnud). Kusjuures mäletan, et valisin poes, kas see jumalik Kenzo taaskord või Ultraviolet ja tookord võitis kummalisel kombel viimane. Naise meel on muutlik????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.02 21:38; 05.02 10:27; 05.02 16:16; 05.02 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Paco Rabanne Ultravioletti ja Guess Seductive’i kordamööda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on sinuga üsna üks lõhnamaitse 🙂 Mul on olnud mitmed need lõhnad, mida sa välja tõid. Mulle see DKNY roheline lõhn väga meeldib, praegu hakkabki just otsa lõppema. Ma ise valin lõhnasid pidevalt. Nt kui on kaubanduskeskusesse või kaubamajja minek, siis astun alati ka I.L.U poest läbi või lõhnaosakonnast ja lasen midagi peale. Kui meeldib, siis jätan selle nime meelde. Seega mul on alati paari lõhna nimed varuks, mida võiks osta.
Hetkel on mul lisaks sellele DKNY rohelisele lõhnale kasutuses veel Lalique Amethyst. Väga meeldib! Burberry Weekend on ka, aga see nii väga ei meeldi, midagi häirib. Õhtustest lõhnadest on Carolina Herrera CH.
Hetkel on kõrva taha pandud, mida võiks järgmisena osta, värskema päevase lõhnana Ferragamo Signorina ja õhtuse lõhnana Bvlgari Jasmin Noir.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 11:22; 13.02 17:17; 15.02 09:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole normaalne, saadan 2x kirja ja läbi ei tule 🙁
seda lõhna on https://kaup24.ee/et/kosmeetika-parfuumid/parfuumid-ja-lohnad/naiste-lohnad/tualettvesi-kenzo-le-monde-est-beau-edt?id=630364

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 12:53; 07.02 13:02; 11.02 19:18; 13.02 20:05; 16.02 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu nimetatutest on mu lemmikud olnud ja on siiani Nina Ricci “õunalõhn” ja “Premier Jour”. Üks lõhn, mis on mul olnud ja on lemmikute lemmik vist 20 aastat, on Kenzo Le monde est beau.
https://www.fragrantica.com/perfume/Kenzo/Le-Monde-Est-Beau-1469.html

Eestis vist enam ei müüdagi, kui kuskil leiad, anna siia märku????. Aga see on minu jaoks lihtsalt imeline lõhn, värske, justnagu oleks magus, aga pole ka, iseloomukas – pole seda kellelgi tundnud????. Võtan hoogu ja kogun raha, et välismaalt tellida.
Dolce Gabbana The One ka meeldib muidu, seda saad kindladti kuskil nuusutada.

Tänan vastajaid soovituste eest. Püüan homme testima minna. Kenzo lõhna leidsid googeldades Photopointist. Ma ei tea, kui usaldusväärne see pood lõhnade kategoorias on. https://www.photopoint.ee/parfuumid/394193-kenzo-le-monde-est-beau-zlute-edt-50ml?from_shop=www.photopoint.lv

Photopointist ära küll telli. Ei soovita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.02 16:46; 04.02 16:47; 06.02 17:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu nimetatutest on mu lemmikud olnud ja on siiani Nina Ricci “õunalõhn” ja “Premier Jour”. Üks lõhn, mis on mul olnud ja on lemmikute lemmik vist 20 aastat, on Kenzo Le monde est beau.
https://www.fragrantica.com/perfume/Kenzo/Le-Monde-Est-Beau-1469.html

Eestis vist enam ei müüdagi, kui kuskil leiad, anna siia märku????. Aga see on minu jaoks lihtsalt imeline lõhn, värske, justnagu oleks magus, aga pole ka, iseloomukas – pole seda kellelgi tundnud????. Võtan hoogu ja kogun raha, et välismaalt tellida.
Dolce Gabbana The One ka meeldib muidu, seda saad kindladti kuskil nuusutada.

Tänan vastajaid soovituste eest. Püüan homme testima minna. Kenzo lõhna leidsid googeldades Photopointist. Ma ei tea, kui usaldusväärne see pood lõhnade kategoorias on. https://www.photopoint.ee/parfuumid/394193-kenzo-le-monde-est-beau-zlute-edt-50ml?from_shop=www.photopoint.lv

Photopointist ära küll telli. Ei soovita.

mina olen sealt küll norm lõhnad saanud, 1x tekitas ripsmespiraal küsitavust (oleks nagu lahti tehtud olnud). Pigem häirib mind pikk ooteaeg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 12:53; 07.02 13:02; 11.02 19:18; 13.02 20:05; 16.02 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab midagi jõhvikast soovitada? Kunagi oli Escada Ibiza Hippie aga seda pole enam ammu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägude subjektiivsetest soovitustest usaldusväärsem on fragrantica.com andmebaas. Võta see lahti, tee oma kodutöö tootja-,komponendi- ja nina/loojapõhiselt ja siirdu seejärel poodi. Kes veerandtunniga parfüümi osta loodab, selle tõenäosus päris oma signatuurlõhna leida on küll üsna kasin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 11:30; 12.02 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja nüüd jõhvikat otsima poest 😉 https://www.fragrantica.com/perfume/Escada/Ibiza-Hippie-1356.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 12:53; 07.02 13:02; 11.02 19:18; 13.02 20:05; 16.02 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga palun https://www.fragrantica.com/ingredients-search/ – tüki aga sisse ‘cranberry’ ja asu otsima. Võid ka välistatavad komponendid otsingusse kirja panna (mina nt ei talu vaniljet ja tonka uba, tekitavad migreeni).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.02 11:30; 12.02 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuid kuidas seda fragrantica.com lõhnaotsingut kasutada? Ma oskasin panna sinna, et millised lõhnad mulle meeldivad, vaid vanilli, jasmiini ja liilia. Selle peale viskas ette mingi portsu lõhnasid, mille seas polnud ühtegi, mida ma olen kasutanud. Küll oli seal nt Chanel No5, mida ma olen poes nuusutanud, et kuulus lõhn ju, ja tundus mulle ülimalt vastik. Oli veel Opium ja midagi veel, mida olen ka poes katsetanud ja pole olnud minu lõhn.
Võiks olla selline lõhnaotsing, et paned sinna, milliseid lõhnu oled varem kasutanud / mis lõhnad on meeldinud, ja siis selle järgi pakub sarnaseid välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 11:22; 13.02 17:17; 15.02 09:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele. Otsi Fragranticast nimepidi neid lõhnu, mis Sulle meeldivad. Vaata nende koostisaineid. Kas leiad midagi ühist? Vaata, kes need lõhnad on loonud. Vaata, mis tüüpi lõhnadega tegemist (lille, puidu jms). Ja siis hakka nende tunnuste järgi uusi sarnaseid lõhnu Fragranticast otsima. Järgmine etapp on, kust neid väljavalitud uusi lõhnu ka päriselt poes näha saab? Ja see veel ei tähenda, et nad ka tegelikult Sulle meeldivad. Ideaalse uue lemmiklõhna otsimine võtabki päris kaua aega ja kümnete lõhnade läbinuusutamist-katsetamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

toksi siia sisse lõhn mis meeldib nimeliselt, Boss või mis iganes ja viskab ette sarnaseid https://www.fragrantica.com/perfume/Escada/Ibiza-Hippie-1356.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 12:53; 07.02 13:02; 11.02 19:18; 13.02 20:05; 16.02 10:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele. Otsi Fragranticast nimepidi neid lõhnu, mis Sulle meeldivad. Vaata nende koostisaineid. Kas leiad midagi ühist? Vaata, kes need lõhnad on loonud. Vaata, mis tüüpi lõhnadega tegemist (lille, puidu jms). Ja siis hakka nende tunnuste järgi uusi sarnaseid lõhnu Fragranticast otsima. Järgmine etapp on, kust neid väljavalitud uusi lõhnu ka päriselt poes näha saab? Ja see veel ei tähenda, et nad ka tegelikult Sulle meeldivad. Ideaalse uue lemmiklõhna otsimine võtabki päris kaua aega ja kümnete lõhnade läbinuusutamist-katsetamist.

Minu jaoks on lihtsam kaubanduskeskuses olles parfümeeriaosakonnast läbi hüpata, iga kord uut lõhna peale lasta ja nii on mul ühe lõhna otsa saamise ajaks alati paari uue lemmiku nimed teada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 11:22; 13.02 17:17; 15.02 09:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldivad erinevates olukordades erinevad lõhnad. Hetkel vaheldumisi kasutusel https://www.fragrantica.com/perfume/Escada/Agua-del-Sol-32741.html, https://www.walmart.ca/en/ip/versace-pour-femme-eau-de-parfum-spray-for-women-50-ml/6000193176024 ja mingist ajast veel järgi tilgake https://perfumeparadise.ca/shop/for-her/deep-red-by-hugo-boss-edp-90ml/. Läbi aegade on meeldinud https://www.amazon.com/Cacharel-Women-Toilette-Spray-Ounce/dp/B000GHYTRC<a

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis see viimane on, ei avane?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 12:53; 07.02 13:02; 11.02 19:18; 13.02 20:05; 16.02 10:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Ilu ja tervis Lõhnad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.