Esileht Erivajadustega laps LÕK/koolipikendus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: LÕK/koolipikendus

Postitas:

tere!
Teistel kellel kogemusi see aasta.
Ma käisin lapsega novembris innoves siis pidi vaimse tervise keskus meiega ühendust võtma ja ikka pole mitte keegi üehndust võtnu?Kas see ongi okey et nii kaua aega läheb?
Teisena on mul küsimus et ma olen juba täiesti kindel et minu laps riikliku õppekava alusel õppima pole võimeline aga ma tean ka seda et kui ma taotlen talle koolipikenduse siis aasta pärast olen samas seisus et läheb LÕK programmi alusel õppima.
Minu küsimus seisneb selles kas ma olen kohustatud lapsele koolipikendus taolema või saab ka kuidagi nii et taotlen see aasta ainult lihtsustatud õppeakava ilma koolipikenduseta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea seda linnavärki päris kindlalt, aga ikka ise oleks pidanud vist vaimse tervise keskusega ühendust võtma.

Jah, saab kohe lõk taotleda, ei pea kookipikendust taotlema (lõk lastele ei taheta pikendust väga anda ka).

Aga esimese asjana igal juhul uuringuid vaja, rajaleidja nende järgi otsustab. Et siis esimese asjana ruttu lastepsühhiaatrile aeg.
(Ma olen ka neuroloogias uuringul olnud poisiga, seal sai kohapeal korraga ka sama uuringu).

(Mul lõk poiss, kes enne oli koolipikenduse-aastal, talle tuli pikendus kasuks, just see sotsiaslne pool).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin lapsega novembris innoves siis pidi vaimse tervise keskus meiega ühendust võtma ja ikka pole mitte keegi üehndust võtnu?Kas see ongi okey et nii kaua aega läheb?

Meie käisime eelmisel kevadel Rajaleidjas ja augusti algul helistati Laste Vaimse Tervise Keskusest ja pakuti kohe aega. Augustikuu jooksul saime kõik paberid korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjast on raske aru saada. Koolipikendus on kasulik ka LÕK lapsele. Ja kui juba LÕK on määratud, siis seda enam muuta ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Erivajadustega laps LÕK/koolipikendus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.