Esileht Koolilaps Loosipakk poisile

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Loosipakk poisile

Postitas:

Olen tüdrukute ema ja võhik poiste huvide asjus. Koolis loosipakid, mis on väga tore, lastel põnev jne. Minu küsimus on aga, mida 10a poisid ootavad kingituseks (ca10 euri)? Mis neile meeldib? Mõni smartgame ’i mäng? Muidugi lapsed on erinevad ja huvid samuti, aga pole õrna aimu ka…tänan!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun ka mingit nuputamismängu, kuubikut vms. Viimaseid on tänapäeval palju erinevaid. Meie klassis fännavad nii poisid kui tüdrukud selliseid asju. Eriti need, kes on rohkem õppimisele orienteeritud 😉 Ei tea kahjuks, mis tüüpi poisiga sul tegu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma kingiks mingi sellise: https://teaduspood.ahhaa.ee/pood/magnetiteadus/

või siis on seal samas hinnas soolarobot.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen tüdrukute ema ja võhik poiste huvide asjus. Koolis loosipakid, mis on väga tore, lastel põnev jne. Minu küsimus on aga, mida 10a poisid ootavad kingituseks (ca10 euri)? Mis neile meeldib? Mõni smartgame ’i mäng? Muidugi lapsed on erinevad ja huvid samuti, aga pole õrna aimu ka…tänan!

Kas te usute, et koolis sel aastal jõulupeod üldse toimuvad?

Aga pole olemas universaalset poistele meeldivat asja. Nagu pole ka kõigile tüdrukutele meeldivat asja.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te usute, et koolis sel aastal jõulupeod üldse toimuvad?

Aga pole olemas universaalset poistele meeldivat asja. Nagu pole ka kõigile tüdrukutele meeldivat asja.

(Loosi)pakke ikka ju saab jagada klassis, veidikegi rõõmu kui pidu ära jääb.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas vanuses, vene aja lõpus … klassiõde. Neil juhtus tuleõnnetus, nagu ikka, kiusamine, et ei olnud brändiriideid (kus neid vene aja lõpus üldsegi sai), AGA ta kinkis loosina mulle mõõdulindi.
Tänaseks on saanud minust teaduskraadiga ehitusinsener ja see mõõdulint on siiani alles ja töös: kui keegi näpib siis saab mõõtjoonlauaga vastu sõrmi.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama mure, ei tea mida kinkida, eelmine aasta ostsin apollo kino kinkepileti ja shokolaadi, enda poiss sai ülemiste kinkekaardi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmiste teemade valguses… tegelikult on just suuremates ehituspoodides poistele ägedaid asju. Nt väiksemaid karpe-tööriistakaste pudi-padi hoidmiseks ja erinevaid pea- ja taskulampe. Miks mitte mõõdulint. Mu poiss küll rõõmustaks ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain täna klassijuhatajalt kirja, et lapsed teevad omavahel kinke ja kingitus peaks sobima nii poisile kui tüdrukule. Miskipärast oli esimene mõte üks korralik helkur, nt extrawize oma. Kasulik asi vähemalt.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.11 23:07; 20.11 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps tahaks saada neid magnetpalle, aga ei tea kust neid saada. On vist kallimad ka kui 10€.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps tahaks saada neid magnetpalle, aga ei tea kust neid saada. On vist kallimad ka kui 10€.

Ahhaa teaduspoes, aga kümne euro eest neid ei saa tõesti.

https://teaduspood.ahhaa.ee/?s=Magnetkuulid&dgwt-wcas-search-submit=&post_type=product&dgwt_wcas=1

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.11 23:07; 20.11 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised Smart Games pusled minu arust ägedad. Meil poodides ka olemas. Sobivad nii poisile kui tüdrukule. https://www.smartgames.eu/uk/one-player-games/iq-puzzler-pro

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 18:17; 22.11 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taskulamp on suurepärane mõte!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taskulamp on suurepärane mõte!

Taskulampi mõtlesin ka pakkuda aga korralikud taskulambid on päris kallid. 10eur eest pole kindel, et asjaliku saab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 18:17; 22.11 10:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps Loosipakk poisile