Esileht Lapse ootamine Looteanatoomia 3d uhs (tasulises)

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Looteanatoomia 3d uhs (tasulises)

Postitas:

Varsti looteanatoomia aeg käes. Hetkel ei suuda otsustada, kas lasta teha tasuta või oma südamerahuks ikkagi tasuline, eeldan, et tasulises natuke põhjalikum. Kas looteanatoomiat tehakse 3d-na ka? On see parem/täpsem kui tavaline?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.09 19:31; 26.09 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Looteanatoomiat tehakse teatud protokolli järgi. Arst peab üle vaatama kõik selles ultrahelis ettenähtud asjad. Nii riiklikus, kui tasulises. 3d on vajalik pigem patsiendile, et pildist paremini aru saada. Tasulises pööratakse rohkem tähelepanu emotsioonile – seletatakse, kirjeldatakse, kiidetakse kus vaja.
Meil näidati riiklikus ka 3 d pilti aga kõigepealt arst vaatas üle ja siis lülitas ümber 3d peale

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 08:00; 26.09 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIna käisin mõlemas – tasuta ja tasulises. Põhjus oli see, et riiklikus tuvastati “midagi” (ei hakka täpsustama) ja tahtsin lasta siis teises kohas üle kontrollida. UH kesti sumbes samakaua (ainult et 3d pildi sain lisaks, mis suht mõttetu plönn ikkagi 😀 ) ja tehti minu hinnangul sama põhjalikkusega. EHk sain pärast rohkem pabereid enda kätte, mida riiklikus lihtsalt välja ei prindita, aga uuring oli LA-s sama. Ka tulemus oli sama, st kinnitasid, mida riiklikus mulle räägiti (kõik oli hästi ja riiklikus sattus mulle ilmselt algaja arst, kes nö poleks tohtinud mulle “leiust” rääkida, sest see ei mõjuta tegelikult lapse arengut ja tekitab asjatult paanikat (nagu juhtuski ju) – ka see jutt räägiti mulle tasulises sama)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kahe lapsega kâinud shoiśi juures ja supper rahul- vaadati et jánesemokka ei oleks, loeti yle varbad ja sôrmed, lisaks kôigele muule olulisele. Kolmandaga láhme taas sinna. Riikliku ei tehtud kuna ultrahelikrskuse oma tápsem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru kust tuleb arvamus, et riiklikus loote anatoomia ultrahelis ei olda põhjalikud? Minul kestis justnimet riiklikus uh pea 30 min ja arst uuris minu arvates vägagi põhjalikult kõik üle, andis 3 väga head pilti ka kaasa ja luges samuti sõrmed üle. Vahel jääb mulje, et arvatakse et kui miskit saab raha eest,
siis see on kohe meeletult põhjalikum. Ma ei kahtlegi, et Šois teeb väga hästi oma tööd aga ärgem alahinnake “tavalisi” arste, ka nemad teevad suurepärast ja põhjalikku tööd. Siinkohal kiidan enda arsti Kadi Ploomi, kellega jäin ülimalt rahule.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 23:50; 26.09 07:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen viimane kägu, tahtsin veel lisada, et pealegi on ju alati võimalus tasulisse ultrahelisse minna siis, kui tõesti mingil põhjusel riiklikus rahule ei jäänud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 23:50; 26.09 07:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen viimane kägu, tahtsin veel lisada, et pealegi on ju alati võimalus tasulisse ultrahelisse minna siis, kui tõesti mingil põhjusel riiklikus rahule ei jäänud.

Ma üldse ei kahtlegi riiklike arstide pädevuses. Minu puhul on pigem asi selles, et seal kus ma rasedusega arvel olen, on uh masin kiviajast. Sellepärast on plaan valida tasuline.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.09 19:31; 26.09 08:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naisel on saatekirja olemasolul võimalik valida ka riiklikus sobiv koht ultraheli jaoks. Pane aeg Tallinnasse või Tartusse, kui kodukoha aparaadis kahtled, aga liialt kulutada ei taha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 08:00; 26.09 21:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapse ajal käisin ainult riiklikus. Teise lapse ajal mõlemas. Kolmanda ajal ei hakanud sinna riiklikusse enam ronimagi. Ei anna võrrelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina utlesin seda kuna Mulle ytles nii Ämmaemand!

Ma ei saa aru kust tuleb arvamus, et riiklikus loote anatoomia ultrahelis ei olda põhjalikud? Minul kestis justnimet riiklikus uh pea 30 min ja arst uuris minu arvates vägagi põhjalikult kõik üle, andis 3 väga head pilti ka kaasa ja luges samuti sõrmed üle. Vahel jääb mulje, et arvatakse et kui miskit saab raha eest,

siis see on kohe meeletult põhjalikum. Ma ei kahtlegi, et Šois teeb väga hästi oma tööd aga ärgem alahinnake “tavalisi” arste, ka nemad teevad suurepärast ja põhjalikku tööd. Siinkohal kiidan enda arsti Kadi Ploomi, kellega jäin ülimalt rahule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Lapse ootamine Looteanatoomia 3d uhs (tasulises)