Esileht Väikelaps Lõpetage see imearmsus

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Lõpetage see imearmsus

Postitas:

“Meil on kolm imearmsat last, aga mees on jobu…”
“Laste isa sai surma, ema kahe imearmsa lapsega jäi leinama…”
“Imearmas laps vajab annetusi”
jne, jne.
Esiteks ei ole julgelt üle kolmveerandi lastest kindlasti mitte imearmsad teiste inimeste jaoks, teie enda jaoks loomulikult. Teiseks – kui on täitsa tavalised lapsed või isegi koledad, kas see siis vähendaks nende lugude traagikat? Et kui on tegemist koleda lapsega, kelle isa sureb, siis ei tunne kaasa või? Hästi nõme on see imearmsuse kasutamine, palun lõpetage see!

+22
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ammu pole imarmsaid siin silma torkand, kuskohast sa loed neid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul on väga raske elu, et sellised totakused sus nii tugevat emotsiooni tekitavad?

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates ei peaks igast tühjast- tähjast tüli tegema. Mulle torkab silma, et viimasel ajal otsitakse endale “ ükssarvikuid”, mis peaks tähistama mingit erilist ja täiuslikku eset. Las nad siis otsivad. Mina nii ei kirjutaks, aga ega väga ei häiri ka.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jobul mehel ei tule imearmsaid lapsi, sest need on tema geenidega lapsed.

Eks see teemaalgatus ongi iroonia ju, loomulikult pole enamikul mingeid imearmsaid lapsi, kui vaadata välimust. Kui vaadata veel muud juurde, väheneb imearmsus veelgi. Jobude lastest on täitsa kahju kohe, kuna jobundus kipub ka põlvkondadega edasi liikuma.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste isa sai surma, ema kahe imearmsa lapsega jäi leinama…

Ma ei tea, kas lahkunule järelehüüde puhul ka peab liigse emotsionaalsuse ja sentimentaalse sõnavaliku kallal ikka irisema?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule, veidrik, millised omadussõnad sa veel ära keelata tahad? Kui mulle tundub minu laps või sinu laps või kellegi kolmanda laps imearmas, miks ma siis ei või seda kirjutada või öelda?
Mulle tundub ka näiteks, et täna on ilm liiga palav. Kas ma ei tohi seda ka öelda, sest tegelikult Eestis ju julgelt üle kolmveerandi inimestest arvab, et meie suved on liiga jahedad? Ja üldse, seal Surmaorus nad just mõõtsid 54 kraadi, vott seal on palav, et kui seal parajasti keegi higistab, kas mul siis siin Nuustakul ei ole õigust palavust tunda?
Milline jobu üldse juurdleb laste välimuse üle sellisel moel, et on olemas ilusad ja koledad lapsed? Normaalsel täiskasvanud inimesel ei tule last vaadates pähe mõte, et küll see on alles inetu. Kui nüüd päris täpne olla, siis kindlasti julgelt üle kolmveerandile inimkonnast tegelikult tunduvad kõik lapsed imearmsad, sest inimene on lihtsalt looduse poolt niimoodi seatud. Sa otsi abi endale.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jalgu kõlbas hargitada

nii labane

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahhhhahaaaa. Küll on hea, mind nii lihtsad asjad elus närvi ei aja.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 19:19; 21.08 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hitleri raamat “Mein Kampf” oli ka äärest-ääreni täis tavalise elu ette põtkitud ülivõrdes ilustavaid omadussõnu. Mõni oleks võib-olla negatiivsena kirjeldanud sama sisu, aga vot seal raamatus ülistavalt. Paarkend lehekülge lugesin, rohkem ei tahtnud ja mõtlesin, kes küll usub neid omadussõnu, mis peaks “üldsuse” arvamust kujundama.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 19:19; 21.08 19:26;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Lõpetage see imearmsus