Esileht Ilu Louboutini punased tallad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Louboutini punased tallad

Postitas:
Kägu

Ma sooviks kingadele uut punast talda panna, aga mu varasem kingsepp on oma äri kinni pannud(igaljuhul Stocmannis seda kohta enam pole). Käisin ka Kaubamajas uurimas, aga neil on ainult musta värvi tald.
Seega, küsin teilt, kus teie olete pannud? Eriti hea kui saaks vibram tallaga. Asukoht oleks Tallinn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist ei saa küsimusest aru, aga mismoodi Louboutin ja Vibram kokku peaks sobima?

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vist ei saa küsimusest aru, aga mismoodi Louboutin ja Vibram kokku peaks sobima?

Mu ühtedele kingadele pandi Vibrami kummi tald ja see on pisut parem kui tavaline kummitald. Ma üritasin seda ka leida, aga ma ei leidnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, Vibrami poolt toodetuid kummitaldu on võimalik panna. Minule on pandud Tartus, aga Tallinna kohta ma  ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panete kõpskingale kummist roomiktallad alla?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

roomiktallad

Muidugi, sest noh, miks mitte?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.canstockphoto.com/sole-and-stiletto-heels-of-ladies-black-13324505.html

Midagi sellist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ei saa aru. Ehk siis plaan on kingadel võtta tallad ära ja lasta uued punased tallad panna, mis kõige otsa on veel Vibrami tehtud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ei saa aru. Ehk siis plaan on kingadel võtta tallad ära ja lasta uued punased tallad panna, mis kõige otsa on veel Vibrami tehtud.

Mitte midagi ei võeta ära.
Vibram teeb tavalisi kummitaldu, mida saab jalanõudele alla kleepida. Kuna Louboutinide päka kohad kuluvad talla alt valgeks, siis kleebitakse neile punane kummitald, et kingatald oleks ikka ilus punane.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.google.com/search?q=louboutin+vibram+soles&client=safari&hl=en-ee&prmd=isnxv&sxsrf=AOaemvJZeLxg7OWW6PZbJezvsCt2myU5hA:1636905017702&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjHlPGwmpj0AhWnk4sKHSu0A78Q_AUoAXoECAIQAQ&biw=390&bih=664&dpr=3#imgrc=rZdsjqOXw9GgXM

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis rämpsu te ostate? Mul pole isegi suvalistel NS Kingast ostetud kingadel tallad niimoodi ära kulunud, et mingi kummist asendus tuleks alla kleepida.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis rämpsu te ostate? Mul pole isegi suvalistel NS Kingast ostetud kingadel tallad niimoodi ära kulunud, et mingi kummist asendus tuleks alla kleepida.

See on värv, ega king ise katki pole. Rämpsuks neid ei pea – väga mugavad kingad on. ????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Värvi punase markeriga kulunud kohad üle!

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis rämpsu te ostate? Mul pole isegi suvalistel NS Kingast ostetud kingadel tallad niimoodi ära kulunud, et mingi kummist asendus tuleks alla kleepida.

See, mis kulub, on nahktald. NS Kingas tõepoolest ilmselt nahktallaga kingi väga ei müüda.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Värvi punase markeriga kulunud kohad üle!

Ja mis kasu sellest on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis rämpsu te ostate? Mul pole isegi suvalistel NS Kingast ostetud kingadel tallad niimoodi ära kulunud, et mingi kummist asendus tuleks alla kleepida.

See, mis kulub, on nahktald. NS Kingas tõepoolest ilmselt nahktallaga kingi väga ei müüda.

Ostad uhked nahktallaga kingad ja siis kleebid kummiroomiku sinna peale. Tundub mõistlik.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis rämpsu te ostate? Mul pole isegi suvalistel NS Kingast ostetud kingadel tallad niimoodi ära kulunud, et mingi kummist asendus tuleks alla kleepida.

See, mis kulub, on nahktald. NS Kingas tõepoolest ilmselt nahktallaga kingi väga ei müüda.

Ostad uhked nahktallaga kingad ja siis kleebid kummiroomiku sinna peale. Tundub mõistlik.

Kummiroomiku. ????

Aga kuna sinult mitte mingisugust info ei tule, siis mulle on üsna arusaamatu mida sa siin üldse teed.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kuna sinult mitte mingisugust info ei tule, siis mulle on üsna arusaamatu mida sa siin üldse teed.

Osadel inimestel ei ole mitte midagi muud targemat teha, kui lihtsalt õiendamas käia. Eriti asja puhul, millest endal pole aimugi ja kogemus puudub.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul endal ei tundu ka väga aimu olevat, kui Perekoolist oma taldu otsima pead.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul endal ei tundu ka väga aimu olevat, kui Perekoolist oma taldu otsima pead.

Miks siit ei või uurida? Kas kuskil on kirjas, et just selle konkreetse asja kohta ei tohi küsida?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul endal ei tundu ka väga aimu olevat, kui Perekoolist oma taldu otsima pead.

Ma tõesti ei käi mitmetes erinevates kohtades, kuna mu kingsepp on lõpetanud, siis uurisin siit maad.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis rämpsu te ostate? Mul pole isegi suvalistel NS Kingast ostetud kingadel tallad niimoodi ära kulunud, et mingi kummist asendus tuleks alla kleepida.

See, mis kulub, on nahktald. NS Kingas tõepoolest ilmselt nahktallaga kingi väga ei müüda.

Ostad uhked nahktallaga kingad ja siis kleebid kummiroomiku sinna peale. Tundub mõistlik.

Nahktallaga kingadele muide pannakse lausa uuena pooltallad alla, kui on plaanis nendega tänaval käia. Mõnedel on ka juba poes pooltallad all.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis rämpsu te ostate? Mul pole isegi suvalistel NS Kingast ostetud kingadel tallad niimoodi ära kulunud, et mingi kummist asendus tuleks alla kleepida.

Ikka nahktallaga kingadest räägid?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

uuri Endla 33, seal tehakse imet jalanõudega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures, Endla 33 tasub küll uurida. Seal tõesti tehakse asju ja käsitööd, mida igalt poolt juba ei saa.  Mitte, et ma antud teemaalgatusest midagi teaks või kuulnud oleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Värvige jah muidugi oma Louboutinidel ise markeriga tald üle, irw. Aliexpressist tellitud Louboutinide puhul aitab jumala hästi.
Loodetavasti leiad sobivad tallad, aga vaat see jutt, et Louboutinid mugavad on, on sul küll enesepettus.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loodetavasti leiad sobivad tallad, aga vaat see jutt, et Louboutinid mugavad on, on sul küll enesepettus.

Louboutini teeb tänapäeval ka madalaid kingi, ketse, baleriinasid, paljud saapad on väga mõistliku kõrgusega kontsaga ja mugavad, roomiksaapaid ja rihmikuidki teeb. Seega Louboutini ei pruugi tingimata tähendada ülikõrget kõpskinga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Värvige jah muidugi oma Louboutinidel ise markeriga tald üle, irw. Aliexpressist tellitud Louboutinide puhul aitab jumala hästi.

Loodetavasti leiad sobivad tallad, aga vaat see jutt, et Louboutinid mugavad on, on sul küll enesepettus.

Eks see oleneb konkreetsest mudelist, aga minu kolm paari on üsna mugavad. Kuigi ma olen kuulnud, et So Kate on väga ebamugav, aga neid mul ei ole ka ja ma ei plaani neid ka osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul just oli vaja saapal talla äär osaliselt kinni liimida ja Balti jaama turul on täitsa lõppu jalutades üks boks. Töö sai kiiresti valmis ja tundub korralik. Hind odav ja tasumine sulas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust need rahakad nüüd Perekoolis välja tulid, et sellise hinnaga kingi ostavad? Muidu kisatakse juba selle peale, et käekoti eest 2000 maksta on kallis.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Ilu Louboutini punased tallad