Esileht Ilu Loverte vs Mylook

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: Loverte vs Mylook

Postitas:

Kes pigem veebipoest ostlejad.. kumb teie meelest parema valikuga ja pakkumistega on – Loverte või Mylook?

muljetage, mida head ühest või teisest ostate  ja skoorinud olete?

Tradehouse ja veel üks valikutest, aga see on tunduvalt kallim teistega võrreldes.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Miks peaks valima. Kui mingit toodet soovin, vaatangi mitu kohta läbi, vahel on ühes üks odavam, teinekord teine. Seda, et MyLook ja Loverte Tradehouse’st palju odavam oleks, pole küll märganud. Kasutan sooduspakkumisi ja ei arva, et tingimata ainult ühe valiku juurde peaks jääma.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 22:08; 29.10 08:22; 29.10 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingit suvanodi ei ole kombeks kokku “skoorida”. Kui midagi konkreetset on vaja, siis võrdlen erinevaid pakkumisi ja tellin sealt kus parasjagu odavam on.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem veel lappasin Mylooki ja Lovertet, aga seal on asjad ikka jaburalt kallid. Olenevalt asjast võib saada selle välismaalt kordades odavamalt. Nt lookfantastic, feelunique, iherb, cultbeauty, beautyexpert jne. Mõnda asja tasub otsida isegi nt kaup24.

pealegi minu silmis tõmbas Mylooki kevadine prohmakas talle vee peale. Pole pärast seda seal lehel käinudki.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No küll on hea, et ei pea oma pead soodukate tagaajamisega vaevama.  Kiire ja hea klienditeeninduse eest olen valmis ka täishinnast rohkem maksma.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 00:41; 29.10 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No küll on hea, et ei pea oma pead soodukate tagaajamisega vaevama.  Kiire ja hea klienditeeninduse eest olen valmis ka täishinnast rohkem maksma.

Siis oled ju suht loll. Kiire ja hea klienditeenindus on nagunii, selle eest ei pea normaalses kohas lisaks maksma. See, et rahakott kannataks osta šampooni ka 100 euro eest, ei tähenda, et seda peaks tegema ja oma raha tuulde loopima.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 22:08; 29.10 08:22; 29.10 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis oled ju suht loll. Kiire ja hea klienditeenindus on nagunii, selle eest ei pea normaalses kohas lisaks maksma. See, et rahakott kannataks osta šampooni ka 100 euro eest, ei tähenda, et seda peaks tegema ja oma raha tuulde loopima.

Suht loll, kes oma raha eest lõhna ostab, elada tuleb osata.  Päris kindlasti ostetakse ka ilma soodukata. Teatud grupp inimesi tahab jah asju tasuta või megasoodsalt saada.

0
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 00:41; 29.10 09:38;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Suht loll, kes oma raha eest lõhna ostab, elada tuleb osata.  Päris kindlasti ostetakse ka ilma soodukata. Teatud grupp inimesi tahab jah asju tasuta või megasoodsalt saada.

Väga vastuoluline jutt. Tahaks kohe täishinnast rohkem maksta, samal ajal tahaks, et lõhnu mingid mehed ostaks. Sina otsi endale kõige kallim pood üldse ja maksa sama asja eest kaks korda rohkem kui teised, kes see keelab. Võid oma raha üldse prügikasti visata, keda peaks huvitama.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.10 22:08; 29.10 08:22; 29.10 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suht loll, kes oma raha eest lõhna ostab, elada tuleb osata.  Päris kindlasti ostetakse ka ilma soodukata. Teatud grupp inimesi tahab jah asju tasuta või megasoodsalt saada.

Kelle raha eest siis ostma peaks?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostan siit ja sealt, vastavalt vajadusele. Mylookis ja lovertes ei ole täpselt samad asjad müügil, osasid tooteid on ainult Lovertes, mida Mylookist ei saa.

lisaks ostan ka rosalinnu e-poest ja photoshopist 🙂

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostan vajaliku hoopis Tallinki e-poest. Praegusel ajal (kevadest saadik) üsna tihti -20% või -30%.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma varem ostsin Lovertest ja Mylookist umbes võrdselt, aga jah, kevadel oli Perekoolis pikk teema Mylooki prohmakast ja peale seda olen ainult Lovertest tellinud või poest või apteegist ostnud. Kustutasin ka Mylooki uudiskirja tellimuse, kuigi polnud tollase skandaaliga seotud. Lihtsalt ei meeldinud see pood enam.

Lovertes on teistsugused kaubamärgid ka, Mylookis oli rohkem nö laiatarbekosmeetikat.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suht loll, kes oma raha eest lõhna ostab, elada tuleb osata.

Noh, kes ostab oma raha eest, kes teenib oma pepuga parfüümid ja käekotid välja – eks ta ole taseme asi.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 18:32; 29.10 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan samuti Tallinki epoest. Seal on häid asju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka Tallinki usku.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 20:13; 31.10 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib Loverte kiire teenindus ja asjad tulevad ilusas karbis 🙂 Meeldib, et hinnad soodsad ja mõnikord olen ka testreid saanud. Suvel tellisin MyLookist, sest Lovertest oli mu lõhn otsas. Paki sain küll kätte, aga mitte nii kiiresti kui Lovertest. Seal nt olen hommikul teinud tellimuse ja juba õhtul on pakk kohal.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lisaks ostan ka rosalinnu e-poest ja photoshopist

Ma ostan Adobest ja Excelist

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 18:32; 29.10 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina võrdlen ka hindu jne. On läinud nii, et Lovertest olen rohkem tellinud kui mylookist. Viimasel ajal hoopis Tradehouse´ist, kuna juuksevärv tuleb sealt ja siis ka muud asjad tulevad niimoodi koos tellides soodsamad, sest transpordikuluta, kui et iga asja eest 2-3 euri transporti maksta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

E-poodidest vaid Tallink ja Loverte. Mylookist ei osta midagi, sest müüvad vuhvleid.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

E-poodidest vaid Tallink ja Loverte. Mylookist ei osta midagi, sest müüvad vuhvleid.

Minul on Lovertega ebameeldiv kogemus kahjuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.10 20:13; 31.10 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem veel lappasin Mylooki ja Lovertet, aga seal on asjad ikka jaburalt kallid. Olenevalt asjast võib saada selle välismaalt kordades odavamalt. Nt lookfantastic, feelunique, iherb, cultbeauty, beautyexpert jne. Mõnda asja tasub otsida isegi nt kaup24.

pealegi minu silmis tõmbas Mylooki kevadine prohmakas talle vee peale. Pole pärast seda seal lehel käinudki.

Mis prohmakas neil oli?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varem veel lappasin Mylooki ja Lovertet, aga seal on asjad ikka jaburalt kallid. Olenevalt asjast võib saada selle välismaalt kordades odavamalt. Nt lookfantastic, feelunique, iherb, cultbeauty, beautyexpert jne. Mõnda asja tasub otsida isegi nt kaup24.

pealegi minu silmis tõmbas Mylooki kevadine prohmakas talle vee peale. Pole pärast seda seal lehel käinudki.

Mis prohmakas neil oli?

Ilmselt see teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu Loverte vs Mylook