Esileht Pereelu ja suhted Ma ei ole 12 aastat

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Ma ei ole 12 aastat

Postitas:

seksinud.

N43

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seksinud.

N43

& meie saame aidata kuidas?

Või mis Sinuga 31-aastasena nii jubedat juhtus, et tänini ei leia voodikaaslast?

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis? Ma ei ole 41 aastat seksinud. N41

+24
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seksinud.

N43

& meie saame aidata kuidas?

Või mis Sinuga 31-aastasena nii jubedat juhtus, et tänini ei leia voodikaaslast?

Miks jubedat? Mulle tundub, et ta on oma vooruslikkuse üle lausa uhke:)

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis? Ma ei ole 41 aastat seksinud. N41

Ega polegi enam midagi teha- selle aja peale on aukki kinni kasvanud.

+11
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis? Ma ei ole 41 aastat seksinud. N41

Ega polegi enam midagi teha- selle aja peale on aukki kinni kasvanud.

Tõutäkk saaks ka kinnikasvanud aukudega hakkama.

+8
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka umbes sama kaua ja tunne mingit puudust ega vajadust.

+13
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 22:44; 10.07 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksikäod ütlevad kohe, et see pole võimalik, sest seks on Maslow’ püramiidi alumisel astmel koos söögi ja veega. Uuemate teaduslike seksiuuringute kohaselt peate olema surnud.

+31
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seksinud.

N43

Õuuudne! ????

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole alates 25 juuli???? Vahepeal võtab nägemise juba ära nälg, aga ei ole meest petta ka tahtnud.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen siit lugenud, et mõned pidid plahvatama iseeneslikult, kui seksi ei saa piisavalt sageli. suur pauk.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle olen viimase nädala jooksul iga päev seksinud. “Sa tead, et sul on puhkus kui oled viimase 3 päeva jooksul 4 orgasmi saanud????”

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ka ei ole 7 aastat seksinud. ei tunne puudust ka.
N52

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen mõned üksikud korrad 10 aasta jooksul, jubedalt tunnen regulaarsest ja heast partnerist puudust. Aga pole võtta siin sellist ja eks ega ise pole ka sellise väljanägemise ja iseloomuga, kelle järgi mehed jookseksid:(

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

alles eile seksisin oma 19a sõbrannaga, homme tuleb jälle külla.

M40

0
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka umbes sama kaua ja tunne mingit puudust ega vajadust.

Kuidas see võimalik on? No ok, rahuldate ennast ise, aga tõesti pole vajadus mehe läheduse järgi? Saan aru, et vanatüdrukud, meest või muidu sekspartnerit ei ole, aga et ei taha ka? Või on see autosugessioon, et ei taha? Normaalne mittefrigiidne naine tahaks igal juhul seksida ja kõike sellega kaasnevat. Mis point sel tsölibaadil on?

N31, vägagi seksimaias

+8
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 09:44; 08.07 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole alates 25 juuli???? Vahepeal võtab nägemise juba ära nälg, aga ei ole meest petta ka tahtnud.

Eelmisest aastast? Täna nimelt on alles 8.juuli.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.07 09:44; 08.07 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees tegi puust ja punaselt selgeks, et seksi ei ole ja ei tule. Ka enam mitte sünnipäevaks ega jõuludeks. Mõnes mõttes harjub ära. Nelikümmend on loll vanus naisena. Nüüd, kus lapsed kaela kandmas, tahaks olla vaba ja nautida, aga mehe ettepanek oli, et leidku ma omale boonustega sõber, delikaatselt. Nagu see nii kuradima lihtne oleks.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tubli! Vapper!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kade olen. Mina olen täiesti aseksuaalne ja oleksin väga õnnelik, kui ei peaks üldse seksima. Ei, olen täiesti õnnelik, mees ja pere on olemas, suhted head. Seksime ca 2-3 korda nädalas. Piin just ei ole ja orgasm on ka ok, aga üldse tegelikult ei viitsiks.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees tegi puust ja punaselt selgeks, et seksi ei ole ja ei tule. Ka enam mitte sünnipäevaks ega jõuludeks. Mõnes mõttes harjub ära. Nelikümmend on loll vanus naisena. Nüüd, kus lapsed kaela kandmas, tahaks olla vaba ja nautida, aga mehe ettepanek oli, et leidku ma omale boonustega sõber, delikaatselt. Nagu see nii kuradima lihtne oleks.

Paneb küll kangesti mõtlema, et tal endal on selline boonustega sõber olemas. Justnimelt sõber, mitte sõbranna. Delikaatselt.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 17:02; 10.07 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka umbes sama kaua ja tunne mingit puudust ega vajadust.

Kui umbes ega siis vist ei saakski, kui isegi tahaks ja oleks vajadus.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 17:19; 09.07 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

alles eile seksisin oma 19a sõbrannaga, homme tuleb jälle külla.

M40

Kus sa sellise lolli leidsid? Nüüd ju kōik noored nii teadlikud ja abielu mehi ei tahs panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 17:19; 09.07 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees tegi puust ja punaselt selgeks, et seksi ei ole ja ei tule. Ka enam mitte sünnipäevaks ega jõuludeks. Mõnes mõttes harjub ära. Nelikümmend on loll vanus naisena. Nüüd, kus lapsed kaela kandmas, tahaks olla vaba ja nautida, aga mehe ettepanek oli, et leidku ma omale boonustega sõber, delikaatselt. Nagu see nii kuradima lihtne oleks.

Tee Tinder lahti ja kohe leiadki. 40 ei ole vanur, et peab juba haua poole roomama. Väga lihtsalt saab mehi selles vanuses, muuhulgas ka nooremaid, kellel hormoonid möllavad ja teevad kõik, mis sa tahad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

leidku ma omale boonustega sõber, delikaatselt. Nagu see nii kuradima lihtne oleks.

Lihtne on siis, kui tahadki ainult seksi. Kui miski muu on veel oluline, siis on raskem. Aga leiab nii Ihast kui Tinderist

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.07 07:40; 10.07 21:41; 13.07 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei ole selline, kes suudab suvalise tinderis kohatud inimesega seksida. Sekspartneri lõhn peab ju meeldima ja selleks, et partneri käte vahel end hästi tunda peab ju partnerit tundma. Seks ebameeldiva võõraga on kindlasti halvem kui mastrubeerimine.

Aga üldiselt ei tasu illusioone teha, et kooselus näiteks tingimata parem on. Mina elasin kümme aastat ilma seksita, lihtsalt ei leidnud partnerit, keda soovinuks endale lähedale lasta. Nüüd aga elan pikemat aega kooselus ja viimased viis aastat elan peaaegu samuti, kui varem üksinda, ehk siis mastrubeerin omaette igapäevaselt, sest mehel tekib seksiisu vaid kord kahe kuu tagant.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.07 09:38; 10.07 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka umbes sama kaua ja tunne mingit puudust ega vajadust.

Kuidas see võimalik on? No ok, rahuldate ennast ise, aga tõesti pole vajadus mehe läheduse järgi? Saan aru, et vanatüdrukud, meest või muidu sekspartnerit ei ole, aga et ei taha ka? Või on see autosugessioon, et ei taha? Normaalne mittefrigiidne naine tahaks igal juhul seksida ja kõike sellega kaasnevat. Mis point sel tsölibaadil on?

N31, vägagi seksimaias

No vot just “kõike sellega kaasnevat” ei tahagi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.07 22:44; 10.07 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehel tekib seksiisu vaid kord kahe kuu tagant.

Kel sellised mehed, kas kirjeldaksite neid ka muus osas, et millised nad on. Kui vanad, millega tegelevad, kas sportlikud jne. Sest mina ei ole oma elus veel kohanud meest, kes seksist ära ütleks.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehel tekib seksiisu vaid kord kahe kuu tagant.

Kel sellised mehed, kas kirjeldaksite neid ka muus osas, et millised nad on. Kui vanad, millega tegelevad, kas sportlikud jne. Sest mina ei ole oma elus veel kohanud meest, kes seksist ära ütleks.

Väga sportlik aga kleenuke, rasvakiht peaaegu puudub. Igapäevaselt liigutab aktiivselt. Aga ta on tegelikult läbi elu olnud suht mõõduka seksivajadusega. Ka suhte alguses ei seksinu me minu kurvastuseks igapäevaselt.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.07 09:38; 10.07 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehel tekib seksiisu vaid kord kahe kuu tagant.

Kel sellised mehed, kas kirjeldaksite neid ka muus osas, et millised nad on. Kui vanad, millega tegelevad, kas sportlikud jne. Sest mina ei ole oma elus veel kohanud meest, kes seksist ära ütleks.

Oi ja kui palju neid veel on. Näiteks on, vastupidiselt üldlevinud arvamusele, aseksuaalide foorumites, kus endale samasuguseid elukaaslaseid partnereid otsitakse, mehi umbes 10 korda rohkem kui naisi.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 17:02; 10.07 12:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma ei ole 12 aastat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.