Esileht Pereelu ja suhted Ma ei ole ju seksiga manipuleerija?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Ma ei ole ju seksiga manipuleerija?

Postitas:

Mees räägib, et seksiga premeerimine ja karistamine on nõme. Ma leian sama sellele lausele mõeldes, aga no ei taha ta lähedust kui ta on päeval minu suhtes hoolimatult käitunud. No ei suuda, isegi kui on pärast vabandust palunud.

Samamoodi ei ole ju seksiga mehe premeerimine, kui peale ilusat väljas õhtusööki tekib õhtul voodis isu vallatleda.

Ei taha mabipulaatorist naise sildiga ringi käia, aitate mind?:)

+16
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga no ei taha ta lähedust kui ta on päeval minu suhtes hoolimatult käitunud.

Mees käitub hoolimatult, sõimab manipulaatoriks jne.
Tekib küsimus, et miks sa sellisega üldse elad?

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 13:25; 19.07 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees hetkel naerab koos naabrinaistega.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Manipulaator on teemaalgataja mees ja see on klassikaline manipulatsioon, kus manipuleeritav pannakse ennast süüdi tundma.
Jätaksin sellise mehe maha.

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees räägib, et seksiga premeerimine ja karistamine on nõme.

Ütle, et oled nõus premeerimise ära jätma.

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oled ju

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll on hea, kui pole meest! Kohe hulga vähem probleeme elus.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt ikkagi oled, sest miks sa peaksid elama inimesega, kes sinuga aegajalt halvasti käitub ja siis etteheidab, et miks peale halvasti käitumist preemiat ehk siis seksi ei saa.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei saa sellest ilmselt aru seepärast, et mehed ja naised on selles osas erinevad.
Muidugi sa ei manipuleeri.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see ongi, kummalt poole vaadata, naised arvavad, et sa ei ole, mehed arvavad, et oled, kui kohe jalgu laiali ei aja hetkel kui neile meeldiks. Ma ei tea, miks see nii on, aga nii lihtsalt on, kui paar on jõudnud mesinädalatest edasi rutiini.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees räägib, et seksiga premeerimine ja karistamine on nõme. Ma leian sama sellele lausele mõeldes, aga no ei taha ta lähedust kui ta on päeval minu suhtes hoolimatult käitunud. No ei suuda, isegi kui on pärast vabandust palunud.

Samamoodi ei ole ju seksiga mehe premeerimine, kui peale ilusat väljas õhtusööki tekib õhtul voodis isu vallatleda.

Ei taha mabipulaatorist naise sildiga ringi käia, aitate mind?:)

Te ei mõista üksteist.
Ilmselt on neid kordi olnud ka omajagu, kus sa ei suuda temaga seksida, sest muidu ta sellist juttu ei räägiks. Kui tal just varasemat kogemust varasemast suhtest pole.

Siis on mehel õigus keelduda seksist peale sinu jaoks ilusat õhtusööki, sest tal on kõht liiga täis või on ta väsinud. Selline avatud suhe, mis tegelikult ongi õige.
Kuid siis sa ju solvuksid.. ja mossitaksid jne .
Ehk tegelikult sa ei pea tundma ennast väga kõrvale jäetuna teistest naistest, sest omajagu naisi on sellised, kes arvavad, et nende tunnete järgi peabki kõik käima.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma paneks siia ühe tsitaadi, mis minumeelest paika peab sel puhul ja tõestab et sa ei ole manipuleerija.

“Kirjutan selles peatükis seksist just seda, mida ma ise enne abiellumist oleksin tahtnud teada. Kõigepealt oleksin tahtnud teada, et kui mehed keskenduvad vahekorrale, siis naised keskenduvad suhetele tervikuna. Kui suhetesse on jämedate sõnade või vastutustundetu käitumisega löödud mõra, on naistel väga raske seksi vastu huvi tunda.
Naise jaoks on seks intiimne akt, mis võrsub armastusest ja heast kooselust. Iroonilisel kombel arvavad aga mehed sageli, et vahekorraga saab parandada igasuguseid suhteprobleeme. Üks naine rääkis kord: “Ta võib minu peale vihastada ja siis pool tundi hiljem andeks paluda ja küsida, kas me võiksime nüüd seksida. Ta ütleb: “Luba mul näidata, kui väga ma sind armastan.” Ta arvab, et seks teeb kõik heaks. Muidugi pole tal õigus. Ma ei saa seksida mehega, kes on mulle sõnadega haiget teinud.”

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on normaalne, et paarid tülitsevad ja tavaliselt tekivad tülid nn tühjalt kohalt. Lihtsalt, paarisuhtes elamine ongi väga närvesööv (minu arvates), kuid mul ei seostunud mehega tülitsemine küll kuidagi seksi olemasolu või ärahoiuga. Seks oli seks ja tüli oli tüli. Muidugi, tülitsemise käigus olnuks väga imelik hoopis vaidlemise asemel seksima hakata, aga peale tüli oli elu nagu muiste.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole.
Väga hästi kirjutas Kägu, kes ütles, et naistel on vaja head suhet seksimiseks, meestel seksi heaks suhteks. Nii lihtsalt on ja seda peab suhtes olles arvestama.
Naiste jaoks algab seksimiseks valmistumine juba palju varem kui meestel. Põhimõtteliselt võib öelda, et oleneb juba sellest, kuidas mees tere hommikust ütleb. Väga tähtis on tunda end erilise ja tahetuna. Kui suhe on korras, siis seda lihtsam on ka seksile häälestuda. Samas ma ei tahaks selle “hommikust saati eelmäng” jutuga välistada spontaansust. Aluseks on tunne, et oled tahetud ja hinnatud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehed arvavad, et oled, kui kohe jalgu laiali ei aja hetkel kui neile meeldiks. Ma ei tea, miks see nii on, aga nii lihtsalt on, kui paar on jõudnud mesinädalatest edasi rutiini.

Ma küll tean.
Tahad, ma ütlen? – Lihtsalt need kaks nö. meest kes SINUL on siiani elus olnud, on olnud sellised.
Ja sind on nö. vaimselt ära lörtsitud. Aga miks sa sellega lehvitama pead,on arusaamatu.
Ilmselt pettunud, on ainuke variant, mida ma ainsana näeks…

Et läksid poodi, valisid omale ilusa punase Dacia, aga siis, pärast ikkagi selgus, et ta ei sõida nagu Audi.
Krdi krt.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 13:25; 19.07 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on nii, et kui ma miskipärast kergelt kurvaks olen muutunud, näiteks mehest valesti aru saanud, siis isegi kui ma teadlikult mõni aeg hiljem tahaks mehega seksida, siis mees peab hullu vaeva nägema, et mind märjaks saada. Ma ei ole võimeline oma emotsioone klõpsti ümber lülitama, see võtab aega isegi kui ma saan aru, et tegelikult oli tegu arusaamatusega ja mees pole milleski süüdi. Emotsioonidel lihtsalt on ülisuur mõju naise seksuaalsusele ja see ei ole niisama lihtsalt juhitav.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on nii, et kui ma miskipärast kergelt kurvaks olen muutunud, näiteks mehest valesti aru saanud, siis isegi kui ma teadlikult mõni aeg hiljem tahaks mehega seksida, siis mees peab hullu vaeva nägema, et mind märjaks saada. Ma ei ole võimeline oma emotsioone klõpsti ümber lülitama, see võtab aega isegi kui ma saan aru, et tegelikult oli tegu arusaamatusega ja mees pole milleski süüdi. Emotsioonidel lihtsalt on ülisuur mõju naise seksuaalsusele ja see ei ole niisama lihtsalt juhitav.

Alustad sellest, et sinul on nii ja kokkuvõtvalt ütled, et naistel on nii? Et kui sinul on, siis on kõigil naistel? Ei ole, kas tead. Osad naised valitsevad oma emotsioonide üle, mitte ei lase emotsioonidel enda üle valitseda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma ei ole ju seksiga manipuleerija?