Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ma ei talu enam oma KOERA!

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Ma ei talu enam oma KOERA!

Postitas:

Tere

Sain teada, et olen rase. Tegemist on minu teise rasedusega, esimese rasedusega mul koera ei olnud ja sarnased sümptomid puudsid.

Nimelt, juba ennem.. kui sain testile kaks triipu, muutus mu lõhnataju äärmiselt tundlikuks. Ma ei talu enam parfüüme, paljude toitude lõhnu, kodukeemiat jne. Kõige hullem on, et ma ei talu oma koera lõhna. Ma ei suuda temaga ühes ruumis olla. Koer on labrador ja ennem rasedust ma ei saanud arugi, et tal mingi spetsiifiline lõhn oleks.
Ma hakkan lausa oksele (olen reaalselt 4 korda juba oksendanud), kui ta minu lähedusse tuleb..mainin veel ära, et koer on puhas ja pestud.

Ma olen googeldanud ja lugenud, et selline olukord võib kesta isegi paar aastat peale lapse sündi. Palun, kas kellegil on veel nii olnud ja oskab kogemusi jagada- millal see terav lõhnataju ära kaob?

Koer on väga solvunud ja stressis- ta ei saa aru, miks ma teda enam enda juurde ei luba, ta on väga lähedust armastav ja alati seda ka piisavalt saanud… Vaatab mind nii kurbade silmadega, et süda tilgub verd. Kui selline olukord kestab aastaid- mida ma teen siis? ;(

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas kellegil on veel nii olnud

KellelGI.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean mõnd, kel nende endi sõnul on rasedusega olnud terav lõhnataju, aga neil on see raseduse möödudes ka ära kadunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul taastus normaalne lõhnataju nii umbes kolmandal raseduskuul. See, et see veel aastaid peale sünnitust kestaks, on ilmselt mingi ekstreemne erand.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud samuti. Raseduse kolmandal trimestril oli juba ok. Viisin esimesel trimestril koera lausa vanemate juurde kuna koguaeg ajas oksele ja muutus juba ohtlikuks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni avasta raseduse ajal, et mees on väljakannatamatult vastik, haiseb imelikult, on mühkam, ei kohtle printsessi vääriliselt ja muud sellist. Täiskasvanud inimene võiks aru saada, et see on ajutine. Naised pööravadki siis ära. Minu koer korra urises beebi peale ja minu emainstinkt oli nii suur, et kaalusin koera äraandmist, mõtlesin, et isaand jumal, äkki ründab mu last vms. Jumalale tänu seda ei teinud, pärast läks kuppel taas paika.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii nagi inimene ei tunne enda keha lõhna (ma ei räägi nt räigest higihaisust, kuigi tundub, et mõni ei taju ka seda) või oma kodu lühna, ei tunta tavaliselt ka oma lemmiklooma lõhna. Kui aga rasedusega lõhnataju tugevneb, siis tõesti võivad ka harjumuspärased lõhnad jubedad tunduda. Ma pole küll samuti kuulbyd, et pärast sünnitust sama teema jätkuks. Tavaliselt peaks mõne kuuga see aeg üle minema. Katsu oma loomaga rohkem õues värske õhu käes suhelda ja teda hellitada, et tal lähedusest puudu ei jääks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen googeldanud ja lugenud, et selline olukord võib kesta isegi paar aastat peale lapse sündi.

Googelda siia ka selle kohta mõni link.
Aidatakse sul see koht ehk lõpuks ka õigesti ära tõlkida ja rohkem sa seda totrust ei usu.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul see hull lõhnade värk lõppes samuti juba poole raseduse pealt ära. Mingi paar-kolm kuud oli selline aeg, et karju appi.

No aga mõtle, koerad tunnevad niimoodi lõhna KOGU AEG. 😀

Nii et ma soovitan sul mõne kuu kannatada, lase senikaua tegelevad teised pereliikmed koeraga. Paar aastat see väga terav lõhnade tundmine küll ei kesta ja kui sina oled see ekstreemne näide, eks siis peate koerale uue kodu leidma. Aga esialgu pole muud kui mõni kuu oodata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koer tuleb ju tibulinnu saabudes ära anda.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei talunud rasedana oma mehe lõhna. Ja köögis hakkasid paljud haisud vastu ja lõhnavat kodukeemiat ega pesuvahendeid ei saanud üldse kasutada. Tuli ära kannatada. Pärast sünnitust kadus see ülitundlikkus kohe ära.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ajutine. Lase ikka enda kutsu ka enda juurde, kasvõi oksekauss kõrval. See on mööduv

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli ka,vōtsime samal päeval koera kui käisin IVF il.Nii kui rasedus hormoon tõusma hakkas oli päris karm see teema.Koer oli veel kutsikas ja mulle on alati väga meeldinud kutsika lõhn ja siis nagu nipsust see oki välja kannatamatu.Nagu ka kodukeemia,kreemid,kehahooldus tooted jne????‍♀️
Mingil määral tõmbas tagasi,ei ajanud enam iiveldama aga nina on jäänud väga tndlikuks siiamaani.Laps saab kohe 3 aastaseks.Kodukeemia on kõik lõhnatu,looduslik sama kehtib ka kehahooldusesse.Nüüdseks on meil juba kaks koera ja planeerime uut radedust.Ei tea mis saama hakkab aga kindlasti ma ei loobu oma armsatest.Las siis mees tegeleb sul koeraga rohkem ,ürita veitsagi ise ka ikka pai teha ja tea et see mòödub☺️

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ma ei talu enam oma KOERA!