Esileht Pereelu ja suhted Ma tahan naiseks naabriküüla tüdrukut ja mismoold

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Ma tahan naiseks naabriküüla tüdrukut ja mismoold

Postitas:

Mulle meeldib naaberküla johanna, aga mismoodi ma tolle nõusse saaks. Räkitud on küll ühte ja todapidi. Aga ep aita. Viisin talle küll sinililli ja ülased aga kasu pole veel jõudnud kasu pole. Mida mo peaks teeme et töö mind tõsiselt võtma hakkaks? U

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled proovinud nii heaga kui kurjaga, ja ei midagi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 15:48; 09.06 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on kellegi arust naljakas?

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 15:50; 09.06 20:37; 10.06 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on kellegi arust naljakas?

Koolivaheaeg, noh.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on kellegi arust naljakas?

Koolivaheaeg, noh.

Jaa just!
#koolivaheaeg

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 15:48; 09.06 17:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa mine täiskuuöösi mõisaparki roosiraxu, aga kui roosinupukesed Johannale viid, ole pestud & kaine peaga.

Samuti võid proovida sydaööl nelja tee ristis, kust yhtegi veskit näha ei ole, teadjast seadmest traadita sidet otsida & sealtkaudu Sihvriraamatus Johannale sõbrakutset saata.

Viimases hädas aga hoia armulaualeib keele all, kuni kirikust välja jõuad, sylita see pyssi sisse & lase tornist kukk alla. Kui kukk ei kuku, Johanna ei kuku ammugi.

Edu & mehemeelt!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa mine täiskuuöösi mõisaparki roosiraxu,

Tänapäeval ei pea selleks enam mõisa akkkama otsima, käib ka linna või KOV-i rajatud lillepeenar, mille saab lilledest puhtaks lõigata.

Parim variant oleks kuskil kesklinnas, siis kaamerad näitavad valgust ka ja ei lõika vanu ja juba närtsinud õisi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 15:50; 09.06 20:37; 10.06 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kivirähu “Rehepapis” on häid trikke, loe sealt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen mehena aru saanud et naisi tõmbab nagu si-ta-hunnik kärbseid, või siis kui viisakas olla siis nagu meepott mida iganes, kui mehel on kõrvade vahel töötavat hallollust ja ta on sellega midagi mõistlikku ette võtnud. Tead päris piinlik on kui annad noorsandile haamri ja naela pihku ja ta töö asemel sandistab ennast. Haamer ja nael ei maksa suht midagi, aga harvesteriga selline jobu ennast ja kallist masinat metsa alla lõhkuma ikka ei saada. Keelt kõrva ja tittesid tegema on muidugi mihklid, muidugi tädid kes selliseid magatavad pole ka paremast puust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga harvesteriga selline jobu ennast ja kallist masinat metsa alla lõhkuma ikka ei saada.

Väge hea mõte teemaalgatajale: harvesterile lillekimp käppade vahele, tüdrukule ukse taha ja siis osavalt läbi lahtise akna sisse ulatada…
Kohe oled tehtud mees.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 15:50; 09.06 20:37; 10.06 13:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on kellegi arust naljakas?

Koolivaheaeg, noh.

See ütlus on nii vana ja kulunud. Enam pole nii, et internetis saab ainult koolist vabal ajal olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma tahan naiseks naabriküüla tüdrukut ja mismoold

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.