Esileht Ilu Määrin endale peale ainult…

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Määrin endale peale ainult…

Postitas:

Olen sageli kuulnud ütlemist, et enda ihu peale peaks määrima vaid seda, mida oled valmis sööma?

Kas tõesti on keegi valmis sööma seda seepi või šampooni, millega end pesete?

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti on keegi valmis sööma seda seepi või šampooni, millega end pesete?

No need inimesed ei ütle siis seda… mina ka ei ütle, aga kes peseb pead munaga ja loputab õllega ja teeb vanni kaerapiimaga, miks ei või tema öelda?

See on lihtsalt illustreerimaks ideoloogilist vahet, kas määrid endale peale tundmatu koostisega asju või mitte.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaadav, aga ma ei usu, et need inimesed ainult muna ja õllega oma pead pesevad ja seepi/dušigeeli ei kasuta iial. Küll aga ütlevad, et nad ei kasuta enda peal selliseid tooteid, mida pole valmis suhu panema.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arusaadav, aga ma ei usu, et need inimesed ainult muna ja õllega oma pead pesevad ja seepi/dušigeeli ei kasuta iial.

Kui ei usu, siis ei usu, aga seda see väljend tähendab (mitte seda, et šampooni söödaks)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem ma usun, et seda lauset kasutatakse näiteks kehahooldustoodete koostisainete puhtuse hindamiseks. Näiteks, et šampoonis ei oleks silikoone või millisest rasvast seep tehtud on…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda lauset ei mõelda maitse järgi (no selge see, et me keegi šampooni, kreemi või seepi ei söö, sest need pole maitsvad) , vaid sisalduse järgi – kas toode on piisavalt puhas ja ohutute koostisainetega, et neid julgeks ka süüa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu Määrin endale peale ainult…