Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Madal AMH

Postitas:

Jagage palun enda edulugusid kellel on madala munarakureserviga (AMH) ōnnestunud loomulikul teel vōi IVF-ga rasestuda.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 09:24; 14.10 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui madal on teil AMH?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 11:37; 14.10 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

AMH on 0,7

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 09:24; 14.10 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul veel madalam, asusin IVF teele, esimene katse ebaõnnestus arst ütles et jätkame eks ikka raskem kindlasti kuid vaja üht rakku ja ka arst ei saa õelda et lootus null on.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 11:37; 14.10 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul õnnestus. Oli palju katseid, iga kord saadi vaid üksikud munarakud siirdamiseks. Viimasel katsel vaid üks ja see viljastuski.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loll küsimus, aga kuidas te teate oma AMHd? Otsisin digiloos, aga ei leia kuskilt. Arst pole ka mingeid numbreid öelnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Amh 0.7 ei ole nii madal, et see peaks üksi olema viljatuse põhjus. Seda tuleks vaadata koos muude faktoritega näiteks vanus ja madala amh põhjus (kui põhjuseks ei ole vanus).
40 selt võib 0.7 olla täiesti normaalne ja eakohane ja kogu põhjus olla vanus – ja seda juba väga ei muuda. 20-30 aastaselt on faktorid teised

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 0.6 AMH. Lisaks endometrioos. Õnnestus 4. katse. Stimulatsioonil saadi 1-3 rakku maksimaalselt. Oluline pigem kvaliteetne munarakk, kui see, et rakke palju, kuid kehvad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju oli palju katseid? Pärast mitmendat katset õnnestus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Mina alustasin oma IVF ringe 2017 aasta lõpus( olin siis 30a) ja siis oli AMH 0.21. Õnnestus rasestuda viiendal korral – saadi üks rakk ja see ka viljastus ja läks kasvama.Nüüd pisike preili kodus.Lootust ei tohi kaotada!

Mul on ka FSH kõrge seega AMH ja FSH koos on küll “hea kombo”.

Nüüd alustasin uuesti IFViga ja FSH juba 34.AMH pole lasknud mõõta. Kuues kord ebaõnnestus(täna).Oli üks folliikel aga seest tühi,munarakku polnud ???? Üritan uuesti jaanuarist.Siis seitsmendale ringile.????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul amh 0.26. Üritasime, ei õnnestunud, tegime ivf-i, saadi 1 rakk, mis aga ei arenenud. Öeldi, et ei ole mõtet proovida rohkem. Saadeti doonormunarakkude nimekiri ja hinnakiri, et see on minu võimalus. Võtsin edasi oma vitamiine ja ikka üritasime ja hetkel loomulikul teel tulnud rasedus 28+4. Sinu näit on päris ilus, ära kaota lootust ????

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 12:23; 14.11 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegime ivf-i, saadi 1 rakk, mis aga ei arenenud.

Kas proovisid ivf-i ühe korra ja kas lühikest või pikka skeemi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 14:57; 12.11 15:07; 15.11 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 0.6 AMH. Lisaks endometrioos. Stimulatsioonil saadi 1-3 rakku maksimaalselt.

Kui sul amh näit oli 0.6 ja saadi maksimaalselt 1-3 rakku, siis kas folliikuleid tekkis ravimite mõjul rohkem või oli neidki 1-3 ja igas folliikulis oli ka rakk?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 14:57; 12.11 15:07; 15.11 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii tore, palju õnne Kägu 12:23! Sellist edulugu on tõesti rõõmustav lugeda. Minul enam-vähem sama AMH füsioloogiliselt ja arst ei näinud mõtet IVF-i teha enda rakkudega, keha hakata kurnama hormoonidega vaid doonorit kasutada. Teine arst küll pakkus IVF võimalust kuid õnnestumise tõenäosus 5%. Kaalusin IVFi kuid tõenäoliselt ei lähe proovima nii madala tõenäosusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 22:38; 14.11 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Viljatusarsti juurde jõudes oli minu amh 0.69. Aasta hiljem 0.1. Selleks ajaks olid ka fsh ja lh näidud väga paigast ära. Olin kirjas ivf-le. Lootust väga õnnestumisele polnud. Elu esimene ivf oli kevadel. Folliikleid oli 3x rohkem, saadi vaid 3 munarakku. Viljastusid kõik. Siirdada lasin ühe, teised 2 edasi ei arenenud. Täna ootan ühemunaraku kaksikuid. Elu on müstika.
loodan, et minu lugu annab kellelegi jõudu edasi proovida ja mitte alla anda. See on ilus unistus, millest ei tohi loobuda – peab proovima kuni jaksu on.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 22:53; 15.11 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Viljatusarsti juurde jõudes oli minu amh 0.69. Aasta hiljem 0.1. Selleks ajaks olid ka fsh ja lh näidud väga paigast ära. Olin kirjas ivf-le. Lootust väga õnnestumisele polnud. Elu esimene ivf oli kevadel. Folliikleid oli 3x rohkem, saadi vaid 3 munarakku. Viljastusid kõik. Siirdada lasin ühe, teised 2 edasi ei arenenud. Täna ootan ühemunaraku kaksikuid. Elu on müstika.

loodan, et minu lugu annab kellelegi jõudu edasi proovida ja mitte alla anda. See on ilus unistus, millest ei tohi loobuda – peab proovima kuni jaksu on.

Tere. Palju õnne! Kas tohib küsida Teie vanust? Minule arst selgitas, et madal AMH ja noor naine on üks asi ja vanuse kasvades pole mõtet katsetada, lisaks ravimite kurnav mõju tervisele vanuse kasvades.

Veelkord südamest õnne ja aitäh, et jagasite.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 22:38; 14.11 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sa toimetad, palju vanust on? Ma ise usun, et see ivf aitas kaasa, kuna selle käigus sai võetud igasugu toetavaid vitamiine, nt inovo munaraku kvaliteedi parandamiseks jne. Ka mehele määrati vitamiinid. Ja muidugi oli see koroona perioodi algus ja seepärast olin palju töölt kodus, stressi oli vähem. Peale ebaõnnestunud ivf-i ja vastust, et ei ole mõtet rohkem proovida, läksin teise kliinikusse teise arvamuse saamiseks. Seal öeldi, et kuni neid rakukesi ühe kaupa saab, ei anna alla, seni neid ka nopime. Vb mõnikord ei saa ühtegi ja teine kord saab 2. Süstiti väga palju positiivsust, pandi ka ivf-i järjekorda aga ennäe imet, varsti juba teatasin oma loomulikul teel tulnud rasedusest ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 12:23; 14.11 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule arst selgitas, et madal AMH ja noor naine on üks asi ja vanuse kasvades pole mõtet katsetada, lisaks ravimite kurnav mõju tervisele vanuse kasvades.

Mida arst mõtles kurnava mõju all? Kas ravimite toime pole mitte individuaalne ja keha võib kõigil reageerida erinevalt? Kui süstmise ajal tekivad häirivad kõhuvalud ja peavalud, siis pole arsti sõnul mõtet uue ringiga jätkata ja keha koormata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.11 14:57; 12.11 15:07; 15.11 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. tere,

minu vanus on 37 – no mitte nüüd just  kõige noorem. Minu rohtude kogused olid suured, aga ma küll kuidagi ei tundnud, et need mind koormanud oleks. Võiks isegi öelda, et sisetunde järgi oleks võinud ebaõnnestumise korral uuele katsele kohe minna. Aga eks see kõik ole individuaalne.
tänud südamest õnnesoovide eest.

Tere,

Viljatusarsti juurde jõudes oli minu amh 0.69. Aasta hiljem 0.1. Selleks ajaks olid ka fsh ja lh näidud väga paigast ära. Olin kirjas ivf-le. Lootust väga õnnestumisele polnud. Elu esimene ivf oli kevadel. Folliikleid oli 3x rohkem, saadi vaid 3 munarakku. Viljastusid kõik. Siirdada lasin ühe, teised 2 edasi ei arenenud. Täna ootan ühemunaraku kaksikuid. Elu on müstika.

loodan, et minu lugu annab kellelegi jõudu edasi proovida ja mitte alla anda. See on ilus unistus, millest ei tohi loobuda – peab proovima kuni jaksu on.

Tere. Palju õnne! Kas tohib küsida Teie vanust? Minule arst selgitas, et madal AMH ja noor naine on üks asi ja vanuse kasvades pole mõtet katsetada, lisaks ravimite kurnav mõju tervisele vanuse kasvades.

Veelkord südamest õnne ja aitäh, et jagasite.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 22:53; 15.11 20:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )