Esileht Ilu Magusad parfüümid

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Magusad parfüümid

Postitas:
Kägu

Siiani olnud lemmik Hugo Boss The Scent for Her. Oskab keegi soovitada magusamaid lõhnu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui palju magusam? Mulle endale meeldib the scent private accord ja absolute. Ehk kui sarnased lõhnad meeldivad siis võiks meeldida ka Billie Eilishi kuldne lõhn, lancome hypnose, herrera good girl erinevad, dolce gabbana the one,  trussardi Le Vie di Milano Galleria Vittorio Emanuele II, xerjoff erba pura. Rohkem hetkel ei tulegi pähe – ükski neist ei ole otseselt puuviljaselt magus lõhn, aga sarnase olemusega. Värskematest versace versence. moschino toy 2 on selline pirnine-värske, aga ei püsi hästi. Aga ka BVLGARI Omnia Paraiba, ROBERTO CAVALLI Paradiso Assoluto, OSCAR DE LA RENTA Bella Essence.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Chaneli Coco Mademoiselle.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viktor&Rolf Flowerbomb

Lancome la vie est belle

Lancome Miracle

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule meeldib ka Scent ja olen veel kasutanud Armani Si-d ja My way-d.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole vist oma elus magusamat lõhna tundnud kui Thierry Mugleri Angel.

Ühel mu tuttaval oli see lemmiklõhn. Minu jaoks täiesti no õudne (mulle meeldivad tsitruselised ja värsked).

Aga kui sind huvitavad magusad, siis äkki see võiks sulle meeldida: https://www.amazon.de/s?k=mugler+angel&crid=2AXJXMYJGFAQ1&sprefix=mugler%2Caps%2C109&ref=nb_sb_ss_ts-doa-p_3_6

 

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Chaneli Coco Mademoiselle.

Ühinen. Selle üheks baasnoodiks on vanill ja lõhnasüda koosneb roosist ja jasmiinist. Väga magus parfüüm.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühinen. Selle üheks baasnoodiks on vanill ja lõhnasüda koosneb roosist ja jasmiinist. Väga magus parfüüm.

Mis Viktoril ja Rolfil viga?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Diori Jadore. DG One.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Billie Eilishi lõhn minu jaoks küll meeldiv pole. Midagi väga häirivat on seal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ka Hugo Boss The Scent austaja. Mõni kuu tagasi hakkasin kasutama Giorgio Armani “My Way”, ka üsna magus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis Viktoril ja Rolfil viga?

Mulle idamaised lõhnad ei istu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

trussardi_ jasmine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ka Hugo Boss The Scent austaja. Mõni kuu tagasi hakkasin kasutama Giorgio Armani “My Way”, ka üsna magus.

Minule meeldib ka My Way ja soovitasin seda eelpool. Mingi tegelane arvab, et peab selliseid vastuseid miinustama. Kui sulle see My Way ei meeldi, jumal sinuga, aga naljakas teiste maitset miinustada. Mitte et sellest midagi oleks, aga jube lapsik.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka My Way, aga ma ei liigitaks seda magusate lõhnade hulka. No see küll on magusapoolne, aga pigem siiski selline asjalikum-klassikalisem  nö kaalukam lõhn. Suvist kergust selles ei ole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka My Way, aga ma ei liigitaks seda magusate lõhnade hulka. No see küll on magusapoolne, aga pigem siiski selline asjalikum-klassikalisem  nö kaalukam lõhn. Suvist kergust selles ei ole.

Magus lõhn ei olegi suviselt kerge. The Scent ei ole samuti kuidagi suviselt kerge lõhn, vaid pigem nagu kommilõhna moodi. Ja My Wayd ma kuidagi kaalukaks ega asjalikuks ka ei nimetaks, ikka täiesti magus lõhn.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kilian – Rolling in Love. Saab Creme de la Creme nuusutama minna. Tasub kindlasti mitu korda käia peale panemas, sest muudab nüansse. Aga tõeliselt hea parfüüm. https://cremedelacreme.shop/ee/kataloog/rolling-in-love-ilma-vaeikese-kaeekotita/?item=170

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tiziana Terenzi Kirke, Xerjof Nahos või Erba Pura, Initio Rehab, Tom Ford Lost Cherry, odavamatest Paco Rabanne Fame, Ariana Grande Sweet like candy, YSL Mon Paris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prada Candy näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armani Because its you,  Gucci Rush2, Dolce&Gabbana The One.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hugo Bossi Deep Red näiteks. Armani My Way, YSL Opium…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hugo Bossi Deep Red näiteks. Armani My Way, YSL Opium…

Kõigepealt peaks vist selgeks tegema, mis see “magus” tähendab. The Scent on puuvilja-lillelõhn, My way on ka lillelõhn, osad eelpool soovitatud on puuvilja, osa lillelõhnad, aga nüüd soovitatakse lausa idamaiseid lõhnu. Keegi räägis veel suvisest kergusest, mis on veel hoopis kolmas ooper. Nii on väga raske lõhna leida, kui kõik kategooriad on täiesti segamini, poes ka keegi nii soovitada ei oska.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

väga magusaid ei kasuta aga see meeldib https://www.mylook.ee/yves-saint-laurent-black-opium-eau-de-parfum.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Ilu Magusad parfüümid