Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Mai 2012

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No nii väiksed lapsed tavaliselt ikka ei sünni..Kaaluvad tavaliselt ikka 3,3+kg. Kui ei ole just enneaegne…aga ka lõpupoole tehtavad UH-s saab ju mingi ülevaate kui suur laps juba on ja palju veel võib kasvada.[/tsitaat]

Küsiti, mis suurust me varume. Kirjutasin, mis suurust ma varun. Juhuslikult tean, kui suured on need \”tavalised\” lapsed, aga ma ei saa ju oma lastele (kes ei ole \”tavalised\” ja tõenäoliselt ei sünni ka seekord \”tavalist\” last) osta selle järgi, mis \”tavalistele\” lastele selga läheb 🙂
PS – lõpupoole UH-d on mõlemad mu lapsed vähemalt 500gr raskemaks teinud.
Vaevalt, et keegi nüüd täpselt minu järgi riideid hakkab varuma 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eraldi tuba beebile on muide üks hällisurmade riskitegurist. Ameerikas on eraldi lastetoad väga populaarsed ja hällisurmade koha pealt on ka statistika päris kurb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eraldi tuba beebile on muide üks hällisurmade riskitegurist. Ameerikas on eraldi lastetoad väga populaarsed ja hällisurmade koha pealt on ka statistika päris kurb.[/tsitaat]

Selliseid asju ma mõtlesingi, aga eks on igaühe enda asi kui suure riski ta võtab 🙂
Aga mulle tundubki et viimastel aastatel tuleb see nö Ameerika mood ka Eesti, et vanemad tahavadki panna kohe oma beebi \”oma tuppa\”…

Bluebird90- Minul on ka igasugu kalendrite ja arvutuste järgi suurem (isegi väga suur) võimalus saada üht sugu laps, aga ometigi tuleb teist sugu 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.01 13:56; 28.01 19:05; 28.01 22:39; 29.01 09:08; 29.01 12:19; 29.01 14:26; 29.01 15:40; 29.01 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka kaks esimest maganud kaisus…olin esimesed 9kuud täitsa läbi, kuid ei kahetse. Esimene laps läks vahel siniseks-sain südamerahu kui oli minu kõrval, lisaks istus koguaeg rinna otsas ja nii oli mugavam mõlemile. Teine magas rohkem oma voodis, sest oli lihtsalt hea unega ja voodi meie toas. Nüüd sama plaan, et voodi meie toas ja vajadusel kaisus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 18:59; 28.01 22:34; 29.01 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See väsimuse asi sõltub vist inimesest.
Nagu juba minisin siis mina nt olen väga väikse unevajadusega vist..Ma ei tundnud kordagi väsimust kui beebi majja sündis…Samal ajal kodus koristasin, tegin süüa jne….Harva kui lapsega koos magasin. Öösel käis ta ka ikka üleval söömas…Loodan et sel korral läheb samuti, et suurt väsimust ei tule..kuigi, nüüd ju suurem laps ka ees 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.01 13:56; 28.01 19:05; 28.01 22:39; 29.01 09:08; 29.01 12:19; 29.01 14:26; 29.01 15:40; 29.01 17:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil UH järgi tähtaeg 19. mai ning hetkeseisuga sündimas tüdruk. Kõik analüüsid on korras ning laps hästi aktiivne. Asjadest on olemas hunnik riideid (osa veel minu enda beebiaegsed asjad :)), tekk, voodiriided, voodikarussell, lamamistool, jalgadega vann ja turvahäll. Voodi, käru jms asjad ostan siis kui lõpuks aprillis töölt koju jään ja nende asjadega on rohkem aega tegeleda.
Kaalu on mul juurde tulnud päris palju – ca 8 kg, kuid arst arvas, et minu pikkuse juures on see normaalne. Lõpuks ometi saan nautida ka rasedust, kuna iiveldushood on lõppenud, öösiti magan ka juba normaalselt (raseduse I trimestril ärkasin igal ööl kell 3 üles ja enam magama ei jäänudki), seljavalusid veel pole, ainuke nuhtlus on kimbutavad toonused.

Ilusat ootamist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahoi Mai ootajad!

Kuidas meil läheb? Läheneme viimasele trimestrile…

Endal hetkel 26+2, TA 14.05. Eile sai just käidud ÄE vastuvõtul – EPK 27, KÜ 93, kaalu juures 8,2 kg. Sain natuke pahandada, et viimasel kuul 3,2 kg juurde võtsin. Nüüd pean end veidi piirama. Aga eks täiskõht tekitab suuri maovaevusi, nii et nagunii ei saa palju süüa :). Lisandunud on seljavalu, mis kiirgab ribide vahele. Nüüd on igal pärastlõunal kuni magamaminekuni valu garanteeritud.
Aga samas teeb heameelt, et poja on muutunud aktiivsemaks. Siputab juba palju kõvemini ja tihemini. Naudime mehega vaatepilti, kui kõht lainetab ja raputused käivad.
Tuttavad ümberringi on kõik nii ülihoolitsevad ja muretsevad – et mul ikka kõik hästi oleks ja viirusi üles ei nopiks jne. Kohati ajab isegi ülihoolitsus närvi – ma olen ju kõigest rase mitte haige…
Kuna esmarase, hakkan end vaikselt harima ja ettevalmistama ka sünnituseks. Tahaks küll neid mõtteid eemale lükata, väike kartus ja hirm on sees aga samas tahaks end eesootavaga võimalikult palju kurssi viia.

Kaunist talve ja raseduse nautimist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA ¦oisi poolt pandud 18.05 aga itks 26.05. Vaevusi ei ole. Kaalu juures 2,5 kg. Plika õhtuti sipleb päris palju. Kui mees kodus, siis on vaikus majas. Asju veel ei varu. No ei oska! ja tööl jäänud käia 4 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Minul tähtaeg 13.mai. Kaalu juures on 4 kilo ning esmaspäeval käisin ÄE vastuvõtul ning EPK oli 23. Mina ostsin nüüd endale ka bandaazi, kuna kõht langeb ikka alla ja tekitab vaevusi. Nüüd tunduvalt parem olla:) Poja on samuti väga aktiivne ja nii vahva on tema mükse vaadata:)
Millal keegi teist koduseks jääb? Mina jään 23. märtsist ning dekreeti jään kuu aega enne tähtaega.Võtsin enne dekreeti jäämist osa puhkuse ka välja. Niiet veel 6 nädalat tööl käia. Nii ootan juba et saaks koju jääda:)
Edu meile ja käime siin ikka muljetamas:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsisin oma kuud ning vaatasin, et mai ja kukkusin lugema. Siis sain aru, et see teema pole mulle 🙂
Aasta tagasi olin maikate seas ja sellepärast ajasingi sassi :). Minu 2.mai poiss sündis 28.04.11,
Aga nüüd pean septebrikate juurde tagasi minema!
Edu Teile!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina plaanin dekreeti minna 28.02 juba:) Võtan maximum 70 päeva välja. Viimane pingutus tööl siis .
Ja juurde olen võtnud juba 7,5 kilo. Reedel arsti juurde, loodan,et riielda ei saa:) Kuigi ma söögi portsjonid tegin endal väiksemks,sest lihtsalt pärast on nii raske ja paha olla. Nüüd söön vähehaaval.
Kas keegi plaanid kuhugi võimlema ka minna võikäib juba kuskil? Kuidas muljed? Mõtlen,et kui nüüd koju jään,hakkaks ka käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine80 – meil siis suht sarnane seis. Mul läks ka jaanuaris söömine käest ära, kuid nüüd enam lihtsalt ei saa nii palju süüa – lihtsalt paha ja raske on olla. Milleks ennast vaevata ja ilmselt on ka siis lapsel halb kui mina vaevlen. Igatahes nüüd nädalaga oli kaalutõus nullis.

Mina olen juba 4x joogas käinud ja ka lihtsalt ujumas üritan käia. Märtsist jään koju, siis vbl kuhugi rasedate võimlemisse ja aprillist tahaks hakata sünnituseelsetel loengutel käima.

Minul viimane tööpäev 2.märts, siis puhkus ja 35 p dekreeti. Nii ootan juba kojujäämist ja seda rahulikku veeremist….:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma dekreeti täpselt 1.märtsist, kui 30ndl täis tiksunud. Ma niikuinii vaba graafikuga, seega pole erilist vahet, millal ja kuidas.
Igasugu kaalutõusude ja asjade kohta ei tea veel. 4 nädalat tagasi oli juures 1kg, nüüd lähen arstile jälle neljapäeval. Kolmapäeval veel ¦oisi juurest ultrahelist läbi.
Kõht ei olegi eriti suuremaks läinud. Selline imelik kasvamine, et see kasvab üles, mitte ettepoole.
Sipsik ikka aktivist. Minu söögiisu on nagu paremaks läinud, aga pidevat nälga küll ei ole. Võimlen remonti teha ja kui soojemaks läheb, lähen jälle ujuma (ujulasse siiski). Päris hea ja kerge on olla tegelikult. Kõhtu on, aga olen pisem kui eelmiste rasedustega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.