Esileht Kodunurk Maja akende all parkides mootor sees

31 postitus (kokku 31)

Teema: Maja akende all parkides mootor sees

Postitas:

Täiesti nõus, aga eraldi välja tuua, et temasuguse titeema akna all ei tohi tossutada, sest temal on beebi ja on magamata ja tema tööl ei käi, on minu jaoks imelik. Nagu kellegi teise akna all siis võiks. Kuskil ei või ja teisi häirib see samamoodi, mitte tema pole selles osas kuidagi väga eriline.

Ma rääkisin KONKREETSELT OMA OLUKORRAST, mitte mingist teoreetilisest olukorrast kuskil mujal, kus on suur maja ja tänaval tossutaja ei tunnegi oma naabreid ega taipa seda, et nii ei tehta. Meil on väike maja, kus kõik tunnevad kõiki ja OMETI oli selline olukord, et tossutas ja pläristas.

Ehk saaksid nüüd üle sellest, et ma mainisin seda, et ma olin oma naabri auto heitgaaside sees koos väikese imikuga? See konkreetne naaber TEADIS seda. Ja ikka tegi.

Nüüd järsku mina suur patuoinas, kelle kallal hambaid teritada, kujutage ette, julges mainida, et laps oli ka! Nagu ma juba korra ütlesin – ma ei ole kuskil väitnud seda, et mujal või kellegi akna all tohiks tossutada, vaid ma rääkisin olukorrast, mis oli mul endal.

Imiku kaitsmine kurja maailma eest on tema hooldaja(te), mitte kurja maailma kohus.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
31 postitus (kokku 31)


Esileht Kodunurk Maja akende all parkides mootor sees