Esileht Kodunurk Maks ja Moorits valmis segu

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Maks ja Moorits valmis segu

Postitas:

Isetehtud vastu muidugi ei saa aga kui tahaks kiirelt kotlette teha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja küsimus? KUI palju aega võtab hakkliha maitsestamine?

Kui nii kiire, siis ostan valmis kotletid. Põhiaeg kulub ju praadimisele, mitte taigna segamisele.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie perele igaljuhul maitseb ja mees ostab suht sageli.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees ostab suht sageli.

Vaene mees.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kogemata sai ostetud hakkliha asemel, ma ütleks, et täitsa söödavad kotletid said. Võib küll osta isegi järgmine kord teadlikult 🙂

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kogemata sai ostetud hakkliha asemel, ma ütleks, et täitsa söödavad kotletid said. Võib küll osta isegi järgmine kord teadlikult ????

Võib teadlikult mingit palmirasvaga segu osta?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib teadlikult mingit palmirasvaga segu osta?

Ega palmirasv iseenesest ju tervist ei riku, sellega on suurem mure see, et palmikasvanduste loomiseks tõmmatakse maha metsa, kannatavad seal elavad loomad (orangutani elupaigad näiteks).

Seetõttu mina isiklikult püüan jah teadlikult vältida neid tooteid, kus seda palmirasva suuremas koguses sees on, näiteks kondiitritooted, margariinid. Koogi ja kotleti küpsetan ise, sest mulle juba lapsest saati ei meeldi ükskõik missugused margariinid (nõukaaegne laps). Meil kodus tehtigi kõik võiga, mõnikord oli ka oliiviõli, 5l plekist kanistrid olid tollel ajal. See harjumus on sisse jäänud.

Aga mu jutu point on siiski selles, et palmirasv sööja tervist ei kahjusta, eriti kui seda on seal kotletisegus väike suts sees. Suurem osa rasvast tuleb ju siiski hakklihast endast, ilmselt seda palmirasva ongi kasutatud vaid sibulate röstimisel.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Maks ja Moorits valmis segu