Esileht Hobinurk Maltal käinutele

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Maltal käinutele

Postitas:
Kägu

Kes käis Maltal, kuidas meeldis?
Kuidas hinnatase?
Millise summaga peaks arvestama nädalaks ajaks (lõbustused, kohvikud, suveniirid, esmatarbed jms), kui hotelli poolt ainult hommikusöök (lõuna- ja õhtusööki sööks väljas). Kas 1000 € piisab?
Soovitusi teie poolt?

Aitäh ette

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Malta on ainuke koht Euroopas, kuhu ma reaalselt koliks, kui peaks Eestist ära minema. Vot täpselt nii väga meeldis seal 🙂 Väike armas rahvas, kelles lööb välja lõunamaine temperament, aga samas on täiesti olemas ka Briti konservatiivsus, töökus. Loomulikult on suur pluss (minu jaoks) see, et igal pool igaühega saab hakkama inglise keeles.

Hinnatase on more or less täpselt sarnane Eestiga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle ka meeldis. Käisin 8 aastat tagasi, krooni ajal. Raha oli kaasas kindlasti vähem kui 1000€, aga 10 päeva sain kenasti hakkama (ühtki toitu polnud hotelli poolt, tegin ise ja sõin väljas ka). Saarele sai tiir peale tehtud ja ümber saare kruiisitud samuti. Autosid oli palju, aga juhid rahulikud – ummikutes polnud mingit tuututamist ega sõrmedega vehkimist. Sümpaatne ja sõbralik rahvas ning mõnus kliima 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh.

Veel kogemusi kellelgi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aitäh.

Veel kogemusi kellelgi?

Minu teada käivad seal need, kelle lähedased on narko smugeldamise eest seal vangi langenud ja vanglas istuvad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule meeldis, muidugi oleneb kõik reisist kas lähed ise ja saad vabalt oma aega planeerida või mingi grupiga? Reis tuleb ise teha huvitavaks ja põnevaks, eeltööd peab kodus enne tegema, need kes vinguvad ongi tavaliselt sellised inimesed kellel eeltöö tegemata, istuvad hotelli läheduses kuhugi minna ei oska ja vinguvad. Meie käisime jahiga sõitmas, rentisime auto ja sõitsime terve saare läbi ja väga lahe oli, ratastega ka sõitsime ringi, olime 16 päeva.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi on hiljuti Maltalt tulnud, kuidas seal ilm praegu?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Liis T

Ilma saad vaadata nt http://www.holiday-weather.com/ vms kohast, googelda.
Autot pole mõtet rentida, seal väga hea ühistranspordi süsteem ja hinnad on….ebarealistlikult odavad. 7-päeva kaart oli vist 6€ kui õigesti mäletan. Kindlasti vaata ka Gozole.
1000€/in? See on enam kui küll.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kus on rannad, mis sobiks ka lastele?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleme reisilt tagasi 🙂
Kõik oli kena ja mõnus. Õhk +27, vesi +24.
Mis puudutab randu, liivarandu, siis neid on Maltal vähe. Meie käisime St.Juliansi (meie kodupiirkonna) rannas (jämedateraline liivarand) ja Golden bay rannas, läänerannikul. Mõlemas rannas tasuta ilma paroolita wifi.
Autot rentida pole mõtet, esiteks on vähe ruumi ja parkimisega probleemid, teiseks vasakpoolne liiklus, kolmandaks bussiliiklus on väga hea (2€ = 2h), seega pole ju mõtet. Vahemaad pole pikad üldsegi.
Väljas einestamine kahele täiskasvanule umbes 30 € kord. Väga mõnus, kiire teenindusega ja maitsvate toitudega pubimoodi söögikoht on The Avenue St.Juliansis, soovitan!
Hotellis oli wifi meil tasuline ja ulmeliste hindadega (1h = 3€, 7päeva = 36€), söögikohtades küsige wifi paroole, klientidele on wifi üldjuhul tasuta. Avalikke tualette kasutades olge valmis, et seal võibolla ei ole wc paberit ega ole vett, võtke niiskete salvrättide pakk kaasa. See eest söögikohtades tualetis käies on kõik tiptop!
Üldjuhul on asutused puhtad, aga tänavad prügised, tühjad taarad vedelevad nö. metsa all, suitsukonid liiva sees, tänavatel oli ka klaasikilde (õnneks randades seda ei kohanud). Seal peaks korraldatama 3 x aastas Teeme Ära talgud!
Eksursioonibussis ja liinibussides sõites soovitaks õhem sall või kampsik kaasa võtta, konditsioneerid on vägevad.
Üldiselt oli mõnus, inimesed ülisõbralikud, taskuvargaid ei kohanud, ilm ilus, kohati tuuline. Vahel sadas ka vihma, aga väike jahutus kuluski marjaks ära. Ükspäev olime rannas ja oli veidi pilves selginemistega, üks hetk hakkaski vihma sadama, selline kerge seenevihm, aga suured piisad. Umbes 8 minutit sadas, siis läks selgeks ja päike säras edasi.
Veel tuleks ära märkida, et kohale jõudsime Tallinnast lennates õhtul 19 aeg, ärasõit oli nädala pärast samuti õhtul alles, hotell aga oli reisifirma poolt broneeritud äralennupäevani ehk check out juba kell 11 päeval. Reisifirma poolt öeldi lihtsalt, et küsige toapikendust, äkki saab. Ok, veidi vedas ja saime 14ni, mis tähendas, et kell 14 pidime oma toa vabastama ja pagasid pagasihoidu viima, hiljem saime riideid vahetada hotelli spa osa duširuumis.
Oleks oodanud, et check in on firma poolt juba pikendatud kuni transfeeri saabumiseni või siis üldsegi järgmise päevani. Ikka tahaks ju sättida enne äraminekut ja võibolla oleks ka väikse näpi teinud toas enne ärasõitu, sest koju Tallinnasse jõudsime öösel kell 02.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Hobinurk Maltal käinutele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.