Esileht Hobinurk Mälumäng

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mälumäng

Postitas:
Kägu

Juhtusin sõbranna kutsel ühele mälumängu võistlusele, küsimused olid huvitavlt koostatud ja üritus oli põnev aga jäi silma kuidas mõnes lauas käis usin telefonis googeldamine. Kindlasti olen ka võimeline seda tegema aga tundus kuidagi madal. Kas tõesti käib see asja juurde ja see peabki nii olema? Korraldajad selle kohta midagi ei öelnud, imelik oleks täiskasvanule ka öelda et ära spikerda. On keegi kursis nende uuemate suundadega mälumängus? Ei ole rahalisi auhindu, ei ole midagi muud, mille pärast peaks iga hinna eest võitma, on ainult koht edetabelis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korraldajad selle kohta midagi ei öelnud, imelik oleks täiskasvanule ka öelda et ära spikerda. On keegi kursis nende uuemate suundadega mälumängus?

Ju siis oli reeglites lubatud abivahendeid kasutada. Miks sa, täiskasvanud inimene, enne osalemist võistluse reeglitega ei tutvunud?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen mänginud ja niipalju, kui tean, siis pole selliseid reegelid olnud, et lubatakse guugeldada. Kuid meil oli nii, et meie võistkonnas ka üks naine pidevalt lipsis telefonis, kui mäng käis ja korra ka arvati, et me guugeldame. Kuid tema hoopis vaatas oma asju, kuna oli selline inimene, et vaatas küsimuse üle ja kui teemast midagi ei teadnud, siis sukeldus oma asjadesse. Samas, kui oli tema teema (sport ja välisriigid ja vapid ja autod ja tehnika), siis oli tema vastamas. Mina ise ei surkinud mängu ajal, sest pelgasin, et teised just nii mõtlevad siis.
Kuid meile tuligi vastukaja ka sellepärast, keegi oli mängujuhile rääkinud, t nii võib olla ja meile anti tagasiside. Nii et kui kahtlustate, siis juhtige sellele tähelepanu. Ja neile antakse teada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jep, tavaline. Kusjuures ma käisin ühes üsna suures ja tuntud mälumängus ja see oli nagu üsna naljakas ja naeruväärne, kuidas põhimõtteliselt iga laudkond guugeldas. Kusjuures korraldajale oli kõik näha.

Miks niiviisi lolli mängutakse, ei tea. Võiduhimu nii suur?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korraldajad selle kohta midagi ei öelnud, imelik oleks täiskasvanule ka öelda et ära spikerda. On keegi kursis nende uuemate suundadega mälumängus?

Ju siis oli reeglites lubatud abivahendeid kasutada. Miks sa, täiskasvanud inimene, enne osalemist võistluse reeglitega ei tutvunud?

Uurisin, sellel mälumängu turniiril reeglites pole mitte midagi sellist kirjas.

Õnneks suudab korraldaja tööta pooled küsimused sellisena, et ei saa goigedada. Mäng ei käi mõisa peale ja mind väga ei häiri, et me esiviisikusse ei jõudnud

Rahvasuu nimetava seda osavate näppude vooruks 🙂

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sellisest mängust saan ma aru, aga mida pistmist on sellel mäluga, kui lubatakse googeldada

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Mälumäng