Esileht Väikelaps Mänguväljakutel kogunevad emmed

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Mänguväljakutel kogunevad emmed

Postitas:
Kägu

Mõni ei tea vist sõna “isolatsioon” või “karantiin” tähendust. Karjakesi mänguväljakul käimist see küll ei tähista. Inimesed on oma sotsiaalsuse vajaduse ohvrid ja see lasebki viirusel massiliselt levida.

Sa ikka tead, et kõik ei pea olema karantiinis? Karantiinis on need, kes on tuln6d reisilt või on olnud nakatunuga kokkupuude. Suurem osa Eestist käib tavaliselt tööl edasi. Sh ka ma ise pidin täna kontoris käima, sest oli vaja arhiivist dokumente. Kui mul pole alust haiguslehte võtta, siis ma pile ka karantiinis, vaid lihtsalt hoian distantsi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mõni ei tea vist sõna “isolatsioon” või “karantiin” tähendust. Karjakesi mänguväljakul käimist see küll ei tähista. Inimesed on oma sotsiaalsuse vajaduse ohvrid ja see lasebki viirusel massiliselt levida.

Sa ikka tead, et kõik ei pea olema karantiinis? Karantiinis on need, kes on tuln6d reisilt või on olnud nakatunuga kokkupuude. Suurem osa Eestist käib tavaliselt tööl edasi. Sh ka ma ise pidin täna kontoris käima, sest oli vaja arhiivist dokumente. Kui mul pole alust haiguslehte võtta, siis ma pile ka karantiinis, vaid lihtsalt hoian distantsi.

Teiste emmedega mänguväljakul ninapidi koos lobisedes sa ju ei hoia distantsi. Sellest on teema.
https://jarvateataja.postimees.ee/6928415/paide-manguvaljakutele-paigaldati-hoiatused

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

https://www.ohtuleht.ee/995986/varske-uuring-koroonaviirus-on-ka-lastele-tosiselt-ohtlik?fbclid=IwAR3mZpo2IywwcFpwfOWz8h7bhhebiPfqSAEqFuf5HAPB6h-ZnFlR4DUS8cw

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mille jaoks on karantiin? – selleks, et see viirus meist nõrgematele edasi ei kanduks, kellele see surmavaks võiks saada!!!
See, et te ise ei haigesti, ei tähenda midagi. Tähtis on see, et olete viirusekandja ja võite olla surmavalt ohtlik riskigrupile!!!
Palun arvestage ka teistega!!! Ja kes on kodus täiskasvanu ja omab suuremat sõnaõigust väljamineku suhtes – emmed-issid või lapsed?
Palun kasutage ometigi oma aju ka. Ja kui juhtutegi ise haigeks jääma, siis olete esimesed kisajad ja nõudjad, et teie eest hoolitsetaks!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida rohkem eestlasi järgib nõuet olla kodus, hoiduda sotsiaalsetest kontaktidest, seda kiiremini saame viiruse levikust jagu. Saan aru, et on vaja tööl käia ja poest süüa osta, aga mänguväljakutel ninapidi koos olla ei ole mingit vajadust.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lapsed põevad ka ja viiruse muteerudes on maailmas juba ka lapsohvreid. Üksikud juhud aga nad on olemas.
Eriolukord on see, et ei roni karjakesi kokku. Vastasel juhul.peate varsti lapsukestele selgitama miks üldse õue ei saa. Harjutage, sest hetkel ei suuda osad selgeks teha, et mänguväljakule ei saa.
Selliste põhkpeade tõttu oleme varsti seisus nagu Prantsusmaa, Hispaania ja Itaalia…
Soe ilm ei aita…nendes kohtades on soe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Prantsusmaa, Hispaania ja Itaalia

Prantsusmaal, Hispaanias ja Itaalias ei ole praegu soe. Seal on niiske ja jahe, aga kaugeltki mitte rannailmad, need tulevad alles mai kuus

Please wait...
Postitas:
Kägu

Veel kuu tagasi oli Itaalias sama suhtumine, et eks paras jama ole ja mis meie…. Praeguseks on kõik tuttavad itaallased kenasti kodus ja #stayhome väga populaarne.

Ja karantiini mõiste on segane tõesti, sest sotsiaalmeedia põhitermin ikka garantii või garantiin.

Ja kelle tupsununnud ikka enne midagi valesti teinud, eks 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soojem kui siin ja Austraalias on rannailm…ikka levib

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki see uudis aitab mingeidki seoseid luua mõnes peas

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seda artiklit saab ka kuulata, kes lugeda ei oska.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Esileht Väikelaps Mänguväljakutel kogunevad emmed