Esileht Ilu Mantli juurde mütsi.

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Mantli juurde mütsi.

Postitas:

Täitsa lõpp. Olen eluaeg suutnud otsustada, mida selga-jalga ja mida ise teha, kuid nüüd seisan juba tükk aega nõutult.
Nimelt ostsin endale mõni aeg tagasi musta, taljesse töödeldud villase mantli. Mantel on natukene ka rokiliku väimusega (st. esipoole kinnitused on kaunistatud metallist klambritega). mantel ulatub umb 10 cm allapoole põlvi, st on üsna pikk.
Kahjuks on nüüd aga nii, et ei oska selle mantli juurde mingit peakatet valida.
Kübaraga – ei sobi
Barett – ei sobi
Mingid turbani ja kootud mütsilotud ka ei sobi. Ma ei kujuta ettegi, milline müts sellise mantliga kokku sobiks.
Kas oskate pakkuda veel variante?
Korra juba mõtlesin ,et seon lihtsalt villase rätiku pähe ja kannan sedasi.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.01 17:38; 31.01 08:29; 17.11 21:42; 01.08 09:03; 26.08 07:36; 11.12 22:50; 23.03 11:54; 29.04 09:31; 12.08 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki mingi läki-läki tüüpi müts sobiks?
https://www.pinterest.com/sunhats/winter-ushanka-bomber-hats-for-women/

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kootud mütse on ka mustmiljon erinevat varianti.
Aga lõppkokkuvõttes sobib see, mis sulle meeldib. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest sobiks läkiläki, kootud ludumüts, kootud nokaga müts, see ringikujuline (poti moodi ümmargune) karvane müts, nt enamik siit sobiks, v.a ehk need daamilikud kübarad ja mõni ei sobi värvi poolest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane sama mantel selga ja mine poodi proovima. Nii lihtne see ongi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud ka aastaid probleem, et mantliga nagu ei sobigi ükski müts. Mul on siis pigem klassikalised, nüüd juba daamilikud mantlid. Kunagi kandsin baretti, aga see ei kata hästi kõrvu + kuidagi liiga mutilik ka (mul on suu rpea ümbermõõt ja enamus barette liibuvad 😀 )

Aga mingi hetk vaatasin tööl ringi ja märkasin, et kõik kannavad oma damailike mantlitega suvalisi mütse. ja loobusin ka põdemast,e t peab olema mingi stiilipuhas värk. Muiudgi värv peab sobima (mustaga väga probleeme ei teki, samuit halliga nagu minu mantel) ja vb ka mitte täitsa mööda (no a la sulejopega kübarat pähe ei topi), aga ei tosi ka 100% stiilipuhtust. Nüüd ongi mul klassikaline mantel ja suvaline lihtne kootud müts.

Minuarust talveriietega ongi nii, et stiiliga ei saa hulluks minna, tuleb ikka vaadata ka praktilist poolt. Muidugi oleksid kontsad seelikuga kenad, aga kui õues parklas pean läbi lumepudru sumpama, siis eelistan korralikke lume-lörtsisaapaid 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et midagi soni-laadset võiks sobida? Või midagi kübaralaadset, mis päris klassikaline kübar ei ole. Need kootud kübarad nt. Aga panustaks esmalt siiski soni peale. Soovitan ka, et pane mantel selga ja mine poodi mütsi ostma! Ma käin kogu aeg nii, kui plaanis konkreetse seeliku juurde pluus osta, panen poodi minnes selle seeliku selga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 19:16; 01.02 20:01; 05.02 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu silmis sobiks miskit sellist
https://images.gdicdn.com/images/product/100043404/100043404_000_alt1_1000x728.jpg?version=23

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 19:42; 02.02 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just täpselt, eelmine kägu, mina (üle-eelmine kägu) pidasin ka midagi taolist silmas! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 19:16; 01.02 20:01; 05.02 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu silmis sobiks miskit sellist

https://images.gdicdn.com/images/product/100043404/100043404_000_alt1_1000x728.jpg?version=23

Kas keegi tõesti kannab midagi sellist? 😀

Kui ma teemaalgataja mantli kirjeldust lugesin, siis mõtlesin, et tavaline must lodumüts oleks ideaalne “rokiliku”, nagu ta kirjutab, mantli juurde. Siin aga pakutakse mingit 80ndate geibaari atribuutikat 😀 “Politseiakadeemia” tuli kohe meelde.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu silmis sobiks miskit sellist

https://images.gdicdn.com/images/product/100043404/100043404_000_alt1_1000x728.jpg?version=23

Kas keegi tõesti kannab midagi sellist? ????

Kui ma teemaalgataja mantli kirjeldust lugesin, siis mõtlesin, et tavaline must lodumüts oleks ideaalne “rokiliku”, nagu ta kirjutab, mantli juurde. Siin aga pakutakse mingit 80ndate geibaari atribuutikat ???? “Politseiakadeemia” tuli kohe meelde.

Äää, kannavad jah. Selles stiilis kandis suur osa 2018 a moeteadliku rahvast üle euroopa ja usas. Tore teada ju?! 🙂 Nii tekstiilist, seemisnahast, nahast kui kombineeritult.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 19:42; 02.02 18:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest need kootud mütsilotud just sobivadki mantli juurde kõige paremini. miks ei peaks?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 19:41; 05.02 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest need kootud mütsilotud just sobivadki mantli juurde kõige paremini. miks ei peaks?

Sest nad sobivad jope juurde, kuna on sportlikumad? Mantel on ise daamilik rõivaese, kootud mütsilotu ei ole seda mitte. Mul on kootud mütsilotusid palju, eri värvi ja soojusastmes. Kannan neid siis, kui matkasaabaste ja jopega metsa lähen.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 19:16; 01.02 20:01; 05.02 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest need kootud mütsilotud just sobivadki mantli juurde kõige paremini. miks ei peaks?

Sest nad sobivad jope juurde, kuna on sportlikumad? Mantel on ise daamilik rõivaese, kootud mütsilotu ei ole seda mitte. Mul on kootud mütsilotusid palju, eri värvi ja soojusastmes. Kannan neid siis, kui matkasaabaste ja jopega metsa lähen.

minu meelest ei ole villane kudum kuigivõrd sportlik nähtus. väga hästi sobib villase kangaga kokku.
Erinevalt tänapäevasest hightech spordimoest.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 19:41; 05.02 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleksin ka midagi sellist pakkunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu Mantli juurde mütsi.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.