Esileht Ilu ja tervis Marienthali Kliinik

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Marienthali Kliinik

Postitas:

Kas kellelgi on selle (varem veidi pikema nimega) kliinikuga kogemusi, just psühhiaatrite koha pealt? Kas/keda soovitate või mitte? Igatahes väga-väga kallis koht tundub olevat…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 10:53; 30.06 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult on seal samades ruumides lausa kaks asutust, kes tegelevad sama valdkonnaga ja hinnad erinevad: üks on Marienthali kliinik ja teine MPPK OÜ, kel leping haigekassaga.
mina olen selles teises käinud, vaimse tervise õe vastuvõtul, oli vaja tasuda vaid 5€ visiiditasu,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tegelikult on seal samades ruumides lausa kaks asutust, kes tegelevad sama valdkonnaga ja hinnad erinevad: üks on Marienthali kliinik ja teine MPPK OÜ, kel leping haigekassaga.

mina olen selles teises käinud, vaimse tervise õe vastuvõtul, oli vaja tasuda vaid 5€ visiiditasu,

OK, no võib-olla siis erinev juriidiline keha ja lepingud, aga äkki inimesed ikkagi samad. Ühesõnaga mind huvitab just see psühhiaatriline pool, kellel kogemusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 10:53; 30.06 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riinu Västrik on seal minu psühhiaater. Julgen soovitada küll.
Teistega puudub igasugune kogemus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riinu Västrik on seal minu psühhiaater. Julgen soovitada küll.

Teistega puudub igasugune kogemus.

Oh jumal…sattusin juhuslikult ka mõned aastad tagasi tema juurde. Äärmiselt ebahumaanse, üleoleva, ebasõbraliku ja samas ükskõikse suhtumisega. Mõtlesin isegi kaebuse esitada tema vastu aga ei tahtnud ennast vaevata enam lihtsalt. Mitte mingil juhul mitte kunagi ei läheks, isegi raha eest uuesti tema juurde.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Marienthali Kliinik