Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Märts 2012 Vol.3

Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 407 )

Teema: Märts 2012 Vol.3

Postitas:

Kust seda riitsinusõli saab,toidupoest ikka,olen nii meeleheitel,et kasutan vist selle variandi ka ära?:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka täna valusad toonused terve päev ja terve öö oli ka. Selline õrn päevade valu on ka terve päeva kestnud… Ei tea, kas lähiajal hakkab miskit toimuma? Tahaks loota küll…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riitsinuse õli on müügil apteekides aga seda kasutatakse ikka rohkem karva kasvu soodustava vahendina. Juuksed, ripsmed või siis küüned näiteks. Aga kas sisse juua tohib seda eriti ei usu. Pigem mõjub ta kõhulahtistavalt kuna tegemist ikkagi õliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna sõbrannal külas ja tal oli piisavalt pikk sentimeetripael (mul kodus vaid meetrine :P) – saime kõhuümbermõõdu mõõdetud. Pikali mõõtes oli see 114 cm. Kui nüüd seda valemit kasutada, peaks minu lapse eeldatav kaal olema 4218 g. No see oleks vist täitsa ok praegu ja arvan, et üsna loogiline ka (arvestades kahes ultrahelis ennustatut). Aga kui ikka nädala või isegi paar kauem kõhus kosub, siis jõuab ju veel üsna mitmed sajad grammid juurde võtta …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere hommikut!Ma siis ka huvi pärast arvutasin 1.märtsi seisuga mõõdud kokku ja vastus oli 4674g.Ma arvan,et see pole päris õige,ma võtaks julgelt 500g maha,ei usu,et elevandi sünnitan:(
Esimene laps kaalus 3696g,teine võib jah natuke suurem olla aga mitte nii suur,arvan ma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

znaine..ma ka ei usu, et sul nii suur laps tuleb.
Vat selle riitsinusõli ohtlikkuse kohta ei oska midagi öelda, tean et tuttava tuttav olevat seda proovinud ja 6h pärast oli laps käes.
nikinaki: käisin täna EMO-s nende valusate toonuste pärast, täna teist päeva siis ja öeldi, et see hea näit, et emakas teeb juba eeltööd. Öeldi, et kui öösel magada ei saa, siis peaks kohe-kohe sünnitamiseks minema. Nii, et usun, et nikinaki järgmine 🙂 Jõudu nende valusate toonustega.
Mulle öeldi ka, et emakas 1,5cm avatud, pehme ja KTG näitas, et tegevus juba kergelt toimub! Loodetavasti ei pea nädala lõpuni ootama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh, ma väga loodan, et saaks juba tegudele. Tänane öö oli tegelikult parem, aga ilmselt sellepärast, et magasin poolistuli 😀 Aga jah, alakõhus on küll selline tunne, et plahvatan kohe 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahan kaaaaa!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa mul ka viimased ööd olid toonused nii valusad, et mingi hetk pidin lihtsalt üles tõusma ja natuke ringi käima. Nii, et Forsterianal võib õigus olla. Mina küll sel hetkel ei osanud arvata, et nii lähedal see sünnitus on! 🙂

Tänaseks on pisikene Roland 2 nädalane juba!
Sööme, magame ja vahetame mähkmeid.. ega muud ei olegi. Huvitav kauaks seda rahulikku elu on 😀

Aga pidage, siis ikka vastu veel need viimased päevad. Enam pole palju jäänud! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õõh, ma olen terve öö juba valutanud, aga tundub, et tegu on ikka libakatega, sest jah, jalutamine aitab… Libavalud on ikka päris valusad, ei taha teada, mis siis päris valud veel on…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libakad on siis kui 2-3h on nagu regulaarsed valud ja siis kaob ära. Päris valud ei pidanud ära kaduma ja pidavat muutuma siis järjest enam regulaarseks ja tugevamaks. Eelvalud nagu ma targemaks sain, käivad mingite aegade tagant (nt iga tund 5-10x), aga ei muutu regulaarseks, kuigi jah koguaeg annavad tunda.
Ise saan veel öösel magada, aga päeval on kõht valusates toonustes – see peaks siis nn eeltöö olema. Eile veel katsetasin arnika teradega – kui valud oleks mingi aeg pärast nende võtmist tugevamaks läinud, oleks tegemist olnud päris valudega, aga tundub, et võttis ööks need toonused üldse maha – sest täna hommikul ärgates ei olnud kõht valus. Muidugi terve hommiku ca 5-st saadik on kõhus keeranud, nagu tavaliselt enne päevi. Juu siis jälle mingine eelmäng. Kui kaua selline trall kestab ei oskagi kohe kommenteerida.´
Täna nagu laps eriti imelikus asendis, lisaks tavapärasele sümfüüsivalule ei suuda nüüd toolist püsti tõusta – nii paganama valus on igalt poolt. Käib vist taas mingi eelmänguga kaasas. Võiks juba asjaks minna, tüütu see eelnev ettevalmistus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka siis enne voodisse minekut jälle need libakad kimbutavad,need kestavad paar tundi siis lähevad üle.Algavad nad mul valulike toonustega,siis juba päevade moodi valud ja väga tugevad.Ei saa ma siis pikali ega istuda,kõnnin mööda elamist nagu kuutõbine.Ja vastu hommikut oleks nagu unustatud,ainult valus kõhunahk reedab selle,mis öösel toimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No vahepeal arvasin juba, et läheb asjaks. helistasin isegi haiglasse ja küsisin, et millal tulla jne. Vastuseks sain, et hääle järgi veel sünnitama ei hakka ja valud ebaregulaarsed, seega võib veel nädalake minna. Soovitatu du¨¨i alla ka minna. Käisin, aga valusid siis ära ei võtnud. Vahepeal oli päris tugevad valud. Nüüd siis istun rahulikult ja valud läinud… Kui tõusen või vetsu lähen, siis on kohe valu peal ja päris valus.
Kah siis mingi ettevalmistus. Tegelikult olen juba laupäevast saati niimoodi valutanud… Oeh, ma nii lootsin tänase kuupäeva peale…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul siis kukkus täna tähtaeg ja eile öösel oli korraks lootus, et poiss tulebki täpselt tähtajal. Aga kahjuks ei toimunud midagi.

Nimelt tundsin eile päeval juba esimest korda sellist nn päevade valu ja õhtupoole (pärast vahekorda) hakkasin alakõhus mingisugust survet ja kohati lausa valulikkust tundma. Vaatasin igaks juhuks kella ja need valud hakkasid tõesti korduma – kuigi vägagi ebaregulaarselt (10, 12, 22, 12, 15 min jne). Vahepeal olid paar korda vaid 4-5-minutilised vahed, aga üldjuhul ikka pikemad.

Hakkasin mina siis hoolega valmistuma. Keetsin suurema koguse nõmm-liivateed valmis ja valmistasin mõned snäkikarbid (kuivatatud puuviljad olid juba pakitud, aga tean, et tahan pärast sünnitust kindlasti ka soolast – seetõttu siis juustu-, vorsti- ja hapukurgikuubikud ka :P). Umbes kella ühe ajal otsustasime mehega siiski proovida veidi magada ja see õnnestus isegi. Mina muidugi käisin kell kolm ja kell viis vetsus, kella seitsmest jäin üldse ärkvele. Nii suur pettumus oli, et kõik valud olid kadunud :(.

Peterselliteed joon juba nädalaid (tursete pärast) ja meie seksuaalelu on ka viimasel ajal ikka väga aktiivne olnud, aga ega need nipid vist ei aita, kui ikka tegelikult veel õige aeg pole :P.

Katsun nüüd pikemale jalutuskäigule minna, eks näis, kas ka täna midagi tunnen. Praegu ei tuika isegi ristluudes (nagu eile pihta hakkas), nii et suuri lootusi pole.

Aga hea on lugeda, et ma pole ainuke :). Ootame siis vapralt edasi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin kontrollis just. Emakakael on pehme, aga täitsa kinni alles. JA lapse pea pole fikseerunud veel! Küsiti, et kas jään sisse või lähen koju, ma valisin kodu. Tagasi pean minema kohe kui veed on tulnud või kui valusid enam kohe üldse kannatada ei suuda…

Kas on võimalik sünnitada niii, et lapse pea pole fikseerunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu õel ei olnud sünnitusest mingeid märke ja kuna tal oli lootevett vähe, siis kutsuti sünnitus esile, kui tähtajast oli 10 päeva üle läinud. Tema ütles, et tal laps ei vajunud küll enne kuhugi alla ja pea ka ei fikseerunud. Et ju ta alles siis liikus allapoole, kui juba esile kutsuti. Seeõttu arvan, et see fikseerumine võib ju ka üsna vahetult enne sünnitust toimuda … Aga ma ei ole kindlasti asjatundja :P.

Jalutasin 1,5 km, rohkem ei jaksanud, kuna see polnud sugugi kerge. Laps surub kuidagi sinna alla (põiele?) ja üsna valus on käia. Pealegi hakkab iga kiirema sammu puhul pistma kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haiglasse tahtsid jätta, sest sünnitegevus käib. Siiani valutan. Nüüd valud juba väga tugevad, enam ei suuda kannatada. Ilmselt sean varsti sammus haigla poole… Looodan, et pisike fikseeris oma peakese ikka ära juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nikinaki edu Sulle! Pea vastu! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja minu ennustus läkski täppi, et nikinaki on järgmine.
Ega selles pea mitte fikseerumises hullu ei ole, kui looteveed ei puhke – kui valud ja sünnitegevus käib ja veed alles, siis ohtu pole. Seega jõudu sulle sünnitusel, nikinaki:)
Tahaks ka nii juba sünnitama minna, aga täna on tunne imerahulik, valusad toonused ka jube harva käinud. Tegin ühe korraliku jalutuskäigu (et pisut ergutada) – kodu poole paterdasin küll nagu part, vaagnas nii valus, aga toas poleks suutnud ka istuda ja sellist ilusat ilma vaadata. Sünnitegevusest mul küll mingit märki pole 🙁 peab veel passima ja ootama..tüütuks juba muutunud see, eriti selliste sümfüüsi-ja vaagnavalude juures, tahaks normaalselt kõndida. Aga kõhuelanik ei taha aru saada, kui väga ma tema sündi ootan ja kui väga ma tahan inimese kombel kõndida 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõudu sulle nikinaki:) Endal pole midagi,peale väga tihedate valusate toonuste:(
Loodan,et ma saan sellel nädalal ikka hakkama,ei taha esilekutsumist enam,nagu esimesega oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga küsiks, et mis riided te lapsele pakite kaasa praeguste ilmadega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain tita kätte. 13.03.12 kell 2.09, 3560g ja 51 cm. Keiser oli, sest laps näoga mu kõhu suunas ja ei saanud ise sündida. Aga ta on nii armas.
Sünnitada ma enam ei kavatse. See oli jubeee… Hääl karjumisest ära lausa…

Aga titake on nii armas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju, palju õnne nikinaki 🙂 Jõudu ja jaksu kosumisel ja kohtume juba märtsi beebide foorumis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne nikinaki,nii tore uudis:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju, palju õnne ka minu poolt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga lahe ja palju õnne nikinaki! Ja suurest lapsest pole juttugi, 3,5kg on täiesti normaalne 🙂 On ikka ämmaemandad, et sellist jura ajavad!

Ise käisin siis taas ämmaka juures ja tehti KTG, väga loid tegevus on täna, kõhuelanik ka imerahulik – saan vist kaua, kaua veel teda oodata, pagan. Ma nii lootsin, et saab juba sünnitama minna, aga ei kippu ega kõppu. Lükati sünnitähtaegki 4 päeva võrra edasi, et siis ämmaka arvates on lootust alles märtsi lõpus, 29ndal kuupäeval. Ja palju siis neid nädalaid nüüd ongi, segane värk!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured õnnesoovid nikinaki!!

Mina lähen homme hommikul siis esilekutsumisele. Tunded on ikka nii segased, ei tea mida oodata, kas tuleb loomulik sünnitus või keiser. Peaasi, et lastega kõik korras oleks, kõik muu saab üle elada. Tahaks juba nii väga oma pisikestega kohtuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nikinaki palju palju õnne ja jaksu Sulle ja Su perele pisikese sünni puhul!! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju-palju õnne ka minu poolt, nikinaki! Andsid mullegi lootust, et ehk poiss pole ikka nii suureks kasvanud, kui ennustatakse :).

Soovin ka anarchele edu oma pisikestega!

Mul ei ole ka veel kippu ega kõppu, rohkem pole ka libavalusid olnud. Vaatan, et mõned siin minust eespool ja pole ka veel läinud. Loodan, et meil varsti ikka asjaks läheb kõigil :).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lamma: sa oleks pidanud nutunägu tegema, siis nad oleks kõik uuringud teinud! Kas sa ootad esimest või teist?
Heidy81: mul sama teema, 2,5 päeva käisid need valusad toonused tihedasti, nüüd jube harva. Ainult päevadeeelne keeramistunne on sees. Täielik pettumus, ma nii lootsin, et saan pisikesega kokku, aga nüüd teeb tsirkust siin kõhus, eelmäng-eelmängu järgi! Ei aita siin kaasa pikad jalutuskäigud ega midagi. Juu siis tal seal kõhus nii hea olla…kahjuks 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 407 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Märts 2012 Vol.3

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.