Esileht Ilu ja tervis Massöör külmunud õlale

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Massöör külmunud õlale

Postitas:

Soovitage massööri Tallinnas, kes oleks kursis külmunud õla sündroomiga.

Mul on kogemus mitme massööriga, kes on küsinud, et kas sain külma või. Minu arvates võiks olla elementaarne, et õppinud massöör on teadlik, millest jutt.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 15:03; 19.10 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan massööri asemel füsioterapeudi poole pöörduda või siis minna mõnda asutusse, kus füsioterapeut pakub ka massaažiteenust. Kui oled Tallinnas, siis näiteks fysiomedica.ee Kotka tervisemajas  teevad füsioterapeutilist massaaži füsio diplomiga inimesed.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 15:11; 19.10 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud mitmeid kordi kolme erineva füsioterapeudi juures.

Ütlen – neist pole suurt abi. Nad näitavad harjutusi, aru saamata, et läbi valu ei ole võimalik neid teha. AGa olgu, eks see tuleb lihtsalt läbi teha.

Ortopeedi juurest ka läbi käidud, kes tegi süsti ja hetkel saab nii ujuda kui võimelda. Aga selline tunne, et üldmassaaži oleks vaja seljale ja kaelale, võttes seda seisundit arvesse.

 

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 15:03; 19.10 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud mitmeid kordi kolme erineva füsioterapeudi juures.

Ütlen – neist pole suurt abi. Nad näitavad harjutusi, aru saamata, et läbi valu ei ole võimalik neid teha. AGa olgu, eks see tuleb lihtsalt läbi teha.

Ortopeedi juurest ka läbi käidud, kes tegi süsti ja hetkel saab nii ujuda kui võimelda. Aga selline tunne, et üldmassaaži oleks vaja seljale ja kaelale, võttes seda seisundit arvesse.

Üks hea massöör Tallinnas, keda selles olukorras julgen veel soovitada, on Heigo https://www.facebook.com/Teraapiakasi/

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 15:11; 19.10 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen käinud mitmeid kordi kolme erineva füsioterapeudi juures.

Ütlen – neist pole suurt abi. Nad näitavad harjutusi, aru saamata, et läbi valu ei ole võimalik neid teha. AGa olgu, eks see tuleb lihtsalt läbi teha.

Ortopeedi juurest ka läbi käidud, kes tegi süsti ja hetkel saab nii ujuda kui võimelda. Aga selline tunne, et üldmassaaži oleks vaja seljale ja kaelale, võttes seda seisundit arvesse.

Üks hea füsioterapeut teeb kindlasti palju enamat kui annab lihtsalt harjutusi. Kui füsioterapeut käsi külge ei pane, siis … ilma harjutusteta kahjuks ei saa aga harjutusi tuleb teha valupiirini, mitte läbi valu. Paranemine 6-12 kuud ja kõige intensiivsem tegevus ning ravi algab siis, kui algab nn sulamisfaas. Guugelda otsingus korraga sõnu füsioterapeut, külmunud õlg ja manuaalne – vaata, mis vastuseks saad. Mõni neist “vastustest” oskab sind kindlasti aidata, aga ainult eeldusel, et ka ise oled 100% valmis ravi vastu võtma. Ühest visiidikorrast kindlasti ei piisa. 🙂

 

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus: võid neid harjutusi teha valupiirini, ags see piir kahaneb ja aheneb sõltumata harjutustest. Igal hommikul ärkad ja märkad et piir on veelgi ahenenud.

Kuni see ühel hetkel hakkab sulama. Siis saab valuabiga (süst v ravimid) seda piiri võimeldes järjest ületada ja kiiremini lahti. Aga sulab lahti ka ilma võimlemata.

 

Massaaz on sel puhul hea seljale ja kaelale, massöör peab lihtsalt aru saama, et igatepidi ei saa patsienti liigutada

 

Minu end massöör läks panka tööle ära… aga sel teemal kompetentseid pole palju. Ma ei tea mida seal massaazikoolis õpetatakse

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ennast ise aidata st mitte lasta teistel masseerida paluda joogaterapeudil teha endale jooga kava olukorra leevendamiseks ja siis teha seda kava igapäevaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aleksandr Sushko, massöör Ida-Tallinna Keskhaiglas. Bronnida saab läbi IPatsient.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Massöör külmunud õlale