Esileht Koolilaps Matemaatika eraõpetaja koju, Tallinn

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Matemaatika eraõpetaja koju, Tallinn

Postitas:

Tere

Soovitage palun matemaatika eraõpetajat 9a. poisile (II klass)

https://www.ttu.ee/kooliopilasele/kursused-2/oppejoud-13/ Siin on palju, kuid sooviks kellegi isiklikku kogemust ka kuulda.

Aitäh!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 18:48; 14.02 20:24; 20.02 20:35; 20.02 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võimalikonkaonlineis õpetada.ppane ülikoolidesse ka pakkumine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui vanem ise just vaimse puudega pole, siis vähemalt 2.klassi matemaatikaga peaks vanem ikka küll toime tulema.
ja veel. 2.kl lapsele ei ole kindlasti vaja matemaatikaõpetajat – need õpetavad ikka “suuri”, põhikoolis ja gümnaasiumiosas, ega isegi tea, mida ja kuidas algklassides õpetatakse.

pisikesi õpetavad ikka algklassiõpetajad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake natuke out of box asja.
Ei pea olema üldse loll,et mitte suuta õigesti last õpetada. Rõhk sõnal õigesti. Nii, nagu ka reeglina koolis seletatakse jne. Teine point on nt.selles,et minu laps kahjuks ei õpi minuga. Vingerdab, viriseb, niheleb,jonnib. Laske või maha aga ma pigem panustaks kiireks õigeks õppeks võõraga ja nii enda kui ka lapse närve ja aega säästvaks õhtuks. Suurem tüli ja trots ja aja kulu ei tule lõppkokkuvõttes kellelegi kasuks. Suur rasvane punkt. Ajaga saan taas ise toetada. Jah, ma ei oska ega suuda panna oma last minuga adekvaatselt ja tulemuslikult õppima. Teie valiks edasi rassimise. Ma valin perekonna rahu ja tulemusliku õppetegevuse kellegi teise (mitte meie pereliikme) abil. Kas seetõttu olen loll? Kui nii,siis olgu nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 18:48; 14.02 20:24; 20.02 20:35; 20.02 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake natuke out of box asja.
Ei pea olema üldse loll,et mitte suuta õigesti last õpetada. Rõhk sõnal õigesti. Nii, nagu ka reeglina koolis seletatakse jne. Teine point on nt.selles,et minu laps kahjuks ei õpi minuga. Vingerdab, viriseb, niheleb,jonnib. Laske või maha aga ma pigem panustaks kiireks õigeks õppeks võõraga ja nii enda kui ka lapse närve ja aega säästvaks õhtuks. Suurem tüli ja trots ja aja kulu ei tule lõppkokkuvõttes kellelegi kasuks. Suur rasvane punkt. Ajaga saan taas ise toetada. Jah, ma ei oska ega suuda panna oma last minuga adekvaatselt ja tulemuslikult õppima. Teie valiks edasi rassimise. Ma valin perekonna rahu ja tulemusliku õppetegevuse kellegi teise (mitte meie pereliikme) abil. Kas seetõttu olen loll? Kui nii,siis olgu nii.

Sa ei ole loll, vaid arutled täiesti õigesti. Igaüks, kes oskab matemaatikat, ei oska veel õpetada ja väikesed vajavad eriti kitsast spetsiifikat.

Olen ise matemaatika eraõpetaja, aga minu aeg on nii täis kui täis. Järjest enam läheb meid vaja …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus kandis asute?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan õpetaja Piret Koppelit. Oli minu lapse matemaatikaõpetaja, väga hästi seletab ja on hästi tore.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui vanem ise just vaimse puudega pole, siis vähemalt 2.klassi matemaatikaga peaks vanem ikka küll toime tulema.
ja veel. 2.kl lapsele ei ole kindlasti vaja matemaatikaõpetajat – need õpetavad ikka “suuri”, põhikoolis ja gümnaasiumiosas, ega isegi tea, mida ja kuidas algklassides õpetatakse.

pisikesi õpetavad ikka algklassiõpetajad.

Mina olen see vaimse puudega lapsevanem. Kogemata sain ka kunagi kõrghariduse. Aga lapsele palkasin eraõpetaja. Meil oli ka probleem et vanematega ei õppinud.Ja õhtuks oli laps liiga väsinud et õppida.
Ma oskan teise klassi ülesandeid lahendada küll aga ei oska õpetada kuidas neid lahendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on õhtuks väsinud lapsevanem närvis. Meil mõlemad vanemad magistri kraadiga ja lapsele võtsime kolmandas klassis inglise keele koduõpetaja, kellel endal meie lapse vanune laps. Õpetaja tuli päeval meile, õppisid 45 minutits siis tegid 10 minutit pausi ja siis jälle 45 minutit tundi. Iga nädal 2 korda. Mu laps nii ootas koduõpetajat et küpsetas talle õunakooki. Sest ükskord õpetaja seda väga kiitis. Koduõpetajaga töötas kaasa ja oli normaalne laps, meiega käis mingi tsirkus ja pisardamine. Õpetaja käis meil 3 aastat. Viimasel sõgisel ütles õpetaja, et laps ei vaja teda enam ja tugev põhi all aga kuna laps tahtis siis õppisid kevadeni. Täna on laps 17 aastane ja siiani meenutab kui tore õpetaja oli.
Loomulikult võta koduõpetaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot see on õige põhjendus minu arust küll. Endalgi probleem, et oma pereliikmetega õppimine ei pruugi alati hästi sujuda. Kui võimalust ja raha on, siis igati tervitatav koduõpetaja palgata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

annaabi.ee lehel on valik õpetajaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus kandis asute?

Asume Pelgulinnas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 18:48; 14.02 20:24; 20.02 20:35; 20.02 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake natuke out of box asja.
Ei pea olema üldse loll,et mitte suuta õigesti last õpetada. Rõhk sõnal õigesti. Nii, nagu ka reeglina koolis seletatakse jne. Teine point on nt.selles,et minu laps kahjuks ei õpi minuga. Vingerdab, viriseb, niheleb,jonnib. Laske või maha aga ma pigem panustaks kiireks õigeks õppeks võõraga ja nii enda kui ka lapse närve ja aega säästvaks õhtuks. Suurem tüli ja trots ja aja kulu ei tule lõppkokkuvõttes kellelegi kasuks. Suur rasvane punkt. Ajaga saan taas ise toetada. Jah, ma ei oska ega suuda panna oma last minuga adekvaatselt ja tulemuslikult õppima. Teie valiks edasi rassimise. Ma valin perekonna rahu ja tulemusliku õppetegevuse kellegi teise (mitte meie pereliikme) abil. Kas seetõttu olen loll? Kui nii,siis olgu nii.

Sa ei ole loll, vaid arutled täiesti õigesti. Igaüks, kes oskab matemaatikat, ei oska veel õpetada ja väikesed vajavad eriti kitsast spetsiifikat.

Olen ise matemaatika eraõpetaja, aga minu aeg on nii täis kui täis. Järjest enam läheb meid vaja …

Just, see ongi minu mõte- ma ei oska õpetada last. Kahjuks. Täiskasvanule ikka seletaks ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 18:48; 14.02 20:24; 20.02 20:35; 20.02 20:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil samoodi, ainult vingerdab ja ei tööta kaasa. Otsin Kristiines alates märtsist jaanuar17 at gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Koolilaps Matemaatika eraõpetaja koju, Tallinn

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.