Esileht Tööelu, raha ja seadused. Maxima tööandjana

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Maxima tööandjana

Postitas:

Kas siin keegi on töötanud seal? Või mõnes teises kaubandusketis (meil on siin veel Meie ja Rimi) tean, et palk on madal, aga kuna lahutasin just hiljuti siis oleks oluline, et oleks ajutiselt mingigi tôö. Huvitab pigem sisekliima.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sa ise arvad? Väike palk ja raske töö teeb inimesed närviliseks ja kurjaks, igaüks on enda eest väljas. Selline keskkond ei soosi sõbralikke kollektiive ja hoolivust.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kolleeg oli selles firmas tööl (direktorite tasandil). Palk oli just hea, aga sisekeskond.. ütleme nii, et ta tuli päris kiiresti ära 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ka kuhu lähed. St kui lähed nt Tartu Maximasse tööle, siis pole väga oluline, milline on Narva Maxima sisekliima (eeldusel, et lähed poodi). Minu jaoks on üks suurimaid hirme inimesed, kellel on kolme klassi haridus, aga kes olude sunnil on edutatud juhatajaks (sest kedagi paremat pole võtta). Poe juhatajaks sellisel juhul. Ma olen töötanud sellises olukorras, kus juhataja võttis A4 paberi, kirjutas sinna parasjagu tööl olevate inimeste nimed ning tegi riste, kui keegi midagi valesti tegi. Vahetuse lõpus luges ristid kokku 🙂 kusjuures, kolleegide jaoks polnud mitte see kõige suurem probleem, oh ei, vaid see, et mina kui kõige hiljem kollektiiviga liituja tegin kõige lihtsamaid ülesandeid (loogiline ka, palk oli ka kõige madalam) seega ma eksisin kõige vähem ning see pole ju ometi aus. Mitte see, et üks tainapea oli kogemata juhatajaks saanud ning presenteeris kogu vahetusele teiste vigu. See juhtus siis restoranis töötades. Seega ma soovitaks uurida otsese ülemuse kohta, sest tema käitumine mõjutab sind kõige rohkem ja tihti on kogu kollektiiv ülemuse nägu.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar aastat tagasi töötasin pool aastat maximas ja selle aja jooksul oli 3 juhatajat. Üksgi ei pidanud kuidagi vastu. Sama oli muude töötajatega seal.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 18:44; 10.01 08:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhteliselt hiljaaegu oli meedias artikkel maxima juhist, kes ütles, et kassapidaja palgaga elab ilusti ära. Ise oli pildil, meenutas mulle täissöönud orikat. Minu jaoks ütleb see asutuse kohta kõik.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar aastat tagasi töötasin pool aastat maximas ja selle aja jooksul oli 3 juhatajat. Üksgi ei pidanud kuidagi vastu. Sama oli muude töötajatega seal.

ükski

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulsin, et ca 2 aastst tagasi teenis kassapidaja, teenindaja ca 600-650 eurot neto, see summa oli ületundidega Tallinnas ja orjatöö.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Alati, kui keegi räägib kassapidaja puhul orjatööst, siis ma ei saa aru, miks selline töö üldse valitakse, kui see füüsiliselt nii raske on. On ju küll ameteid, kus saab mõistusega palju kergemalt raha teenida.

+8
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 19:53; 08.01 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati, kui keegi räägib kassapidaja puhul orjatööst, siis ma ei saa aru, miks selline töö üldse valitakse, kui see füüsiliselt nii raske on. On ju küll ameteid, kus saab mõistusega palju kergemalt raha teenida.

No tere tulemast reaalsusesse! Kui inimene suudaks mõistusega rohkem raha teenida, siis ta ei läheks kassapidajaks. Elementaarne, või ei ole? Me kõik ei ole sündinud ühesuguse ajukapatsiteediga, sellest võiks ju aru saada?

+19
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 20:11; 08.01 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati, kui keegi räägib kassapidaja puhul orjatööst, siis ma ei saa aru, miks selline töö üldse valitakse, kui see füüsiliselt nii raske on. On ju küll ameteid, kus saab mõistusega palju kergemalt raha teenida.

No tere tulemast reaalsusesse! Kui inimene suudaks mõistusega rohkem raha teenida, siis ta ei läheks kassapidajaks. Elementaarne, või ei ole? Me kõik ei ole sündinud ühesuguse ajukapatsiteediga, sellest võiks ju aru saada?

Aga kas palka peaksid siis kõik võrdselt saama?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati, kui keegi räägib kassapidaja puhul orjatööst, siis ma ei saa aru, miks selline töö üldse valitakse, kui see füüsiliselt nii raske on. On ju küll ameteid, kus saab mõistusega palju kergemalt raha teenida.

No tere tulemast reaalsusesse! Kui inimene suudaks mõistusega rohkem raha teenida, siis ta ei läheks kassapidajaks. Elementaarne, või ei ole? Me kõik ei ole sündinud ühesuguse ajukapatsiteediga, sellest võiks ju aru saada?

Aga kas palka peaksid siis kõik võrdselt saama?

Kes seda on öelnud?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 20:11; 08.01 20:24;
To report this post you need to login first.

Alati, kui keegi räägib kassapidaja puhul orjatööst, siis ma ei saa aru, miks selline töö üldse valitakse, kui see füüsiliselt nii raske on. On ju küll ameteid, kus saab mõistusega palju kergemalt raha teenida.

No tere tulemast reaalsusesse! Kui inimene suudaks mõistusega rohkem raha teenida, siis ta ei läheks kassapidajaks. Elementaarne, või ei ole? Me kõik ei ole sündinud ühesuguse ajukapatsiteediga, sellest võiks ju aru saada?

Mõistust ei ole ja füüsiliselt on ka nõrguke, et kassapidaja rasket tööd teha. No mis siis teha.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 19:53; 08.01 20:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas Meie ketis sisekliima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alati, kui keegi räägib kassapidaja puhul orjatööst, siis ma ei saa aru, miks selline töö üldse valitakse, kui see füüsiliselt nii raske on. On ju küll ameteid, kus saab mõistusega palju kergemalt raha teenida.

No tere tulemast reaalsusesse! Kui inimene suudaks mõistusega rohkem raha teenida, siis ta ei läheks kassapidajaks. Elementaarne, või ei ole? Me kõik ei ole sündinud ühesuguse ajukapatsiteediga, sellest võiks ju aru saada?

Aga kas palka peaksid siis kõik võrdselt saama?

Ja miks ka mitte? Kaubad poes on kõigile sama hinnaga, samuti eluasemekulud ja igasugused teenused.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu naabrinai e töötab maximas. Aastaid juba, 10 kindlasti ei paista, et oleks närvihaige või masendunud või midagi sinnakanti. Palk on väike, aga kellel meist ei oleks?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämm töötab aastaid väikelinna Maximas. Lõunat teevad ise ja Maxima annab toiduained. On paljude kolleegidega sõbranna. Ämm on terviseprobleemiga, kuid tööga tuleb toime ja ülearu ta ei kurda. Palk on muidugi arsti või ministriga võrreldes väike, aga kui ikka erioskusi pole, siis nii paraku on. Nii et jah, iga pood on erinev ja suuresti sõltub selle poe juhatajast. Kuna Maximas on sisekarjäär täitsa võimalik, siis kõige hullema sisekliimaga on poed, kus endine kassapidaja on juhatajaks saanud. Oskusi napib, aju ka, aga äratõusmist selle eest mitmekordselt.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks ka mitte? Kaubad poes on kõigile sama hinnaga, samuti eluasemekulud ja igasugused teenused.

Sa vist oled väga noor alles? Vōi miks muidu selline üdini naiivne maailmapilt.

Mis mõte siis üldse oleks pingutada ja haridust omandada? Oleme aga kõik kassapidajad ja saame võrdselt sama palka.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu naabrinai e töötab maximas. Aastaid juba, 10 kindlasti ei paista, et oleks närvihaige või masendunud või midagi sinnakanti. Palk on väike, aga kellel meist ei oleks?

Huvitav lause “Aastaid juba, 10 kindlasti ei paista, et….” – 10 kindlasti ei paista 🙂 – see on nüüd koht, kus koma võiks õigesti olla, et millestki aru ka saaks.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks ka mitte? Kaubad poes on kõigile sama hinnaga, samuti eluasemekulud ja igasugused teenused.

Sa vist oled väga noor alles? Vōi miks muidu selline üdini naiivne maailmapilt.

Mis mõte siis üldse oleks pingutada ja haridust omandada? Oleme aga kõik kassapidajad ja saame võrdselt sama palka.

Mis see haridus sulle annab? Ma ei tea küll ühtegi ülikooli, mis õpetaks sulle kaubandust või kokandust. Osad inimesed teenivad rohkem kuna nad lihtsalt riskivad rohkem. Ikka suur vahe, kas olla juhataja või kassapidaja, aga mingit eriharidust pole vaja. Kõik tööülesanded on omandatavad töökäigus ja elus on tähtis ikka see kas tööülesannetega tullakse toime. See diplom annab palgalisa on ainult riigiametites.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 12:02; 09.01 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks ka mitte? Kaubad poes on kõigile sama hinnaga, samuti eluasemekulud ja igasugused teenused.

Sa vist oled väga noor alles? Vōi miks muidu selline üdini naiivne maailmapilt.

Mis mõte siis üldse oleks pingutada ja haridust omandada? Oleme aga kõik kassapidajad ja saame võrdselt sama palka.

Mis see haridus sulle annab? Ma ei tea küll ühtegi ülikooli, mis õpetaks sulle kaubandust või kokandust. Osad inimesed teenivad rohkem kuna nad lihtsalt riskivad rohkem. Ikka suur vahe, kas olla juhataja või kassapidaja, aga mingit eriharidust pole vaja. Kõik tööülesanded on omandatavad töökäigus ja elus on tähtis ikka see kas tööülesannetega tullakse toime. See diplom annab palgalisa on ainult riigiametites.

diplom annab sulle võime maailma laiemalt näha, aga harimatu inimene ei saagi sellest aru, sest tema arvab, et teab niigi kõike 🙂 tal lihtsalt pole aimugi, kui paljut ta ei tea 😀
nii kaubanduse kui kokanduse juhtimist õpetatakse mitmes ülikoolis nii baka kui magistri tasemel, nt https://www.ttu.ee/teaduskond/majandusteaduskond/tudengile-22/magistriope-49/juhtimine-ja-turundus-11/

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks ka mitte? Kaubad poes on kõigile sama hinnaga, samuti eluasemekulud ja igasugused teenused.

Sa vist oled väga noor alles? Vōi miks muidu selline üdini naiivne maailmapilt.

Mis mõte siis üldse oleks pingutada ja haridust omandada? Oleme aga kõik kassapidajad ja saame võrdselt sama palka.

Mis see haridus sulle annab? Ma ei tea küll ühtegi ülikooli, mis õpetaks sulle kaubandust või kokandust. Osad inimesed teenivad rohkem kuna nad lihtsalt riskivad rohkem. Ikka suur vahe, kas olla juhataja või kassapidaja, aga mingit eriharidust pole vaja. Kõik tööülesanded on omandatavad töökäigus ja elus on tähtis ikka see kas tööülesannetega tullakse toime. See diplom annab palgalisa on ainult riigiametites.

diplom annab sulle võime maailma laiemalt näha, aga harimatu inimene ei saagi sellest aru, sest tema arvab, et teab niigi kõike ???? tal lihtsalt pole aimugi, kui paljut ta ei tea ????

nii kaubanduse kui kokanduse juhtimist õpetatakse mitmes ülikoolis nii baka kui magistri tasemel, nt https://www.ttu.ee/teaduskond/majandusteaduskond/tudengile-22/magistriope-49/juhtimine-ja-turundus-11/

Sulle see diplom pole küll kasuks tulnud. Kus sa selle kokanduse juhtimise välja võlusid? Teemas on juttu ju Maximast.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 12:02; 09.01 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisekliima ei olene ketist, vaid konkreetsest kauplusest. Eriti rahvusvaheliste kontsernide puhul nagu Maxima või Rimi.
Nii juhtidest kui kolleegidest/alluvatest – kõikidel on sisekliima kujundamisel roll antud kaupluses. Ja vahel võib nn alluv e kolleeg olla suuremaks “s…ta päev kujundajaks” kui ülemus ning nii pidevalt.

Foorumist vastust ei saa, ainult läbi isikliku subjektiivse kogemuse. Kollektiiv ja kaupluses valitsev üldmentaliteet kas sobib või ei sobi.

Muudan/lisan: töötan kaubanduses ning aja jooksul olen kogenud tööd kolmes kaupluseketis. Ühes neist puutusin kokku nelja erineva kauplusega, mis olid 4 erinevat maailma.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 15:23; 09.01 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhteliselt hiljaaegu oli meedias artikkel maxima juhist, kes ütles, et kassapidaja palgaga elab ilusti ära. Ise oli pildil, meenutas mulle täissöönud orikat. Minu jaoks ütleb see asutuse kohta kõik.

Minu naabritädi töötab Rimis kassapidajana ja on ka priske ning nösunäoga. Orikaks ma teda ei nimetaks. Lihtne inimene, aga käib vähemalt korralikult tööl ja oma jutu järgi on väga rahul.

Eks kõik sõltu sellest, kellega igapäevaselt koos pead olema. Vaevalt, et selles osas kahte samasugust kauplust on.
Kuna kaadrivoolavus neis on suur, võib endale katsetamist lubada. Uude kohta minnes saab siis põhjuseks öelda, et eelmises sisekliima ei sobinud, siin ehk parem.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks ka mitte? Kaubad poes on kõigile sama hinnaga, samuti eluasemekulud ja igasugused teenused.

Sa vist oled väga noor alles? Vōi miks muidu selline üdini naiivne maailmapilt.

Mis mõte siis üldse oleks pingutada ja haridust omandada? Oleme aga kõik kassapidajad ja saame võrdselt sama palka.

Mis see haridus sulle annab? Ma ei tea küll ühtegi ülikooli, mis õpetaks sulle kaubandust või kokandust. Osad inimesed teenivad rohkem kuna nad lihtsalt riskivad rohkem. Ikka suur vahe, kas olla juhataja või kassapidaja, aga mingit eriharidust pole vaja. Kõik tööülesanded on omandatavad töökäigus ja elus on tähtis ikka see kas tööülesannetega tullakse toime. See diplom annab palgalisa on ainult riigiametites.

TeKo on meil olemas ning eestlastest jaekettide juhid on nt õppinud Lätis Stockholmi Kõrgemas Majanduskoolis (SSE Riga) jaemüügi juhtimist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 15:23; 09.01 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas Meie ketis sisekliima?

Mul on 4 aastat olnud suvila Harjumaa vallas. Ja kõik need aastad on sealse Meie poe müüjad samad olnud. Vahepeal poodi laiendati ja võeti paar uut juurde, aga vanad olijad on alles.
Minu koduasula Mini-Rimi on selle eest nagu läbikäiguhoov. Iga kuu uued näod.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar aastat tagasi töötasin pool aastat maximas ja selle aja jooksul oli 3 juhatajat. Üksgi ei pidanud kuidagi vastu. Sama oli muude töötajatega seal.

ükski

Aitäh!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 18:44; 10.01 08:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole müüja kunagi olnud, kuid millegipärast arvan, et Rimis ja Selveris on paremad palgad ja suuremad boonused.

Nii palju, kui mina olen kliendina Maximas käinud, on kuidagi halb ja räpakas tunne alati jäänud. Teenindajad tunduvad kohe eriti halva käitumise ja madala intelligentsiga inimesed.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie Grossi poes on müüjad juba algusest saadik samad, vahetunud on üksikud. Paar tükki käib isegi linnast Viimsisse, olen neid hommikuti bussile minemas näinud. Järelikult on normaalne sisekliima kui töötajad ei jookse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötajate arvamused Maximas töötamise kohta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Maxima tööandjana