Esileht Koroonaviirus COVID-19 Meditsiinilistel põhjustel mittevaktsineeritud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Meditsiinilistel põhjustel mittevaktsineeritud

Postitas:

Ei mõista, miks valitsus pole nende inimestega arvestanud. Mu organism ei talu ühte ainet, mida kasutatakse hetkel kõikides käibeolevates vaktsiinides. See lõppeks mulle tõenäoliselt surmaga.

Kui perearstilt küsisin, et kas oleks võimalus tal väljastada selle kohta tõend, vastas ta, et polevat mõtet – ilma QR koodita nagunii kuhugi ei saa.

Ometi kui suvel tuli juttu, et ilmselt edaspidine norm on, et ilma passita kuhugi ei saa, siis öeldi ka et tervislike põhjustega inimeste jaoks mõeldakse välja muu lahendus.

Praegu vähemalt tööandja aktsepteerib seda ja töökohast loobuma ma ei pea.

Kuid tahaks vahel ka perega koos välja sööma minna (kõik peale minu on vaktsineeritud)

 

+14
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Testida saad enne minekut.

+19
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise tuleb oma tervise eest seista, mitte halada Perekooli foorumis. Juba mitmele eriarstile “jalaga ahtrisse” meetod ja on liigutama hakatud.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on sama mis teemaalgatajal ja juba varem olnud tüsistused vaktsineerimisel, kuid õnneks lapsi ei sunnita vaktsineerima. Mina ei ole samuti vaktsineeritud meditsiinilistel põhjustel, ootan eriarsti aega ja peale analüüse otsustame perearstiga kas ja millal vaktsineerida. Tõendit mina samuti ei saanud, arst isegi mõtles paar päeva ja siis ikka ütles, et seda tõenäoliselt keegi ei aktsepteeri, aga kirjutas ilusti digiloosse miks ei soovita praegu vaktsineerida. Muidu ma olen vaktsineeritud täiskasvanuna mitme vaktsiiniga aga koroona vaktsiiniga pean ootama.

Ei võta seda eriti karistusena, sest käisin suvel palju muuseumites, teatris ja kinos, samuti restoranides, kuid ettevõtjatest on kahju, niigi on paljusid koroona räsinud ja tõendi küsimine teeb ellujäämise veelgi raskemaks. Loodetavasti pandeemia kaua ei kesta.

+5
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Eks varsti loobutakse sellest süsteemist, kuna täiesti vaktsineeritud Iisrael on kummuli oma viirus levikuga.  Covidiga haiglaravil olijatest viiendik  20 protsendi ringis on vaktsineeritud. Nii et levikut ei peata vaktsiin. Jah haigestutakse loodetavasti kergemalt ja see on ka kõik. Nii et kui tahetakse viirust tõeliselt peatada, tuleb testida iga päev välja minnes. Ja seda peaks tegema eranditult kõik.  Ja maskid ka ei taga midagi. Sest viirus on õhust väiksem. Ainult mask, mis ei lase õhku läbi, peatab viiruse. Nii et kui tõesti tahetakse viiruse levikut peatada, siis vaktsineerimine seda küll ei tee. Kuna otsustajad teavad seda, tekib küsimus, mida siin üldse regluleeritakse ja keda see regulatsioon aitab? Aitab neid, kes selle töö eest tasu saavad.

+8
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet ju pole, kas oled vaktsineerimata omal soovil või mingil muul põhjusel – vaktsineerimata inimene on sellegipoolest nakkusohtlikum kui vaktsineeritud inimene. Jääbki üle uksel testida ja ongi kõik.

+12
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled vaktsineerimata ja kõik.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Testida ju saad ometi. Kui point peaks olema selles, et inimene ei haigestuks või ei makstaks teisi, siis sellest seisukohast ei ole ju absoluutselt oluline, miks täpselt Sa vaktsineerimata oled. Seega oleks sellise tõendi väljastamine tõesti pointless. Teeb sama välja kui Sul praegu lihtsalt ei ole vaktsineerimistõendit. Keda peaks huvitama, kas Sa ei taha vaktsineerida või ei saa? Huvitab ju see, et Sa ei jääks haigeks ega nakataks teisi. Ma ei kavatse ka vaktsineerida. Ei taha. Ja teen testi kui välja lähen. Ei näe probleemi, seda enam, et suuremates linnades tehakse neid nüüd põhimõtteliselt igal nädalapäeval ja hommikust õhtuni. Saab bronnida ette või vajadusel kohe minna. Milles probleem täpsemalt on? Kas sellel, kes Sinult koroona saab hakkaks lihtsam teadmisest, et Sa ei tohi vaktsineerida? Vaevalt küll. Tulemusel ju vahet ei ole.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks varsti loobutakse sellest süsteemist, kuna täiesti vaktsineeritud Iisrael on kummuli oma viirus levikuga. Covidiga haiglaravil olijatest viiendik 20 protsendi ringis on vaktsineeritud. Nii et levikut ei peata vaktsiin. Jah haigestutakse loodetavasti kergemalt ja see on ka kõik. Nii et kui tahetakse viirust tõeliselt peatada, tuleb testida iga päev välja minnes. Ja seda peaks tegema eranditult kõik. Ja maskid ka ei taga midagi. Sest viirus on õhust väiksem. Ainult mask, mis ei lase õhku läbi, peatab viiruse. Nii et kui tõesti tahetakse viiruse levikut peatada, siis vaktsineerimine seda küll ei tee. Kuna otsustajad teavad seda, tekib küsimus, mida siin üldse regluleeritakse ja keda see regulatsioon aitab? Aitab neid, kes selle töö eest tasu saavad.

Kust pärineb info, et Iisraelis on kõik vaktsineeritud? Seal on täielikult vaktsineerituid 60,6% inimestest.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et kui tõesti tahetakse viiruse levikut peatada, siis vaktsineerimine seda küll ei tee. Kuna otsustajad teavad seda, tekib küsimus, mida siin üldse regluleeritakse ja keda see regulatsioon aitab? Aitab neid, kes selle töö eest tasu saavad.

Valjemini, et tagumised read ka kuuleks! 😀
See on juba nii ilmne, mis toimub, et ajab naerma, kui suur hulk meie rahvast sellega rahumeeli kaasa läheb ja isegi takka kiidab. Ei oleks arvanud, et pealiskaudseid ullikesi nii palju on.
Täna lisandus uus tore terviseteenus – kiirtest apteegis 20 eurot! Kõik ikka rahva tervise heaks ja koroona leviku pidurdamiseks. (Vrdl. eriarsti vastuvõtu tasu on 5 eurot).

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet ju pole, kas oled vaktsineerimata omal soovil või mingil muul põhjusel – vaktsineerimata inimene on sellegipoolest nakkusohtlikum kui vaktsineeritud inimene. Jääbki üle uksel testida ja ongi kõik.

Testiks heameelega, kui iga kord kui soovin kuhugi minna ei peaks välja käima 50 ja enam eurot. Ma ei ole vaktsiinivastane – vaktsineeriks end kohe, kui leiduks vaktsiin, mille koostisosaks poleks üks teatud aine.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna lisandus uus tore terviseteenus – kiirtest apteegis 20 eurot! Kõik ikka rahva tervise heaks ja koroona leviku pidurdamiseks. (Vrdl. eriarsti vastuvõtu tasu on 5 eurot).

Mida sa võrdled?
Eriarsti vastuvõtutasu ei ole 5€, 5€ on summa, mis maksad sina, ülejäänud 10x+ suurema summa maksab haigekassa meie ühisest rahast.
Vaktsineerimine on tasuta, pole ka mitte visiiditasu.

Testitegemine on mugavusteenus, olenevalt testist jäävad testi omahinnad sinna 2-5(on ka kallemaid) vahele. Kuna tegu ongi mugavusteenusega maksadki kinni testi, arsti töövahendid (isikukaitsevahendid, vaja peale iga inimest vahetada) kui protseduuri ja ajakulu(palga) ja tõendi väljastamisega seotud kulud. Sulle tunduks otstarbekas, et maksaksime kinni mugavusteenuse ehk testimise kulud neile, kes tahavad reisida, söögikohtades või üritustel käia? Kõikide haigustunnustega inimeste testimine on endiselt saatekirjaga tasuta – kel põhjust on. Ükski eluks vajalik koht (toidupood, apteek vmt) ei küsi ei koroonatõendit ega neg.testitulemust.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastas sureb vähki 5000 inimest, koroonasse 7 korda vähem, infarkti saavad 4000 inimest aastas, aga arstile on neil pea võimatu saada. Koroonasse  suhtumine on kohati üsna absurdne, proportsioonid on paigast.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahan spordiklubisse minna, see pole mingi mugavusteenus, vaid otseselt minu tervise ja heaoluga seotud.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna lisandus uus tore terviseteenus – kiirtest apteegis 20 eurot! Kõik ikka rahva tervise heaks ja koroona leviku pidurdamiseks. (Vrdl. eriarsti vastuvõtu tasu on 5 eurot).

Mida sa võrdled?

Eriarsti vastuvõtutasu ei ole 5€, 5€ on summa, mis maksad sina, ülejäänud 10x+ suurema summa maksab haigekassa meie ühisest rahast.

Vaktsineerimine on tasuta, pole ka mitte visiiditasu.

Testitegemine on mugavusteenus, olenevalt testist jäävad testi omahinnad sinna 2-5(on ka kallemaid) vahele. Kuna tegu ongi mugavusteenusega maksadki kinni testi, arsti töövahendid (isikukaitsevahendid, vaja peale iga inimest vahetada) kui protseduuri ja ajakulu(palga) ja tõendi väljastamisega seotud kulud. Sulle tunduks otstarbekas, et maksaksime kinni mugavusteenuse ehk testimise kulud neile, kes tahavad reisida, söögikohtades või üritustel käia? Kõikide haigustunnustega inimeste testimine on endiselt saatekirjaga tasuta – kel põhjust on. Ükski eluks vajalik koht (toidupood, apteek vmt) ei küsi ei koroonatõendit ega neg.testitulemust.

Ma ütleks, et nii mõnelgi kohal (kus testi nõutakse) tööl käimine siiski on eluks üsna vajalik. Samuti on trennis käimine eluks vajalik (seda eriti praeguse olukorra vaates). Võtta mingi ise testimise pealtvaatamise eest 15 eurot (tegelikult rohkemgi) on veidi palju mu meelest, kui just eesmärk ei ole taas inimesi sellega vaktsineerima “julgustada”.
Mis mugavusteenusesse puutub, siis selleks on meil koroonapass.
Ja mis haigekassasse puutb, siis seda maksame me kõik, vaktsineeritud ja mittevaktsineeritud. Antud juhul oled sina oma mugavuspassi meie ühise raha eest saanud, kui sinu loogikat kasutada.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahan spordiklubisse minna, see pole mingi mugavusteenus, vaid otseselt minu tervise ja heaoluga seotud.

Ootan põnevusega, kes meie valitsusest tuleb välja selle “täiesti uudse ideega”, et inimesed võiks ja peaks oma tervise eest hoolt kandma (praegu rohkem kui kunagi varem) ja sportimise takistamine tuleks lõpetada. Ei oskagi pakkuda, kes seal üldse võiks spordiga sina peal olla? 😀

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahan spordiklubisse minna, see pole mingi mugavusteenus, vaid otseselt minu tervise ja heaoluga seotud.

MyFitnessides näiteks saab teha kohapeal kiirtesti. Maksab 2 eurot. Pole nagu müstiliselt suur summa ju.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sind ei lubata inimeste hulka sinu tervise kaitseks!

Kui inimene ei kannata isegi vaktsiini, siis ammugi mitte koroonat.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma teemaalgatajana oleks igati nõus kasvõi sellega, et (kiir)testimine igas asutuses oleks vähemalt siis tasuta neile, kes end vaktsineerida ei saa. Praegune olukord on absurd, kus tuleks iga restoranikülastuse jaoks välja käia veel 50 lisaeurot.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks varsti loobutakse sellest süsteemist, kuna täiesti vaktsineeritud Iisrael on kummuli oma viirus levikuga. Covidiga haiglaravil olijatest viiendik 20 protsendi ringis on vaktsineeritud. Nii et levikut ei peata vaktsiin. Jah haigestutakse loodetavasti kergemalt ja see on ka kõik. Nii et kui tahetakse viirust tõeliselt peatada, tuleb testida iga päev välja minnes. Ja seda peaks tegema eranditult kõik. Ja maskid ka ei taga midagi. Sest viirus on õhust väiksem. Ainult mask, mis ei lase õhku läbi, peatab viiruse. Nii et kui tõesti tahetakse viiruse levikut peatada, siis vaktsineerimine seda küll ei tee. Kuna otsustajad teavad seda, tekib küsimus, mida siin üldse regluleeritakse ja keda see regulatsioon aitab? Aitab neid, kes selle töö eest tasu saavad.

Sellest ju piisab ometi, et haigestutakse kergemalt. Kerge haigus ühiskonda ei sulge.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna lisandus uus tore terviseteenus – kiirtest apteegis 20 eurot! Kõik ikka rahva tervise heaks ja koroona leviku pidurdamiseks. (Vrdl. eriarsti vastuvõtu tasu on 5 eurot).

Mida sa võrdled?

Eriarsti vastuvõtutasu ei ole 5€, 5€ on summa, mis maksad sina, ülejäänud 10x+ suurema summa maksab haigekassa meie ühisest rahast.

Vaktsineerimine on tasuta, pole ka mitte visiiditasu.

Testitegemine on mugavusteenus, olenevalt testist jäävad testi omahinnad sinna 2-5(on ka kallemaid) vahele. Kuna tegu ongi mugavusteenusega maksadki kinni testi, arsti töövahendid (isikukaitsevahendid, vaja peale iga inimest vahetada) kui protseduuri ja ajakulu(palga) ja tõendi väljastamisega seotud kulud. Sulle tunduks otstarbekas, et maksaksime kinni mugavusteenuse ehk testimise kulud neile, kes tahavad reisida, söögikohtades või üritustel käia? Kõikide haigustunnustega inimeste testimine on endiselt saatekirjaga tasuta – kel põhjust on. Ükski eluks vajalik koht (toidupood, apteek vmt) ei küsi ei koroonatõendit ega neg.testitulemust.

Ma ütleks, et nii mõnelgi kohal (kus testi nõutakse) tööl käimine siiski on eluks üsna vajalik. Samuti on trennis käimine eluks vajalik (seda eriti praeguse olukorra vaates). Võtta mingi ise testimise pealtvaatamise eest 15 eurot (tegelikult rohkemgi) on veidi palju mu meelest, kui just eesmärk ei ole taas inimesi sellega vaktsineerima “julgustada”.

Mis mugavusteenusesse puutub, siis selleks on meil koroonapass.

Ja mis haigekassasse puutb, siis seda maksame me kõik, vaktsineeritud ja mittevaktsineeritud. Antud juhul oled sina oma mugavuspassi meie ühise raha eest saanud, kui sinu loogikat kasutada.

Absoluutselt ei ole eluks vajalik treenida umbses ruumus teistega koos.

Samuti ei ole eluks vajalik teha mingit kindlat tööd.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet ju pole, kas oled vaktsineerimata omal soovil või mingil muul põhjusel – vaktsineerimata inimene on sellegipoolest nakkusohtlikum kui vaktsineeritud inimene. Jääbki üle uksel testida ja ongi kõik.

Testiks heameelega, kui iga kord kui soovin kuhugi minna ei peaks välja käima 50 ja enam eurot. Ma ei ole vaktsiinivastane – vaktsineeriks end kohe, kui leiduks vaktsiin, mille koostisosaks poleks üks teatud aine.

Mis aine see on? Kuniks sa seda ei avalda, pole su väide tõsiseltvõetav. Pakun, et bluffid.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sind ei lubata inimeste hulka sinu tervise kaitseks! Kui inimene ei kannata isegi vaktsiini, siis ammugi mitte koroonat

Ma ei ole tegelikult põdura tervisega – olen sportlik ja igati hea tervise juures alla 30a. Kroonilisi haigusi mul pole. Lihtsalt hetkel Eestis käibelolevad vaktsiinid sisaldavad ühte koostisosa, mida mu organism ei talu sünnist saadik.

Ma ei leia, et ma peaks nüüd vaid nelja seina vahel istuma nakatumishirmus, kui nagunii tarvitan kõiki ettevaatusabinõusid niigi. Lihtsalt ongi kahju, et ei mõelda inimestele, kes väga tahaksid, aga ei saa end vaktsineerida

PS! Ma olen end isegi vaktsineerinud gripi vastu.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Mis aine see on? Kuniks sa seda ei avalda, pole su väide tõsiseltvõetav. Pakun, et bluffid

See, et selline asi esineb, on üsna haruldane ja avalikus foorumis ma seda ei avalda.</p>

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sind ei lubata inimeste hulka sinu tervise kaitseks!

Kui inimene ei kannata isegi vaktsiini, siis ammugi mitte koroonat.

See “inimeste hulk” peaks ju olema täiesti ohutu – ainult vaktsineeritud ja testitud. Kust seal see koroona? 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna lisandus uus tore terviseteenus – kiirtest apteegis 20 eurot! Kõik ikka rahva tervise heaks ja koroona leviku pidurdamiseks. (Vrdl. eriarsti vastuvõtu tasu on 5 eurot).

Mida sa võrdled?

Eriarsti vastuvõtutasu ei ole 5€, 5€ on summa, mis maksad sina, ülejäänud 10x+ suurema summa maksab haigekassa meie ühisest rahast.

Vaktsineerimine on tasuta, pole ka mitte visiiditasu.

Testitegemine on mugavusteenus, olenevalt testist jäävad testi omahinnad sinna 2-5(on ka kallemaid) vahele. Kuna tegu ongi mugavusteenusega maksadki kinni testi, arsti töövahendid (isikukaitsevahendid, vaja peale iga inimest vahetada) kui protseduuri ja ajakulu(palga) ja tõendi väljastamisega seotud kulud. Sulle tunduks otstarbekas, et maksaksime kinni mugavusteenuse ehk testimise kulud neile, kes tahavad reisida, söögikohtades või üritustel käia? Kõikide haigustunnustega inimeste testimine on endiselt saatekirjaga tasuta – kel põhjust on. Ükski eluks vajalik koht (toidupood, apteek vmt) ei küsi ei koroonatõendit ega neg.testitulemust.

Ma ütleks, et nii mõnelgi kohal (kus testi nõutakse) tööl käimine siiski on eluks üsna vajalik. Samuti on trennis käimine eluks vajalik (seda eriti praeguse olukorra vaates). Võtta mingi ise testimise pealtvaatamise eest 15 eurot (tegelikult rohkemgi) on veidi palju mu meelest, kui just eesmärk ei ole taas inimesi sellega vaktsineerima “julgustada”.

Mis mugavusteenusesse puutub, siis selleks on meil koroonapass.

Ja mis haigekassasse puutb, siis seda maksame me kõik, vaktsineeritud ja mittevaktsineeritud. Antud juhul oled sina oma mugavuspassi meie ühise raha eest saanud, kui sinu loogikat kasutada.

Absoluutselt ei ole eluks vajalik treenida umbses ruumus teistega koos.

Samuti ei ole eluks vajalik teha mingit kindlat tööd.

Sina oleksid siis rahul, kui sinu laste õpetajad kõik Selverisse kaupa pakkima läheks?

Ma ei usu, et keegi tänapäeval kusagil umbses ruumis treenimas käib. Spordiklubides on kaasaegne ventilatsioon.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Mis aine see on? Kuniks sa seda ei avalda, pole su väide tõsiseltvõetav. Pakun, et bluffid

See, et selline asi esineb, on üsna haruldane ja avalikus foorumis ma seda ei avalda.</p>

Misasja?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna lisandus uus tore terviseteenus – kiirtest apteegis 20 eurot! Kõik ikka rahva tervise heaks ja koroona leviku pidurdamiseks. (Vrdl. eriarsti vastuvõtu tasu on 5 eurot).

Mina kasutan erameditsiini ning eriarsti vastuvõtt maksab 45-55 eurot.

Sinu makstud 5.- on sümboolne sinu osalus, ülejäänu tasub sotsmaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuid ettevõtjatest on kahju, niigi on paljusid koroona räsinud ja tõendi küsimine teeb ellujäämise veelgi raskemaks.

Nalja teed või? Sulgemine oleks etem variant su arust? Ma olen eraettevõtja ning olin suletud eelmise laine ajal, see QR-kood on täielik õnnistus ettevõtjatele.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Mis aine see on? Kuniks sa seda ei avalda, pole su väide tõsiseltvõetav. Pakun, et bluffid

See, et selline asi esineb, on üsna haruldane ja avalikus foorumis ma seda ei avalda.</p>

Ei kõla jah tõsiseltvõetavalt.
Oled kõigile oma tuttavatele kuulutanud, et ei talu “ühte teatud ainet” ning kardad, et nad su siin ära tunnevad? Või mis on häbiväärset selles, et inimesel on millegi talumatus? Pole sa ju ise süüdi selles.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Meditsiinilistel põhjustel mittevaktsineeritud