Esileht Ilu ja tervis Meeldiv üllatus kosmeetikatoodete osas…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Meeldiv üllatus kosmeetikatoodete osas…

Postitas:

Tere. Võite siia jagada oma kogemusi, millised kosmeetikatooted on teile valmistanud hinna ja kvaliteedi osas meeldiva üllatuse.

Ise jagan siia enda oma: nimelt ostsin ükspäev Maxima XX-st Flomar jumestuspulga, mida saab pisikeste iluvigade puhul nahale määrida (maksis äkki mingi 3 euri kokku) ja pean tunnistama, et tegemist on väga mõnusa tootega, mis katab ilusti, imendub hästi ja püsib ka peal hästi. Kiidan. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.10 20:39; 13.10 11:52; 20.10 13:10; 20.10 21:04; 21.10 14:01; 01.11 16:44; 03.11 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Flormari küünelakid on ka olnud üllatavalt korralikud- ca 2 päeva saab kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dermosili Dermonature nahahooldussari on meeldiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proovisin mitsellaarnäovett ja on suur vahe võrreldes tavaliste toonikutega. edaspidi ostan ainult seda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 00:53; 13.10 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]proovisin mitsellaarnäovett ja on suur vahe võrreldes tavaliste toonikutega. edaspidi ostan ainult seda.[/tsitaat]
Kas sul oleks pilti näidata, milline see välja näeb ja mille poolest ta parem on kui teised? Tänud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.10 20:39; 13.10 11:52; 20.10 13:10; 20.10 21:04; 21.10 14:01; 01.11 16:44; 03.11 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas sul oleks pilti näidata, milline see välja näeb ja mille poolest ta parem on kui teised? Tänud.[/tsitaat]
ei viitsi pilti otsida, aga hiljaaegu vilkus siinsamas perekoolis tüütuseni Loreali mitsellaarvee reklaam. Sedasama mina kasutangi, aga ka teistel tootjatel ja sarjades on seda.
Mille poolest parem – raske kirjeldada, aga ta on kuidagi tunduvalt tõhusam. Vahe tavalise näoveega on täiesti tuntav. Vahe on umbes selline, kas pühkida tolmu tavalise või mikrokiudlapiga:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.10 00:53; 13.10 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eveline Cosmetics Mega Size Lashes ripsmetu¨¨ – kunagi oli kiiresti ripsmetu¨¨i vaja ja sai ostetud Konsumist, alla 4¤ maksis. Arvasin, et mingi jama, aga peale proovimist olin üllatunud, kuidagi väga hästi sobib minu ripsmetele, pikendab ja jäävad ilusti kaardu. Nüüd juba kolmas või neljas kasutusel. Selle hinna eest väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Akamuti Aafrika must seep väga hea toode, juba aastaid kasutan. Näokreemidest Lumene BB kreem, soodne ja hea. Dr. Haushcka nahahooldustooted väga head. Chaneli näokreemid pettumus, nii ka Clinique. Clarins seevastu super hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avon VIP tooniv kreem – tõesti teeb näonaha säravamaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ziaja (poola toode, valge-hõbedaga karp) kitsepiima näokreem, ostsin maksimarketist, hind 4,29. mõnusalt sametine, peaaegu lõhnatu. olen väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nivea Aqua Sensation päevakreem.
Olen muidu Clarinsi kasutaja, aga see Nivea kreem on küll super.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 19:14; 16.10 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nivea Aqua Sensation päevakreem.
Olen muidu Clarinsi kasutaja, aga see Nivea kreem on küll super. [/tsitaat]

Kus seda müüakse, kas maksimarketites ka?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 21:13; 17.10 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lumene Nature näokreem – nii rahustav, muudab naha säravamaks, aga mitte läikivaks, no minu meelest üsna ideaalilähedane kreem mu pirtsakale, aknesele ja ühtlasi ketendavkuivale nahale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 17:44; 22.10 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kus seda müüakse, kas maksimarketites ka?[/tsitaat]
Selveris küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 19:14; 16.10 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nivea Aqua Sensation päevakreem.
Olen muidu Clarinsi kasutaja, aga see Nivea kreem on küll super. [/tsitaat]

See kreem on tõesti super, ostsin ja olen väga rahul 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 21:13; 17.10 20:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas saaksid sellest kreemist pildi panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.10 18:40; 20.10 09:43; 20.10 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lumene Nature näokreem – nii rahustav, muudab naha säravamaks, aga mitte läikivaks, no minu meelest üsna ideaalilähedane kreem mu pirtsakale, aknesele ja ühtlasi ketendavkuivale nahale. [/tsitaat]
Kas saaksid sellest kreemist pildi või lingi lisada? Nii kirjelduse järgi kahjuks netist ei leidnud. Endal sama pirtsakas nahk, eriti veel sügisel ja talvel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.10 18:40; 20.10 09:43; 20.10 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas saaksid sellest kreemist pildi või lingi lisada? Nii kirjelduse järgi kahjuks netist ei leidnud. Endal sama pirtsakas nahk, eriti veel sügisel ja talvel.[/tsitaat]
See peaks olema ikka Lumene Natural Code sari, mitte Lumene Natura…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.10 20:39; 13.10 11:52; 20.10 13:10; 20.10 21:04; 21.10 14:01; 01.11 16:44; 03.11 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kumb?
http://www.mylook.ee/lumene-natural-code-calm-it-down-soothing-moisturizer-50ml.html

http://www.mylook.ee/lumene-natural-code-24h-shine-controlling-moisturizer-50ml.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.10 18:40; 20.10 09:43; 20.10 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kumb?
http://www.mylook.ee/lumene-natural-code-calm-it-down-soothing-moisturizer-50ml.html

http://www.mylook.ee/lumene-natural-code-24h-shine-controlling-moisturizer-50ml.html%5B/tsitaat%5D
Näokreemi valitakse üldiselt ikka vastavalt oma nahatüübile ja nõudmistele. Seal mõlemal ju kenasti kommentaaridki kirjas. Tasuks ehk neid lugeda, kõrvataha panna ja siis enda nahatüübi järgi tellida, mis peaks kõige paremini sobima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.10 20:39; 13.10 11:52; 20.10 13:10; 20.10 21:04; 21.10 14:01; 01.11 16:44; 03.11 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul juba kolmas L’Oreali ihupiim:
http://www.loreal-paris.ee/tooted/rikkalikult-toitev-ihupiim/sublime-body

Enne kasutasin Orto avokaado-kakao-kibuvitsa kehakreemi, aga see kadus müügist, igaljuhul pole enam näinud, ja otsisin uut. See L’Oreali oma on väga mõnus kuivemale nahale, kord panin seda kogemata ka näole ja nüüd kasutangi ka näokreemina hommikuti. Igatahes on näonahk nüüd sile, varem pool nägu ketendas ja pool oli rasvane-punnine, näokreeme proovinud igasuguseid.

Mitserraalvett olen ka kasutanud, väga mugav, aga mul tekitab jällegi punne. Meiki saan maha võtta ainult seebiga pestes, ainuke moodus, mis punnituks jätab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga seep arvatavasti ongi see, mis su näonahka kuivatab. Ka mina sain vahepeal ainult seebiga oma näo meigist puhtaks aga… seep teeb ka oma tööd, st. nahk oli pärast nagu krepp-paber, kestendas, kohati valutas. Seepeale jätsingi seebi ära ja puhastan nägu mingi Eveline 3in1 puhastajaga. Täitsa meeldib, ainult et silmade puhastamisega peab ettevaatlik olema, kui silma läheb siis kipitab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.10 20:39; 13.10 11:52; 20.10 13:10; 20.10 21:04; 21.10 14:01; 01.11 16:44; 03.11 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, Natural Code jah, ma ei tea, miks nimi valesti meeles oli.
Ise kasutan just seda shine controli oma (teine link).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 17:44; 22.10 00:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Akamuti Aafrika must seep väga hea toode, juba aastaid kasutan. Näokreemidest Lumene BB kreem, soodne ja hea. Dr. Haushcka nahahooldustooted väga head. Chaneli näokreemid pettumus, nii ka Clinique. Clarins seevastu super hea.[/tsitaat]

Mis vahe neil Lumene BB ja CC kreemidel on ka, enal viimane oli CC ja üsna hea, ei tea kas tasuks siis nüüd BB-d proovida!?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nivea Aqua Sensation päevakreem.
Olen muidu Clarinsi kasutaja, aga see Nivea kreem on küll super. [/tsitaat]

Minu meelest on see ka hetkel Selveris ales (Ilulaat vms 22.10-02.11)
Lisaks veel Garnier ja Tigi, Dove ja LÓreal jne jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ziaja (poola toode, valge-hõbedaga karp) kitsepiima näokreem, ostsin maksimarketist, hind 4,29. mõnusalt sametine, peaaegu lõhnatu. olen väga rahul.[/tsitaat]
Ziaja kõik kreemid on väga-väga head. Praegu Selverites soodukas neile. Ka kätekreem on superluks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.10 20:39; 13.10 11:52; 20.10 13:10; 20.10 21:04; 21.10 14:01; 01.11 16:44; 03.11 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan Oliva näopuhastusvahtu, eemaldab ka silmameigi. Ei aja silmi kipitama, jätab naha värskeks ja mõnusaks.

http://apteek.apotheka.ee/product/3482/oliva-eco-naopuhastusvaht-150ml

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

palun soovitage poe shampoone ja palsameid, kus poleks sees parabeene, silikoone jm jama. Olen ainult salongitooteid kasutanud, aga hetkel totaalne rahaline madalseis….

Ise soovitaksin HEMP kehakreeme, olen kaubamajast soetanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]palun soovitage poe shampoone ja palsameid, kus poleks sees parabeene, silikoone jm jama. Olen ainult salongitooteid kasutanud, aga hetkel totaalne rahaline madalseis….

Ise soovitaksin HEMP kehakreeme, olen kaubamajast soetanud.[/tsitaat]
Mina soovitan Vene ¨ampoone: Planeta Organica, Natura Siberica või T¨istaja Linja. Kõik on odavad ja imehead – vähemalt mulle sobivad ideaalselt. Nendes minuteada puuduvad parabeenid ja silikoonid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.10 20:39; 13.10 11:52; 20.10 13:10; 20.10 21:04; 21.10 14:01; 01.11 16:44; 03.11 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vene ¨ampoonid on koostiselt ok, aga kuidagi lahjad, vesised. Marketist võtaks Nude või Avalon Organics – pole vist üüberlooduslik kumbki, aga suht normaalsed, kahtlasi koostisosasid pole nimekirja eesotsas tähele pannud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Ilu ja tervis Meeldiv üllatus kosmeetikatoodete osas…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.