Esileht Pereelu ja suhted Mees ei arvesta teiste pereliikmetega

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Mees ei arvesta teiste pereliikmetega

Postitas:

Kui mees vintis on, siis ta ei anna endale alati aru, mida teeb. Näiteks, ta ei mõista, et öösel ei kuulata muusikat kõvasti. Elame kortermajas. Eile, mina juba ammu magasin, aga ärkasin kõva muusika peale. Peale selle, et see segab mind, segab see ka naabreid. Lausa imestan, et seni pole meile politseid kutsutud.
Kui palun tal muusika kinni panna, siis keerab korraks vaiksemaks, aga mõne aja pärast mängib muusika jälle sama kõvasti.
Seda pole üks kord juhtunud, vaid peaaegu iga kord, kui ta õllene on. Ja seda ta on üks kord nädalas.
Kui temaga sellest räägin, siis ta leiab, et ma reageerin üle. Et tegelikult ei ole muusika liiga vali. Kuulsin etteheidet, et hoopis mina kuulan muusikat liiga kõvasti. Mina kuulan ALATI ainult kõrvaklappidega. Aga tema arvates kuulan ma kõrvaklappidega liiga valjusti, sest muusika pidi läbi kostma. No ehk mingi heli natukene kostabki, aga kindlasti ei saa see segada naabreid.

Kainena on ta normaalne inimene.

Ma vist tegelikult ei küsigi nõu, kuidas meest teistega arvestama panna. Vaevalt, et keegi saabki siin mingit väga head soovitust anda. Pigem kirjutasin selle teema, et hiljem näidata seda ka mehele – mida teised sellisest käitumisest arvavad.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 10:56; 12.01 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe käitumisest ei arva midagi muud, kui et loomulikult ei tohi ta rikkuda ühiselu reegleid sh kortermajas tekitada liigset lärmi öörahu ajal, see on elementaarne. V-o aitaks just see, kui keegi kutsuks talle politsei? kui oma elukaaslase jutt ei mõju, äkki politsei jutt või trahv mõjub?

Hoopis rohkem arvan ma naisest, kes elab koos mehega, kes on vähemalt kord kuu nii “õllene”, et ei saa aru mis teeb. See pole normaalne mees ja temaga kooselu tasuks kaaluda lõpetada. Läheb hullemaks. Asi pole ainult joomises, pigem joogisena käitumises, teiste inimestega mitte arvestamises vaidlemises jne.

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoopis rohkem arvan ma naisest, kes elab koos mehega, kes on vähemalt kord kuu nii “õllene”, et ei saa aru mis teeb.

Kord NÄDALAS, mitte kuus.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 13:58; 12.01 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõista üldse sellist kooselu. Ideaalset meest ei oma aga inimest, kes ei arvesta oma kaaslase uneaja- ega ühiselu reeglitega, küll ei saaks elukaaslasena aktsepteerida. Ja kui inimene alkoholi tarbinuna veel oma käitumist ka ei kontrolli- tänan, ei.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal sa temaga sellest räägid? Kas siis, kui ta kaine (ja normaalne) on, või siis kui ta parasjagu vintis on?
Kui ta muidu aru ei saa, siis filmi teda koos kaasneva heliga siis, kui ta on ennast muusikakuulamise faasi joonud. Ja no kui mõne naabriga on hea läbisaamine, siis šokiteraapiana võib tõesti mõjuda ka see, kui lasedki naabril politsei kutsuda.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära sellise “toreda” mehega ainult lapsi tegema hakka…

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal sa temaga sellest räägid? Kas siis, kui ta kaine (ja normaalne) on, või siis kui ta parasjagu vintis on?

Kui ta muidu aru ei saa, siis filmi teda koos kaasneva heliga siis, kui ta on ennast muusikakuulamise faasi joonud. Ja no kui mõne naabriga on hea läbisaamine, siis šokiteraapiana võib tõesti mõjuda ka see, kui lasedki naabril politsei kutsuda.

Olen rääkinud kohe kui ka hiljem, kui ta kaine on.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 10:56; 12.01 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära sellise “toreda” mehega ainult lapsi tegema hakka…

Pealkirjas on “teised pereliikmed” mitmuses. Oleks huvitav teada, kes veel peale teemaalgataja perre kuulub?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 13:58; 12.01 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi mõne naabri käest siis jäele, kas kord nädalas tulev öine muusika häirib.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, aga mis teed siis, kui ta oma muusikat edasi kräunutab, jääd magama lihtsalt? Sest ma üritaks füüsiliselt ära võtta seda mölakasti talt, kui ta sõnast aru ei saa, et inimesed tahavad magada (vähemalt mina), ja klappidest pole nõus kuulama. See tähendaks, et läheks võibolla löömaks. Kui läheks löömaks, läheksin lahku. Kui löömaks ei läheks, saaks ju nii vaikuse võibolla, võib muidugi olla, et mees ei lepi ja paneb kas teisest vahendist muusika või võtab sellesama tagasi, kui magama olen jäänud. Siis peaks ilmselt mujale magama minema ja mõtlema, kas tasubki tagasi minna. Ma olen väga vihane, kui mul ei lasta magada. Pealegi, juhtmeta kõrvaklappidest on muusikat väga mugav kuulata, aga muidugi on alati leidunud jobusid, kes oma muusikaterrorit igal võimalikul ja võimatul juhul teevad, lihtsalt jube oleks sellisega suhtes olla.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina räägiks naabitega, et kui oma naise jutu peale vilistatakse, siis naabreid äkki häbeneb. A

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal sa temaga sellest räägid? Kas siis, kui ta kaine (ja normaalne) on, või siis kui ta parasjagu vintis on?

Kui ta muidu aru ei saa, siis filmi teda koos kaasneva heliga siis, kui ta on ennast muusikakuulamise faasi joonud. Ja no kui mõne naabriga on hea läbisaamine, siis šokiteraapiana võib tõesti mõjuda ka see, kui lasedki naabril politsei kutsuda.

Politsei saad ise ka kutsuda. Ega talle ju öelda, kes kutsus ega pruugi sa seda ka helistades politseile öelda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kord nädalas on nii õlleaurudes, et ei saa aru, mis teisi inimesi häirib? Oeh. Küll see armastus tema vastu peab Sul ikka suur olema, et sellist välja talud.

Juba see õlutkaaninud inimese lõhn on vastik. Iuu.

*Loodetavasti pole veel lapsi, kes seda peavad nägema ja selle visuaaliga suureks kasvama.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks, ta ei mõista, et öösel ei kuulata muusikat kõvasti. Elame kortermajas.

Ei mõista? Siis on tegu ju puudega inimesega.
Huvitav on see, et ta normaalselt tööl suudab käia ja raha teenida, vastasel korral sa ju ei elaks idioodiga koos.
Ikka raha pärast, eks?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 09:42; 15.01 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki teed ka lapsed ja siis tuled kurdad uuetsi, et vintis peaga äratab mees lapsed öösiti üles?

Tegelik probleem pole ju muusikas, vaid joomises. Mees joob liiga palju. Kord nädalas ei tohiks juua nii, et ööd ega mütsi aru ei saa. See on probleem. Tuleb vähendada alkoholikogust ja/või kangust

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mõista? Siis on tegu ju puudega inimesega.
Huvitav on see, et ta normaalselt tööl suudab käia ja raha teenida, vastasel korral sa ju ei elaks idioodiga koos.

Igasugused aspergerid ja sotsiopaadid on ka vabalt sellised, kes teistega arvestada ei oska/ei soovi. Puudelised jah, seda küll, aga see puue ei sega neil enamasti kuidagi töölkäimist. Pigem saavad seal ülihästi hakkama kui amet sobiv.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga see puue ei sega neil enamasti kuidagi töölkäimist.

Näha on. Ja nende naistel ei sega see puue ka neid majanduslikult ära kasutamast.
Kui kaalukausil on mehe raha ja üks magamata öö nädalas või elu ilma meheta ja 7 ööd rahus magada, siis valitakse neist esimene.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 09:42; 15.01 21:37;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei arvesta teiste pereliikmetega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.