Esileht Pereelu ja suhted Mees ei pese hommikuti hambaid

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Mees ei pese hommikuti hambaid

Postitas:

Ma ka alati ei viitsi. Mul reflukshaigus nagunii ja tunnen ise, mil tasuks suu kinni hoida. Kotis olemas suuvärskendajad, kui vaja. Ei aita selle vastu ei hambapesu, hambaravi ega püssirohi. Muideks selle haigusega ajab hambapesu oksendama, et see hambahari ärritab magu, muudkui öögi pestes nii, et magu valus. Väga paljudel inimestel suu haiseb. Ka tööl ülemusel haiseb. Mõne oma ei häirigi, aga teise oma jällegi hakkab vastu. Suu ongi üks räpane koht.

Üks asi on hais, teine asi rõve katt hammastel. See on kaaslaste suhtes lugupidamatu. Refluksi põhjustab mingi toidu talumatus, minul olid selleks gluteen ja piim.

Kui hambad on eelmisel õhtul puhtaks pestud, ei teki ühe ööga mitte mingisugust kattu hammastele.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 21:54; 14.08 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mees ei pese üldse hambaid, no väidab, et tal töö juures hambahari, masendav.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tunnen,et asi hakkab mõjuma meie suhtele.

Kord hommikul autos olles palusin mõlemad käed suu ette panna,hingata ning nuusutada oma hingeõhku- tõesti nagu solgihais.

Seletab hammaste mitte pesemist hommikuti sellega,et pole midagi söönud ( u et hambaid pestakse peale söömist).

Peale tööd tuleb koju tahab suule musi teha,kuid mul juba refleks sees põsk ette keerata.

Kellel veel mees hommikuti hambaid ei pese/pesnud?

Kuidas probleemi lahendasite?

Ei oskagi kohe muud kosta, kui et vaesed mehe kolleegid. Sinu puhul on selle haisukotiga koosolemine sinu vaba valik, aga kolleegid pole milleski süüdi. Jubedad on sellised hambahaisused inimesed!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oma eksmehe puhul mõtlesin alati, et kas tõesti mina ainsana tunnen seda haisu. Suhtles ju pereliikmetega, istus sama laua taga, diivanil, autos jne. Samamoodi sõbrad ja kolleegid. Ja tal see hingeõhk ikka haises ülitugevalt. Nüüd on tal uus kaaslane, me laste pärast ikka saame vahel kokku ja see hais ikka alles. Uus kaaslane vist minust tundetum selles osas

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 10:04; 15.08 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

enda seksuaalelu siin lahkama hakata ei kavatse

Sellisel juhul polnud su kommentaar üldse asjakohanegi, teemaalgatajal oli ju mure, et hakkab suhtele mõjuma ja musi ei taha…

Ju siis ta ei taha sellist Holmesi-Watsoni suhet, kel poogen, kas keegi peseb hambaid või mitte, kuigi ühel aadressil nagu elavad.

saan ma nüüd õigesti aru, et kui seksuaalelu lahata ei kavatse, siis polnud kommentaar asjakohane? 😀 kirjutasin selle lause sellepärast, et keegi ei hakkaks küsima, kuidas või millal me seksime, kui eraldi tubades magame.
musi on hoopis teine asi ja sellega pole probleeme, aga mulle ei meenu küll, et ma vannitoast tulevat meest kunagi kohe musitama tormanud oleks, eriti hommikuti. musi andes aga pole kunagi mingit haisu tundnud, seega järelikult ikka peseb hambaid. nüüd peaks küll selge olema asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.08 19:13; 11.08 22:37; 13.08 14:42; 16.08 07:37; 17.08 08:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

enda seksuaalelu siin lahkama hakata ei kavatse

Sellisel juhul polnud su kommentaar üldse asjakohanegi, teemaalgatajal oli ju mure, et hakkab suhtele mõjuma ja musi ei taha…

Ju siis ta ei taha sellist Holmesi-Watsoni suhet, kel poogen, kas keegi peseb hambaid või mitte, kuigi ühel aadressil nagu elavad.

saan ma nüüd õigesti aru, et kui seksuaalelu lahata ei kavatse, siis polnud kommentaar asjakohane? ???? kirjutasin selle lause sellepärast, et keegi ei hakkaks küsima, kuidas või millal me seksime, kui eraldi tubades magame.

musi on hoopis teine asi ja sellega pole probleeme, aga mulle ei meenu küll, et ma vannitoast tulevat meest kunagi kohe musitama tormanud oleks, eriti hommikuti. musi andes aga pole kunagi mingit haisu tundnud, seega järelikult ikka peseb hambaid. nüüd peaks küll selge olema asi.

Ma kujutan ette, et see pesemata konitanud suu ongi nii rõve, et panebki eraldi tubades magama. Küsimus on muidugi milleks sellise räpakotiga koos elada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sina ei suitseta, siis selline käitumine on ilmne lugupidamatus sinu vastu ning pisut isegi debiilne.

Et peseb hambad ära ja siis suitsetab.

Kui partner ei ole nikotiinik, siis seda tehakse VASTUPIDISES järjekorras, s.o. kõigepealt suitsetatakse ja siis pessu ja voodisse.

Aga eks ise tead, vblla mõnele meeldibki tuhatoosi suudelda ja sellega magada.

Mis voodisse? Jutt on hommikust ju.

Tahtsin just sama öelda. Teemaalgatus on konkreetselt hommikust ju 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

enda seksuaalelu siin lahkama hakata ei kavatse

Sellisel juhul polnud su kommentaar üldse asjakohanegi, teemaalgatajal oli ju mure, et hakkab suhtele mõjuma ja musi ei taha…

Ju siis ta ei taha sellist Holmesi-Watsoni suhet, kel poogen, kas keegi peseb hambaid või mitte, kuigi ühel aadressil nagu elavad.

saan ma nüüd õigesti aru, et kui seksuaalelu lahata ei kavatse, siis polnud kommentaar asjakohane? ???? kirjutasin selle lause sellepärast, et keegi ei hakkaks küsima, kuidas või millal me seksime, kui eraldi tubades magame.

musi on hoopis teine asi ja sellega pole probleeme, aga mulle ei meenu küll, et ma vannitoast tulevat meest kunagi kohe musitama tormanud oleks, eriti hommikuti. musi andes aga pole kunagi mingit haisu tundnud, seega järelikult ikka peseb hambaid. nüüd peaks küll selge olema asi.

Ma kujutan ette, et see pesemata konitanud suu ongi nii rõve, et panebki eraldi tubades magama. Küsimus on muidugi milleks sellise räpakotiga koos elada.

😀 Teise tuppa kolis hoopis mees ja sel põhjusel, et me mõlemad norskame. Mind tema norskamine enamasti ei häri, ei saa ainult magama jääda hästi, aga teda häirib minu oma küll. Ja kui siis pool ööd käib üks üksteise müksimine, et teine ei norskaks, siis pole kumbki hommikuks välja puhanud. Pesemata konitanud suuga pole taas mingit pistmist. Ütle nüüd, et mees norskabki sellepärast, et suitsetab, aga ära unusta, et mina ei suitseta ja norskan veel hullemini. Hambaid pesen, et sellest norskamine tingitud ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.08 19:13; 11.08 22:37; 13.08 14:42; 16.08 07:37; 17.08 08:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei pese hommikuti hambaid