Esileht Pereelu ja suhted Mees ei seisa oma pere eest!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Mees ei seisa oma pere eest!

Postitas:

Olen tõsiselt pettunud! Mehe õde kutsus meie lapsi pärdikuteks ja mees ei õelnud selle peale midagi. Veel on mehele mind taga rääkinud(enamvähem,et aa sa ei saa ju meile saunaõhtule tulla,kuna naine ei luba sul juua). Tõsi, palusin mehel kord olla kuu aega ilma joomata.Seda sellepärast, et ta jõi juba igapäevaselt õhtuti(tööpinge oli suur ja vastutus) ja tunnistas,et ta ei suuda ilma alkota töömõtteid eemale saada. Olin mures ja kartsin,et mehele hiilib ligi alkoholism ja ei tahnud,et lapsed igapäev näevad mehe joomist!Poeg hakkas juba poes rääkima,et viime ikka issile alkohooli ka,et issi tahab juuua(no milline eeskuju)!

Mehe õde hakkas siis rääkima,et vend ära ole tuhvlialune,see on normaalne kui sa juua tahad,et tema mees joob ka igapäev õlut! jaa neid asju on nii palju veel.

Mind hämmastab,et muidu nii mehelik ja tugev mees….on oma õe ees nagu mingi tossike. Mees peaks ju hoidma oma pere poole! Kuidas saab tolereerida seda kui keegi kutsub sinu lapsi pärdikuteks?

Mees peab hoidma oma peret ja kaitsma neid eluhinnaga! Üks selline viga veel tema poolt siis jätan ta maha-ei austa selliseid mehi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.09 08:23; 11.09 10:05; 11.09 10:35; 11.09 10:53; 11.09 10:59; 12.09 11:53; 12.09 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata, kaheks erinevaks asjaks pole mehed võimelised. Kui ta allus sinu palvele mitte juua, siis ongi ta heas mõttes mõjutatav. Samas alvaldub see selles, et ka ei lähe rinnaga õigust nõudma ja selliseid asju klaarima nagu õe halvasti ütlemine. Ta ju ei kuulagi teda (ega allu joomist õhtutavatele provokatsioonidele).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mehe asemel jätaksin ise teemaalgataja maha. Kui selline naine on kodus, siis hea, et mees nööri kaela pole veel pannud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 09:20; 11.09 10:08; 11.09 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kutsun oma lapsi ka vahel pärdikuteks, milles su probleem on?
Ja notsudeks. Jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et reageerid üle. Sellise asja pärast kohe maha jätta… piuh, pauh, kärts ja mürts. Mees kuulab sind ju, kui ta enam ei joo. Mis vahet seal on mida õel öelda on. Mind häiriks, kui mees kaasa kaagutaks, et jaa jaa, on jah loll naine kodus ja lapsed on idioodid kõik. Praegu mulle tundub, et õde lihtsalt avaldab oma arvmust, mees kuulab viisakalt ära. Ei taha õega tülli kiskuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma mehe asemel jätaksin ise teemaalgataja maha. Kui selline naine on kodus, siis hea, et mees nööri kaela pole veel pannud. [/tsitaat]

Ma teemaalgataja asemel jätaks mehe maha. Kui isegi väike laps märkab, et isa joob iga päev, siis pole see normaalne. Ja saunaskäimise seos alkoholiga on ka pehmelt öeldes kummaline – kui ei joo, siis pesema minna ei saa 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 09:43; 11.09 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma lapsi võib ju kutsuda kuidas soov on.Aga teiste lapsi pärdikuteks kutsuda on kohatu minumeelest! või ei ole? Teie ei solvuks? Pärdik on ju ahv…enamvähem sama mis kutsuda lapsi ahvideks.

Palusin mehel proovida ,et kas suudab kuu olla ilma alkota, ta ei suutnud-suuresti just ka tänu õele(õde ikka räägib,et kui mees mind kuulab on ta tuhvlialune ja, et on norm kui mehed jooovad jne)
Õde nagu ässitaks teda minu vastu,ta nagu naudiks,et vend tema poolele hoiaks.
Rääkisin õega ka,et selline joomine on juba alkoholim ja tahan vaid ta venna tervist säästa!Tema ei näe probleemi,sest tema mees joob ka. Kuna mõlemad mehed töötavad vastutavatel kohtadel-siis õe meelest on see piisav vabandus miks igapäev juua.
Õnneks mees enam igapäev ei joo,aga nädalas enamus päevad ikka.Mis ma teha saan? Ütlesingi, et tema elu ja tervis ise teab,rohkem pole seda teemat puudutanud(kuigi südames on mul temast kahju).

Ikkagi arvan,et mees peaks seisma oma pere eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.09 08:23; 11.09 10:05; 11.09 10:35; 11.09 10:53; 11.09 10:59; 12.09 11:53; 12.09 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oma lapsi võib ju kutsuda kuidas soov on.Aga teiste lapsi pärdikuteks kutsuda on kohatu minumeelest! või ei ole? Teie ei solvuks? Pärdik on ju ahv…enamvähem sama mis kutsuda lapsi ahvideks.

Palusin mehel proovida ,et kas suudab kuu olla ilma alkota, ta ei suutnud-suuresti just ka tänu õele(õde ikka räägib,et kui mees mind kuulab on ta tuhvlialune ja, et on norm kui mehed jooovad jne)
Õde nagu ässitaks teda minu vastu,ta nagu naudiks,et vend tema poolele hoiaks.
Rääkisin õega ka,et selline joomine on juba alkoholim ja tahan vaid ta venna tervist säästa!Tema ei näe probleemi,sest tema mees joob ka. Kuna mõlemad mehed töötavad vastutavatel kohtadel-siis õe meelest on see piisav vabandus miks igapäev juua.
Õnneks mees enam igapäev ei joo,aga nädalas enamus päevad ikka.Mis ma teha saan? Ütlesingi, et tema elu ja tervis ise teab,rohkem pole seda teemat puudutanud(kuigi südames on mul temast kahju).

Ikkagi arvan,et mees peaks seisma oma pere eest!
[/tsitaat]

Sinusuguse ja sinu pesakonna eest ei peakski keegi seisma!
Mida sa ise perekonna heaks peale vingumise, näägutamise ja halamise teed?
Saan täiesti aru, miks mehe õde sind ei salli. Kasutu naine tõesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 09:20; 11.09 10:08; 11.09 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõista,viimase käo mõttekäiku. Minu pesakonna?Mehe pesakond ju ka…kõik on tema lapsed ka..Oma laste eest võiks üks isa seista ja mitte lubama neid pärdikuteks kutsuda.

Ma pole vingund ja näägutanud. Mees kurtis,et ta ei suuda ilma alkoholita enam löögastuda. Ütlesin,et selline asi viitab alkoholismile,tema vastab..ei ma suudan ilma olla kui tahan. Palusin- aga tee proovi ja ole kuu ilma joomista.

Mina teen perekonna jaoks palju. Käin tööl,kasvatan lapsi ja proovin olla hea ema ning naine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.09 08:23; 11.09 10:05; 11.09 10:35; 11.09 10:53; 11.09 10:59; 12.09 11:53; 12.09 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei mõista,viimase käo mõttekäiku. Minu pesakonna?Mehe pesakond ju ka…kõik on tema lapsed ka..Oma laste eest võiks üks isa seista ja mitte lubama neid pärdikuteks kutsuda.

Ma pole vingund ja näägutanud. Mees kurtis,et ta ei suuda ilma alkoholita enam löögastuda. Ütlesin,et selline asi viitab alkoholismile,tema vastab..ei ma suudan ilma olla kui tahan. Palusin- aga tee proovi ja ole kuu ilma joomista.

Mina teen perekonna jaoks palju. Käin tööl,kasvatan lapsi ja proovin olla hea ema ning naine.

[/tsitaat]

Sind ilmselgelt ei sallita, sinu eest ei seista ja sa arvad, et sa teed kõik õigesti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 09:20; 11.09 10:08; 11.09 10:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga paljud kutsuvad lapsi pärdikuteks. Sellest pole midagi katki ja see pole koht, kus mees peaks pere eest seisma. Kui sulle ei meeldinud, siis oleksid võinud ise suu lahti teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan aru,et sul on mingi vajadus tüli norida ja mind alandada. Selleasemel võiksid sa mitte mind lahata vaid kirjutada,mida teeksid sina minu asemel,kas sinu meelest on ok-kui kaasa igal õhtul joob ja sinu lapsi kutsutakse pärdikuteks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.09 08:23; 11.09 10:05; 11.09 10:35; 11.09 10:53; 11.09 10:59; 12.09 11:53; 12.09 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mina ennem kuulnud,et keegi kellegi lapsi pärdikuteks kutsuks. Tegemist ei olnud sellise nunnutava(kui kellegimeelest võiks see nagu armas olla kui tema lapsi nii kutsutakse) vaid tegemist olipigem nagu halvustava lausega. Olin mehe kõrval kui ta rääkis öega telefonis ja kuulsin. Ei hakanud telefoni sellepeale enda kätte haarama(lootsin,et meees ütleb ise midagi). Oleks ta seda mulle õelnud,oleksin loomulikult talle midagi vastanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.09 08:23; 11.09 10:05; 11.09 10:35; 11.09 10:53; 11.09 10:59; 12.09 11:53; 12.09 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

selleks kuulda, mida teine telefonis räägib -peavad ikka väga head kõrvad olema või kuulad sa mehe kõnesid pealt, ime et siis mehe kohta tuhvlialune ei öelda.
selle pärdiku koha pealt dramatiseerid üle küll ja kui õde nii ütles – võib-olla oligi mingi põhjus.
Mis joomisesse puutub – see on ikka mehe probleem, mitte tema õe. Ja kui lapsed juba nüüd räägivad, et isale meeldib alkohol, siis tuleb nüüd ja kohe midagi ette võtta (mehega, mitte mehe õega), et lapsed ei peaks elama sellises lapsepõlves

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jube raske oleks ikka teemaalgataja suguse kergelt ärrituva inimesega koos elada. Jõudu su mehele. Jah, pidev joomine on probleem, aga näägutav naine kõrval on see, mis selle probleemi süvenemisele ainult kaasa aitab. Sinu mees on rahu armastav inimene, kes erinevalt sinust ei lähe iga torke peale põlema, vaid kuulab rahulikult teise inimese ära, ei ärritu, vaid vajadusel eirab. Mulle tundub see vägagi mõistlik teguviis. Pealegi iga sellise sõna sabast haaramine ja ärritunult õe sõimamine oleks olnud väga naiselik tegevus aga mitte mehelik. Tahad sa omale partneriks meest või naist? otsusta ära. Mees hakkab oma peret kaitsma siis, kui ta selleks päriselt põhjust näeb. Samas ona ka nii, et kui su mees oleks vähe mat¨olikum siis ei oleks ta ilmaski olnud nõus sinu nõudmise peale joomist vähemaks tõmbama. Sinu mees on oma õega tunduvalt kauem koos elanud ja teab sinust palju paremini, kuidas pikaajalisi probleeme suhtluses ära hoida. Eiramine võib olla parim strateegia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 11:34; 12.09 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma teemaalgataja asemel jätaks mehe maha. Kui isegi väike laps märkab, et isa joob iga päev, siis pole see normaalne. Ja saunaskäimise seos alkoholiga on ka pehmelt öeldes kummaline – kui ei joo, siis pesema minna ei saa :D[/tsitaat]
laps märkab seda, et issile meeldib mingi jook, mida ta ostab. see võiks olla ka värska. laps on hoolitsev ja seetõttu soovib ta issile ka midagi osta, mis issile meeldib. paraku on see alkohol. aga samamoodi võiks laps soovida osta isale suitsu või kommi või tomateid, kui ta on tähele pannud, et isa neid ostab endale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga räägi siis mehe õega, kui mehega rääkimine ei aita.
Nt see joomise tema on tõsine asi – ütle mehe õele, et tema mees on joodik ja kas tal on kade meel ja soovib, et kõikide mehed on joodikud? vajadusel kurda ka mehe vanemateel muret – et nad räägiksid oma tütrega, et too ei mõjutaks nende poega alkoholismile ja ei ässitaks oma pere vastu üles, vastasel korral ükspäev pere laguneb – ja kas ämm-äi soovivad seda oma pojale? oma lastelastele?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh. Eesti naised! 🙂
Õppige oma meestega suhtlema!

Kui sa ütled mehele “Ära joo. Sa jood liiga palju. Sinust saab alkohoolik, jne”, siis sel on ainult vastupidine mõju. Mehe jaoks sa ei väärtusta teda ja mees tunneb, et ta ei ole piisavalt hea ja ei suuda sind õbnelikuks teha (iga mees tahab olla parim).

Kui ütled mehele “Mulle väga meeldib sinuga õhtuti aega veeta kui sa kaine oled. Sa lõhnad nii hästi kui sa mitu päeva joonud ei ole. Kui sa nii hästi lõhnad tahan ma sinuga seda ja seda teha.” Või midagi sarnast.
Igastahes selline taktika võtab mõned päevad aega aga töötab. Juhul kui vahepeal ei nääguta ja meest “premeerid” hea käitumise eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Üks selline viga veel tema poolt siis jätan ta maha-ei austa selliseid mehi.

[/tsitaat]

Aga sa ära hakka seda järgmist viga ära ootamagi – jäta mees parem kohe maha!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, see joomine oleneb ikka kogustest ka. Iga õhtul üks õlu võtta pole mingi probleem, kindlasti pole see ka terviserisk -väga paljud arstidki ütlevad, et väike kogus alkot mõjub südamele pigem hästi. Lõunamaades tarvitatakse veini igapäevaselt toidu kõrvale ja see on absoluutselt normaalne. Pole vaja segamini ajada kutuuritut joomist kultuurse joomisega, need pole samal pulgal. Lastest rääkides – ka neile peaks olema maast madalast selge, kuidas alkoholi KULTUURSELT juua.
Saunas on õlu omal kohal ja kui seda ilma alkota olemist vaja mõõta, kas siis peaks seda just saunaõhtul tegema? Lõõgastumine koos väikese õllega on küll nädalavahetusel normaalne tegevus ja mõjub nii tervisele kui vaimule hästi. Minu meelest võiksid ise ka proovida, võtaks sult mõne pinge vähemaks.

Praegune küsimus pole mitte see, kas mees on tuhvlialune vaid KELLE tuhvli all ta on. Kui mees hakkaks sinu igina pärast oma õega tülitsema, siis ta just tõestakski ära selle, mida õde väitis – et mees on su tuhvlialune. Mees jäi endale kindlaks, ei viitsi naiste jagelusse sekkuda, täiesti normaalne mees on.

Oma lapsi kutsun ahvideks. See sinu meelest siis hullem variant kui “pärdik”? Kunagi ütlesin ühe tuttava lapse kohta ka hellitavalt “konnapoeg”, see hullult solvus ära. Aga minu lapsed on minu jaoks ka konnapojad, putukad, mutukad, (hundi)kutsikad jne. Minu lapsed pole kunagi olnud tibupojad. Võib+olla sellepärast, et ma ennast kanaks ei pea 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tead, see joomine oleneb ikka kogustest ka. Iga õhtul üks õlu võtta pole mingi probleem, kindlasti pole see ka terviserisk -väga paljud arstidki ütlevad, et väike kogus alkot mõjub südamele pigem hästi. Lõunamaades tarvitatakse veini igapäevaselt toidu kõrvale ja see on absoluutselt normaalne. Pole vaja segamini ajada kutuuritut joomist kultuurse joomisega, need pole samal pulgal. Lastest rääkides – ka neile peaks olema maast madalast selge, kuidas alkoholi KULTUURSELT juua.
Saunas on õlu omal kohal ja kui seda ilma alkota olemist vaja mõõta, kas siis peaks seda just saunaõhtul tegema? Lõõgastumine koos väikese õllega on küll nädalavahetusel normaalne tegevus ja mõjub nii tervisele kui vaimule hästi. Minu meelest võiksid ise ka proovida, võtaks sult mõne pinge vähemaks.

Praegune küsimus pole mitte see, kas mees on tuhvlialune vaid KELLE tuhvli all ta on. Kui mees hakkaks sinu igina pärast oma õega tülitsema, siis ta just tõestakski ära selle, mida õde väitis – et mees on su tuhvlialune. Mees jäi endale kindlaks, ei viitsi naiste jagelusse sekkuda, täiesti normaalne mees on.

Oma lapsi kutsun ahvideks. See sinu meelest siis hullem variant kui “pärdik”? Kunagi ütlesin ühe tuttava lapse kohta ka hellitavalt “konnapoeg”, see hullult solvus ära. Aga minu lapsed on minu jaoks ka konnapojad, putukad, mutukad, (hundi)kutsikad jne. Minu lapsed pole kunagi olnud tibupojad. Võib+olla sellepärast, et ma ennast kanaks ei pea :)[/tsitaat]

Mitte midagi siia lisada pole. Mõistlik jutt, mõistlik inimene.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Eks see õde versus naine on tegelikult üks paras võimuvõitlus, kus kumbki naine tahab näidata, et just tema on see kõige-kõigem. Mu mees ütleb sellisel hetkel, et naised klaarigu omavahel oma kädinaid, ei tema hakka sinna nina pistma.

Pärdikuteks nimetamine ei ole ilmtingimata armas nunnutamine. Mul on üldiselt reegel, et oma lastele jagan “tiitleid” nii, nagu pähe tuleb, aga teiste lapsi nimetan nii ainult siis, kui oma lapsed pundis on nt “noh, pärdikud – ruttu sööma”.

Igal mehel on omad lähenemisviisid, mis mõjuvad. Mina oma mehe käest küsiks, et kas mees kannab vastutust oma laste ees, või tema õde? Et teeme aga lepingu ära, et kui mees maksakahjustusse on surnud, siis lähevad kohustused õele üle. Et kui joomine on nii köki-möki, siis ei ole ju midagi karta.

Igal õhtul üks õlu on ok? Kui teemaalgataja oleks vastupidi kirjutanud, et nii tore mees – üldse ei joo palju – ainult üks õlu päevas, siis oleks naine pikema jututa paika pandud – naine ei taha tunnistada, et mees on tal igavene joodik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 16:34; 12.09 11:55; 12.09 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

laps märkab seda, et issile meeldib mingi jook, mida ta ostab. see võiks olla ka värska. laps on hoolitsev ja seetõttu soovib ta issile ka midagi osta, mis issile meeldib. paraku on see alkohol. aga samamoodi võiks laps soovida osta isale suitsu või kommi või tomateid, kui ta on tähele pannud, et isa neid ostab endale.
[/tsitaat]

Aga see ongi ju ohumärk – mitte miski ei kordu isa ostukorvis nii tihti kui alkohol. Muidu ju laps just seda välja ei pakuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 09:43; 11.09 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi kui kaheperselised te siin olete. Joodikute naistele annate nii, et tolmab ja kui üks siin üritab asjale mõistlikku piiri panna enne kui päris tõsiseks läheb, siis mõnitate takka?
Teemaalgataja, ära tee neist siin välja. Kui mees ilusast jutust aru ei saa siis kamanda mees jooma ajaks oma õe hoole alla ja las too poputab teda siis kui nii väga meeldib. Enne koju tagasi ei lase kui oskab ilma olla ning oma pereliikmeid austada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.09 00:58; 12.09 13:35; 12.09 17:02; 12.09 18:08; 12.09 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes mina ka imestan, miks kõik siin teemaalgataja vastu nii õelad on – ju on oma mehed kodus ka joodikud ja tahaks, et kõik teised ka oleks, siis ei tunduks enda oma nii jube 🙂
Pea sirgu, teemaalgataja, ära kuula neid õeluskotte!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on sama tuhvli all. Selles mõttes, et joomine on keelatud. Ta on korduvalt tõestanud, et mõistlikust kultuursest alkotarbimisest ei tea ta midagi. Lihtsam on siis 0-tolerants. Vähemalt selles osas, et meie lapsele ei tohi see kindlasti normaalseks nähtuseks saada, et isa “levist väljas” on ja poes alkoriiulid tuttavad on. Joonud ta on ikka mõnikord peale keeluvärki ka, kuid vähemalt pole laps teda kordagi joomas ja “kapsana” näinud.

Olengi konkreetselt ähvardanud, et meil lapsega üksi kindlasti parem, kui joodikuga koos. Mina oma lapsele ei taha sellist lapsepõlve, nagu mul oli. Joodikust isa poolset vägivalda küll polnud, kuid see pinge ja ahistatuse tunne, mis koduses õhkkonnas alati joomise tõttu oli, seda ma oma lapsele ei taha.

Heh. Tuli meelde, et üks sõbranna õpetas lapse sünnipäeval (alkoholivabal, muidugi) lapsele klaasi kokkulöömise liigutuse. See jäi paariaastasele nii meelde, et praktiseerib seda pidevalt. Ei tea, kas lasteaias näiteks peetakse meid nüüd alkohoolikuteks või…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ausalt öeldes mina ka imestan, miks kõik siin teemaalgataja vastu nii õelad on – ju on oma mehed kodus ka joodikud ja tahaks, et kõik teised ka oleks, siis ei tunduks enda oma nii jube 🙂
Pea sirgu, teemaalgataja, ära kuula neid õeluskotte![/tsitaat]

Kritiseerime seepärast, et ta ei ole kunagi rahul. Mees ju teeb nagu paluti, ei joo kuu aega, ei allu sellesuunalistele provokatsioonidele. See et ta naise palvele nii kergesti vastu tuli tähendab et ta on suhteliselt rahu armastav inimene. Nüüd aga tahab naine, et mees äkitselt enam ei oleks rahu armastav inimene vaid äkitselt kukuks iga pisikese torke peale sisemiselt keema ja välimiselt sõimama. No seda ei juhtu. Otsustagu nüüd ära, kumba meest ta tahab: kergesti ärrituvat oma õiguste eest seisjat või rahumeelset pisiasjade peale mitte ärrituvat tüüpi, mõlemat korraga ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 11:34; 12.09 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi pole ju joomises, vaid selles, et teemaalgataja tahab, et tema mees õega kaklema hakkaks. Õel on oma seisukoht – mehepoolse “pere eest mitteseismisega” pole siin küll midagi pistmist, vot see teemaalgatuses ärataski negatiivset vastukaja. teemaalgataja tundub olevat tulehark ja seda olenemata sellest, kas mees ka tegelikult joob palju või mitte. Tema jaoks on hetkel probleem, et mees ei sõimanud õel nägu täis.

Olen igasuguseid peresuhteid palju pealt näinud. ja üks olulisimaid vigu, mida naised teevad, on see, et üritavad oma meest tema pere vastu üles ässitada. küll ei sallita mehe lapsi eelnevast suhtest, küll vanemaid, küll õdesid (nagu siit selgub). Sugulased on nagu on, kõigil on vead. Aga nendega tuleb leppida, pole mõistlik minna kogu suguvõsaga mingi tühja asja pärast kaklema. Veri on siiski paksem kui vesi ja sellise käitumisega õõnestab naine lihtsalt ise oma abielu. Mina ei näe kuskil kohta, kus õde oleks oma venna pere rünnanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isssand,teemaalgataja ju kirjutab,et mees ei jätnud joomist(kuna õde susserdab ja räägib mehele,et ta on tuhvlialune kui naist kuulab). Teemaalgataja kirjutas ka,et on õega rääkinud,et muretseb mehe tervise pärast,aga õde ajab ikka oma joru edasi,kuna tema mees on joob ka.

Mina ise õena,tunneks küll muret kui mu vennanaine tuleb rääkima,et on mures,et mehele hiilib alkoholism ligi ja mees tunnistab et ei oska ilma enam löögastuda. Kindlasti ei hakkaks ma mehele rääkima,et naine tahab vaid võimu näidata.

Ja oma venna lapsi ei kutsuks ma iial pärdikutes.Mitte kellegi teise lapsi ei kutsuks.

Saan teemaalgatajast aru,tahab mehele head ja loodab,et mehe õde ka teda toetaks….aga õde ärgitab meest hoopis jooma!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.09 08:23; 11.09 10:05; 11.09 10:35; 11.09 10:53; 11.09 10:59; 12.09 11:53; 12.09 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mees ju ei suutnud kuu aega joomata olla ehk allus vägagi õe sõnadele.

Mehel on lapsed ja vastutus, täieti vastutustundetu on oma vennale peale käia, et joo, joo – minu mees joob ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 16:34; 12.09 11:55; 12.09 13:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei seisa oma pere eest!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.