Esileht Pereelu ja suhted Mees ei seisa oma pere eest!

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Mees ei seisa oma pere eest!

Postitas:

Kulla naised, kui mees joob, siis sellepärast, et ta on alkohoolik – mitte ei ole õde selles süüdi. Tüüpiline loll kaassõltlasest naine leiabki, et kõik teised on tema mehe joomises süüdi. mina jätsin oma alkohoolikust mehe maha, palusin ka suguvõsa toetust, ka ei saanud – aga süüdlaseks ei pidanud ma siiski suguvõsa, vaid ikka meest ennast. Pärast lahkuminekut tuli see suguvõsa veel hoopis mind süüdistama, et mina olevat mehe jooma ajanud. Igatahes on kõik süüdi peale joodiku enda, on nii?
ma ei tea, kas mees joob tõesti palju või on see naise ettekujutluse vili. mis mind häirib, on see, et naine leiab, et pere eest seismine tähendab õega sõnasõtta astumist. Aga ise väidab, et on hoopis mehe pärast mures! Mina ei näe siin mingit muret ei mehe ega oma pere pärast vaid lihtsalt võimuvõitlust meheõega, sellesama mehe pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on teemaalgataja mees tüüpiline memmepoeg ja kelgunöör. Mees peab igas asjas toetama oma naist, on tal õigus või mitte. Kodus hiljem asjad nelja silma all ära klaarima.
Mehe õele ütleksin, et kui talle sobib, et ta mees on joodik, siis on see tema eralõbu ja elagu oma õnnega koos. Kui tahan tema arvamust teada, siis küsin. Kui pole küsinud, järelikult pole tal õigust oma arvamust avaldada. Ei laskuks diskussiooni.
Kelle arvates on normaalne, et mees iga päev õlut joob, see on teie õigus. Mina sellise eluga nõus poleks- mees valigu alkohol või pere. Muud varianti pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemalgataja ei süüdista õde selles,et mees joob…..vaid selles,et õde kiidab tema joomist takka.Seal on suur vahe.

Ilmselt naine tahab,et mees ütleks oma õele- et,esiteks nende lapsed ei ole pärdikud ja nii ei ole õel ilus ka neile õelda!

Teiseks,mina tahaks ka et mees hoiaks oma pere poole..nt kui õde ütleb,et naine tahab sinust tuhvlialust teha….Normaalne mees ütleks,et need on on peresisesed asjad ja õde ärgu sellle pärast muretsegu.Et tema naisest ja lastest halvustavalt ei räägi mitte keegi…ka mitte oma õde!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 11.09 08:23; 11.09 10:05; 11.09 10:35; 11.09 10:53; 11.09 10:59; 12.09 11:53; 12.09 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemalgataja ei süüdista õde selles,et mees joob…..vaid selles,et õde kiidab tema joomist takka.Seal on suur vahe.

Ilmselt naine tahab,et mees ütleks oma õele- et,esiteks nende lapsed ei ole pärdikud ja nii ei ole õel ilus ka neile õelda!

Teiseks,mina tahaks ka et mees hoiaks oma pere poole..nt kui õde ütleb,et naine tahab sinust tuhvlialust teha….Normaalne mees ütleks,et need on on peresisesed asjad ja õde ärgu sellle pärast muretsegu.Et tema naisest ja lastest halvustavalt ei räägi mitte keegi…ka mitte oma õde! [/tsitaat]

Noh, minu meelest sa siin ikka suuresti süüdistad õde:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Palusin mehel proovida ,et kas suudab kuu olla ilma alkota, ta ei suutnud-suuresti just ka tänu õele(õde ikka räägib,et kui mees mind kuulab on ta tuhvlialune ja, et on norm kui mehed jooovad jne)
[/tsitaat]

Mis kontekstis see õde siis “pärdikud” ütles? Kas mees solvus ka ära või need nagu polegi tema lapsed? Minu meelest oleks ka tema pidanud ära solvuma, kui tema lapsi keegi pahatahtlikult pärdikuteks nimetab. Lapsi pole põhjust kaitsta, lapsed seda ju ei kuulnud. Ka sina poleks solvunud, kui sa kõnet pealt ei oleks kuulanud. Solvumine on üldse üks nõme asi, mingi alaväärsuskompleksi tulemus. Enesekindel inimene ei tunne ennast mingist lobast kunagi solvatuna, “solvangud” näitavad vaid solvaja enda taset.
ma ei muuda oma arvamust, et te siin mõlemad peate selle mehe pärast võimuvõitlust. ja mees on ka s toss või siis tal on lihtsalt teie kemplemisest ta kallal kõrini ja ta lihtsalt teeb, nagu ise paremaks peab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule jäi silma vaid see, et probleemid naiste (naise ja meheõe) vahel on “mõttetu jagelemine” ja “kädin”.

Kui tegu oleks mehe ja naisevenna vahelise probleemiga, siis vaevalt keegi ütleks: “Ah, las mehed lahendavad ise oma mõttetu pläkutamise ära”. Oi, ei, siis tuleb ikka tähtsate meeste tähtsaid muresid lahendada.

Üldse on see ebanormaalne, kuidas naised ise kiidavad takka, et naised kädistavad, kaagutavad, inisevad ja mida kõike veel. Samas mure võib olla täpselt sama. Aga ei, õnnetu väljapeetud mees kuulab oma naise kädinat, samas kui mõttetu kananaine ei mõista oma intelligendist mehe uhket pingemaandamisviisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

See pole samaväärne võrdlus. Ma tean lõputul hulgal juhtumeid, kus naise ja/või ämma ning meheõe vahel on konflikt, aga ma ei tea ühtegi juhust, kus mees ja naisevend jageleks. Meestel pole omavahel selliseid konfliktiteemasid. Meeldib see, või mitte, aga suuremal osal meestest on täiesti suva sellest, kas ta lapsi nimetatakse pärdikuteks või kalakesteks. Mehi puht loomu poolest juba ei “tõmba käima” sellised teemad, nagu naisi. Mehed saavad oma autojutud oluliselt rahumeelsemalt klaaritud.
Naiste (naine – mehe õde – mehe ema)vahel käib aga paraku enamasti puhas võimuvõitlus. Et kes on see kõige-kõigem. Mehed eelistavad aga sellest tuimalt eemale hoida (pidades seda vist oma meelest neutraalsuseks) ja hakkavadki jamad pihta – emad pole rahul, naised pole rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.09 16:34; 12.09 11:55; 12.09 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kulla naised, kui mees joob, siis sellepärast, et ta on alkohoolik – mitte ei ole õde selles süüdi. Tüüpiline loll kaassõltlasest naine leiabki, et kõik teised on tema mehe joomises süüdi. mina jätsin oma alkohoolikust mehe maha, palusin ka suguvõsa toetust, ka ei saanud – aga süüdlaseks ei pidanud ma siiski suguvõsa, vaid ikka meest ennast. Pärast lahkuminekut tuli see suguvõsa veel hoopis mind süüdistama, et mina olevat mehe jooma ajanud. Igatahes on kõik süüdi peale joodiku enda, on nii?
ma ei tea, kas mees joob tõesti palju või on see naise ettekujutluse vili. mis mind häirib, on see, et naine leiab, et pere eest seismine tähendab õega sõnasõtta astumist. Aga ise väidab, et on hoopis mehe pärast mures! Mina ei näe siin mingit muret ei mehe ega oma pere pärast vaid lihtsalt võimuvõitlust meheõega, sellesama mehe pärast.[/tsitaat]Ise ka saad aru, et sinu elu on sinu elu ja teistel on teistusgune elu. Sinu ja teemaalgataja olukord on sinu arvates sama aga tegelikkuses sisuliselt hoopis erinev. Tee ometi vahet detailidel mitte ära käi teistele oma elu ja kaassõltuvust peale surumas. Süüdistad aina teemaalgatajat kui ilmselgelt mehe õde on see, kes alatult käitub. Kui sa ise asjadel vahet ei tee siis ole ometi vakka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.09 00:58; 12.09 13:35; 12.09 17:02; 12.09 18:08; 12.09 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]
Ise ka saad aru, et sinu elu on sinu elu ja teistel on teistusgune elu. Sinu ja teemaalgataja olukord on sinu arvates sama aga tegelikkuses sisuliselt hoopis erinev. Tee ometi vahet detailidel mitte ära käi teistele oma elu ja kaassõltuvust peale surumas. Süüdistad aina teemaalgatajat kui ilmselgelt mehe õde on see, kes alatult käitub. Kui sa ise asjadel vahet ei tee siis ole ometi vakka.[/tsitaat]

ja sina muidugi tead jube hästi, kes ilmselgelt süüdi ja alatu on, eks irw.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 16:01; 12.09 17:14; 12.09 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ja sina muidugi tead jube hästi, kes ilmselgelt süüdi ja alatu on, eks irw.

[/tsitaat]Tean jah sest mulle on jutu järgi see sama isik oma arvamust agaralt peale pressinud, olukord oli hoopis teine aga tema raius oma. Aga noh, mõnel analüüsi oskus puudub ja peas vaid sundmõtted, käivad ja raiuvad oma tõde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.09 00:58; 12.09 13:35; 12.09 17:02; 12.09 18:08; 12.09 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tean jah sest mulle on jutu järgi see sama isik oma arvamust agaralt peale pressinud, olukord oli hoopis teine aga tema raius oma. Aga noh, mõnel analüüsi oskus puudub ja peas vaid sundmõtted, käivad ja raiuvad oma tõde. [/tsitaat]

nagu sina, näiteks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 16:01; 12.09 17:14; 12.09 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kubujuss kirjutas:[/small]
Ise ka saad aru, et sinu elu on sinu elu ja teistel on teistusgune elu. Sinu ja teemaalgataja olukord on sinu arvates sama aga tegelikkuses sisuliselt hoopis erinev. Tee ometi vahet detailidel mitte ära käi teistele oma elu ja kaassõltuvust peale surumas. Süüdistad aina teemaalgatajat kui ilmselgelt mehe õde on see, kes alatult käitub. Kui sa ise asjadel vahet ei tee siis ole ometi vakka.[/tsitaat]
Oota, et kui mees joob, siis on see hoopis tema õe süü? No vabandust, aga see ON tüüpilise kaassõltlase jutt – kõik teised on süüdi peale alkohooliku enda. minu elu ei puutu asjasse, loe ükskõik millist kirjandust antud teemal. kaassõltlasest ema arvamus on, et poeg joob sellepärast, et tal on halvad sõbrad. naine ka arvab, et on halvad sõbrad, antud juhul on halb õde. fakt on see, et kui mees ise ei leia, et tal probleem on, siis see probleem ei kao kuskile – näägutagu naine niipalju kui tahab ja süüdistagu keda iganes. Alkohoolikud on kõik ühesugused, poel mingit “minu alkohoolikut” ja “minu elu”. Inimene saab probleemidest jagu ikka ainult sis, kui ta seda ise tahab, mitte sellepärat, et naine leiab, et on probleem. Kui naisele ei meeldi, on tema vaba valik lihtsalt ära lahutada. Siis saab juba mees ka otsustada, kas probleem esineb ainult naise peas või on see ka juba tema jaoks probleemiks muutunud.
Aga mis mina tean, eksole. laduge aga miinuseid ja kõik probleemid haihtuvad koos minu arvamuse mahamaterdamisega 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kubujuss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Oota, et kui mees joob, siis on see hoopis tema õe süü? No vabandust, aga see ON tüüpilise kaassõltlase jutt – kõik teised on süüdi peale alkohooliku enda. minu elu ei puutu asjasse, loe ükskõik millist kirjandust antud teemal. kaassõltlasest ema arvamus on, et poeg joob sellepärast, et tal on halvad sõbrad. naine ka arvab, et on halvad sõbrad, antud juhul on halb õde. fakt on see, et kui mees ise ei leia, et tal probleem on, siis see probleem ei kao kuskile – näägutagu naine niipalju kui tahab ja süüdistagu keda iganes. Alkohoolikud on kõik ühesugused, poel mingit “minu alkohoolikut” ja “minu elu”. Inimene saab probleemidest jagu ikka ainult sis, kui ta seda ise tahab, mitte sellepärat, et naine leiab, et on probleem. Kui naisele ei meeldi, on tema vaba valik lihtsalt ära lahutada. Siis saab juba mees ka otsustada, kas probleem esineb ainult naise peas või on see ka juba tema jaoks probleemiks muutunud.
Aga mis mina tean, eksole. laduge aga miinuseid ja kõik probleemid haihtuvad koos minu arvamuse mahamaterdamisega :)[/tsitaat]Jõudsin vaid 1 rea praeguseks lugeda aga juba JALLE hakkad oma kaassõltlase joruga pihta. Saad sa aru ka, et keegi ei süüdista õde, et mees joob, vaid asi on õe suhtumises. Juba tembeldad meest alkohoolikuks kui ta seda veel ei ole. Mine tee oma teema ja hari oma kaassõltuvusega neid kes seda viitsivad lugeda või mine ravile, oksele ajab juba.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.09 00:58; 12.09 13:35; 12.09 17:02; 12.09 18:08; 12.09 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

nagu sina, näiteks?[/tsitaat]Tõesti pole huvi mingi liivakasti tasemega vaidlustesse langeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.09 00:58; 12.09 13:35; 12.09 17:02; 12.09 18:08; 12.09 18:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tõesti pole huvi mingi liivakasti tasemega vaidlustesse langeda.[/tsitaat]

polegi huvi? kummaline…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 16:01; 12.09 17:14; 12.09 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MÕTTETU ÄDAVARES

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei seisa oma pere eest!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.