Esileht Pereelu ja suhted Mees ei suuda otsustada

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Mees ei suuda otsustada

Postitas:

Mehega koos 7 aastat. Meil suur pere st minu kaks teismelist eelmisest abielu st ning mehel kaks last eelmisest abielu st, kes elavad meiega 1 nv kuus ja koolivaheaegadel. Lisaks meil 6 kuune ühine laps. Minu meelest toimime ilusti. Rahaliselt oleme hakkama saanud ja lastega ka. 2 a tagasi tülitsesime palju, sest mees elas oma pinged minu peal välja. Tulemuseks oli mehel üheöösuhe, mille kohe üles tunnistas ja kahetses ja palus uut võimalust. Ma oleks isegi eelistanud sellest mitte teada. Saime sellest üle ja elu läks edasi. Kuni jäin rasedaks. Laps oli mehe suur soov ja ma olin ka valmis. Aga ma polnud valmis järgnevaks. Raseduse ajal mees muutus täiega. Tööl oli palju pingeid ja firmal hakkas halvasti minema. Mees maandas end väljapool kodu sh sõpradega pubid ja alkohol. Petnud pole. Tülitsesime kergelt aga tulemusteta. Mees korrutas et ei oska pingetega toime tulla. Laps sündis ja mulle tundub, et see lisas pingeid juurde. Veider on see, et mees on isa eest minu lastele ja saab hästi hakkama aga ühist last mõneti väldib, kuigi minu survestamisel tegeleb ka titaga. Paar kuud tagasi oli suurem tüli ja otsustasime eraldi olla. Mees oli paar nädalat sõbra juures ja siis igatses ja nuttis peret taga. Rääkisime ja otsustasime koos edasi minna. Rahaliselt on raske, sest firmal keeruline aeg, aga majandab säästlikult ja hästi nii, et tegelikult pole millestki puudu. Firma on ühine. Ja nüüd juba 2 nädalat on mees jälle kõhklema hakanud, kas olla koos või mitte. Mina olen mõlema variandiga nõus. Tean, et saan hakkama, AGA ma ei kannata sellist kõhklust. Puudub turvatunne, et millal mees ära kaob. Mulle meeldib pereelu planeerida ja eesmärk seada ja paljud neist on seotud kas olen üksi või mehega. Nt ka töökoha osas otsustamine. Kui olen koos, siis jätkan meie firmas ja oma tööl. Kui oleme eraldi, siis läheksin juba praegu tööle ja vahetasin hiljem tööd, kus on suurem koormus ja palk, aga sellega tuleks nüüd tegelema hakata. Ma armastan oma meest, aga tunnen, et ta mängib minu tunnetega.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 15:28; 21.11 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga sa ise ju sätid tülidesse halge juurde. Tegele siis titaga ise ja lase mehel puhata. Püüdku kuidagi firma asjad korda saada ja kui laps juba suurem, siis tegeleb tema rohkem lapsega. Aga tundub, et sa ise tahadki suhte ära lammutada ja elada hoopis üksi, sest vastasel juhul üritaksid vältida tülitsemist. Äkki mees ka tunneb seda kõike, sest perekoolis ei räägita kunagi täit tõtt vaid endale kasulikku tõtt. Sa pead loobuma mehe kontrollimisest ja teise sundimine mingiks otsustamiseks on üdini väär käitumine. Mis õigusega sa represseerid teda? Ta on ometi sinu elukaaslane.

+8
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.11 15:42; 21.11 15:58; 21.11 16:02; 21.11 20:00; 22.11 15:52; 22.11 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga sa ise ju sätid tülidesse halge juurde. Tegele siis titaga ise ja lase mehel puhata. Püüdku kuidagi firma asjad korda saada ja kui laps juba suurem, siis tegeleb tema rohkem lapsega. Aga tundub, et sa ise tahadki suhte ära lammutada ja elada hoopis üksi, sest vastasel juhul üritaksid vältida tülitsemist. Äkki mees ka tunneb seda kõike, sest perekoolis ei räägita kunagi täit tõtt vaid endale kasulikku tõtt. Sa pead loobuma mehe kontrollimisest ja teise sundimine mingiks otsustamiseks on üdini väär käitumine. Mis õigusega sa represseerid teda? Ta on ometi sinu elukaaslane.

kui naine saab lapse, muutub mees ka lapseks, kes ei pea omalt poolt pereasjades õlga alla panema, vaid naine peab veel teda ka nn üleval hoidma? See koos-või-lahku-kõhklemine lõhnab ikkagi väga teise naise järele.

+17
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga sa ise ju sätid tülidesse halge juurde. Tegele siis titaga ise ja lase mehel puhata. Püüdku kuidagi firma asjad korda saada ja kui laps juba suurem, siis tegeleb tema rohkem lapsega. Aga tundub, et sa ise tahadki suhte ära lammutada ja elada hoopis üksi, sest vastasel juhul üritaksid vältida tülitsemist. Äkki mees ka tunneb seda kõike, sest perekoolis ei räägita kunagi täit tõtt vaid endale kasulikku tõtt. Sa pead loobuma mehe kontrollimisest ja teise sundimine mingiks otsustamiseks on üdini väär käitumine. Mis õigusega sa represseerid teda? Ta on ometi sinu elukaaslane.

Miks sa arvad, et naine represseerib meest?! Ja naine on mehe elukaaslane ning ei vääri mehe halba suhtumist. Kui on firmal raske, siis on ja sellega tuleb tegeleda, aga ei tohi oma halba tuju naise peal välja valada.
Kui on tülid ja petmised, siis mina läheks laiali.

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 15:58; 22.11 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga sa ise ju sätid tülidesse halge juurde. Tegele siis titaga ise ja lase mehel puhata. Püüdku kuidagi firma asjad korda saada ja kui laps juba suurem, siis tegeleb tema rohkem lapsega. Aga tundub, et sa ise tahadki suhte ära lammutada ja elada hoopis üksi, sest vastasel juhul üritaksid vältida tülitsemist. Äkki mees ka tunneb seda kõike, sest perekoolis ei räägita kunagi täit tõtt vaid endale kasulikku tõtt. Sa pead loobuma mehe kontrollimisest ja teise sundimine mingiks otsustamiseks on üdini väär käitumine. Mis õigusega sa represseerid teda? Ta on ometi sinu elukaaslane.

kui naine saab lapse, muutub mees ka lapseks, kes ei pea omalt poolt pereasjades õlga alla panema, vaid naine peab veel teda ka nn üleval hoidma? See koos-või-lahku-kõhklemine lõhnab ikkagi väga teise naise järele.

Sellise väiklusega kahjuks tülisid ei lahenda ega suhteid koos ei hoia. Lammutamiseks sobib hästi.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.11 15:42; 21.11 15:58; 21.11 16:02; 21.11 20:00; 22.11 15:52; 22.11 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga sa ise ju sätid tülidesse halge juurde. Tegele siis titaga ise ja lase mehel puhata. Püüdku kuidagi firma asjad korda saada ja kui laps juba suurem, siis tegeleb tema rohkem lapsega. Aga tundub, et sa ise tahadki suhte ära lammutada ja elada hoopis üksi, sest vastasel juhul üritaksid vältida tülitsemist. Äkki mees ka tunneb seda kõike, sest perekoolis ei räägita kunagi täit tõtt vaid endale kasulikku tõtt. Sa pead loobuma mehe kontrollimisest ja teise sundimine mingiks otsustamiseks on üdini väär käitumine. Mis õigusega sa represseerid teda? Ta on ometi sinu elukaaslane.

Miks sa arvad, et naine represseerib meest?! Ja naine on mehe elukaaslane ning ei vääri mehe halba suhtumist. Kui on firmal raske, siis on ja sellega tuleb tegeleda, aga ei tohi oma halba tuju naise peal välja valada.

Kui on tülid ja petmised, siis mina läheks laiali.

No aga perekoolis elatakse igapäev oma paha tuju meeste peal välja, miks see siis lubatud on? Tegelikult sa ei tea milline on nende suhe, sa loed lihtsalt seda mida naine täna emotsionaalselt kirjutab, sa loed pooltõdesid ja ei tea mida mees sulle räägiks kuidas tema suhet näeb. Mina näen ka, et teemaalgataja tegelikult otsib põhjendust suhte lõpetamiseks ja sunnib meest midagi valima, ma isegi kujutan ette kuidas nad tülitsevad. Ma pakun, et see pole mehe vastu aus, isegi kui mehel oli üheöösuhe. Kui teemaks on suhte hoidmine, siis see on jama. Kui teemaks on lahutamine, milleks siis perekooli teema teha? Pole raske öelda mehele, sa ei meeldi mulle enam ja me võiks elada oma elusid iseseisvalt.
Kas teemat on vaja eneseõigustuseks?

Ma saan aru, et neil on kahepeale 5 last. Kas naine siis saab hakkama oma kahe lapse + uue lapsega, üksinda? Mees maksaks ju elatist ainult uue lapse pealt. Kuidas siis see ettevõtte jagamine toimuma saab kui see niigi raskustes on?

Lõppeks ma saan aru, et perekoolis on mingid inimesed, kes on ise suhetes pettunud ja otsivad igas pisiasjas õigustust suhte lõpetamiseks. Miks te üldse nõu annate, kui see baseerub teie enda kibedal elukogemusel, teie ebaõnnestusite ja siis kultiveerite oma oma ebaõnne teistelegi? Milleks?

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.11 15:42; 21.11 15:58; 21.11 16:02; 21.11 20:00; 22.11 15:52; 22.11 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla alateadlikult saboteerin, aga enda arust pingutan, et kõigil oleks hea olla. Lasen mehel magada ja jooksen öösel kiirelt, et ta lapse nutu peale ei ärkaks. Mees väidetavalt ei kuulegi last. Õhtuti teeb oma uinaku ja nv saab kauem magada. Ma ei arva, et toitega teda koorma. Tahan, et ta oleks lapse elus osaline. Vahetab õhtul ühe mähkme ja korra nädalas mees vannitab. Suuremate probleemidega tegelen ise. Söök on laual. Poes käimine on minu teema, sest üritan soodsalt majandada. Firma raamatupidamisegs ja kliendisuhtlusest ei tea mees midagi. Tema teeb tööd vastavalt tellimustele ja minu koostatud tööplaanile.
Kõrvalsuhet pole kordagi maininud. Tülitseme, sest teda pole või läheb välja ja no väljas käimised maksavad. Mina olen loobunud oma ilu rituaalidest (ripsmepikendusi ja küüned). Juuksuris käin üle kuu värvima. Olengi oma vajadusedkõrvalejätnud. Tahaks temaga lihtsalt rääkida, koos õhtust süüa, jalutamas käia jne. Tahan endist meest tagasi, kes rõõmustas mind nähes ja kiitis mind. Kes tahtis nv perega midagi koos teha. Nüüd iga päev kuulen kui nõme töö on ja ägestub iga asja peale. Nt tema meelest on maja külm või miks jogurtit ei ostnud.
Ma kardan juba tema tujusid. Ja raske on kuulata kui üks päev armastab ja järgmine päev ütleb, et ta ikka ei suuda ja tahab laiali minna

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 15:28; 21.11 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla alateadlikult saboteerin, aga enda arust pingutan, et kõigil oleks hea olla. Lasen mehel magada ja jooksen öösel kiirelt, et ta lapse nutu peale ei ärkaks. Mees väidetavalt ei kuulegi last. Õhtuti teeb oma uinaku ja nv saab kauem magada. Ma ei arva, et toitega teda koorma. Tahan, et ta oleks lapse elus osaline. Vahetab õhtul ühe mähkme ja korra nädalas mees vannitab. Suuremate probleemidega tegelen ise. Söök on laual. Poes käimine on minu teema, sest üritan soodsalt majandada. Firma raamatupidamisegs ja kliendisuhtlusest ei tea mees midagi. Tema teeb tööd vastavalt tellimustele ja minu koostatud tööplaanile.

Kõrvalsuhet pole kordagi maininud. Tülitseme, sest teda pole või läheb välja ja no väljas käimised maksavad. Mina olen loobunud oma ilu rituaalidest (ripsmepikendusi ja küüned). Juuksuris käin üle kuu värvima. Olengi oma vajadusedkõrvalejätnud. Tahaks temaga lihtsalt rääkida, koos õhtust süüa, jalutamas käia jne. Tahan endist meest tagasi, kes rõõmustas mind nähes ja kiitis mind. Kes tahtis nv perega midagi koos teha. Nüüd iga päev kuulen kui nõme töö on ja ägestub iga asja peale. Nt tema meelest on maja külm või miks jogurtit ei ostnud.

Ma kardan juba tema tujusid. Ja raske on kuulata kui üks päev armastab ja järgmine päev ütleb, et ta ikka ei suuda ja tahab laiali minna

liba, nagu ikka, ülevõlli

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.11 15:42; 21.11 15:58; 21.11 16:02; 21.11 20:00; 22.11 15:52; 22.11 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel ON armuke. 100%.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pead loobuma mehe kontrollimisest ja teise sundimine mingiks otsustamiseks on üdini väär käitumine. Mis õigusega sa represseerid teda? Ta on ometi sinu elukaaslane.

Kui mees tahab laiali minna, siis mu meelest ei pea hakkama talle orjatari mängima, vaid tulebki laiali minna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pisikesed lapsed ei ole üldiselt meestele. Mees saab hakkama sellise lapsega, kellega on juba midagi teha. See, kui mees vahetab 1 mähkme asemel 2, ei tee teda kuidagi rohkem “lapse elus osaliseks”.

Vähemalt naine on sellest aru saanud, et “naine on üleval öösel ja päeval magab + samal ajal ka mees on üleval öösel ja päeval tööl” ei oleks jätkusuutlik skeem.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pisikesed lapsed ei ole üldiselt meestele. Mees saab hakkama sellise lapsega, kellega on juba midagi teha. See, kui mees vahetab 1 mähkme asemel 2, ei tee teda kuidagi rohkem “lapse elus osaliseks”.

Vähemalt naine on sellest aru saanud, et “naine on üleval öösel ja päeval magab + samal ajal ka mees on üleval öösel ja päeval tööl” ei oleks jätkusuutlik skeem.

Vale puha. Paljud mehed tegelevad juba sünnist saati beebiga, jäävad isapuhkusele jne

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.11 15:58; 22.11 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga äkki mehel on lihtsalt stress. Üldjuhul just niimoodi(rahulolematuna ja nähvates, et kõik on valesti) nad seda välja elavadki.
Ma saadaks ta arsti juurde. Ütle, et oled tema tervise pärast mures ja tahad aidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mida sa ISE tahad lõppude lõpuks?
Ma saan aru, et sa tahaks tegelikult lahku minna, aga selle otsuse peab vastu võtma mees (kes kõhkleb). Milleks, et tema oleks maailma silmis see mineja ja perelõhkuja jne, ja sina naisuke, kelle juurest ära mindi? Kui tahad lahku minna, siis ei pea sinu otsused rippuma ära tema otsustest, ise lähed valid omale töö jne.
Ega siis ilmaasjata pole see “tervena ja haigena, rikkuses ja vaesuses” jne sisse kirjutatud abielutõotusse, sest need rasked ajad TULEVAD. Sina annad mehele raskel ajal ainult hagu alla ja pingeid juurde, mitte ei oska toeks olla. Minge siis juba lahku, vähemalt üks stressiallikas tal kodus undamas vähem. Ja sinul samamoodi rahulikum olla, ei sae üksteise närvide kallal, võtad oma kaks last ja titele teete hoidmisgraafiku. Sobib?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 10:15; 22.11 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik, naine muudkui jooksku, tehku, tülitagu meest vähem ja ikka süüdistavad kõik teda. Ikka väga silmakirjalik maailm. Mees magab, toriseb, mängib ise titte ja näe, temal on stess, naine vingub ja muud maailma hädad kallal.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 15:35; 22.11 18:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ülevõlli

Kui sa IGA teema alla seda sõna topid, siis ei teeks paha, kui sa tiheda kasutamise juures seda ka kirjutama õpiksid: ÜLE VÕLLI.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 10:15; 22.11 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelik, naine muudkui jooksku, tehku, tülitagu meest vähem ja ikka süüdistavad kõik teda. Ikka väga silmakirjalik maailm. Mees magab, toriseb, mängib ise titte ja näe, temal on stess, naine vingub ja muud maailma hädad kallal.

Võtad tõsiselt neid väljamõeldud teemasid ja usudki nagu naised kokkavad, koristavad, jooksevad ringi nagu kammerneitsid? Tegelikult paljud naised ei oska süüagi teha, ammu siis koristada. Toad on seapesad, kõik asjad ja riided hunnikutes põrandal, köögis mustad nõud kraanikausis virnas. See on täiesti tavaline elu mida elatakse.

Oli siin teemagi naiste täiskustud WCdest, naised on palju räpasemad kui mehed.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.11 15:42; 21.11 15:58; 21.11 16:02; 21.11 20:00; 22.11 15:52; 22.11 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ülevõlli

Kui sa IGA teema alla seda sõna topid, siis ei teeks paha, kui sa tiheda kasutamise juures seda ka kirjutama õpiksid: ÜLE VÕLLI.

Trükin kiirelt, viitsi väga süveneda nendesse libateemadesse. Ülevõlli kokku või lahku, täiesti suva.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 21.11 15:42; 21.11 15:58; 21.11 16:02; 21.11 20:00; 22.11 15:52; 22.11 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kahju, katsuge ikka korda saada suhe. Mees võiks arstil käia ja käige koos pereterapeudi juures. Mees peab sind rohkem aitama. Oma tujude väljaelamine sinu peal pole õige.

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtad tõsiselt neid väljamõeldud teemasid ja usudki nagu naised kokkavad, koristavad, jooksevad ringi nagu kammerneitsid? Tegelikult paljud naised ei oska süüagi teha, ammu siis koristada. Toad on seapesad, kõik asjad ja riided hunnikutes põrandal, köögis mustad nõud kraanikausis virnas. See on täiesti tavaline elu mida elatakse.

Oli siin teemagi naiste täiskustud WCdest, naised on palju räpasemad kui mehed.

Ma ei räägi just sellest teemast, aga ebavõrdset suhtumist olen varemgi märganud. Eks naisigi ole jah igasuguseid, aga olen vaadanud, et just nendele kokkavatele, koristavatele jne naistele just pähe istutaksegi. Naised, kes ei tee midagi, peavad armukesi jne, elavad palju paremini.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.11 15:35; 22.11 18:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei suuda otsustada