Esileht Pereelu ja suhted Mees ei viitsi tööl käia.

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Mees ei viitsi tööl käia.

Postitas:

Mees istub juba mõnda aega kodus, tööle minna ega käia ei viitsi. Kui küsisin, et kuna siis tööle kavatsetakse minna, siis vastati, et kogu aeg vaid raha teema,et küll ta läheb. Aga nii ju ei saa. Naise kulul elada. Mina pean kõiki asju ostma ja maksma.

+9
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 23:11; 07.03 10:59; 09.03 06:25; 09.03 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees istub juba mõnda aega kodus, tööle minna ega käia ei viitsi. Kui küsisin, et kuna siis tööle kavatsetakse minna, siis vastati, et kogu aeg vaid raha teema,et küll ta läheb. Aga nii ju ei saa. Naise kulul elada. Mina pean kõiki asju ostma ja maksma.

Saab ju. Sa ju ostad ja maksad.

+49
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees istub juba mõnda aega kodus, tööle minna ega käia ei viitsi. Kui küsisin, et kuna siis tööle kavatsetakse minna, siis vastati, et kogu aeg vaid raha teema,et küll ta läheb. Aga nii ju ei saa. Naise kulul elada. Mina pean kõiki asju ostma ja maksma.

aga miks vastupidi on normaalne, st naine istub kodus ja elab mehe rahakoti peal?

+16
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees istub juba mõnda aega kodus, tööle minna ega käia ei viitsi. Kui küsisin, et kuna siis tööle kavatsetakse minna, siis vastati, et kogu aeg vaid raha teema,et küll ta läheb. Aga nii ju ei saa. Naise kulul elada. Mina pean kõiki asju ostma ja maksma.

aga miks vastupidi on normaalne, st naine istub kodus ja elab mehe rahakoti peal?

See ju polegi normaalne!

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 08:09; 07.03 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui sa lased enda kulul elada, siis ta saab.

Kui aus olla, siis ma ka ei viitsiks tööl käia, kahjuks on see paratamatu, et mingit tööd tuleb teha ja eks ma siis teen. Kuna sina nähtavasti ise maksad ja ostad, siis su mehel ei ole seda paratamatuse momenti. Vaatas, et näe saabki mitte tööl käia ja nüüd ei käigi.

Osad inimesed on sellised, et isegi ilma karjuva vajaduseta nad tunnevad sisemist sundi mingit tööd teha, teised on sellised, kes võimalusel ei teeks midagi. Ju siis su mees on see viimane. Nüüd edasi sõltub sellest, kas sina tahad talle sellist jõudeelu võimaldada. Kui sa ei taha, siis pead ise selle mehe ülalpidamise ära lõpetama, mitte ootama, et ta ütlemise peale kuskile tööle läheks. Ta ei lähe, senikaua kuni ta ei näe, et see on täiesti vältimatu ja paratamatu.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 08:35; 07.03 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle arvan, et sellise, parasiteeriva mõtteviisiga mees, ei saa ka muus mõttes hea ja meeldiv kaaslane olla. Ju on suhtumine pereellu, suhtesse ja muudesse ilmaasjadesse täpselt samasugune – laisk ja omakasupüüdlik, teisi ärakasutav jne. Kes tahaks sellise inimesega koos elada?

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 08:09; 07.03 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on täiesti normaalne vahepeal paus võtta ja mitte tööd teha. Muidugi oleks selleks mõistlik enne rahaline puhver koguda. Aga perekonnas võiks ka olla, et vahest puhkab töötamisest üks ja vahest teine. Inimene ei ole robot.
Pidev parasiteerimine teise kulul pole muidugi normaalne, aga ehk on mees varem pigem naisest rohkem rahaliselt panustanud?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli mees vahepeal 4 kuud kodune. Eelmises töökohas olid mõttetud pinged ja öised helistamised, pidev kriisisituatsioon. Palk oli küll okei, seda ei saa salata. Tegime koos otsuse, et tuleb ära ja ühe kuu lihtsalt puhkab, kuni hakkab uut tööd üldse otsima.

Reaalsuses osutus see perele nii mugavaks, et minu poolest oleks ta võinud koju jäädagi, aga 3,5 kuud hiljem sai lihtsalt väga hea otsepakkumise.

Võttis sellel ajal keeltekursuse, käis seal. Lisaks õppis internetis malet mängima – saame koos sellest ajast mängida.

Maja oli koristatud, nõud olid pestud (masinaga), söök oli tehtud, teismelised lapsed olid organiseeritud, turul ja poes oli käidud, kassid ja koer olid hoolitsetud, lumi oli lükatud, voodipesu oli vahetatud, lilled olid kastetud, aknad olid pestud. Isegi klaas veini oli mulle välja valatud, kui töölt koju jõudsin.

Pole iial paremini elanud. Isegi ei märganud, et raha oleks vähem, kuigi ta teenis ligi kaks mediaanpalka enne. Tõi turult liha, tegi ise hakkliha, juba see oli suur vahe. Juurikad tõi kuskilt talust.

Rääkimata sellest, et pingeid perekonnas “ah ma olen nii väsinud” teemal üldse enam polnud. Kuigi olin väsinud töölt tulles, ikka tuju hea, kui näiteks reedeti söögilaud ilusasti kaetud, saun kuum, hea film välja valitud ja malelaud ka valmis.

Ma ei oleks nii üheselt selle vastu, et mees tööl ei käi. Teemaalgataja mees teeb ka ehk hoopis koduseid töid.

+34
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 10:49; 07.03 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kaua mees kodus on.
Mõned kuud kahe töö vahel võtta on ainult hea, aastaid teise seljas elada, ilma et mingit muud panust annaks ei ole hea.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oleks selle vastu midagi, kui mees kodune on kui ta kodus ka aitaks midagi teha. Aga ta ei tee midagi. Istub ja vaatab vaid telekat. Vaid minu mure, perele toit osta, valmis teha. Lastega tegeleda, magama panekud, pesemised jne. Mees tahab kõiki asju poest saada, kunagi ei küsi kas üldse selleks raha on. Ja kui ei saa, siis ollakse solvunud. Ma ei tea mida ta istub ja ootab, et ehk keegi toob talle kuld kandikuga kõik asjad ette.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 23:11; 07.03 10:59; 09.03 06:25; 09.03 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem on teemaalgataja mehe näol tegemist pudulojusega, kes päevad läbi arvutis istub, telekat vaatab ja õlut joob. Nii mõnus ju, naine peab üleval ????

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 11:01; 07.03 12:04; 09.03 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja mees teeb ka ehk hoopis koduseid töid.

No vaevalt see teemaalgataja selle teema teinud oleks, kui tal oleks nii tore praegu kui sul oli 😀 Ju see mees ikka on pigem selline loru, et nõuab naiselt veel mingit ekstra teenindamist kui naine töölt tuleb, nõud on pesemata, tuba sassis, külmkapp tühi…

Sina ju ei tulnud siia kurtma, et mees tööl ei käi, nii halb. Ju siis sinu mees on toimekas, aga teemaalgataja mees üldse mitte. Vaevalt sinagi rõõmus oleksid olnud, kui mees olekski lihtsalt vedelenud ja oodanud, et sa talle veini valaksid, poes käiksid, aknaid peseksid jms.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 08:35; 07.03 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaevalt sinagi rõõmus oleksid olnud, kui mees olekski lihtsalt vedelenud ja oodanud, et sa talle veini valaksid, poes käiksid, aknaid peseksid jms.

Seda küll. Mina poleks mitte rõõmus olnud, kui nüüd selgus, et mees ei tee kodus tal midagi. Mõtlesin lihtsalt, et inimeste rahavajadus on erinev. Äkki teemaalgatajal on rohkem raha vaja – laenud, liisingud, järelmaksud. Kallis rõivamaitse vms.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 10:49; 07.03 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, miks sa seda siis kõike teed, ostad ja poputad teda? Ära lihtsalt tee seda.
Ma tegelikult saadaks sellise mõttetu olendi pikalt. Paneks talle elatise peale ja ise koos lastega elaks edasise nagu miiškad.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 11:01; 07.03 12:04; 09.03 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees istub juba mõnda aega kodus, tööle minna ega käia ei viitsi. Kui küsisin, et kuna siis tööle kavatsetakse minna, siis vastati, et kogu aeg vaid raha teema,et küll ta läheb. Aga nii ju ei saa. Naise kulul elada. Mina pean kõiki asju ostma ja maksma.

Südame ajavad pahaks sellised mehed.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 00:15; 16.03 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähemalt on mehe lõhn majas.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah. Kui inimene perekonnaellu üldse mitte mingil moel ei panusta – kägu 07.03.2020 10:49 mees panustas ju võimsalt, see pole sama, mis teemaalgataja juhtum – siis on küll raske. Eriti kui mees veel viriseb ka.
Kui ei taha kohe lahku minna, siis ainus võimalus ellu jääda ongi kulud miinimumi viia. Söögiks supid ja pudrud, ei mingeid maiustusi. Null alkoholi, null suitsu, uusi riideid ei osta mehele. Et endal oleks lihtsam, siis toidud kõik sellised, mida lisaks odavusele oleks ka lihtne järgmisel päeval soojendada – nii kulub toiduvalmistamise aega vähem.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 12:27; 14.03 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka ei saa aru, siin kaeblemisest pole ju tolku, meie sinu mehele aru pähe panna ei saa. Hakkadki mehe peale minimaalselt kulutama, ei mingeid väljaminekuid peale võimalikult lihtsa toidu. Las ta siis solvub omaette, mis sellest? Ega ta nagunii veel vähem kodus ei saa teha kui ta juba teeb.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees istub juba mõnda aega kodus, tööle minna ega käia ei viitsi. Kui küsisin, et kuna siis tööle kavatsetakse minna, siis vastati, et kogu aeg vaid raha teema,et küll ta läheb. Aga nii ju ei saa. Naise kulul elada. Mina pean kõiki asju ostma ja maksma.

Aga on tal nii lihtne tööle minna? Kas on selline elukutse ja CV, et kohe saaks tööd? Eelmistest töökohtadest ei ole ära tulnud pahandusega?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal oli töökoht olemas, kuhu minna, ta lihtsalt ei viitsi sinna minna. Viimati veel küsiti ka mehe käest, miks tööle pole tulnud? Selle peale vastati, et ei saa kahjuks praegu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 23:11; 07.03 10:59; 09.03 06:25; 09.03 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees istub juba mõnda aega kodus, tööle minna ega käia ei viitsi. Kui küsisin, et kuna siis tööle kavatsetakse minna, siis vastati, et kogu aeg vaid raha teema,et küll ta läheb. Aga nii ju ei saa. Naise kulul elada. Mina pean kõiki asju ostma ja maksma.

istuge alustuseks koos maha ja arvutage, millised sissetulekud ja väljaminekud teil peres kõigil reaalselt on, ja alles siis selgub, kes kelle kulul elab.
see, et inimene igapäevaselt tööl ei käi, ei tähenda sugugi alati seda, et ta sinu kulul elab.

minu mees ka aegajalt mõtleb nii nagu teemaalgataja, samuti sain abielu algusaastatel pidevalt hurjutada äia käest, aga inimesed, kelle enda ainus arusaam tööl käimisest on vaid 8-17 tööleping, ei arvesta ei seda, et on olemas hoopis ka teistlaadseid lepingud, töövõtu, käsundus, teenus- vm lepingud. Samuti võib selline kodusistuja teenuda ka nö mittemillegi eest, nt kulutab paar tundi päevast börsil rahateenimiseks (ostan-müün-ostan-müün mitu korda järjest) või teenib dividende.

olles ise üle 20a selliseid etteheiteid kuulnud inimestelt, keda tegelikult omateenitud rahast aegajalt ise rahaliselt toetama pean, ei võta selliseid etteheiteid enam ammu tõsiselt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehega maha istuda ei saa, ega rääkida. Temaga pole võimalik normaalselt rääkida. Kirjutan kõik maksud üless, mida maksma peab, kui olen lastele midagi ostnud. Kõik läheb kirja, et ei oleks pärast mehel ütlemist, et valetan. Üle poole kuu olen kõik söögi ise ostnud, maksud pean üksi maksma, lastele riided jalanõud. Meest nagu ei huvita kust mina selle kõige jaoks üksi raha peaks leidma. Tema vabandust on, et paar kuud tagasi ju said natuke raha, tema arvates peaks sellega mitu kuud åra elama. Mina pean panustama topelt, tema siis kui tuju tuleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 23:11; 07.03 10:59; 09.03 06:25; 09.03 09:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa teda pikalt ei saada? Mis kasu temast üldse on?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 11:01; 07.03 12:04; 09.03 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tõmba veits endal makse vähemaks. Näiteks lõpeta tv teenuste pakett ja internett. Usu, ei oõe seal kodus midagi asjalikku teha kui nett ja tv vaatamine jääb ära. Ütle, et ei suuda kõige eest ise maksta, et peab siis kokku tõmbama, kui üks sissetulek on.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajast on kahju ja ei oskagi toimivat lahendust soovitada. Paljud siin pakkusid, et viigu naine kulud miinimumi, lõpetagu perele heade toitude pakkumine, lasku tv teenuste pakett ja internet välja võtta jne. Ja et ainult endale lubagu, mida tahab.

Selle jutu peale kujutlesin naist üksinda kodumaja ees autos istumas ja veini joomas ning pitsat mugimas. Raske orgunnida sihukest elu, kus naine teeb perele õhtusöögi, kutsub lauda lapsed, aga kui mees ka tuleb ja lauda istub, siis kisub talt kulbi peost ning käsib lauast kaduda. Tuttaval oli sama kogemus, proovis ka – ostis külmikusse toitu ja teatas, et see on ainult temale ja lapsele. Päeval, mil naine oli tööl ning laps lasteaias, sõi mees külmiku lihtsalt tühjaks – iga päev. Panna külmikule ümber jäme raudkett lukuga, või osta mehele samasse kööki oma külmik – no absurdseks kisub ju. Lõpuks oli ainus toimiv lahendus ikkagi lahutus.

Teemaalgataja tunneb oma meest kõige paremini ja oskab ilmselt hinnata, kas selles tegelases midagi head ka on, ja kas see hea kaalub üles selle, et ta on parasiit. Või kas sellest mehest võiks saada asja, st mingi aja möödudes ta siiski läheb tööle tagasi ja elu läheb normaalselt edasi. Niisama “mehe lõhna” pärast kannatada pole mõtet.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pakkusin ka, et viigu kulud miinimumi, aga mitte seda, et ise mugigu head ja paremat. Ei, kogu pere kulud tuleb viia miinimumi ja elada pudrust ja supist. Sel lihtsal põhjusel, et kui naine üksi peret toitma peab, siis enamaks ju ei jätkugi. St muidugi saab tööl käiv naine endale mõnikord saiakese või šokolaadi osta, aga tõesti, koju head ja paremat pole küll mõtet soetada.
Lapsed kuulavad sõna, kui on hästi põhjendatud, ennast saab motiveerida, enamasti naised ja lapsed söövadki palju vähem, kui mehed. Kui mees sellise elukorralduse üle nurisema hakkab, siis tuleb talle väga rahulikult öelda, et rohkema jaoks pole lihtsalt raha, sest sina, kallis mees, ei käi tööl. Ja selle juurde jäädagi.
Internetiühendus kas ära lõpetada või miinimumi (enda telefoni võib ju parema paketi võtta), tv samuti, riideid ja suitsu mehele ei osta, alkoholi ka koju ei osta. Lihtsalt ei saagi ju, pole raha.
Kuigi koroonaviiruse taustal võib juhtuda, et kogu pere peab kodus istuma ja polegi enam vahet, kas mees teenib raha või mitte – kulud tuleb miinimumi tõmmata niikuinii.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 12:27; 14.03 14:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees istub juba mõnda aega kodus, tööle minna ega käia ei viitsi. Kui küsisin, et kuna siis tööle kavatsetakse minna, siis vastati, et kogu aeg vaid raha teema,et küll ta läheb. Aga nii ju ei saa. Naise kulul elada. Mina pean kõiki asju ostma ja maksma.

Muidugi ei saa nii. Mees peab tööl käima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 00:15; 16.03 15:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei viitsi tööl käia.