Esileht Pereelu ja suhted Mees ja eksnaise kink

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Mees ja eksnaise kink

Postitas:

Ehted on isiklik kingitus ja saan teemaalgataja pahameelest aru.

Olin ise kunagi (vanuses 16 või 17) väga solvunud, kui minu isa, kes meid emaga maha jättis, minule ja oma uuele naisele sünnipäevaks samasugused kaelakeed kinkis. Et mina tema uue eidega sama pulga peal… Samas oleksin olnud väga rõõmus, kui ta minu emale samasuguse ehte kinkinud oleks.

Saad aru teemaalgataja pahameelest, et tolle mees eksnaisele isikliku kingi kinkis, samas ise oleksid küll olnud väga rõõmus, kui sinu isa oleks oma eksnaisele sellise isikliku kingi kinkinud? Ehk teisisõnu, oleksid olnud rõõmus, kui su isa oma “uuele eidele” pahameelt tekitanuks?

Täitsa uskumatu, jah, et ongi ilmas päriselt olemas selliseid inimesi, kes suudavad vaadelda olukordi erinevate nurkade alt ja – vaatamata oma eelistustele ja emotsioonidele – mõista nendes olukordades mõlemat osapoolt. Veidrad imeloomad, eksju! Olen ääri-veeri kuulnud, et seda nimetatakse vist emotsionaalseks intelligentsuseks. Aga sa guugelda selle kohta.

Kui nüüd ilma irooniata rääkida, siis palju sõltub ju ka sellest, KUIDAS teemaalgataja sellest keest teada sai. Kui kogemata tuli kuskilt info välja ja mees oleks seda muidu meeleldi varjata tahtnud, siis on ilmselgelt asi kahtlane. Kui aga mees tuli ja täiesti ilmsüütult ise patras, et “näe, ostsin X-le kah jõuluks ühe iluasjakese, ikkagi tuttav inimene ju ja vanema lapse ema”, siis ilmselt võibki olla, et mehe jaoks ongi kaelakee võrdväärne näiteks kommikarbiga ja selles pole midagi kahtlast.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sinu arvates on eksmehe kulul kingiks ehteid saada täiesti ok? Kui ma oma ehtekarpi või seda, mis hetkel kõrvas või sõrmes, vaatan, siis ükski asi neist ei ole maksnud vähem kui paarsada euri. Päris piinlik oleks eeldada, et mingi eksmees peaks selliseid kinke kinni maksma.

Missuguseid selliseid. Minul on nii kahesajast eurost odavamaid kui ka kallimaid ehteid. Mina ei mõõda ehte väärtust rahas. Ja mina olen samamoodi eksile ostetud lapse tehtud kinke kinni maksnud, ka ise tegin talle jõulukingi jne. Kui väiklane saab sinusugune olla oma sendisaagimisega. Osad inimesed on natuke teistsugused ja ei ole ehk ka iga euro nii loetud, et sellisest asjast hullu numbrit teha.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 22:13; 27.12 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris piinlik oleks eeldada, et mingi eksmees peaks selliseid kinke kinni maksma.

Lapse isa ei ole lihtsalt mingi eksmees. Ja ta ei pea, vaid järelikult tahab.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Klassikaline nõmeseis.

Laps tahab emale teha ilusat kinki. Ise tal selleks raha pole. Küsib isalt. Isa on nõus. Kink otsetakse ja kingitakse. Uus naine saab teada, vihastab, armukadetseb ja tõmbab sae käima.

Kes selles võrrandis kaotab? Lühemas perspektiivis laps ja mees. Pikemas uus naine.

Vähem väiklust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 16:23; 27.12 17:28; 27.12 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

PS – minu isa maksis mu ema (nad lahus väga ammu) sanatooriumi kinni, sest mina palusin seda. Ma olin toona ülikoolis esimesel kursusel, olin valmis suisa ilma taskurahata olema, aga öeldi, et nii ei saa ikkagi.

See oli väga kallis kink, aga ema oli väga haige, ma olin tema pärast väga mures ja isa mõistis. Maksis kinni, sest talle ei tähendanud see midagi. Kasuema eest varjasime, ta poleks mõistnud. Ema oli väga rõõmus, see sanatoorium oli väga vajalik.

Kasuisa ehk ema uus mees ei teinud teist nägugi, ta mõistis ka, et väga vaja ja isa on alati tema suhtes väga aupaklik olnud. Ta leidis transpordi jms, varustas ema lisaprotseduuridega jne.

Lõpuks saime emale väga hea paketi. Ta naases teise inimesena.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.12 16:23; 27.12 17:28; 27.12 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mina naisena ehetega seoses mingeid tugevaid tundeid ei tunne, siis mina näiteks ei ole kunagi selle peale tulnud, et ehted on intiimne kingitus. Sama võib olla mehega, tema ei pruugi seda kinki nii intiimsena võtta kui enamus naisi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ja eksnaise kink