Esileht Pereelu ja suhted Mees jõi ennast jälle sekundiga täis- jätaks maha lõpuks?!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Mees jõi ennast jälle sekundiga täis- jätaks maha lõpuks?!

Postitas:
Kägu

Olukord lühidalt selline: mees lakkus ennast 30 min täiesti sigalakkutäis. Pidi endale poest vaid pudeli veini tooma aga välja paistab nagu oleks kasti joonud (ilmselt jõigi enne kui pudeli veiniga tuppa astus). Meil ennegi sest joomisest probleeme olnud ja ta justkui mõistaks oma probleemi aga vaadates teda täna, siis ilmselt siiski mitte. Nädala sees ei joo aga nädalavahetusel küll. Kas läheb suvilasse \”tööd tegema\” või on kodus eriliselt hea ja hoolitsev ning selle varjus lakub täis ennast (äkki ma andestan või üldse ei märka). Olen lapseootel ja talle ka öelnud, et kui veel kordub, siis oma last ta kasvatada koos minuga ei saa. Pole ma mingi kuri mõrd, kes õhtul paari õlut ei luba teha (jooks isegi heameelega), probleem on kiiresti-kooma joomisega kohe, kui väikenegi võimalus avaneb. Olen pakkunud, et koligu välja ja tehku mis tahab aga ära ta ka ei lähe. Mul pole suurt soovi hakata üksikemaks aga samas ei kujuta ette, et väikese beebiga on samas korteris mees, kes püsti ei seisa ja käitub-kukub ettearvamatult.
Miks ma üldse sellisega lapse tegin? Polekski teinud, kui oleks ette näinud, et asjad nii lähevad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Mees jõi ennast jälle sekundiga täis- jätaks maha lõpuks?!

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olukord lühidalt selline: mees lakkus ennast 30 min täiesti sigalakkutäis. Pidi endale poest vaid pudeli veini tooma aga välja paistab nagu oleks kasti joonud (ilmselt jõigi enne kui pudeli veiniga tuppa astus). Meil ennegi sest joomisest probleeme olnud ja ta justkui mõistaks oma probleemi aga vaadates teda täna, siis ilmselt siiski mitte. Nädala sees ei joo aga nädalavahetusel küll. Kas läheb suvilasse \”tööd tegema\” või on kodus eriliselt hea ja hoolitsev ning selle varjus lakub täis ennast (äkki ma andestan või üldse ei märka). Olen lapseootel ja talle ka öelnud, et kui veel kordub, siis oma last ta kasvatada koos minuga ei saa. Pole ma mingi kuri mõrd, kes õhtul paari õlut ei luba teha (jooks isegi heameelega), probleem on kiiresti-kooma joomisega kohe, kui väikenegi võimalus avaneb. Olen pakkunud, et koligu välja ja tehku mis tahab aga ära ta ka ei lähe. Mul pole suurt soovi hakata üksikemaks aga samas ei kujuta ette, et väikese beebiga on samas korteris mees, kes püsti ei seisa ja käitub-kukub ettearvamatult.
Miks ma üldse sellisega lapse tegin? Polekski teinud, kui oleks ette näinud, et asjad nii lähevad.[/tsitaat] Kumma oma see elamine üldse on? Kui ikka sinu oma, siis küll ta läheb, kui näeb, et sul on tõsi taga. Praegu sa tundud ika üsna ebakindel, ainult pakud, et hakaku astuma, eks ta mõtleb, et sa niisama vahutad ja elad end välja. Alkoholism on haigus ja alkohoolik ei saa enamasti aru, et midagi viga on, teised on lihtsalt nõmedad ja näägutavad, tema ainult lõõgastub. Muidugi, tema polegi ju joodik, ta on lihtsalt vahel purjus. Nii kaua, kuni ta oma vabandusi laliseb, polegi sul muud teha: kas lähed lahku või harjud ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kirjutasin pika jutu, kui PK ennast uuendama hakkas ja kõik kadus 🙂

Kokkuvõtvalt võiks öelda, et ma ilmselt loodan, et see muutub ja seepärast ei ole lõpetanud lõplikult ka seda suhet (kodu on minu ja mehe väljaviskamine pole probleem). Tahan ju tervet perekonda ja lapsele isa ning ma siiski armastan teda põhimõtteliselt kuskil südame põhjas. Samas ei ole mees kunagi isegi vabandanud oma teguviisi vaid üritab kõike ikka ja jälle kuidagi salaja teha(a la mina vetsus ja tema kallab). Korra juba viskasin välja aga siis ta lihtsalt jõigi kõik see aeg, mitte ei mõtelnud elu üle järele.
Saadaks ravile aga ta pole ju ses mõttes haige, et ilma üldse ei saa, pigem on asi selles, et kui hammas verel siis ei saa pidama. Mul poleks probleemi, kui ta jooks laupäeva õhtu jooksul mõned õlled ja oleks seltskondlik aga ta joob kõike segi ja on tunniga koomas. Krt, nii vihale ajab! Miks inimene muutub PEALE abiellumist ja lapse tegemist?! Võiks ju varem sildi otsaette kleepida……

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alkoholism on haigus. Väga tihti ka parandamatu. Muuta saab AINULT siis kui mees ISE väga tahab. Kui ei, siis parandab küürakat ainult haud. Paraku. Kahjuks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kirjelduse põhjal on ilmselgelt tegu alkohoolikuga. See hetkega täis jäämine viitab sellele, et tegu pole mitte esimese staadiumi alkoholismiga. Oled pime olnud, et seda varem pole märganud. Nõu anda ei oska, seda arvan küll, et paremaks vaevalt läheb, pigem hullemaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See ikka ulme, kui ta 30 minutiga ennast \”sigalakkutäis\” seisundisse jõuab juua. Ma ka selline hobikorras alkohoolik, päris tsüklisse ei lähe, kuid vahete-vahel tipsutamisega ka tegu ei ole. Minu kogus on 0,5l-0,7l viina, mida ma siis arvuti taga olles manustan. Vahel saab kõik otsa, vahel tuleb puudu aga kõik lõppeb sellega, et tõusen püsti ja lähen magama 4-6 tunni möödudes.

30 minutiga raskesse joobesse jäämiseks peab maks ikka päris läbi olema või siis tõesti \”0,35l sosku\”+ endale sisse kallama. Lisaks ei ole selles tuikumise ja kukkuise olukorras midagi ilusat ning reeglina lõppeb see ka räige pohkmakaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raske uskuda, et mehest mõne kuuga alkohoolik sai. Enamasti on see protsess ikka pikem. Võimalik, et ta varem lihtsalt varjas seda paremini või ei tahtnud sina seda probleemi märgata.
Paremaks see asi kindlasti ei lähe kui mees ise omale seda ei teadvusta ja midagi muuta ei soovi. Las läheb ja joob ennast lolliks või jääb sinuga ja lähete kõik koos põhja.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nii väikese ajaga purjujäämine tähendab ühte, maks on üsna läbi. Ega ta joomist enne ei jäta, kui surm koputab uksele.
Ja vana reegel. Naised loodavad, et mehed muutuvad, aga mehed ei muutu.
Mehe loodavad, et naine jääb samaks, aga naine muutub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja,aga esita endale hoopis selline küsimus: \”Mis õigus on minu määrata uus elu elama joodiku terrori ohvrina?\”. Kas sina tahad või ei taha olla üksikema ei oma siin mingit tähtsust. Sina tegid lapse jaoks juba ühe halva valiku – tema isa on joodik, nüüd on sinu kohustus parandada, mida veel saab.

Please wait...
Postitas:
Kubujuss

Sinu kirjeldus viitab sellele, et tegemist on siiski paadunud alkohoolikuga, kes sinuga tutvumise ajal oli lihtsalt kaines perioodis. Poole tunniga purjujäämine viitab pikaajalisele kuritarvitamisele.
Variant on selline – praegu ta väljaviskamine on kõige mõistlikum lahendus. Ehk toob mõistuse koju aga kui ei too, siis parem, kui laps ei saagi sellist isa tundma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Teemaalgataja,aga esita endale hoopis selline küsimus: \”Mis õigus on minu määrata uus elu elama joodiku terrori ohvrina?\”. Kas sina tahad või ei taha olla üksikema ei oma siin mingit tähtsust. Sina tegid lapse jaoks juba ühe halva valiku – tema isa on joodik, nüüd on sinu kohustus parandada, mida veel saab. [/tsitaat]

Ei taha küll õel olla, aga loodetavasti on su laps sündides üldse terve. Regulaarselt joova mehe sperma on kahjustunud. Kui ta oleks enne su rasedaks tegemist rangelt karske olnud pool aastat, siis oleks lootust. Aga vaevalt ta seda tegi.

Üksikema pead sa sellise mehe kõrval pmst nagunii olema. Ära tule ütlema, et julged näiteks imiku tema hoolde jätta ja ise juuksurisse minna. Tuled pooleteise tunni pärast tagasi- mees jälle sigatäis ja lapsega võib olla teab-mis juhtunud. Sa ei tohi last sellise ebausaldusväärse mehega nagunii jätta, kui ise vähegi normaalse mõtlemisega oled.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Veepomm

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei taha küll õel olla, aga loodetavasti on su laps sündides üldse terve. Regulaarselt joova mehe sperma on kahjustunud. Kui ta oleks enne su rasedaks tegemist rangelt karske olnud pool aastat, siis oleks lootust. Aga vaevalt ta seda tegi.
[/tsitaat]

Ja nüüd ei ole mingit lootust? Mind ajavad öökima need diagnoosid ja lõplikud arvamused. Miks võtab suva inimene endale õiguse sellist janti suust välja ajada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Veepomm kirjutas:[/small]

Ja nüüd ei ole mingit lootust? Mind ajavad öökima need diagnoosid ja lõplikud arvamused. Miks võtab suva inimene endale õiguse sellist janti suust välja ajada?[/tsitaat]
Ja mind jälle inimesed, kes teadlikult võtavad riski sünnitada haige laps. Niipalju peaks ema siiski valima, et vältida välditavaid riske.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mitte et ma meest praegu õigustama hakkaks aga kui teemaalgataja ütles et mees tööpäevadel ei joo ja nv jääb poole tunniga täis ei tähenda et ta veel joodik on…kui mina näiteks paar nädalat või kuud ei joo jään ka 0,5 l siidrist purju.

See et ta nv maha lakub ei ole ka muidugi normaalne.

Please wait...
Postitas:
antimode

[/tsitaat]

Vähese googeldamise tagajärjel jõudsin tulemuseni:

K: Alkoholi tarbimine mõjutab sperma konsistentsi

V: Mitte otseselt. Mehe paljunemisvõime aga regulaarse alkoholi tarbimise korral siiski väheneb.

Mitmes kohas analoogne vastus, seega käi kuu peale oma kuue kuu ja sperma kahjustumisega !

Please wait...
Postitas:
Veepomm

[tsitaat] [small]Veepomm kirjutas:[/small]

Ja mind jälle inimesed, kes teadlikult võtavad riski sünnitada haige laps. Niipalju peaks ema siiski valima, et vältida välditavaid riske.[/tsitaat]

Mitu lühinägelikku inimest või diabeetikut on loobunud lapse saamisest ainult sellepärast, et tegemist on päriliku haigusega?

Please wait...
Postitas:
Kägu

\” Regulaarselt joova mehe sperma on kahjustunud. Kui ta oleks enne su rasedaks tegemist rangelt karske olnud pool aastat, siis oleks lootust. Aga vaevalt ta seda tegi.\”

NO mis loll jutt? Sel juhul poleks väääääga paljud lapsed eestis LOOTUSETUS OLUKORRAS…….

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]antimode kirjutas:[/small]

Vähese googeldamise tagajärjel jõudsin tulemuseni:

K: Alkoholi tarbimine mõjutab sperma konsistentsi

V: Mitte otseselt. Mehe paljunemisvõime aga regulaarse alkoholi tarbimise korral siiski väheneb.

Mitmes kohas analoogne vastus, seega käi kuu peale oma kuue kuu ja sperma kahjustumisega ![/tsitaat]

Konsistents ei puutu siinkohal mitte kuidagi asjasse. Konsistents on sisuliselt vedelusaste (kreemjas, vesine jne). Sellel ei ole sperma kvaliteediga midagi pistmist. Nagu ka pole abi Googlest, kui inimene ei tea ise, mida ta sealt otsib.

Panen katkendi viienda klassi lastele mõeldud materjalist \”Mees, naine, tervis\”:

Tubakas ja alkohol
Alkohol ja sugurakud

Noortel lasevad kõik rakukestad üle kogu keha alkoholi paremini läbi kui täiskasvanute.
Arstide soovitus on enne lapse sünnitamist üldse mitte juua alkoholi!
Miks! Munasarjad on rikkalikult varustatud veresoontega, läbi millede jõuab ka alkoholi sinna. Samamoodi saavad alkoholiga puudutatud ka meeste munandid ja neis tekkivad seemnerakud.
Meestel on looduse poolt antud väike eelis, kuna seemnerakud vahetuvad välja umbes kolme kuuga. Tõsisem probleem tekiks aga viljastumisel siis, kui munandeid on alkoholiga rikutud aastaid. Uute viljastumisvõimeliste seemnerakkude areng on sel juhul küsitav.
Tubakasuits ja sugurakud

Tubakasuits sisaldab väga palju erinevaid mürgiseid ühendeid ja nii nagu alkohol, jõuavad ka need verre ja sealt edasi kõikjale organismi.
Sugurakkude kvaliteet, elujõud ja aktiivsus langevad
Isade suitsetamine kahekordistab veel sündimata lapse väärarenguid

Alkohoolikute ja suitsetajate lastel võivad koolis olla halvem õpiedukus ja konsentreerumisvõime, nad on hajameelsemad, kergemini ärritunumad ja väsivad kiiremini. Füüsiline areng lapsel võib olla aeglasem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]\” Regulaarselt joova mehe sperma on kahjustunud. Kui ta oleks enne su rasedaks tegemist rangelt karske olnud pool aastat, siis oleks lootust. Aga vaevalt ta seda tegi.\”

NO mis loll jutt? Sel juhul poleks väääääga paljud lapsed eestis LOOTUSETUS OLUKORRAS…….[/tsitaat]

Vaata Võsareporterit ja inimesi, kellele see on lemmiksaade. Kohati Eesti juba ongi lootusetus olukorras.

Please wait...
Postitas:
Veepomm

Tubli Kägu! 5. klassi tase on just õige, sellega peakski piirduma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei näita see kiirelt purju jäämine, et maks läbi. (alkassidel kyll)
tean yhte kena noort meest, kes yldse alkot ei tarvitanud aga töökoha muutuses (resto) hakkas tarvitama ja jõi ennast põhja 2 kuuga. see on nii individuaalne värk. pigem on asi selles, et ta jõi enne salaja kiirelt mingi koguse sisse. mul tuleb ka vahel lambist sama seis, et ei kontrolli kogust ja joon korraga palju. juhtub ka, et jään purju. reeglina normaalselt tarbides ei jää.
ei ma ei kiida ennast, olen tunnistanud endale probleemi ja yritan vähem tarbida. see on õige, et mida pikem vahe seda kiiremalt pähe hakkab.
sellel aastal on olnud edusamme alkot tarbinud 2x
aga sulle ei oska nõu anda, kahjuks ei tunne sinu meest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Veepomm kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tubli Kägu! 5. klassi tase on just õige, sellega peakski piirduma. [/tsitaat]
Ei sõbrake, ma spetsiaalselt sinu jaoks otsisin sellist lihtsamas keeles \”puust ette ja punaseks\” versiooni. Lihtsalt, nähes, et sa ei tea, mis vahe on sperma konsistentsil ja kvaliteedil, ma ei hakanud midagi eriliselt akadeemilist siia kopima :).

oih, sorri, veepomm, see oli hoopis antimode, kes selle \”konsistentsi\” killu viskas.

Aga sinu küsimusele ma vastaks, et kui mul endal oleks nägemine -10 ja esimese tüübi diabeet, siis mina vist küll loobuks lapse saamisest.

Õnneks mul diabeeti pole ja nägemine on ainult -2. Lühinägeliku lapse saamise võimalust ma püüdsin maksimaalselt vähendada, abielludes mehega, kelle nägemisteravus on 100%. Ta ei joo ega suitseta ka muidugi.

Laps läheb varsti kooli. Nägemisega kõik korras.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina siis teemaalgataja.
Täpsustuseks niipalju, et see 30 min oli v-o siiski natuke pikem aeg ja enne seda oli ta ka ilmselt joonud juba, sest nii lühikese ajaga on ennast tasakaalutuks suht võimatu juua. Aga see teeb olukorra siiski hullemaks, sest ta eesmärk oligi ilmselgelt ennast täis juua, mitte laupäeva õhtut väikese veiniga nautida. Pole ta kogu meie tutvuse ajal täiskarsklane olnud aga selline jõuga täis joomine on uus. Võimalik, et tal on soses rasedusega vmt mingeid sisemisi probleeme ja üks asi viib teiseni aga see pole mingi vabandus.
Lapse väärarengute jm sellise suhtes ma midagi kommenteerima ei hakkaks, sest teoreetiliselt on kõik õige aga reeglina siiski tugeva väärarenguga embrüo looteks ei arene ja samuti pole mees selles mõttes joodik, et igal võimalikul ja võimatul juhul täis on. Laps ei juhtunud ka kogemata täis peaga, vaid oli väga planeeritud.
Karta on jah, et asi paremaks ei lähe, kui mees ise seda ei taha. Aga tema puhul ei ole ilmselt väljaviskamine ajutine lahendus, sest ta ilmselt ei oska isegi kuskilt abi otsida (isegi juhul, kui probleemi endale tunnistaks) ja midagi sellest ei muutu.
Keegi mainis lapse üksi jätmist mehega jne… loomulikult ma ei julgeks seda teha, kuigi tean, et 99,9% ei juhtuks midagi aga emana ei saa ma lubada ka seda 0,1%.
Mida teie teeksite antud olukorras? Kas tõesti lõpetaks päevapealt abielu? Ta tahab ju edaspidi lapsega kohtuda ja ma ei saa seda talle keelata, aga samas ei saa ka kõrval valvata, kui me koos pole. Samuti ei läheks ilmselt (kohtus) läbi minu väide, et ta paar korda on ennast täitsa täis joonud ja sellepärast ma ei luba tal lapsega kohtuda…

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Korra juba viskasin välja aga siis ta lihtsalt jõigi kõik see aeg, mitte ei mõtelnud elu üle järele.[/tsitaat]

[tsitaat]Saadaks ravile aga ta pole ju ses mõttes haige, et ilma üldse ei saa, pigem on asi selles, et kui hammas verel siis ei saa pidama. [/tsitaat]
Su mees on vägagi haige.
Kodus hoiab siiamaani teda tagasi sinu reageerimine: karjud, ütled halvasti, koputad ta vähesele järelejäänud südametunnistusele a la \”sul on kodu\”, \”sul on laps\”, \”sul on pere\”, \”sa ei armasta meid\” jne.

Kui ta välja viskasid, siis polnud tal kõrva ääres prääksujat ja ta võis rahus juua.
Sinu enda sõnad: jõigi kõik see aeg.

On vaid aja küsimus, mil ta muutub kodus olles immuunseks su ähvardustele ja kisale.
Ükspäev teda lihtsalt enam ei koti, mida sina asjast arvad või kui armas nunnu laps teil on.

Esimene valik oleks, et vaadake mehega koos tõele näkku: ta on alkohoolik.
Kui ta nõustub otsima abi ja ravi, siis toeta teda.
Kõik joodikute lood ei lõpe kurvalt ja ühtmoodi. Jah, \”paranejate\” protsent on väike, aga ka mitte nii väike, et peaks kohe käega lööma.

Kui ta su pikalt saadab ja ei tunnista oma sõltuvust, siis on su edasised valikud sellised: kas elada temaga edasi seda närust elu või temast lahku minna.

Ära unusta, et kõige rohkem kannatavad alkohoolikute peredes lapsed.
Sina võid ju harjuda, andestada, loota, käega lüüa, aga lapsed nii ei oska.
See pole kli¨ee – alkohoolikute lapsed on kasvõi siingi foorumis oma mälestusi jaganud ja midagi meeldivat sellises lapsepõlves pole.

Minu kindel soovitus sulle on selline: sina ava oma silmad ja ära roosamannata oma abikaasa käitumist a la \”ega ta siis ei joo kui alkot pole\” või \”ega ta ju pole nii haige, et ravi vajaks\” või \”ta joob vaid nädalalõputi\”!
Ära jää lootma sellele, et sinu mees on teistest erinev ja erilisem joodik, ära õigusta tema käitumist.
Päästa ennast ja oma last veel ikka siis, kui laev alles uppuma hakkab, mitte siis, kui juba põhjas olete.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina siis teemaalgataja.
Täpsustuseks niipalju, et see 30 min oli v-o siiski natuke pikem aeg ja enne seda oli ta ka ilmselt joonud juba, sest nii lühikese ajaga on ennast tasakaalutuks suht võimatu juua. Aga see teeb olukorra siiski hullemaks, sest ta eesmärk oligi ilmselgelt ennast täis juua, mitte laupäeva õhtut väikese veiniga nautida. Pole ta kogu meie tutvuse ajal täiskarsklane olnud aga selline jõuga täis joomine on uus. Võimalik, et tal on soses rasedusega vmt mingeid sisemisi probleeme ja üks asi viib teiseni aga see pole mingi vabandus.
Lapse väärarengute jm sellise suhtes ma midagi kommenteerima ei hakkaks, sest teoreetiliselt on kõik õige aga reeglina siiski tugeva väärarenguga embrüo looteks ei arene ja samuti pole mees selles mõttes joodik, et igal võimalikul ja võimatul juhul täis on. Laps ei juhtunud ka kogemata täis peaga, vaid oli väga planeeritud.
Karta on jah, et asi paremaks ei lähe, kui mees ise seda ei taha. Aga tema puhul ei ole ilmselt väljaviskamine ajutine lahendus, sest ta ilmselt ei oska isegi kuskilt abi otsida (isegi juhul, kui probleemi endale tunnistaks) ja midagi sellest ei muutu.
Keegi mainis lapse üksi jätmist mehega jne… loomulikult ma ei julgeks seda teha, kuigi tean, et 99,9% ei juhtuks midagi aga emana ei saa ma lubada ka seda 0,1%.
Mida teie teeksite antud olukorras? Kas tõesti lõpetaks päevapealt abielu? Ta tahab ju edaspidi lapsega kohtuda ja ma ei saa seda talle keelata, aga samas ei saa ka kõrval valvata, kui me koos pole. Samuti ei läheks ilmselt (kohtus) läbi minu väide, et ta paar korda on ennast täitsa täis joonud ja sellepärast ma ei luba tal lapsega kohtuda… [/tsitaat]

Kui tugeva väärarenguga embrüod looteks ei areneks, siis ei oleks meie ümber tserebraalparalüüsiga, downi sündroomiga ega teiste tugevate väärarengutega inimesi.

Mida mina teeksin? Mina lahutaks. Isegi kui laps ja isa regulaarselt kohtuvad, siis tõenäosus, et midagi juhtub, on oluliselt väiksem. Sel lihtsal põhjusel, et kui laps jääb elama sinuga ja isaga vaid kohtub teatud aja tagant, siis palju suurema tõenäosusega suudab mees vast nendel päevadel kaine püsida.

Tõenäosusega 99,9 ja 0,1 ma sinu poolt eelpool kirjutatut arvesse võttes küll nõus ei oleks. Mis paneb sind arvama, et ennast lampi joonud mees suudab väikelapse eest adekvaatselt hoolitseda?

Loomulikult, kui otsustad siiski temaga jääda, eks siis pead selle riski võtma. Või üritama maksimaalselt ise lapsega olla.

Võid muidugi üritada ka mehega rääkida, teda psühholoogi juurde või teraapiasse suunata, aga eks sa ise tunned teda paremini- kas ta võtab vedu või mitte. Minu suguvõsas on olnud üks joodik (onu) ja mul ei ole nende suhtes erilisi ilusioone.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Faktid räägivad enda eest, mul polegi tegelikult midagi ilustada enda jaoks. Mingil määral lootsin sellele, et joomine võib olla ka harjumus, millest on raske loobuda. Tal oli seljataga raske lahutus ja siis hakkas ta regulaarselt muresid uputama. Samas ei ole siiski joomine siiani tal töö- ja muud elu seganud. Vanust ka piisavalt, et oleks jõudnud ennast 10x põhja juua aga nii see pole. See pani mind mõtlema, et äkki ei ole olukord nii lootusetu?! Ses suhtes olen küll sinisilmne olnud, et lootsin, et tema \”uue õnneliku eluga\” midagi muutub.
Tahaksin anda talle ja oma perele siiski veel võimaluse ja ta saata kellegi juurde kuskile, kes teda aidata oskaks. Aga kuhu, kelle juurde? Ma ise arvan, et wismar pole veel v-o see päris õige koht. Äkki mõni spetsialiseerunud psühholoog?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina siis teemaalgataja.
Samuti ei läheks ilmselt (kohtus) läbi minu väide, et ta paar korda on ennast täitsa täis joonud ja sellepärast ma ei luba tal lapsega kohtuda… [/tsitaat]

Kui seda siiski juhtub ja sa tahad tõestada, siis on see täiesti võimalik. Kui aimad, et ta võib olla lapse juuresolekul purupurjus, lähed kohale tunnistajaga. Võid teda isegi filmida (kaameratel on reeglina kuupäeva näidik). Korralik advokaat suudab tõestada küll. Ja ega ainsad võimalused ei ole vaba kohtumine või üldse mitte kohtumine. Võidakse ette näha ka see, et laps ja isa kohtuvad sotsiaaltöötaja juuresolekul.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Faktid räägivad enda eest, mul polegi tegelikult midagi ilustada enda jaoks. Mingil määral lootsin sellele, et joomine võib olla ka harjumus, millest on raske loobuda. Tal oli seljataga raske lahutus ja siis hakkas ta regulaarselt muresid uputama. Samas ei ole siiski joomine siiani tal töö- ja muud elu seganud. Vanust ka piisavalt, et oleks jõudnud ennast 10x põhja juua aga nii see pole. See pani mind mõtlema, et äkki ei ole olukord nii lootusetu?! Ses suhtes olen küll sinisilmne olnud, et lootsin, et tema \”uue õnneliku eluga\” midagi muutub.
Tahaksin anda talle ja oma perele siiski veel võimaluse ja ta saata kellegi juurde kuskile, kes teda aidata oskaks. Aga kuhu, kelle juurde? Ma ise arvan, et wismar pole veel v-o see päris õige koht. Äkki mõni spetsialiseerunud psühholoog?
[/tsitaat]
Hakkab kooruma. Mis ta eelmise abielu lagunemise tegelikuks põhjuseks oli? Ega ometi mitte alkotarbimine?
Ütle, et raske lahutuse järel hakkas regulaarselt tarbima. Et siis- sellise mehega sa abiellusid ja otsustasid lapse saada? Huvitav, miks see joomine sind siis alles nüüd häirima hakkas, sa oled ju eelnevalt leidnud, et selline mees on sobiv abiellumiseks ja lapse saamiseks?

Please wait...
Postitas:
antimode

[tsitaat] [small]Veepomm kirjutas:[/small]

Ei sõbrake, ma spetsiaalselt sinu jaoks otsisin sellist lihtsamas keeles \”puust ette ja punaseks\” versiooni. Lihtsalt, nähes, et sa ei tea, mis vahe on sperma konsistentsil ja kvaliteedil, ma ei hakanud midagi eriliselt akadeemilist siia kopima :).

oih, sorri, veepomm, see oli hoopis antimode, kes selle \”konsistentsi\” killu viskas.

[/tsitaat]

5 klassi õpiku teksti tsiteerimine on kohane siis, kui ise sealjuures nagu täiskasvanu mõelda. Tõesti, sperma on kahjustunud viljastumisvõime osas aga see on ka kõik. Kõik ülejäänu kaasneb aga lapse arenguga ema kõhus ja sealt edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui laps ja isa regulaarselt kohtuvad, siis tõenäosus, et midagi juhtub, on oluliselt väiksem. Sel lihtsal põhjusel, et kui laps jääb elama sinuga ja isaga vaid kohtub teatud aja tagant, siis palju suurema tõenäosusega suudab mees vast nendel päevadel kaine püsida.

Tõenäosusega 99,9 ja 0,1 ma sinu poolt eelpool kirjutatut arvesse võttes küll nõus ei oleks. Mis paneb sind arvama, et ennast lampi joonud mees suudab väikelapse eest adekvaatselt hoolitseda?
[/tsitaat]

Enamuse ajast on mees ikka kaine ja mõtlesin seda, et tõenäosus on 0,1%, et ta ennast üldse täis lakub lapsega koos olles.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Esileht Pereelu ja suhted Mees jõi ennast jälle sekundiga täis- jätaks maha lõpuks?!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.