Esileht Pereelu ja suhted Mees läks sõpradega reisile

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )

Teema: Mees läks sõpradega reisile

Postitas:

Mul on endal juhe juba nii koos, et äkki aitavad siinsed karmid kriitikud hinnata, kas ma reageerin/mõtlen totaalselt üle või on lahkuminek ainuke lahendus.
Mehega koos oldud 15 aastat. 1 teismeline laps. Rikkad ei ole, ülivaesed ka mitte. Mina saan natuke reisida tänu oma tööle, reisid on enamjaolt 2-3 päevased, vahel ka nädalased. Perega oleme käinud pikemalt Lapimaal, Itaalias , Saksamaal ja viimati Lõuna-Poola mägedes matkamas. Mehega kahekesi käisime 13a tagasi Ameerikas ja mingi aastat 8a tagasi oli ta minuga koos minu tööreisil Prantsusmaale. Selliseid väikeseid reise a la Lätti, Soome ja Rootsi on ka vahepeal üksikuid olnud, nii perega kui kahekesi. Eelmine aasta kuskil ei käinud, rahaga on olukord ka sel aastal üsna pingeline. Ja nüüd sel kevadel hakkas mees rääkima, et plaanivad sõpradega (4 meest) minna 2 nädalasele mootorrattareisile Ukrainasse (ikka Jaltani välja), ööbimisega telkides. Lasin esialgu ühest kõrvast sisse, teisest välja, sest plaan ei olnud kindel. Paar nädalat tagasi hakkas asi juba nö kuju võtma ja mees ütles korraga, et tule ka kaasa. Noh, naisterahva füsioloogiat arvestades oleks 2 nädalane reis mitte väga arenenud riiki teatud perioodile sattudes üsna ebamugav, seda ma mehele ka mainisin. Samas ei öelnud otseselt ei ega jah ning jutuks see sel hetkel jäigi. Nädal hiljem vaatasin, et kuupäevi vaadates peaks reis ikka kenasti sobima, helistasin mehele ja ütlesin, et ma tuleks kaasa. Ja sain vastuseks, et nemad poistega ikka arutasid teemat vahepeal ja otsustasid, et naisi kaasa ei võeta, viisadki juba tellitud. Noh, olin muidugi solvunud, aga selge see, et kuna ma üsna umbmääraseks algul jäin, siis ei ole nagu eriti midagi pirtsutada. Ja läksidki mehed reisile. 2 nädalaks.
Ok, tunnistan ausalt, et kogu see reisi mõte ei meeldinud mulle algusest peale. Osaliselt nagu mingi kadedus, teiseks rahateemad, kolmandaks … eee… armukadedus (4 keskeakriisis meest Ukraina mimmide keskel, khm…)Ma ei ole kunagi ise nt sõbrannadega reisil käinud, tunduks kuidagi pere tagant varastamisena. Minu tööreisid toovad raha sisse, mitte ei vii välja 🙂 Mees väitis, et sealkandis odav ju. Muidugi, ööbimisele ei kulu, samas bensiin on küll Ukrainas natuke odavam kui siin, aga vahemaad on hiiglaslikud. Arvutasin siin natuke, et väga tagasihoidlike kalkulatsioonide kohaselt kulub kütusele ikkagi vähemalt 400¤. Söök küll odav, aga ega alla 100-150¤ seal 2 nädalat ikka midagi ära ei tee. Viisa, pistised miilitsatele jne nipet näpet vähemalt 100¤ juurde. Elik siis alla 600¤ see reis kindlasti ei ole. Ja see on meie pere jaoks juba ikka üsna suur raha. Majandame suht eraldi, aga laenumakse nt läheb alati pooleks ja suuremad ostud üldiselt ka. Ja nüüd avastasin, et mees ei ole mulle selle kuu laenumakse poolt summat üle kandnudki. Rahadega üsna kitsas hetkel. Suhtlesime siis sms-i teel, ma nagu otse ei tahtnud mainida, vihjasin vaid oma murele. Mees ei saanud vihjest aru ja sõnavahetus läks lihtsast asjast teravamaks ja ma siis lajatasin, et ta arvestab ainult endaga ning pere tuleb siis kui midagi üle jääb. Ja et selle raha eest oleks saanud väikese reisi tervele perele, aga nüüd on temal lõbu ja minul ainult töö. Ning et vaevalt Uhhutuuri mehed ja Nordea meeskond oma arved maksmata jätsid ja pered nälga reisile minnes. Mees solvus/vihastas, kirjutas vaid, et ma ei saa ikka mitte midagi aru ja et ta lülitab oma telefoni nüüd reisi lõpuni välja.
Tõenäoliselt tegigi seda, ta ei ole kunagi armastanud probleeme arutada, pigem marsib minema või lülitab telefoni välja.
Ja nüüd ma olengi siis oma mõtetega ennast siin üksi (laps on treeninglaagris) nii üles keeranud, et ilmselt ootab meid tema naastes ees kohene lahkuminek 🙁 Samas oleks jube visata minema 15 aastat kooselu, aga kuidagi tundub see nii ebaõiglane, et tema raiskab ära vähemalt 600¤, reisib, minul ei ole rahaliselt võimalust minna üksi reisile (tööreis on ikka tööreis ju!), rahaga läheb nagunii raskeks ja pere tervikuna sel aastal jälle reisile ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.08 14:46; 08.08 15:23; 08.08 15:53; 08.08 16:13; 08.08 16:19; 08.08 16:21; 09.08 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehes on asju mis ta on sulle jätnud rääkimata, mingid piged. see muidugiu hea ei ole, et sedasi telefoni teel tylli läksite. ega ta kyll sealt reisilt nyyd mõnusa tundega koju ei tule.

samas ma saan täitsa aru, et mees ei taha sõprade ees rott olla, tahab ka midagi vinget teha ja tema töö talle pisikesi reise ei võimalda. seega oli sõprade pakutu ikka suur ahvatlus ja veel motikatega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul poleks mehe sellise reisi vastu midagi olnud. välja arvatud mille vastu ma oleks püüdnud viimse hetkeni sõdida, on see et kas see sõit on ohutu ja turvaline. minu arust pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 15:08; 08.08 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et mees koos sõpradega tahab reisida ja sind kaasa ei võta, selles ma probleemi ei näe. Ma arvan, et sa ainukese naisena ei oleks tahtnudki kaasas olla.
Kuid see, et pere reisi kõrvalt nälga jääb ja arved maksmata jäävad, see juba on probleem. Kuid probleeme ei lahendata telefoni teel, siis kui inimene reisil on. Sul ei olegi hetkel muud teha kui oodata kuni ta koju jõuab, selle aja sees jõuad ka rahuneda. Ja siis tuleb teil maha istuda ja rääkida need teemad selgeks.
Ära unusta – probleemid on selleks neid ületada, lahku jõuab alati minna ja seda juhul kui enam mitte mingit muud lahendust ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea…mees ju kutsus ja sa ei tahtnud. Ausalt, kui mina orgunniks sõbrannadega reisi, siis ma ei tahaks, et minu mees kaasa tuleks. Ikka naiste seltskond ja jutud on teistsugused ja mehel üksinda oleks igav. Iseasi, kui tõesti kõik koos meestega. Aga ettevõtmine on ju super, ise olek sküll kohe käpp olnud, ei segaks naisterahva füsioloogia ega arenematu? Ukraina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi rääkisin. Mees mul aga eriline jutupaunik ning probleemide arutaja ei ole ja ütles selge sõnaga, et naisi sinna lantima ei minda, lihtsalt stressi maandama ja et rahaga probleeme ei teki. Kõik. See, et ta mulle pole raha üle kandnud, tuli välja alles siis kui ta teist päeva reisil oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.08 14:46; 08.08 15:23; 08.08 15:53; 08.08 16:13; 08.08 16:19; 08.08 16:21; 09.08 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see, et sa teda ukrainlannade kabistamises süüdistad on suht nõme. on sul alust? kas teie vahel mingit usaldust ei ole siis… mõttetu kooselu sel juhul.
aga see, et sina oma söögirahast pead üksi laenu plekkima, samal ajal, kui tema lõbutseb on ka nõme.
aga sms-de teel seda asja klaarida oli muidugi mõttetu. rääkida on vaja.
aga eks sul emotsioonid keesid, täitsa arusaadav.
las see asi nüüd olla ja kui tagasi jõuab, siis klaarite ja ei süüdista vaid räägite oma tunnetest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina meest ühekordse sellise sigaduse eest küll maha kandma ei hakkaks. ja teemaalgataja – ära küta end väga üles. kui läks, siis läks. kui tagasi tuleb, vaata suurte silmadega rahulikult otsa ja küsi laenuraha. võibolla ta unustas selle üle kanda. kui kulutas reisi peale, siis rabelegu ise see kuskilt välja, seni jääte pangale võlgu. sina ära hakka ekstra siplema, et seda võlgnevust katta.

ära enam talle helista. las tuleb koju, ole sõbralik ja kena ja ütle, et on paar asja, mis on vaja sirgeks rääkida. ja siis keskendu olulisele! tagantjärgi hakata saagima teemal, kuidas see reis sulle üldse ei meeldinud ja kuidas nad kindlasti ukraina naistega lõbutsesid ja nii edasi – see on lihtsalt nõme ja tulutu, vead ainult vimma üles ja pärast ei söö koer ka seda suppi. tee talle selgelt teatavaks, et selline üksi reisimine edaspidi kõne alla ei tule, et pere rahahätta jääb. ühtlasi peaksite omavahel rääkima, ehk ongi eraldi puhkus see, mida mees tegelikult tahab. vbl just nordea ja uhuu-tuuri meeste moel loodusjõududega rinda pista ja end karvase isasena tunda.

p.s. lõpuks peab ka naine üle saama kompleksist, et kõik enda peale kulutatu on pere arvelt. ma põen seda isegi väga tugevalt, aga see on ju ometi nii vale. miks ei võiks enda teenitud raha kulutada enda peale, kui pere vajadused on kaetud ja keegi pole näljas-paljas? lihtsalt läbi tuleb rääkida ja arvutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest on väga nõme hakata teise reisi rikkuma selliste sõnumitega. miks sa seda tegid?
ok – sinu meelest on sõbrannadega reisima minek pere tagant varastamine, aga palun saa aru, et tegelikult on see siiski normaalne ja enamik inimesi nii ei arva. seega ära suru oma suhtumist ka oma mehele peale, kui tema oma sõpradega reisile läheb. ja veel see ukraina mimmude teema :O igaüks mõtleb ikka enda rikutuse tasemel.
tundud üsna ebameeldiv inimene olevat ausalt öeldes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 15:48; 08.08 18:05;
To report this post you need to login first.

ka minumeelest jätsid kohe algatuseks omapoolsed pretensioonid konkreetselt väljendamata – seega nüüd teise reisi rikkuda on väiklane.

Laenumakse kohta oleksid võinud juba enne küsida ja muret tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

600¤ on ikka per capita, nii odav nüüd ka seal ei ole! Jah, mainis küll pikalt ette, aga kõik oli nii lahtine, ei mingeid kuupäevi, ei midagi otsustatut. Ma ei ole püüdnudki temaga enam ühendust võtta, ega püüagi. Eks meie probleem on selles, et mina tüüpilise naisena tahan kõik peensusteni läbi arutada ja detailideni paika panna. Tema ütleb, et temast naist ei saa … Samas tunnen, et see reis tekitab mulle alateadlikult nii meeletult palju südamevalu, olen kõik õhtud ennast magama nutnud. Hormoonid nagu ei tohiks möllata, rase ei ole 🙂

Tegelikult olete kõik väga asjalikud ja mõistvad olnud, suur tänu teile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.08 14:46; 08.08 15:23; 08.08 15:53; 08.08 16:13; 08.08 16:19; 08.08 16:21; 09.08 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vahetaksin ukselukud ära, kui minu mees niimoodi teeks. Mingu elagugi siis oma sõpradega telgis, kui need talle tähtsamad on kui oma abikaasa. Muidugi, minu olukord on teine ka, olen majanduslikult iseseisev (ise maksan oma laenud ja eluase on minu oma) ja lapsi meil pole.
See on küll teoreetiliselt öeldud, sellist siga ta ei mängiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 16:07; 08.08 16:29; 09.08 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures, tema saatis esimesena reisilt sõnumi ja ma vastasingi, et ma elaks väga ta reisile kaasa, kui mul ühte konkreetset muret ei oleks. Ilmselt oleksin pidanud otse kirjutama, et laenumakse on tulemas, sa pole mulle oma osa üle kandnud. Tundus kuidagi nõme sellist asja sms-i panna. Mina vihjasin delikaatselt konkreetsele kuupäevale, mis minu arvates peaks tal ammu pealuu sees olema, aga ta ei jaganud ära. Või ei tahtnud jagada?
Tegelikult mulle meeldib üle kõige käia perega koos reisimas ja tahaks seda edaspidigi teha. Teismeline meil õnneks veel naudib vanematega koos reisimist. Ja kui tõesti rahakott võimaldaks, siis võiks kumbki ka omaette käia kord aastas kusagil. Aga kui ei võimalda ja mees teataks nüüd järsku peale 15a, et ta tegelikult tahabki ainult selliseid Uhhuutuuri reise, siis … siis ma ilmselt läheks temast lahku. Kas mul lööb järsku mingi meeletu kadedus välja? Pole üldse minu moodi… Ega ta ei saa väga ka aru, et minu tööreis on hoopis midagi muud kui tema lõbureis. Muidugi mul õnnestub näpistada mõned tunnid kasvõi une arvelt, et midagi näha (Londonit näiteks ma olengi näinud sisuliselt ainult pimedas, kuigi olen seal vähemalt 10x käinud), aga üldiselt on mul tööreisil trajektoor lennujaam-koosolek-hotell-koosolek-hotell-koosolek-lennujaam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.08 14:46; 08.08 15:23; 08.08 15:53; 08.08 16:13; 08.08 16:19; 08.08 16:21; 09.08 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees loob sellise olukorra selle pärast, et on kindel asja positiivses lahenduses ning selles, et tuleb veidi näägutamist, aga reisi mõnu kaalub selle kõvasti üles.

Minul näiteks ei ole võimalik oma naisele sellist tünga teha, kuna lahutus oleks kindel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maja ongi minu oma, auto on ka minu oma, maakodu on ka minu oma 🙂 Mehel on ühe oma korteri renoveerimislaen, mingil hetkel panime lihtsalt laenud kokku. Ei ole ma päris klammerduv viinamarjaväät, et ainult mehe rahast elan ja hingan. Aga kuidagi on alates euro tulekust rahadega raskemaks läinud küll ja seega ma planeerin ning kaalutlen enne igat ostu või tegu ikka väga põhjalikult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.08 14:46; 08.08 15:23; 08.08 15:53; 08.08 16:13; 08.08 16:19; 08.08 16:21; 09.08 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helevalge, ma kaalungi lahutust ju… Aga tabav lause sul, äkki ma olen pigem liiga mõistlik olnud alati.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.08 14:46; 08.08 15:23; 08.08 15:53; 08.08 16:13; 08.08 16:19; 08.08 16:21; 09.08 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]nemad poistega ikka arutasid teemat vahepeal ja otsustasid, et naisi kaasa ei võeta, [/tsitaat]
No ja selge – seltskond, kes poisipõlves üksteist meesteks ja keskeas poisteks hüüab:D

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.08 16:07; 08.08 16:29; 09.08 16:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sellise asja pärast lahku ei läheks. Ega üksi parem ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]helevalge kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mees loob sellise olukorra selle pärast, et on kindel asja positiivses lahenduses ning selles, et tuleb veidi näägutamist, aga reisi mõnu kaalub selle kõvasti üles.

Minul näiteks ei ole võimalik oma naisele sellist tünga teha, kuna lahutus oleks kindel.[/tsitaat]

Ma tõesti loodan, et sa teed nalja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 16:41; 08.08 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma vahetaksin ukselukud ära, kui minu mees niimoodi teeks. Mingu elagugi siis oma sõpradega telgis, kui need talle tähtsamad on kui oma abikaasa. Muidugi, minu olukord on teine ka, olen majanduslikult iseseisev (ise maksan oma laenud ja eluase on minu oma) ja lapsi meil pole.
See on küll teoreetiliselt öeldud, sellist siga ta ei mängiks.[/tsitaat]

Sa ei taha ju meest, vaid alluvat, kelle üle valitseda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 16:41; 08.08 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀 See tundub täiesti uskumatu mida sa kirjutad. Kuidagi tundub, et sul on keskea kriis. Sa ei saanud minna reisile, sest kartsid, et pole mugav mingi 2ks nädalaks kodust ära minna,kuna sa arvasid, et sul tulevad seal päevad ja ise veel mainid, et mees sõitis Ukrainasse? No ma arvan, et sina oled süüdi, et ütlesid mehele, et sa ei saa sõita, sest kardad, et sul tulevad päevad. Usu mind, Ukrainas on ka dushid olemas. Mina ei saa aru, mille üle sina vihane oled mehe peale? Mingi hädise 600 euri pärast tahad lahutama hakata? Pfff, see küll põhjus pole. Kui mees on sinuga 15 a elanud ja suht igas kuus su päevi talunud, siis ma usun, tal oleks üsna ükskõik olnud kui sa oleks Ukrainasse tulnud koos oma päevadega. Tundub, et sul endal on oma mehest kõrini ja sa otsid ettekäändeid kuidas temast lahti saada.
Mingid ukraina naised:O No kesse sulle ikka seda rääkima tuleks kui su mees koos sõpradega seal sind petakski ukraina naistega? Oleksid pidanud ikka kaasa minema, nüüd sa ei tea tuhkagi ju.

Teiseks ei ole su pere näljas! Sa ei ole kaugeltki vaene, ja minu meelest on kuidagi imelik, et sa oma mehe närve saed selle jutuga, et kui ta Ukrainasse sõidab, siis pere sureb nälga. See on ikka väga ülepingutatud draama sul. 600 euri kulub keskmises eesti peres kuu jooksul ära ja lisagi veel, aga keegi ei ole nälga surnud.

Miks sa oma meest sedasi ründad ja süüdistad? Mida ta on teinud sulle nii halba? Sai sinuga lapse ja on sinuga 15 aastat elanud? Ta ei ole midagi valesti teinud ja meie kõik saame sellest aru.

Selliseid inimesi ei saa olemas olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reageerid igas mõttes üle. Las mees reisib sel korral, kunagi edaspidi rääkige enne asjad läbi.
Ja rahaga on nii, et see tuleb ja läheb ( nagu Pesakonna Karu ).
15 aastat on tänapäeva mõistes pikk aeg küll, aga see tähendab, et aegajalt peaks teisele poolele tsipa õhku kah andma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead naine, mine ravile, ausalt!
Virised siin, et raha vähe ja mees perele ei mõelnud jne. Kui sa ise oleksid kaasa saanud, siis sa siin raha pärast küll ei vinguks. Minu arust on täiesti normaalne, et mehed tahavad ka isekeskis vahel reisile minna. Sinu jutust sain aru, et olete üsna palju reisinud juba. Las mees läheb ja laseb auru välja veidi. Selline armukadetsemine on muidugi ka täiesti üle piiri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oleks juba siis lahku läinud kui mees mootorratta ostis 🙂

Nali naljaks, minu jaoks on kummaline, et peale 15. aastast kooselu on teil eraldi arved, majandamine ja rahakotid. Laenu maksmata jätmine reisi arvelt on ka nõme jah, vastutustundetu.
A ma olen ses mõttes ka hämmingus, et vaat Ukrainasse vm kohta ma mootorrattaga ei läheks (kui ma just sellest riigis juuri ei omaks) ja meest ka ei lubaks. Nagu turvalisemaid sihtkohti vähe, ikka vaja ronida sinna, kus teed logud ja igal sammul miski oht. Nagu tõmbab kohe selline poolpidune olukord.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teil rahad on eraldi, ei peaks sina sugugi muretsema, kui palju mehel reisil kulub, kulutab ta ju oma raha.

Laen (ja selle eest ostetud kinnisvara) on sinu nimel – ole õnnelik, et mees üleüldse seda sul maksta on aidanud. Ja juhul kui ta seegi kord selle summa ikkagi sulle üle kannab, siis pole sul üldse enam millestki kinni hakata.

Mulle jääb ka arusaamatuks see osa, et kahekesi oleksite te sinu arvates võinud küll reisile minna, aga kui mees läks üksi, lööb see teie pere-eelarvesse nii suure augu, et jääd vaat ei nälga? Kahekesi oleks teil seal peaaegu topeltsumma kulunud ju!

Minu meelest on eraldi reisimine täiesti normaalne. Kas sa tõsimeeli kujutad end ette ainsa naisena koos mehe ja tema sõpradega mootorrattareisil? Sinu kirjeldusest ei jää küll muljet, et sa oleks moto-telgimatka tüüpi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 17:35; 09.08 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Helevalge, ma kaalungi lahutust ju… Aga tabav lause sul, äkki ma olen pigem liiga mõistlik olnud alati.[/tsitaat]
mina mõtlen nii erinevalt teist.
kas mehele pole siis natuke eraldi hingamist vaja? mina lubaks küll mehel minna (v.a see turvalisus) ja minu mees saaks ka aru, kui ma tahan minna vaid sõbrannadega kuhugi. ta oleks nõus isegi pingutama selle aasta reisiraha minule pere arvelt.
kuidas te nii üksteist ahistades teist elada suudate? või seda nimetataksegi pereeluks, sellist asja, et kõike peab koos tegema.
minu arust ei pea. olete ju koos küll käinud nii paljudes maades.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 15:08; 08.08 17:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jabur sellise asja pärast skandaali teha ja lahku minna. Miks ei või mees end tuulutada vaid peab sinu sabas ringi sörkima? Ta ei ole väike laps. kui sa aga hakka ikka oma joru ajama ja juuksekarva lõhki ajama, siis ei ole sinusugune naine küll väärt mingit pingutust et kooselu päästa.

Ja kui mingid teemad arutlusel, siis miks vihjata läbi lillede? Ehk reisiärevuses unustas sulle ülekande teha aga sa kruvid mingit mõttetut tüli üles. :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea, mina olen ikka suht paranoia. Seda teemaalgatust lugedes tekkis mul küll kohe selline tunne, et kaasa kutsuti naist selle pärast,et niikuinii ei tule ja see kutse annab sinupoolse positiivsema hoiaku, kuna ise ka tunneb, et pole nii puhas poiss midagi.
Kui selgus, et tahadki kaasa minna, siis pidi ära ütlema, kuna kohe alguses oli poistega kokku lepitud, et tuleb üks äge ukraina tuur – kuumad vene naised, kes ise enamasti hakkamas ja lantimas ja algatamas – lahe ju!
Ägedad mootorratturhiired läksid katsetama kui tegijad nad ikka veel on. Kuidas lõikab! Tuletavad noorusaegu meelde.
Mulle ka ei meeldiks, kui mu mees tunneks end nagu poisike ja võtaks vaba mehe privileege.
Ma usun, et tajun päris hästi, kuidas sa end tunned ja mõistan sind täielikult.
Ei tahaks nagu sääsest elevanti teha, aga sisetunne on rahutu ja miski sees närib.
Tead, pole vaja end maha suruda mõistusega. Kui see mehe tegu on pannud sind ennast halvasti tundma, siis ju on põhjust. Ja siis võidki julgelt tunda nii ja seda ka väljendada. Ei pea olema liiga mõistlik ja kannatlik ja arusaaja ja mida kõike veel.
Usalda oma sisetunnet, see reeglina ikka ei peta.
Ei tahtnud sind veelgi rohkem üles kütta – loodame, et ma eksin ja sul ongi illikukupai mees. Lihtsalt minus tänu elukogemusele tekkisid kohe sellised mõtted ja tunded.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat](Londonit näiteks ma olengi näinud sisuliselt ainult pimedas, kuigi olen seal vähemalt 10x käinud), aga üldiselt on mul tööreisil trajektoor lennujaam-koosolek-hotell-koosolek-hotell-koosolek-lennujaam. [/tsitaat]
sa oleks nagu uhke selle üle või? tood nagu eeskujuks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 15:48; 08.08 18:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

sa oleks nagu uhke selle üle või? tood nagu eeskujuks?[/tsitaat]

tegelikult ma üldse sellist väidet ei usu. käin sageli komandeeringutes ja tõesti üks kord õnnestus Brüsselis nii ära käia, et varahommikul lennuk ja hilisõhtul tagasi. aga lennuaegu ei ole lihtsalt võimalik nii täpselt klapitada. alati on aega kohaga tutvuda. võib muidugi ka hambad laiali hotellis magada. ju teemaalgataja tahab oma reisikogemuse pisendamisega ikka näidata, kui hirmsasti talle liiga on tehtud.

ja siis see vihjamine. kui nii kaua abielus oldud, kas ei saanud siis tõesti otse küsida või. tead, ma olen naisterahvas, aga ma ka tõesti ei saa sageli mingist peenest udujutust aru. et räägid mingist ebamäärasest murest, kuni krutid end nii üles, et teine lülitab telefoni välja ja ise löristad nutta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees läks sõpradega reisile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.