Esileht Pereelu ja suhted Mees on ülekaaluline, kuid mulle käib see juba pinda..

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Mees on ülekaaluline, kuid mulle käib see juba pinda..

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

…. Mina võin oma maitsetuid rasvavabu asju ise süüa.
…..
[/tsitaat]

No miks te ometi peate neid maitsetuid rasvavabu asju sööma, miks?
Vabalt võib süüa liha, mune juurde isegi kartulit ja kindlasti muud köögivilja. Näpud eemale saiast, makaronidest ja koogikestest-kommidest. Kui tal on juba 30 kilo ülekaalu, siis jumala eest ei saa teda sundida kinni hoidma mingisugusest 1200kcal menüüst, mis koosneb hommikusest võita röstsaiast, lõunasest rasvavabast supist ja õhtusest õunast. Sellise ülekaalu puhul saab rahulikult süüa kõhu täis maitsvat toitvat toitu ja ikkagi kaalu kaotada. Kurguni rämpsu täis õgida muidugi ei saa, aga konkreetselt nälgida ja ainult rohelist salatit krõmpsutada pole ka vajadust. Rasvavabalt toitumine on väga väär! Pigem eemalda üleliigne suhkur.

loe nt siit http://paleo.ee/ Kui suudate seda ligi 70-80% ulatuses jälgida on juba väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
…Mina võin oma maitsetuid rasvavabu asju ise süüa….[/tsitaat]

Aga äkki siis moorid valmis näiteks ühe kana pestoga http://maitsevseiklus.blogspot.com/2011/02/kana-pestoga.html kõrvale serveerid koores hautatud suvikõrvitsat ja vaatad, kuidas LCHF maitseb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu elukaaslane Küprose kreeklane, kellel ka pisut ülekaalu 185cm pikkuse juures kaalub kuskil 105kg .

Endale absoluutselt ei meeldi megasuured toidukogused, õlist ja rasvast üle ujutatud road ja veel enam ma ei suuda süüa õhtuti 21-22 ajal parade, hautisi, traditsioonilisi kreeka toite.

See on armas kuidas ta ikka räägib, et peab olema liha luudel ja et oleks mida kallistada jne.

Aga mulle käib närvidele, kuidas sunnitakse sööma, kui mul nälga otseselt ei ole. Sama lugu on näiteks, kui tema vanemaid külastame. Kui küsitakse, et noh kas see ja see asi maitses,minu jaatava vastuse peale laotakse uus kuhi ette.

Tahan olla viisakas, kuna vahemeremaades on see austuse mitte välja näitamine kui taldrikut tühjaks ei sööda.
Mulle tundub, et ma aina paisun ja paisun, olgugi, et liigutan end- käin jooksmas, kõndimas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees on ülekaaluline, kuid mulle käib see juba pinda..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.