Esileht Pereelu ja suhted Pildistamine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Pildistamine

Postitas:

.

+3
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.01 12:37; 07.01 12:49; 08.01 15:21; 08.01 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees äkki tahtis pildistada midagi muud, aga naine astus kogemata ette?

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees äkki tahtis pildistada midagi muud, aga naine astus kogemata ette?

Pildilt oli aru saada, et oli spetsiaalselt tagumikku pildistanud.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.01 12:37; 07.01 12:49; 08.01 15:21; 08.01 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei peaks küll seda nüüd teise ihalemiseks. See on lihtsalt selline…no veits poisikeselik käitumine.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see teine naine teab, et mingisugune mees teda pildistas ja andis selleks lahkelt nõusoleku? Ajas tagumiku uppi ja seisis kaamera ette?

Kui ei, siis teiste inimeste, aga eriti nende intiimsemate kehaosade salaja pildistamine on perverdi käitumine. Ole igaks juhuks ettevaatlik. Sa ei tea, mida see mees veel salaja pildistada võib. Kas sulle meeldiks, kui ta sind salaja pildistaks, näiteks saunas, vannitoas või magamistoas ja sellised pildid sinu teadmata üles laadiks?

 

+18
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.01 13:25; 07.01 20:49; 08.01 09:38; 08.01 14:53; 09.01 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nüüd kujutan ette, kui naine omakorda pildistaks (pükstesse riietunud) meessoost töökaaslase kubet ???? See pole isegi armukadedaks tegev, vaid natuke uhhuu.. minu perspektiivist.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seeliku saba alt v niisama?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 14:20; 08.01 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pff, tõenäoliselt saatis selle mõnele oma sõbrale edasi.
Aga see on äärmiselt lapsik ja ma soovin sulle õnne – Väärt mehepoja leidsid.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 15:01; 09.01 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees pildistas teise naise tagumikku

Sul on nii “tubli mees”.

Ja muidugi on ka tore, et sa sellest kõiki ka kohe informeerisid. Sest selliseid asju on hea teada.
Et debiilist edaspidi eemale hoida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Avastasin google piltide all kolleegi tagumikust pildi. Ma ei hakanud midagi ütlema, saan aru, et näeb peale minu ka teisi naisi, aga ikkagi natuke kurvaks tegi, et ta on seda teinud ja ihaldab teist ja teeb armukadedaks.

Appi! Kui vanad te oletegi? Kahekümnendate eluaastate alguses?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees äkki tahtis pildistada midagi muud, aga naine astus kogemata ette?

Seda vabandust ma kasutan päris tihti,iganädalaselt. Senimaani toimib.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees äkki tahtis pildistada midagi muud, aga naine astus kogemata ette?

Pildilt oli aru saada, et oli spetsiaalselt tagumikku pildistanud.

Kuni see pole paljas p*rse, pole hullu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka telefonis foto võõrast tagumikust. Nimelt tahtsin teha fotot esinejast, kui eesistuv inimene tõusis pingilt ja jäigi fotole võõra daami tagumik.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 18:04; 08.01 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas ära ei raatsi kustutada selle võõra daami pepupilti?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.01 13:25; 07.01 20:49; 08.01 09:38; 08.01 14:53; 09.01 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga eriti nende intiimsemate kehaosade salaja pildistamine

Kas riiete all olev tagumik on intiimne kehaosa?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 20:52; 09.01 18:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle küll ei meeldiks teada, et kusagil kellegi telefonis elutseb pilt minu tagumikust. Ses mõttes, et kuidas selle pildi sai ja milleks mehel seda pilti vaja on ja kui kogemata juhtus, miks alles hoiab.

Minu arust ma kustutaks selle pildi lihtsalt ära ja tegelikult ma ilmselt jätaks peale seda ka selle mehe maha.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga eriti nende intiimsemate kehaosade salaja pildistamine

Kas riiete all olev tagumik on intiimne kehaosa?

Võiks proovida selle salapildistaja enda tagumikust foto teha ja näiteks sotsiaalmeediasse üles panna. Kohe saab selgeks, kui isiklik see on ja kuidas nii teha ei tohi. Salapildistajad on väga tundlikud selle vastu, kui neid ennast salaja pildistatakse ja filmitakse.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.01 13:25; 07.01 20:49; 08.01 09:38; 08.01 14:53; 09.01 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukade ma küll ei oleks, häbi oleks, et sellise perverdiga koos elan, kes salaja kolleegide tagumikke pildistab. Sellise asja eest lastaks ta lahti kui see välja tuleks. Ja õigesti tehtaks ka. Vastik mõelda, et keegi pildistaks salaja mu tagumikku ja siis kiibitseks ja ilustaks seda pilti vahtides. Väkk.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yäkk ja Yökk jah, aga on suur vahe, kas inimene teeb foto enda tarbeks või riputab selle kuhugi sotsiaalmeediasse üles. Parooliga kaitstud isiklik Google Drive (mis on kaustana ka naisega jagatud) ei ole avalik nett ega sotsiaalmeedia. Selles mõttes on siin mõned Käod ebaproportsionaalsed ja kutsuvad “karistusena” üles seadusi rikkuma, kui soovitavad selle mehe riietatud pepust teha foto ja tema nõusolekuta see kuhugi sotsiaalmeediasse üles riputada.

Hetkel oli mehe põhiline rikkumine, et ta võimaldas naisel sellist pilti kätte saada, mitte ei vaadanud, ilastanud ega onaneerinud selle peale ainult ise.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei või ka isiklikuks otstarbeks salaja teisi inimesi ja nende kehaosi pildistada. Luba tuleb küsida, kui kedagi pildistad.

Sotsiaalmeediasse muidugi ei või ka kellegi pilti luba küsimata üles panna.

Aga nii nagu see tagumikupervert vingerdab seadustest kõrvale erinevate argumentidega nagu “see on isiklikuks kasutamiseks ja parooliga kaitstud kaustas” saab ka tema tagumikupildi avalikult üles panna näiteks ettekäändega “tõesta, et pildil kujutatu on just sinu kehaosa”.

 

Tegelikult muidugi ei peaks hakkama mingeid selliseid mänge mängima, vaid pervertidest tuleb kaugemale hoida. Kahju muidugi, et selline karistamatult tegutseda saab. Kes teab, kui paljusid ohvreid ta veel pildistab, enne kui keegi teda peatada suudab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.01 13:25; 07.01 20:49; 08.01 09:38; 08.01 14:53; 09.01 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei või ka isiklikuks otstarbeks salaja teisi inimesi ja nende kehaosi pildistada. Luba tuleb küsida, kui kedagi pildistad.

Sotsiaalmeediasse muidugi ei või ka kellegi pilti luba küsimata üles panna.

Aga nii nagu see tagumikupervert vingerdab seadustest kõrvale erinevate argumentidega nagu “see on isiklikuks kasutamiseks ja parooliga kaitstud kaustas” saab ka tema tagumikupildi avalikult üles panna näiteks ettekäändega “tõesta, et pildil kujutatu on just sinu kehaosa”.

Tegelikult muidugi ei peaks hakkama mingeid selliseid mänge mängima, vaid pervertidest tuleb kaugemale hoida. Kahju muidugi, et selline karistamatult tegutseda saab. Kes teab, kui paljusid ohvreid ta veel pildistab, enne kui keegi teda peatada suudab.

Kus see kirjas, et isiklikuks otstarbeks ei või pildistada?

Ja avalikus kohas võib üldse kõike pildistada.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 14:20; 08.01 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll minestusse ei langeks.  Tüüp märkas kena tagumikku ja tegi klõpsu ära, tõenäoliselt ise pikemalt juurdlemata js nii see pilt siis teiste hulgas ripubki. Mees pole ju ka varjanud.

Rohkem enesekindlust! Alati ei ole kõik perverdid. Hullem, kui mees üldse midagi ei märkaks. Sinu omal vähemalt normaalsed instinktid töötavad:)

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll minestusse ei langeks. Tüüp märkas kena tagumikku ja tegi klõpsu ära, tõenäoliselt ise pikemalt juurdlemata js nii see pilt siis teiste hulgas ripubki. Mees pole ju ka varjanud.

Rohkem enesekindlust! Alati ei ole kõik perverdid. Hullem, kui mees üldse midagi ei märkaks. Sinu omal vähemalt normaalsed instinktid töötavad:)

Jah seda küll 🙂 ega ei põegi enam

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.01 12:37; 07.01 12:49; 08.01 15:21; 08.01 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahutuseks oleks põhjust küll, kui tagumik on kaetud pitsilise aluspesuga, siis on seda küll väga raske selgitada. Kui aga kottis teksad või kontoriseelik – siis mida paganat seal siis ihaldada.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 18:04; 08.01 15:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nägu on siis nii hirmus, et tuli perset pildistada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahutuseks oleks põhjust küll, kui tagumik on kaetud pitsilise aluspesuga, siis on seda küll väga raske selgitada. Kui aga kottis teksad või kontoriseelik – siis mida paganat seal siis ihaldada.

Seksikad ümber teksad olid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.01 12:37; 07.01 12:49; 08.01 15:21; 08.01 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga, kui pildil oli vaid teksades taguots, siis kuidas sa üldse tead, et kellele see kuulub? Või vaatas kolleeg meelalt üle õla ja ajas taguotsa püsti – pilt salvestatud kaustas “Imbi ja tagumik” või?

Eks meestele on ikka ilusad taguotsad meeldinud. Kui sa muud ei leidnud, siis vist ei  ole mõtet saagi kohe käima tõmmata.

 

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees võibolla soovis kolleegilt /armukeselt alasti pilti , kuid see polnud nõus saatma ja nii sai loa teha tagumikupilt, et vajadusel siis kodus imetleb ja mõttes riietab lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksikad ümber teksad olid

Sa poolteist päeva lased teemal kedrata, alles siis mokaotsast mainid, et polnudki midagi. Juutuubis on ülal sellised juhtumid, kus daame küürutab pikalt midagi toimetades (näiteks pesumajas) ja kõrval isub naaskel noormees. Paneb mobla oma tennise nina peale filmima ja torkab jala otse sinna alla, õigesse kohta. Kui tehnika käpas, saab isegi valguse lisada. Mina koguaeg mõtlesin, et midagi sellist leidsidki

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, minu kooselus on selliseid olukordi kümneid olnud. Aegajalt koristan pildialbumeid ning olen igasuguseid pilte leidnud. Alati küsin abikaasa käest, kas on tema jaoks olulised. Enamasti on vastuseks ei. Ja samas ei ole ma kindel, et need on just tema pildistatud. Äkki on hoopis minu tehtud. Ühe pildi pärast tüli üles kiskuda on nõme.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Pildistamine