Esileht Pereelu ja suhted Mees soovitab keisrilõiget

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: Mees soovitab keisrilõiget

Postitas:

Olen rase ja mees hakkas rääkima, et äkki saan ikka keisrilõike välja rääkida. Kuna ta eksnaine sai kaksikud ja sellest alates olevat nende seksuaalelu täiesti nässus olnud. Rääkis ka, et peale lahkuminekut seksis mõne kolme või enama lapse emaga ja ka neil olevat allpool olnud liiga avar. Tema nüüd kardab, et peale sünnitust on ka meie seksuaalelu kehv, et tema ei tunne mitte midagi. Mida sellest arvata? Kas sünnitus siis tõesti teeb tunduvalt avaramaks ja näiteks kolme lapse emaga pole midagi teha? Mehel pole väike riist, et võiks nii mures olla, täitsa üle keskmise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.05 22:32; 25.05 22:47; 25.05 22:54; 25.05 23:00; 26.05 10:13; 26.05 15:06; 26.05 15:56; 26.05 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega naised ju ei oskagi sellele nii vastata. Meie ju ei saa ennast tunda ega proovida ja ka teisi naisi mitte, et võrrelda oskaks. Sünnitus sünnituseks, vist individuaalsus ka loeb igal. Kindlasti hakatakse rääkima nüüd lihaste tööst ja võimelmisest, aga ka selle kohta peaks ikka mehed arvamus avaldama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on raudselt provokatsioon. Kui ei ole, siis on teemaalgatajal mehe näol tegemist maailma lollima eksemplariga, kes käsib naisel võtta suure terviseriski selleks, et temal oleks võimalikult nauditav seks. Hullumaja puhvet, tõesti! Ma viskaksin sellise kodust välja nagu põrandakaltsu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.05 22:40; 26.05 12:48; 26.05 15:35; 26.05 15:49; 26.05 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi nüüd, kumb hullem variant on – kas mölakast mees või fantaseeriv naine, kes päevast-päeva Perekooli provotseerivaid libateemasid postitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No üks mees, kellega varem käisin, rääkis ka, et pärast naise kaht sünnitust tema ei tundnud enam midagi, ainult anaalseks pakkus mõnu, mida ta siis ka mulle hoogsalt peale ajas. Ma teen enne keisrilõike, kui hakkan eluaeg anaalseksi taluma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.05 22:32; 25.05 22:47; 25.05 22:54; 25.05 23:00; 26.05 10:13; 26.05 15:06; 26.05 15:56; 26.05 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see mees siis nii mölakas on, kui on meie suhte pärast mures? Korra ta on juba halva seksuaalelu pärast lahku läinud ja ei ole sugugi õnnelik selle üle. Ta ei soovi jälle sedasama. Ka mina soovin head seksuaalelu, sellepärast on mure ka minul. Et kas tõesti siis sünnitus võib nii palju seksuaalelu muuta. Kui venibki pärast sünnitust sealt altpoolt väga välja, pole me kumbki õnnelik, mitte see pole vaid mehe mölaklus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.05 22:32; 25.05 22:47; 25.05 22:54; 25.05 23:00; 26.05 10:13; 26.05 15:06; 26.05 15:56; 26.05 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on raudselt provokatsioon. Kui ei ole, siis on teemaalgatajal mehe näol tegemist maailma lollima eksemplariga, kes käsib naisel võtta suure terviseriski selleks, et temal oleks võimalikult nauditav seks. Hullumaja puhvet, tõesti! Ma viskaksin sellise kodust välja nagu põrandakaltsu.

Mis jama sa ajad? Tänapäeval paljud naised ise nõuavad keisrit kuna beebi on liiga suur ja sünnitamine väga valus. Siis tuled sina kes hakkab meest välja viskama? Sul tuleks seda internetti piirata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, ise ma tahaks ka keisrit, nii seetõttu, et tupp oleks samas suuruses, aga ka muu pärast. Väga õnnelik oleks, kui keisri saaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.05 22:32; 25.05 22:47; 25.05 22:54; 25.05 23:00; 26.05 10:13; 26.05 15:06; 26.05 15:56; 26.05 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks see mees siis nii mölakas on, kui on meie suhte pärast mures? Korra ta on juba halva seksuaalelu pärast lahku läinud ja ei ole sugugi õnnelik selle üle. Ta ei soovi jälle sedasama. Ka mina soovin head seksuaalelu, sellepärast on mure ka minul. Et kas tõesti siis sünnitus võib nii palju seksuaalelu muuta. Kui venibki pärast sünnitust sealt altpoolt väga välja, pole me kumbki õnnelik, mitte see pole vaid mehe mölaklus.

Jah, tee palun keiser. Arm jääb kõhule ja siis sa enam meest ei eruta, arm ju!

(põhjuse uue armukese-naise otsimiseks leiab alati)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu oli neil eksiga väga hea klapp ja hea suhe, kaksikute kõrvalt jäi kõvasti aega teineteisele ja kõik ilus? Ainus, mis lahkuminekut ajendas oli see, et naine “alt liiga avar”?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oletame nüüd hetkeks, et see rumal jutt ei olegi kellegi poolt suure ajaviitmistuhinaga lihtsalt välja mõeldud (mida see siiski ilmselt on).
Mul tekiks järgmised mõtted:
1. Kas “hea seks” on olulisem kui lapse heaolu? On igasugu uuringutega tõestatud, et loomulik sünnitus on lapsele parim.
1. Saan aru, et rinda ka ei hakka andma? Sa, kallis, ei kujuta ette, mida imetamine rindadega teha võib. Mul nelja lapse emana (ise sünnitatud) pole allkorrusel häda midagi, aga rinnad…oioioi…no kole on ikka hästi öeldud. Mingid rippuvad väljaveninud nahaga ja seest tühjad moodustised. Sinu mees jätaks kohe maha, kui selliseid näeks. Nii et siis rinnapiima ei saa, eks? No ega jällegi muidugi lapse heaolu polegi nii tähtis nagu hea ke.p ja ilus visuaal.
3. Mees sünnitusel ei osale, eks? Jube protsess, verd ja sit.a võib tulla, naine karjub nagu loom. Võib abi vajda. Sellise psühhotrauma peale läheb eluks ajaks isu üle. Aga õige jah, te ju ei sünnitagi…keisrit tahate. Nojah, mina sellise mu.nmehega ei julgeks saada last ei keisriga, ei keisrita. Elus on ka muid ebameeldivusi kui vähemtihke varustus. Laste kisa, magamatus, ajapuudus…need on ikka mõnusad seksitapjad. Võid kindel olla, et neid härra kindlasti ei talu. Ta on läinud enne, kui sa AA jõuad öelda.
4. Nagu juba ka mainitud, siis selline “mina tahan ainult head seksi” kodanik leiab ükskõik mis ettekäände seda seksi mujalt saada, kui miski ei sobi. Ta on kohe litsi.es kui sa korra väsimusest tema soovile vastu tulemata jätad, tema mõnd toredat uut fantaasiat ei rakenda (anaali ja suuseksi vaheldumisi näiteks) või no kui tõesti kõike oled nõus tegema ja iga kord hüppad, kui härra sõrme nipsutab, siis ei saa ka sina muuta fakti, et me kõik jääme vanaks. See asi aga ei sobi härrale hoopiski. Mingi vanamutt temas küll pinget ei tekita ja seksiisu läheb ju puhta ära. Nii küll ei sobi. Mäletatavasti on hea seks ilusa ja väljavenimata naisega ikkagi eksistentsiaalselt oluline, inimõigus lausa. Sa ju ometi pole siis vastu, kui ta 20 aasta pärast uue leiab, ega? Kuidas sa saaksidki olla, sa oled ju ise ka arvamusel, et naise keha on mehe rõõmuks ja kui keha enam nii palju rõõmu ei paku, tuleb uus võtta. Noh, nagu sind võeti mehe eelmise naise asemele. Pean aga sind kiitma – julge tüdruk oled: teha laps mehega, kes jätnud oma endise kaasa väikeste lastega parema seksi nimel maha. Treeni siis aga usinasti oma abivahendit, äkki läheb laks sinust mööda. Isiklikult ei usu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naise keha on loodud loomulikul teel lapsi sünnitama. Olen kaks last ilmale toonud ja mitte miski mu kehal ei viita sellele. Keisriarmiga ilmselt nii hästi ei oleks läinud, see on ikka päris inetu asi, rääkimata sellest, et lapsele üldse mitte parim viis ilmaletulekuks.
No ja naine, kes arvab, et seksi headus sõltub sünnitanud laste arvust, on lihtsalt rumal. Paljudel naistel alles peale sünnitust tõeline naudinguvõimekus seksist algab. Ja see on 10x määravama tähtsusega. Ma ei kujuta ette, mis miniviiner see olema peab, mis ei suuda sünnitanud naisega vahekorras olla. Mu mees oli igatahes teesklematult imestunud, kui kunagi ammu foorumis sama teema otsa komistas. Et kas tõesti on naisi, kes sellist jama usuvad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ta eksnaine sai kaksikud ja sellest alates olevat nende seksuaalelu täiesti nässus olnud.

Reaalne elu on selline, et täiesti vabalt võib sünnitamata naine olla “avar”, s.o. õhk pääseb vahele jne ja vastupidi, 2 last sünnitanud naine nii kitsas, et lausa valus on.
See ei sõltu sünnitamisest või mittesünnitamisest.

See su seesamune mees ilmselt sundis oma kaksikute ema kohe pärast sünnitust vahekorda astuma, siis oligi vblla veel “avar” ja loomulikult, naine sai aru, et sellise mehega ta enam kunagi elus seksida ei taha.
Ja nii sa sellise endale saidki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan, et see pole küll nüüd see ainus mees, kes sellise asja peale mõtleb ja seda nagu kardab.
ka naised ise sooviksid olla peale sünnitust samasugused, kui varem. kes pole, see lepib või laseb teha opi. selliseid ope ju tehakse. nii et mehe hirm pole asjatu ka.
Mehele võib tunduda keiser kui väga hea variant üldse. Naine pääseb suurematest valudest, tupp jääb kindlasti endiseks.
Iseasi, kas üldse mingil omal soovil keisrit tehakse? Mul on kolm last. Kolmanda raseduse ajal ma küll mõtlesin, et ma pean jälle selle valu läbi elama sünnitamisel. On ju ka kergem võimalus laps kätte saada. Nii võib ka mees mõelda. Mees mõtleb kaugemale. Mina mõtlesin siis vaid sellele, et saaks ees ootava sünnituse vähem valusaks kogemuseks.
Muidugi keegi mulle keisrit minu valuhirmus ei teinud ja sünnitasin ka kolmanda lapse ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las mees ajab sulle ise keisri välja, kui nii kõva mees on. Maksku erahaiglad, taastumised. Võehh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maksku erahaiglad, taastumised. Võehh.

Taastumised? Unusta ära. Selline mees nõuab pärast keisrit titega koju jõudnud naiselt esimese asjana seksi ja seda, et naine lapse eest hoolitsemisega kohe 100% ise hakkama saaks ja veel meest ka teenindaks. Ja hea, kui naine haiglas peale keisrit üle ühe öö ei oleks, seksivajadus tuleb mehel ju peale ja keegi peab talle süüa tegema ja ta mustad sokid kokku korjama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 09:21; 26.05 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Saan aru, et rinda ka ei hakka andma? Sa, kallis, ei kujuta ette, mida imetamine rindadega teha võib. Mul nelja lapse emana (ise sünnitatud) pole allkorrusel häda midagi, aga rinnad…oioioi…no kole on ikka hästi öeldud. Mingid rippuvad väljaveninud nahaga ja seest tühjad moodustised. Sinu mees jätaks kohe maha, kui selliseid näeks. Nii et siis rinnapiima ei saa, eks? No ega jällegi muidugi lapse heaolu polegi nii tähtis nagu hea ke.p ja ilus visuaal.

Ma olen lugenud sellist juttu, et rindade rasvkude muutub piimanäärmeteks umbes 7 raseduskuu pealt – pärast seda pole sul enam midagi päästa (või teiselt poolt – naine, kes on vähemalt korra vähemalt 7 kuud rase olnud, on võimeline imetama, ka adopteeritud last). Nii et keiser tuleks teha aegsasti enne seda!!

Kui saad sünnitusel tuperebendid, siis arm ei veni üldiselt nii hästi kui ilma armita kude (sama käib ju keisrilõike jrgselt emaka kohta), nii et võid hoopis kitsamaks muutuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 09:35; 26.05 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehele võib tunduda keiser kui väga hea variant üldse.

Ja naisele võib mehe steriliseerimine tunduda väga hea variant rasestumisvastaseks vahendiks. Tublisti väheminvasiivne operatsioon kui keisrilõige kah. Teemaalgataja pakkugu välja, vaadaku, mis mees arvab (kolm last on siis ju tol mehel olemas, saab teha küll).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 09:35; 26.05 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga keiserlõige on risk emale ja lapsele. Ja lisarisk ka järgmisele rasedusele: emakale jääb suur arm, tulevase loote kinnitumine emakaseinale võib ebaõnnestuda ehk siis suureneb risk järgmise raseduse katkemiseks. Või ka muudeks tüsistusteks. Seetõttu üritatakse keiserlõiget vältida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kolme lapse emad on ainult külatädid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.05 22:32; 25.05 22:47; 25.05 22:54; 25.05 23:00; 26.05 10:13; 26.05 15:06; 26.05 15:56; 26.05 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta mees järgmine kord günekoloogi juurde kaasa ja las arst selgitab talle mida peab tegema selleks, et tupp tihke oleks (eks ikka vaagnapõhja ja tupe lihaskonda vaja treenida). Ja las ta räägib keisrilõike ohtudest ning pikaajalisest võimalikust mõjust lapsele (näiteks suurem tõenäosus ülekaalulisuseks lapsel).

Sõltumata sünnitusest võib mõnel naisel olla tupp mehe peenise jämedust arvestades liiga avar või siis kitsas. Liiga avara korral saab seda treeninguga muuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja võiks keisrile lisaks ka lobotoomia teha, siis jääks lolle postitusi siin vähemaks. Tegelikult kalduna ma arvama, et provokaator on siin mees, kellele on lobotoomia tehtud varajases nooruses. Its, its. Isegi olematu ajuga naine ei aja nii lolli juttu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.05 22:40; 26.05 12:48; 26.05 15:35; 26.05 15:49; 26.05 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks mees tingimata lapsi juurde soovib, kui tal juba on kaksikud(!) ja ta teab, et laste saamise toiming ei tee tema elu kuidagi kergemaks. Kui lapsesoov tuli hoopis sinu poolt, siis oleksid pidanud selleks leidma sobivama mehe, kes on ka samamoodi nõus ja tahab last saada. Lapse saamise soov peaks üle olema võimalikest sellega kaasnevatest ebameeldivustest. Sünnitusarmid jms on kogu selle kasvatuse juures üks kõige väiksem mure. Väga raske aru saada, mis mees see selline siis on – tal juba on kaks last ja elatisnõue nendele, ta teab, et talle see lastesaamise protsess üldse ei sobi,… suure tõenäosusega on siis varsti maksta ka kolmanda lapse elatisnõue… Aga sellest hoolimata tahab mees lapsi juurde saada?? Igaüks võiks ikka jääda oma liistude juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tead, kõigil meestel ei ole elatise maksmine mingi põhimure maailmas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.05 22:32; 25.05 22:47; 25.05 22:54; 25.05 23:00; 26.05 10:13; 26.05 15:06; 26.05 15:56; 26.05 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On see mees ikka sinu mees – olete abielus – või lihtsalt mingi pulgajunkur, kellega lapse saad?
Mulle tundub see mees ka rohkem selline õielt õiele lendaja tüüp olema 🙂 või siis on tal endal miniviiner püksis.

Ausalt – mul endal 3 last – ja pole elus kordagi (okei, neid mehi pole lademes, keda võrrelda) olnud sellist mureküsimust. Aga võib-olla on mul siis juhtunud hea varustusega mehed lihtsalt, kellel pole ses osas komplekse. Muigama ajab!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tehti lõikus – kuu aega ettevaatlikult kõveras käimist- kuna kõhus oli jube, tulena kõrvetav valu! Valuvaigisteid beebi tõttu ka eriti palju süüa ei tohi. Kõht oli ikka katki lõigatud ja lõhkus valutada väga pikka aega. Proovi siis sellises seisundis veel beebi eest hoolitseda. Ei ole need kõhuga seotud lõikused midagi nii lihtsat.
See juhtus aastaid tagasi, endiselt on üle kõhu üsnagi ebaseksikas arm.

Kahtlustan, et see mees jättis oma naise pärast kaksikute sündimist maha mitte väidetava avaruse tõttu, vaid seepärast, et naine oli kaksikutega üksi mässamisest väsinud ja magamata, see aga härrale ei sobinud. Talle on vaja himurat seksikiisut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui selline tüüp läheks haigekassa raha eest keisrile, ma esitaksin kaebuse. Kasvõi meediani ja pealtnägijani välja. Kui teeb oma raha eest, lasku käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis pole ühtegi era- ega riiklikku haiglat, kes teeks “omal soovil” ilma med näidustuseta keisrit. Seega asi on lihtne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd siin kari kägusid keisrit halvustamas- küll on ikka kole arm ja mees otsib endale armukese selle armi pärast, lisaks on keiser lapsele ohtlik jne. Saage aru, et sageli polegi muud võimalust lapse elu päästmiseks, kui keiser. Kas siis ema peaks sellest loobuma ja ikka edasi punnitama, isegi kui tulemuseks võib olla lapse surm? Täiesti haiged olete, te igal tingimusel loomuliku sünnituse, ülistajad.

Ja teemaalgatajale- võib minna nii ja teisiti. See on väga individuaalne, mõni venib juba esimese sünnitusega meeletult välja (kuid seda saab operatsiooniga korrigeerida), mõnega ei juhtu midagi hullu. Pisut avaram on muidugi, need, kes siin väidavad, et mingit vahet pole või hoopis väiksem on, valetavad.

Tegelikult ei ole see muidugi absoluutselt mehe asi, mil moel sa sünnitada otsustad, sinu keha, sinu teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see asi ikka nii lihtne ole. Mednäidustusi pole nüüd küll keeruline inimesele välja mõelda. Minu med näidustus oli nt see, et sündiva lapse pea ümbermõõt oli arsti arvates liiga suur ja arst pidas õigemaks suuri rebendeid vältida. Keegi ei hakka kunagi kontrollima, kui kitsad need naise sünnitusteed ikka olid, seda ei saagi ilma naise nõusolekuta kunagi teha. Kui võrrelda nt Fertilitases ja n-ö riiklikus haiglas keisriga sünnitanute suhtarvu, olen kuulnud, et Fertilitases oli neid olnud oluliselt rohkem. Erakliinikutel on ka huvi keisreid teha, sest see toob oluliselt rohkem raha sisse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.05 22:40; 26.05 12:48; 26.05 15:35; 26.05 15:49; 26.05 16:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees soovitab keisrilõiget

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.