Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab minna kohtusse saamaks omale lapse hooldusõigust!

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Mees tahab minna kohtusse saamaks omale lapse hooldusõigust!

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Minu sõbranna on kolme lapsega üksikema (kõigil lastel sama isa). Mehel oma ettevõtte, sahkerdab sissetulekutega, ametlikult vaene mis vaene. Elatist maksab 50 eurot kuus iga lapse kohta. Umbes kaks korda kuus võtab nad üheks päevaks enda juurde. Laste ema on tubli, töötab täiskohaga, teeb lisatööd. Sellegipoolest on rahaliselt kitsavõitu.

Kolinud on nad viimasel ajal palju, eelmisel aastal kolm korda! Elavad üürikorterites ja korterite omanikud on otsustanud mingil hetkel kas ise sisse kolida või koha üldse maha müüa. Ja naine oma lastekarjaga on jälle kastide otsas ja näeb vaeva, et uus kodu leida.

Vahepeal otsustas elatise ametlikult sisse nõuda, hakkas pabereid ajama, andis sellest ka mehele teada. Mees vihastas, kõigepealt karjus ja sõimas, seejärel lubas lapsed endale võtta. Edasi oli täielik teater, kus isa hakkas lapsi pea iga päev enda juurde võtma, neid autoga kooli ja tagasi toimetama, ostis hunnikute kaupa mänguasju, paar kallist elektroonikavidinat. Lapsed olid seepeale muidugi täiesti vaimustuses, käitusid emaga nagu nartsuga, ütlesid, et issi on nii lahe ja muidugi nad tahavad sinna elama minna.

Lõpuks jättis sõbranna ametliku asjaajamise katki, tahtis ainult oma lapsi tagasi. Neid viisakaid ja hoolivaid. Mees jahtus mõne nädalaga maha, vahepeal ei maksnud üldse mingit toetust, väitis jälle, et tal lihtsalt pole.

Nii palju siis \”pidevalt kolivast emast, kes stabiilsust ei suuda tagada\”.

Võib-olla on teemaalgataja mehe eks tõepoolet täiesti kohutav inimene ja lapsekasvatamiseks sobimatu, aga sel juhul tõuseks küsimus, miks mees end sellisega sidus ja lapsegi otsustas saada? Nüüd, kus laps pole veel kooliealinegi, on juba uus naine majas ja uus laps kohe sündimas. Üsna kiirelt käivad need asjad tal.[/tsitaat]
ma olen vist kalk, aga oleksingi lasknud lastel isa juurde kolida- arvan, et paari kuu pärast oleks kogu komplekst olnud kodus koos korraliku ,igakuide elatusmakuga….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elan ka koos mehega, kellel on eelnevast elust laps. On meil ka koduseks teemaks olnud sama kohtu rida. Sest lapse emal ei ole mõistusega kõik korras. Ähvardab, ajab autoga taga, loobib asjadega….selline naine kahjuks ei võimalda lapsele täisväärtusliku elu. Olen valinud oma ellu mehe koos \”pagasiga\”(siinse teema väitluses kasutuses olev väljend). Mul ei ole midagi selle vastu, kui see laps hakkab elama meie juures. Laps ei ole süüdi selles, et vanemad ei sobinud. Laps vajab ja peab saama elada täisväärtusliku elu. Me siin ikka naljatame, et meil turvariideid vaja, kui tahame sinna valda minna, kus mu mehe eks elab. Kunagi me ei tea, mis meid seal ees ootab. Kas autoga tagaajamine, kivirahe või miskit uut. Kuigi see naine jättis ise mehe maha.

Teemale vastu: Sul endal on ka eelnevast kooselust laps, keda kasvatab ja hooldab sinu uus mees. Ma ei saa aru miks sa oled vastu sellele, kui tema laps elab ka teil. Ma ei mõista, kuidas sa saad nii enesekeskne olla. Päike ei tiirle ainult sinu ümber.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Uriseja kirjutas:[/small]
[tsitaat]Elan ka koos mehega, kellel on eelnevast elust laps. On meil ka koduseks teemaks olnud sama kohtu rida. Sest lapse emal ei ole mõistusega kõik korras. Ähvardab, ajab autoga taga, loobib asjadega….selline naine kahjuks ei võimalda lapsele täisväärtusliku elu. Olen valinud oma ellu mehe koos \”pagasiga\”(siinse teema väitluses kasutuses olev väljend). Mul ei ole midagi selle vastu, kui see laps hakkab elama meie juures. Laps ei ole süüdi selles, et vanemad ei sobinud. Laps vajab ja peab saama elada täisväärtusliku elu. Me siin ikka naljatame, et meil turvariideid vaja, kui tahame sinna valda minna, kus mu mehe eks elab. Kunagi me ei tea, mis meid seal ees ootab. Kas autoga tagaajamine, kivirahe või miskit uut. Kuigi see naine jättis ise mehe maha.

Teemale vastu: Sul endal on ka eelnevast kooselust laps, keda kasvatab ja hooldab sinu uus mees. Ma ei saa aru miks sa oled vastu sellele, kui tema laps elab ka teil. Ma ei mõista, kuidas sa saad nii enesekeskne olla. Päike ei tiirle ainult sinu ümber.[/tsitaat]

Jubedad ussid on need uued naised ikka, fuhh. Manipuleerivad meestega, et võta emalt laps ära jne. Sinu jutt vastab täielikult sellisele õelale ussile. Ise provotseerite ,kiusate lapse ema, viitegi ta vaimselt endast täiesti välja, kuna ta kardab last kaotada ja on meeleheitel ja siis tuled meile siia rääkima, et ta on napakas, et loobib kividega jne. Täpselt sama,kui maaslamajale jalaga lüüa. Haige eit oled, fuh. Üldiselt jumal karistab selliseid varem või hiljem. Su mees saab ka oma koosa, et nii loll on, et ühe ussi pilli järgi tantsib ja endal aju peas pole ega südant sees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 08:35; 13.09 10:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees tahab minna kohtusse saamaks omale lapse hooldusõigust!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.