Esileht Pereelu ja suhted mees vihkab

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: mees vihkab

Postitas:

Täna ütles mees mulle,et vihkab mind:O
Kas teile on öelndu mees,et vihkab ja mis edasi on saanud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.12 14:24; 02.12 14:36; 02.12 14:41; 02.12 14:45; 02.12 14:54; 02.12 15:01; 02.12 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täna ütles mees mulle,et vihkab mind:O
Kas teile on öelndu mees,et vihkab ja mis edasi on saanud…[/tsitaat]

Ei ole põhjust andnud! Mis sa siis tegid või tahtsid, et ta nii ütles?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 14:26; 02.12 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees magab teises toas mina lapsega aga eraldi.Olen küsinud miks kaissu ei tule, ruumi jääb talle väheseks,et puhkab ennast seal eraldi voodis paremini välja. Eile öösel tuli kaissu ja kohe äkki kargas püsti andis küll musi ja kadus teise tuppa.Küsisn mis viga ütles,et arvad,et ma ei saa aru olen ju üleliigne.Ütlesin,et ei miks sa nii arvad,tunnen seda… Tal sõitis nii ära,et pani riidesse ja sõitis autoga minema.Tuli muidugi 30 min pärast tagasi.Hommikul ki ta poodi läks ütles,et üks asi veel MAVIHKAN SIND! Loomulikult ma ehmatasin ära tavaliselt ütleb,et armastab mind. Jah seda seksielu on vähem kui enne.Hetkel mul päevad ja Novembrikuu oli nii raske töökuu,et olen väga väsinud pikad tööpäevad,kodused koristamised jne.Aga olen ikka valmis kui mees kaissu tuleb ,siis kätt ette ei pane ja teeme asja ikka ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.12 14:24; 02.12 14:36; 02.12 14:41; 02.12 14:45; 02.12 14:54; 02.12 15:01; 02.12 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan veel,et ta on suht närvihaige muidu ka,ärritub väga kergesti. Magame mehega koos ka muidugi ühes voodis lihtsalt meil toad nii külmad välisseinad soojustamata ja sellepärast pean lapsega keskmises toas magama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.12 14:24; 02.12 14:36; 02.12 14:41; 02.12 14:45; 02.12 14:54; 02.12 15:01; 02.12 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sul ei ole mees vaid laps, mingi pubekas vist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kohvikoor kirjutas:[/small]
[tsitaat]sul ei ole mees vaid laps, mingi pubekas vist.[/tsitaat]

Kohvikoor ma ei ole pubekas ja mul ei ole ainult laps vaid on mees ka. Aga kui inimene tahab eraldi magada ja ütleb,et tunneb,et teda ei taheta,siis on probleem ikka temas ma arvan. Mina ei ole talle selleks põhjust andnud,et ta ennast nii tunneb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.12 14:24; 02.12 14:36; 02.12 14:41; 02.12 14:45; 02.12 14:54; 02.12 15:01; 02.12 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]kohvikoor kirjutas:[/small]

Kohvikoor ma ei ole pubekas ja mul ei ole ainult laps vaid on mees ka. Aga kui inimene tahab eraldi magada ja ütleb,et tunneb,et teda ei taheta,siis on probleem ikka temas ma arvan. Mina ei ole talle selleks põhjust andnud,et ta ennast nii tunneb. [/tsitaat]
said valesti aru. mees on sul laps mitte mees, pubeeas laps. mitte sina srry :d
aga noh perekoolis ongi kõik harjumud peksa saama:d

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee naine endale teene ja tee omale jõulukingitus! Paki poisikese asjad kokku ja las läheb areneb veel. Mis vihkamist puudutab, siis ütle, et vihkama ta alles hakkab sind!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 14:26; 02.12 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielu tähendab ka piisavat koosolemist.
Ka voodis.
Ja see peab olema mõlema soov.

Sa ei pea lapsega keskmises toas magama, laps peab keskmises toas magama kui mujal on külm. Või tuleb lapse tuppa panna lisaküte. Või lapsele soojad tuduriided ja magamiskott. Iseasi kui sa tahad olla lapsega, mitte mehega (sinu kurtmine väsimuse üle ja väide, et seksite kui mees just tahab st kätt ette ei pane näitab, et sa vist väga ei tahagi kaissu…).
Sina võid mehega koos olla.
Milline mees talub igavesti seda, kui sinaja laps olete koos ja tema peab kogu aeg üksi olema.

Kui vana see laps on, kes lausa peab sinuga magama? Saan aru kui tegu on rinnalapsega aga kui tööl käid siis ilmselt mitte…
Lapsele soe pidzaama, tudusokid +soe tekk või magamiskott ja oma voodisse(tuppa).Või lapse tuppa lisaks elektriradikas.Või vahetate tube nii, et suur voodi ja teie mehega olete nn jahedamas toas, laps siis oma voodiga soojemas.
Või toote sooja tuppa lapse voodi ka ja ise ikka mehega oma voodis mõnusalt, mitte et kolmekesi kõik hunnikus.

Tasub nõu pidada ja asi lahendada.
Kui tahad ikka tegelikult kooselu päästa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 14:52; 05.12 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähendab, et \”pead\” lapsega keskmises toas magama? Lapsele soojemad tuduriided selga ja korralik tekk peale. Ma ei saa aru mis kombed on inimestel lastega magada? Tõepoolest mees ei pea selleks pubekas olema, et ennast yksikuna ja yleliigsena hakata tundma. Minu meelest peaks olema selge, kes kus kellega magab. Kui eelistad last mehele, siis ära ka virise!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.12 14:53; 02.12 15:08; 02.12 17:11; 02.12 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kohvikoor kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

said valesti aru. mees on sul laps mitte mees, pubeeas laps. mitte sina srry :d
aga noh perekoolis ongi kõik harjumud peksa saama:d[/tsitaat]

Jah sain valesti aru:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.12 14:24; 02.12 14:36; 02.12 14:41; 02.12 14:45; 02.12 14:54; 02.12 15:01; 02.12 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah kõik on õige aga,kui mees on närvihaige ja on mind väga palju ka solvanud,siis kas sina tahaksid minna sellise mehe kaissu?
Mina leian,et mees peab selle ära teenima ja kui tema käitumine ei ole piisavalt pereksekne,siis on ta ka ise süüdi ja pirtsutamiseks ei tohiks põhjust olla. Vaid tuleks rääkida sellistest asjadest.
Ja mis puudutab lapsega koos magamist,siis on see iga inimese enda asi kuidas ja mismoodi ta seda sätib vastavalt võimalustele.Pean tööl käima just seetõttu,et pere hakkama saaks kuna mehel väga väike palk mida jagub vaid üüri maksmiseks toidurahaks ei jätku.
Lisasin ka enne,et magame loomulikult ka koos mehega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.12 14:24; 02.12 14:36; 02.12 14:41; 02.12 14:45; 02.12 14:54; 02.12 15:01; 02.12 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah kõik on õige aga,kui mees on närvihaige ja on mind väga palju ka solvanud,siis kas sina tahaksid minna sellise mehe kaissu?
Mina leian,et mees peab selle ära teenima ja kui tema käitumine ei ole piisavalt pereksekne,siis on ta ka ise süüdi ja pirtsutamiseks ei tohiks põhjust olla. Vaid tuleks rääkida sellistest asjadest.
Ja mis puudutab lapsega koos magamist,siis on see iga inimese enda asi kuidas ja mismoodi ta seda sätib vastavalt võimalustele.Pean tööl käima just seetõttu,et pere hakkama saaks kuna mehel väga väike palk mida jagub vaid üüri maksmiseks toidurahaks ei jätku.
Lisasin ka enne,et magame loomulikult ka koos mehega.
[/tsitaat]

Otsi viga ikka endas miks mees on närvihaigeks muutunud ja solvab Sind.. Alati ei ole mehed kõiges süüdi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.12 14:53; 02.12 15:08; 02.12 17:11; 02.12 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühikese kirjelduse põhjal tundud sina olevat kanaema ja mees tunneb end hüljatuna. Ja see suhtumine, et \”eks ma siis ikka seksin, kui ta nii väga tahab\” – ära imesta siis, kui mees armukese otsib, seks on suhtes väga oluline. Ma vihkan sind – ära seda nüüd otsesõnu võta, ilmselgelt tähelepanuvajadus.
Vaata üle oma käitumine, äkki oled liialt kanaema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 15:39; 03.12 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui õelad inimesed siin foorumis käivad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.12 14:24; 02.12 14:36; 02.12 14:41; 02.12 14:45; 02.12 14:54; 02.12 15:01; 02.12 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Issand kui õelad inimesed siin foorumis käivad.[/tsitaat]

Mismoodi õelad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.12 14:53; 02.12 15:08; 02.12 17:11; 02.12 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja sa teemaalgataja, lapsega seal keskmises toas magama pead? Milleks see vajalik on? Su mees tunnebki end äratõugatuna kui sa last temast ettepoole sead. Lapsega ei pea ühes voodis magama küll mitte, isegi mitte ühes toas. Mõttetu kanaema oled.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 17:11; 08.12 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Misasja sa teemaalgataja, lapsega seal keskmises toas magama pead? Milleks see vajalik on? Su mees tunnebki end äratõugatuna kui sa last temast ettepoole sead. Lapsega ei pea ühes voodis magama küll mitte, isegi mitte ühes toas. Mõttetu kanaema oled. [/tsitaat]
Sina oled selline \”ema\”, kes paneb imiku üksinda teise tuppa, peaasi, et mehe seksiisu rahuldatud saaks? Mõttetu prostituut oled!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sina oled selline \”ema\”, kes paneb imiku üksinda teise tuppa, peaasi, et mehe seksiisu rahuldatud saaks? Mõttetu prostituut oled![/tsitaat]

Kes siin imikust midagi rääkis??? Imikud magavad iseenesest mõistetavalt vanematega ühes toas, kuid kohe kindlasti ei tohiks nad magada samas voodis … mõeldes õnnetustele mis on juhtunud niimoodi!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.12 14:53; 02.12 15:08; 02.12 17:11; 02.12 17:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noo külma veel ju polegi. Mis siis teete kui tõeliselt külm hakkab ? Kas olete maja ostnud alles ? VÕi on see mehekodu. Mõlemil juhul võib mees tunda pidevat süümekat, et ta ei suuda perele tagada kodu, kus naine oleks rahul. Oma meest sa tunned kõige paremini. Isiklikult enda elus oleks see väga suur asi ja tähistaks seda, et hakkaksin mõtlema kuidas üksi edasi elada. Lahku võidaks kasvada ja lahutakse, aga ka seda ei pea saatma vihkamine.
Ps , kui kusagilt lausa tuul vuhiseb seal toas, siis tasuks teha mõned ajalehed märjaks, rebida ja nätsutada sobivad ribad ja toppida pragudesse. See on kõige lihtsam soojustusviis, mida tean. Eriti hea on akendele, sest kui väljas külm, siis külmab vesi ära ja paisub ja ei mingit tuult enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küsiks mehelt otse, mis viga. Aga ma saan aru, et ta sul ongi selline inimene, kes särtsub ja plärtsub, aga vot seda küll nui neljaks ei ütle, mis teda häirib või mis tuju pahaks teeb. Ja lapsega ühes voodis magamine on ok, kui on väga külm ikka, aga mehega peab ka ikka olema. Ja kui mehe käitumine häirib ja vihaseks ajab, siis peab talle julgema seda öelda ja kui see ei tundu turvaline, on targem teine mees otsida. Kõige nõmedam on see: olen kuss ja ta peab ise aru saama, mis probleem on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese kirjelduse peale ütleksin ma, et mees on lihtsalt emotsionaalne inimene, kes ei suuda oma tujukust varjata ega seda maha suruda, mis lõppkkkuvõttes ei ole väga hull omadus. Ta ilmselt ise ka põeb oma äkkvihahoogude pärast, kuna saab aru, et käitub mõtlematult. Kui mees muidu vägivaldne pole, sind inetute sõnadega ei sõima ega muud moodi ahista, siis pole asi väga hull ja teadlikult suhtudes harjud sa nende emotsionaalsete vihapursetega ära. Mõni päev läheb mööda ja mees jälle sulab. Ettevaatlik tasub muidugi alati olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 21:47; 02.12 21:49; 03.12 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kes siin imikust midagi rääkis??? Imikud magavad iseenesest mõistetavalt vanematega ühes toas, kuid kohe kindlasti ei tohiks nad magada samas voodis … mõeldes õnnetustele mis on juhtunud niimoodi!![/tsitaat]

Kahjuks surevad imikud hällisurma sagedamini oma voodis üksi olles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 21:47; 02.12 21:49; 03.12 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tunnebki ennast üleliigsena. Seda olen ma ammu lugenud, et need paarid, kus naine hakkab lapsega eraldi toas magama, lähevad enamasti ka lõpuks lahku. Mina pole kunagi selle peale tulnud, et mees teises toas eraldi magada võiks. Ka mitte selle pärast, et tema peab tööle minema j tahab magada. Mina tahan ka öösiti magada, sest päeval pean teisi asju tegema. Koos tegime, koos kannatame ka pahupooled ära, tuleb lihtsalt kuidagi ära jagada.
Nojah, aga see, et ta on närviline jne, ütleb, et vihkab sind, vat see oleks juba põhjus teises toas magamiseks… Ma läheksin sellisest lahku. Kui ikka vihkeb, siis tuleb lihtsalt edasi liikuda. Ja kui mees ütleb seda selleks, et sulle hsiget teha ja tähelepanu saada, siis on ta natuke jobu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”tuduriided\”?
Inimesed, saage ise ka ükskord täiskasvanuks.

Muudest asjadest –
1. paljudel naistel ei olegi päevade ajal seksiisu, on see teile üllatuseks? Kui isu ei ole, siis miks peaks seda teesklema. Aga seda, et on päevad, tuleks mehele muidugi öelda.
2. Kui inimesele külmas kodus elamine ei sobi, siis tuleb kodu korda teha, et oleks soe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu oma ütles ka, kui ma ta korra nii välja vihastasin. SUhe on meil keeruline juba ammu. Mis ma arvan, arvan et teil suhe sassis, mehel keegi teine silmapiiril.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See lause jäi kuidagi imelikult silma kriipima: \”Aga olen ikka valmis kui mees kaissu tuleb ,siis kätt ette ei pane ja teeme asja ikka ära.\”
Selle lausega sa reedad ju, et sinu jaoks on seks kui kohuse täitmine ja asi, mille peab kuidagi ära tegema, et mees rahul oleks. Aga mina ei usu, et mees oleks rahul sellise seksiga ja rahul ei ole ka sina ise.

Millal naised ükskord hakkavad aru saama, et seksima peab mõnuga ja iseenda vabast tahtest, mitte käsu peale, mehe soovile vastu tulles, kohusetäitest, teenet tehes ja millest iganes?
Minu peres käivad asjad nii, et ma seksin tõesti ainult siis, kui mul seksiks isu on, aga siis ikka nii, et mina tunnen mõnu ja mees saab suure naudingu. Mõlemad peavad ise tahtma ja ise nautima, mitte teisele teenet tegema. Kui isu ei ole, siis jääb seksimata ja mees saab ise endaga hakkama.
Kui sa seksid vastutahtmist, siis see vastumeelsus aina süveneb ja tegelikult ei saa te kumbki sellisest seksist midagi. Ok, mees saab oma paugu lahti, aga ilmselt pole see päris see, mida üks õige seks endast kujutama peaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 10:06; 03.12 20:21; 03.12 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mees tunneb end üleliigsena ning seda ka põhjusega.
Naise naiivne küsimus, et mis viga on, tekitaks igas mehes viha. Viga on täiesti olemas aga mitte mehes. Teie magamiskorraldus on vildakas, üks pereliige on tõrjutud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 10:47; 03.12 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah kõik on õige aga,kui mees on närvihaige ja on mind väga palju ka solvanud,siis kas sina tahaksid minna sellise mehe kaissu?
Mina leian,et mees peab selle ära teenima ja kui tema käitumine ei ole piisavalt pereksekne,siis on ta ka ise süüdi ja pirtsutamiseks ei tohiks põhjust olla. Vaid tuleks rääkida sellistest asjadest.
Ja mis puudutab lapsega koos magamist,siis on see iga inimese enda asi kuidas ja mismoodi ta seda sätib vastavalt võimalustele.Pean tööl käima just seetõttu,et pere hakkama saaks kuna mehel väga väike palk mida jagub vaid üüri maksmiseks toidurahaks ei jätku.
Lisasin ka enne,et magame loomulikult ka koos mehega.
[/tsitaat]

Mees peab ära teenima naisega koos magamise??
Kes ta sulle on? Koer, kes tuppa häda tehes magab karistuseks õues?

Mul on tunne, et sa ei austa oma meest ja põhjus on rahas.
Sa arvad, et ta peaks selle, et vähe teenib sulle kuidagi korvama oma hea käitumisega. Ning kui ta piisavalt hästi ei käitu, jääb ta ilma igasugustest privileegidest – nagu naisega koos magamine näiteks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 10:47; 03.12 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saa aru nendest naistest, kes lapse sündides mehe oma voodist ja isegi toast välja viskavad, et nemad saaksid lapsega voodis rahulikult kahekesi magada. Lapsel olgu ikka oma voodi. Jah, veidi tüütu ja ebamugav on öösel voodist välja ronida, et lapsele süüa anda, aga vahel tulebki teha ebameeldivaid asju.
Mina ei visanud meest meie voodist välja. Mees vajab samuti tähelepanu, täpselt samamoodi, nagu naised vajavad meeste tähelepanu. Õpi oma tähelepanu jagama lapse ja mehe vahel, muidu juhtubki nii nagu teemaalgatajal. Mees tunneb ennast tõrjutuna ning mingil hetkel lihtsalt ei soovi enam toakaaslase rollis olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 13:02; 03.12 13:06; 09.12 22:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted mees vihkab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.