Esileht Pereelu ja suhted mees vihkab

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: mees vihkab

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga olen ikka valmis kui mees kaissu tuleb ,siis kätt ette ei pane ja teeme asja ikka ära.
[/tsitaat]

Sellest lausest on hästi aru saada, et seksite siis, kui mees soovib. Aga sa ise? Miks sina initsatiivi üles ei näita? Mõni õhtu, kui laps magama jääb, roni ise mehe kaissu ja üllata teda. Mees tunnetab ka seda, et sa ise huvi üles ei näita tema vastu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 13:02; 03.12 13:06; 09.12 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat]\”tuduriided\”?
Inimesed, saage ise ka ükskord täiskasvanuks.

Muudest asjadest –
1. paljudel naistel ei olegi päevade ajal seksiisu, on see teile üllatuseks? Kui isu ei ole, siis miks peaks seda teesklema. Aga seda, et on päevad, tuleks mehele muidugi öelda.
2. Kui inimesele külmas kodus elamine ei sobi, siis tuleb kodu korda teha, et oleks soe. [/tsitaat]

Ei peagi teesklema keegi, aga võiks aru saada, et on inimesi, kel on seksuaalsed vajadused suured. Antud juhul jääb mulje, et naine üldse ei taha seksi. Sellest ka minu soovitus mitte pahandada armukese üle, kes on võetud pelgalt seksuaalse rahulduse jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 15:39; 03.12 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]rotsik kirjutas:[/small]

Ei peagi teesklema keegi, aga võiks aru saada, et on inimesi, kel on seksuaalsed vajadused suured. Antud juhul jääb mulje, et naine üldse ei taha seksi. Sellest ka minu soovitus mitte pahandada armukese üle, kes on võetud pelgalt seksuaalse rahulduse jaoks.[/tsitaat]No, kui alguses on seksi osas sobinud, siis tuleks ikka selgeks teha, miks ühel hetkel enam ei sobi, mitte lajatada jalaga uks lahti ja minna armukese juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 10:06; 03.12 20:21; 03.12 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See lause jäi kuidagi imelikult silma kriipima: \”Aga olen ikka valmis kui mees kaissu tuleb ,siis kätt ette ei pane ja teeme asja ikka ära.\”
Selle lausega sa reedad ju, et sinu jaoks on seks kui kohuse täitmine ja asi, mille peab kuidagi ära tegema, et mees rahul oleks. Aga mina ei usu, et mees oleks rahul sellise seksiga ja rahul ei ole ka sina ise.

Millal naised ükskord hakkavad aru saama, et seksima peab mõnuga ja iseenda vabast tahtest, mitte käsu peale, mehe soovile vastu tulles, kohusetäitest, teenet tehes ja millest iganes?
Minu peres käivad asjad nii, et ma seksin tõesti ainult siis, kui mul seksiks isu on, aga siis ikka nii, et mina tunnen mõnu ja mees saab suure naudingu. Mõlemad peavad ise tahtma ja ise nautima, mitte teisele teenet tegema. Kui isu ei ole, siis jääb seksimata ja mees saab ise endaga hakkama.
Kui sa seksid vastutahtmist, siis see vastumeelsus aina süveneb ja tegelikult ei saa te kumbki sellisest seksist midagi. Ok, mees saab oma paugu lahti, aga ilmselt pole see päris see, mida üks õige seks endast kujutama peaks.
[/tsitaat]

Et siis kui hormoonid madalseisus ja isu pole, üldse mitte seksima, kasvõi terve aasta järjest? Siis on mees õnnelikum või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.12 21:47; 02.12 21:49; 03.12 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei peagi teesklema keegi, aga võiks aru saada, et on inimesi, kel on seksuaalsed vajadused suured. Antud juhul jääb mulje, et naine üldse ei taha seksi. Sellest ka minu soovitus mitte pahandada armukese üle, kes on võetud pelgalt seksuaalse rahulduse jaoks.[/tsitaat]Mitte keegi ei pahandagi armukese üle – seda juhul, kui armukese võtmine on eelnevalt naisega kooskõlastatud, s.t. vähemalt sellest plaanist teda eelnevalt informeeritud.

Salaja võetud armukese üle on absoluutselt õigus pahandada igal juhul, sest tegu on olulise informatsiooni varjamisega (naise tevis ja elu on kaalul!) ning alati ka valetamisega, st usalduse kuritarvitamisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 21:25; 03.12 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See lause jäi kuidagi imelikult silma kriipima: \”Aga olen ikka valmis kui mees kaissu tuleb ,siis kätt ette ei pane ja teeme asja ikka ära.\”
Selle lausega sa reedad ju, et sinu jaoks on seks kui kohuse täitmine ja asi, mille peab kuidagi ära tegema, et mees rahul oleks. Aga mina ei usu, et mees oleks rahul sellise seksiga ja rahul ei ole ka sina ise.

Millal naised ükskord hakkavad aru saama, et seksima peab mõnuga ja iseenda vabast tahtest, mitte käsu peale, mehe soovile vastu tulles, kohusetäitest, teenet tehes ja millest iganes?
Minu peres käivad asjad nii, et ma seksin tõesti ainult siis, kui mul seksiks isu on, aga siis ikka nii, et mina tunnen mõnu ja mees saab suure naudingu. Mõlemad peavad ise tahtma ja ise nautima, mitte teisele teenet tegema. Kui isu ei ole, siis jääb seksimata ja mees saab ise endaga hakkama.
Kui sa seksid vastutahtmist, siis see vastumeelsus aina süveneb ja tegelikult ei saa te kumbki sellisest seksist midagi. Ok, mees saab oma paugu lahti, aga ilmselt pole see päris see, mida üks õige seks endast kujutama peaks.
[/tsitaat]See lause jäi kuidagi imelikult silma kriipima: \”Millal naised ükskord hakkavad aru saama, et seksima peab mõnuga ja iseenda vabast tahtest, mitte käsu peale, mehe soovile vastu tulles, kohusetäitest, teenet tehes ja millest iganes?\”

Väidan, et ei pea! Mitte midagi ei PEA! Kui naine tahab – ükskõik mis põhjusel – tegeleda halastusseksiga, tundmata ise sellest mõnu, siis on tal selleks täielik õigus!

Mingi Perekooli kägu ei tule küll dikteerima, kuidas ja mis asjaoludel keegi tohib või peab seksima. Sa oled ju hullem diktaator, kui arvad, et sinul on õigus määratleda teise pere/inimese seksuaalsuhteid. Selline keelaja-käskija, kes oma \”käsualuseid\” isegi ei tunne, on kordades hullem kui väsinud ja tujutult naiselt seksi nõudev mees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 21:25; 03.12 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
See lause jäi kuidagi imelikult silma kriipima: \”Millal naised ükskord hakkavad aru saama, et seksima peab mõnuga ja iseenda vabast tahtest, mitte käsu peale, mehe soovile vastu tulles, kohusetäitest, teenet tehes ja millest iganes?\”

Väidan, et ei pea! Mitte midagi ei PEA! Kui naine tahab – ükskõik mis põhjusel – tegeleda halastusseksiga, tundmata ise sellest mõnu, siis on tal selleks täielik õigus!

Mingi Perekooli kägu ei tule küll dikteerima, kuidas ja mis asjaoludel keegi tohib või peab seksima. Sa oled ju hullem diktaator, kui arvad, et sinul on õigus määratleda teise pere/inimese seksuaalsuhteid. Selline keelaja-käskija, kes oma \”käsualuseid\” isegi ei tunne, on kordades hullem kui väsinud ja tujutult naiselt seksi nõudev mees.[/tsitaat]Muidugi ei tule mingi perekooli kägu midagi dikteerima ega ütlema… Aga sel juhul on ka ilmselt üsna mõttetu perekooli püstitada küsimust a la aidake aru saada, mis meie suhtes küll ometi valesti on.
Seesama ongi valesti! Ilmselt veel palju muidki asju, aga kindlasti on see üks väga suur tegur.
No näidake mulle meest, kes on üdini rahul ja õnnelik, et naine temaga selle seksiasja kuidagimoodi ja vastutuleku mõttes ära ajab! Mõtle, naine ei panegi kätt ette!? Muidugi ei ole sellise elukorralduse juures mees rahul, naine nagunii.

Jah, jään oma sõnade juurde, et inimene peaks seksima siis, kui ta ISE seda tahab ning tunneb selle juures ka ise naudingut, mitte ei seksi vastumeelselt ja kellelegi teenet osutades. Selline seks ei paku mõnu mitte kummalegi osapoolele, ehkki mees ju saab ilmselt oma paugu lahti.
Halastusseksi võib teha ikka, aga sel juhul ei maksa sinna juurde loota, et suhe on hiiglama korras ja ideaalne. Parem seksi 5 halastusseksi asemel ainult 2 korda, aga seda mõnuga ja täie naudinguga, omal soovil ja tulemus on hoopis teine, mõlema jaoks.

Ega mees mingi põmmpea pole, et ei saa aru, kui naine vastumeelselt talle teenet osutab. Ja mõnda meest võib selline asi pahuraks teha küll. Mõni mees isegi tunneb, et tema ego on sellega riivatud, sest paljud mehed tunnevad ennast õnnestunud mehena just siis, kui suudavad naise mõnust vingerdama panna ja orgasmini viia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 10:06; 03.12 20:21; 03.12 22:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen naine, aga ehk on mul sama mure, mis sinu mehel. Minu mees ei ole eriliselt tihe seksija ja puudutamise-kallistamise vajadus puudub tal üldse. Mina nihkun vaikselt tema poole, puudutan ta kätt (et teada saada,kas tal üldse on tahtmist minu läheduse järele, peale sundida mulle seksi ei meeld), ta ei pane seda tähelegi, nohiseb, jääb magama, tõmbab käe ära, sest tal on palav, keerab selja (ise ta seda ei teadvustagi, keskendub telekale, kui küsin, et kas ma olen talle ebaatraktiivseks muutunud, siis imestab, et millest üldse selline küsimus). Ilmselt su mees püüdis ettevaatlikult titat üles ajamata sinu tähelepanu saada, et saada veidi ka ihulist kontakti ja seksi. Sa olekid oma titenduse kõrvalt võinud ju natuke ka mehe liigutusi-pilku tähele panna. Kui tita magab, saad ju pugeda korrakski teise tuppa oma mehe kõrvale. Mina olen titat magama pannes teise käega meest hellitanud, et ta vahepeal magama ei jääks ja et me hiljem koos ka omavahelist lähedust saaksime nautida. Väga ebameeldiv tunne on see, kui oled teisele tühi koht ja üldse mitte atraktiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi! Titat magama pannes ka meest hellitanud? Mida see tähendama peaks?
See on umbes sama, et toidad last rinnaga ning mees samal ajal põrutab tagant, et naine imetamise ajal magama ei jääks. Kui mehel seksi isu, küll ta siis jõuab ära oodata, millal tita magama jääb.

Teemaalgatajale nii palju, et ausalt öeldes mina ka mehele eriliselt hellust ei tahaks pakkuda, kui ta minuga inetult räägiks. Aga ammu teada tõde on see, et kui mehel on voodis kõik korras, on ka muud asjad paigas. Kui naisel on muud asjad paigas, on ka voodielu ok. Eks teil tuleb ikka maha istuda ja ootustest rääkida. Ning leida kompromisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimsed miks te ei räägi oma partneritega?
Just nimelt rääkige, mitte ärge süüdistage!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust siin teemas see imik tuli?

Teemaalgataja räägib töölkäimisest jne.
/Novembrikuu oli nii raske töökuu,et olen väga väsinud pikad tööpäevad,kodused koristamised jne/

Vaevalt see laps, kellega koos keskmises toas magatakse enam beebi on…

Teemaalgataja, uuu-kui vana laps ja mis toimub? Kus lapse voodi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 14:52; 05.12 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Muidugi ei tule mingi perekooli kägu midagi dikteerima ega ütlema… Aga sel juhul on ka ilmselt üsna mõttetu perekooli püstitada küsimust a la aidake aru saada, mis meie suhtes küll ometi valesti on.
Seesama ongi valesti! Ilmselt veel palju muidki asju, aga kindlasti on see üks väga suur tegur.
No näidake mulle meest, kes on üdini rahul ja õnnelik, et naine temaga selle seksiasja kuidagimoodi ja vastutuleku mõttes ära ajab! Mõtle, naine ei panegi kätt ette!? Muidugi ei ole sellise elukorralduse juures mees rahul, naine nagunii.

Jah, jään oma sõnade juurde, et inimene peaks seksima siis, kui ta ISE seda tahab ning tunneb selle juures ka ise naudingut, mitte ei seksi vastumeelselt ja kellelegi teenet osutades. Selline seks ei paku mõnu mitte kummalegi osapoolele, ehkki mees ju saab ilmselt oma paugu lahti.
Halastusseksi võib teha ikka, aga sel juhul ei maksa sinna juurde loota, et suhe on hiiglama korras ja ideaalne. Parem seksi 5 halastusseksi asemel ainult 2 korda, aga seda mõnuga ja täie naudinguga, omal soovil ja tulemus on hoopis teine, mõlema jaoks.

Ega mees mingi põmmpea pole, et ei saa aru, kui naine vastumeelselt talle teenet osutab. Ja mõnda meest võib selline asi pahuraks teha küll. Mõni mees isegi tunneb, et tema ego on sellega riivatud, sest paljud mehed tunnevad ennast õnnestunud mehena just siis, kui suudavad naise mõnust vingerdama panna ja orgasmini viia.[/tsitaat]

Mina kusjuures arvan, et vabalt võib seksida ka siis, kui endal kirest silme ees must pole ja tegelikult tahaks rohkem magada. Mina ise olen selline naine imiku kõrvalt. Ma muidugi ei nimeta seda teene osutamiseks, ei ütle, et kui väga tahad, siis olgu, ega jää seksi ajal magama.

Kõik mehed tunnevad ennast eriti mehea siis, kui suudavad naise mõnust vingerdama panna ja orgasmini viia, kuid täiskasvanud mees saab reeglina ka aru, et igas olukorras pole naine lihtsalt sellises vormis, kus mõnust vingerdada.

Inimesed peaksid omavahel rääkima. Meie näiteks räägime. Mees teab, et mind mõjutavad hormoonid selliselt, et mul imetamisperioodil ei olegi meeletult suurt tahtmist. Ega me sellepärast aastast pausi ei pea?

Aga kirjutama ajendas mind hoopis see, et täiskasvanud inimesed, kes on juba ka kellegi vanemad, peaksid teadma, et elus on palju pooltoone, et mitmeid asju tehaksegi kallite heaks isegi siis, kui ei viitsita, ja et kogu saasta kallitele näkku ei paisata.

Kas arvad, et lasteaia jõulukontsert kell 16 keset tööpäeva pakub emadele-isadele kunstilist elamust? Aga keskmine vanem läheb ikka kohale ja kui ta on vähegi normaalne, siis lapsele ei ütle näkku, et tulin su tüütut jura kuulama, kuigi eriti ei viitsinud.

Samamoodi võib mees mõelda, et naisel võiks olla suuremad rinnad, aga väiksem tagumik, aga kui ta on normaalne mees, kes naist armastab, siis ta saab aru, et mõnda asja ei öelda. Samamoodi ei ütle normaalses peres naine mehele, et kui väga tahad seksida, kannatan ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sina oled selline \”ema\”, kes paneb imiku üksinda teise tuppa, peaasi, et mehe seksiisu rahuldatud saaks? Mõttetu prostituut oled![/tsitaat]

Kanaema läks närvi, ouch. Sina oled siin see, kes küsib, miks su mees sind vihkab, mitte mina. Ja kui sa nii närviline oled, karjud kodus koguaeg, siis ma ei imesta, miks su mees sind ei talu. Maga lapsega siis edasi seal keskmises toas ja ära kiunu ka siin, et mees ütles seda ja mees ütles toda. Meid ei koti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 17:11; 08.12 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd nädalake möödas sellest, kuidas asjad on? kas ikka vihkab või tuli andeks paluma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.12 13:02; 03.12 13:06; 09.12 22:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Pereelu ja suhted mees vihkab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.