Esileht Pereelu ja suhted mees voodis möku

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: mees voodis möku

Postitas:

Leidsin mehe, kes sobib mulle peaaegu ideaalselt. Tema isikuomadused on lihtsalt suurepärased: lahke, õrn, samas mehelik ja igati hooliv ja toetav. Tööalaselt väga edukas, enesekindel, haritud. Olen temasse armunud. Samas ajab mind segadusse see, et voodis on ta igav…

Mulle meeldib seks ja meeldib spontaanselt teha seda, mis parasjagu pähe tuleb. Varasemates suhetes olid mul mehed alati need, kes domineerisid, kuid nüüd pean ise domineerima, sest vastasel juhul ei toimukski voodis midagi muud peale misjonäripoosi. Mina tahan keelekat ja teha mehele sama, kord seksida voodis, teinekord vannitoas või elutoa sohval, vahel koerapoosis või peegli ees mehel suhu võtta ise seda samal ajal vaadates, siis tahan , et ta oleks karm ja võtaks mind jõuga, hoiaks käsi kinni, paneks tagant jne…

Ta ise ei algata mitte midagi muud, kui ainult üks ja seesama: silitab natuke siit ja sealt ja suudleb, eemaldab mult riided ja lähebki nühkimine lahti. Kõik. Kui tahan midagi enamat ja erutavamat, pean ise pidevalt suunama, juhtima ja kamandama. Kusjuures talle tundub see meeldivat, sest ta on öelnud, et poleks osanud iialgi nii head seksi ette kujutadagi. Olen küsinud, millest ta unistab ja mida ta ISE tahaks minuga teha. Ta ei oska või ei julge vastata…

Olen veidi väsinud olemast seksis see domineeriv pool. Vahel tahaks lihtsalt tunda, et olen nõrgem pool ja lasta ennast korralikult läbi tõmmata, tunda ennast naisena. Samas muud midagi pole mehele ette heita. Muus osas on ta lihtsalt ülimalt hea.

Ei teagi miks siia kirjutasin. Võibolla keegi toob mind maa peale ja ütleb et igal mündil on kaks külge vms…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 25.04 14:59; 25.04 15:29; 25.04 15:40; 25.04 15:43; 25.04 15:57; 25.04 16:00; 25.04 16:08; 25.04 16:29; 25.04 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju tal on kogemust vähe. Ehk väike vein annab julgust juurde? Või läheb ajaga vabamaks?
Mu abikaasal ka oli kogemust vähe ehk siis tal oli ainult üks pikem suhe ja mõned üheöö suhted olnud enne mind. Alles nüüd, peale 2 aastast abielu on ta julgemaks ja domineerivamaks muutunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ju tal on kogemust vähe. Ehk väike vein annab julgust juurde? Või läheb ajaga vabamaks?
Mu abikaasal ka oli kogemust vähe ehk siis tal oli ainult üks pikem suhe ja mõned üheöö suhted olnud enne mind. Alles nüüd, peale 2 aastast abielu on ta julgemaks ja domineerivamaks muutunud.[/tsitaat]

Kogemust vähe? Hmm. Enne mind on tal olnud mitmeid lühisuhteid, üks 5-aastane kooselu ja peale seda 10-aastane abielu… Vanus 45a.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 25.04 14:59; 25.04 15:29; 25.04 15:40; 25.04 15:43; 25.04 15:57; 25.04 16:00; 25.04 16:08; 25.04 16:29; 25.04 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kogemust vähe? Hmm. Enne mind on tal olnud mitmeid lühisuhteid, üks 5-aastane kooselu ja peale seda 10-aastane abielu… Vanus 45a. [/tsitaat]
ju siis need eelmised naised on meritähte mänginud ainult ja ta ei teagi, et muudmoodi ka saab või lihtsalt ei julge. fantaasiavaene inimene.
ka on asi kasvatuses suuresti kinni. kui tema kodus oli seks tabu, siis on tema suhtumine ka selline, et tegemist on millegi häbiväärse ja keelatuga, aga nagu tahaks ka…
võimalik, et sulle on minu eks sattunud. kirjeldus on küll selline ja vanus ka, aga aastad, mis sa siia kirjutasid, ei klapi.

mul ol ika selline suhe natuke aega tagasi. mind tembeldati poolhulluks seetõttu, et olin aktiivne voodis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 15:35; 25.04 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

introvert?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 15:38; 27.04 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mul ol ika selline suhe natuke aega tagasi. mind tembeldati poolhulluks seetõttu, et olin aktiivne voodis.
[/tsitaat]

Poolhulluks mind veel õnneks tembeldatud pole. Vastupidi, mehele väga meeldib mu aktiivsus ja nõudlikkus voodis. Kui ma ise tahaksin ka veidi aktiivsemat meest, kes paneks mind tegema seda mida just TEMA ise tahab…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 25.04 14:59; 25.04 15:29; 25.04 15:40; 25.04 15:43; 25.04 15:57; 25.04 16:00; 25.04 16:08; 25.04 16:29; 25.04 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

45 aastasest misjonärist vaevalt nüüd enam seksijumalat saab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]introvert?[/tsitaat]

vist küll. ega ta seltskonnas väga ei hiilga, aga see pole ka mulle oluline, sest minuga on ta super hea ja täpselt selline, nagu vajan. mulle ei meeldigi mingid seltskonnalõvidest jutupaunikud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 25.04 14:59; 25.04 15:29; 25.04 15:40; 25.04 15:43; 25.04 15:57; 25.04 16:00; 25.04 16:08; 25.04 16:29; 25.04 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõike head paraku korraga ei saa. Kuigi siin kirjutatakse, kuidas neil on seksikad imekaunid, hästiteenivad, tähelepanelikud, truud ja jne jne mehed, siis mina inglite olemasolusse ei usu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 15:53; 25.04 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Vahel tahaks lihtsalt tunda, et olen nõrgem pool ja lasta ennast korralikult läbi tõmmata, tunda ennast naisena.

[/tsitaat]

huvitav arusaam naiselikkusest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kõike head paraku korraga ei saa. Kuigi siin kirjutatakse, kuidas neil on seksikad imekaunid, hästiteenivad, tähelepanelikud, truud ja jne jne mehed, siis mina inglite olemasolusse ei usu.[/tsitaat]
Sul võib õigus olla. Ilmselt on see tema nõrk külg ja minu tugev külg. Ja samas on ta mõnes muus asjas enamusest meestest oluliselt parem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 25.04 14:59; 25.04 15:29; 25.04 15:40; 25.04 15:43; 25.04 15:57; 25.04 16:00; 25.04 16:08; 25.04 16:29; 25.04 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

huvitav arusaam naiselikkusest[/tsitaat]
ei usu, et ma ainus naine maailmas olen, kellele meeldiks vahel alluda ja lasta mehel voodis võimutseda… ülierutav ju

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 25.04 14:59; 25.04 15:29; 25.04 15:40; 25.04 15:43; 25.04 15:57; 25.04 16:00; 25.04 16:08; 25.04 16:29; 25.04 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

… Ja samas on ta mõnes muus asjas enamusest meestest oluliselt parem. [/tsitaat]

See asjaolu teeks mind väga ettevaatlikuks. Minu elukogemus ütleb, et need, kes teistest alguses väga palju paremad tunduvad, osutuvad hiljem …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mullamaia kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See asjaolu teeks mind väga ettevaatlikuks. Minu elukogemus ütleb, et need, kes teistest alguses väga palju paremad tunduvad, osutuvad hiljem … [/tsitaat]

Kõik inimesed on teistest milleski paremad ja milleski jälle halvemad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 15:53; 25.04 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mullamaia kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See asjaolu teeks mind väga ettevaatlikuks. Minu elukogemus ütleb, et need, kes teistest alguses väga palju paremad tunduvad, osutuvad hiljem … [/tsitaat]
Kui alguses? Meil umbes 9-s kuu tutvust praegu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 25.04 14:59; 25.04 15:29; 25.04 15:40; 25.04 15:43; 25.04 15:57; 25.04 16:00; 25.04 16:08; 25.04 16:29; 25.04 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, mina arvan, et teemaalgatajal on enesega seoses mingid kompleksid, mida ta üritab voodis loomalikult seksides kompenseerida. Mees on ilmselgelt suhtematerjal, arvestades tema varasemat elulugu, aga naine ikka otsib temas vigu, sest on elus kõrvetada saanud ja tõrjub meest endast eemale kuna ei suuda uskuda, et selline mees just temasugust tahaks. Teemaalgataja jutt domineerivast mehest ajab ausalt öeldes südame pahaks, sest suhtes ei tohiks üks osapool domineerida teist, ja väide, et tugevalt voodis trukitud saada teeb temast tõelise naise, näitab, et teemaalgatajal on madal enesehinnang ja et ta näeb end väärtuslikuna vaid läbi seksi. Kirjeldus tema seksuaalsetest seiklustest voodis kõlas minu silma jaoks suisa perversselt.

Võin sulle öelda, teemaalgataja, et seni, kuni sa teistes vigu otsid, ei leia sa oma eluõnne ja voodis imetrikkide tegemine ei garanteeri püsivat õnnelikku suhet. Süüdistus, et mees on voodis mõku, on väga karm ent alaväärse inimese hinnang-inimesel on ka muid omadusi peale selle, mida ta voodis teha oskab! Kui konkreetne mees siiski huvi pakub, siis tasuks mokk maas hoida ja tema mehelikkust mitte võrrelda tema seksuaalse küljega. Kui sa seda ei suuda, siis otsi omale mõni domineerivam mees, selline nagu sa harjunud oled, aga arvesta sellega, et vanaduse veedad sa üksi oma nooruse seksiseiku meenutades ja siis ei pruugi sul enam sama lõbus olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 16:14; 25.04 16:34; 25.04 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, nagu igal alal, on ka seksis ühed andekamad kui teised. Nii on alati olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nojah, mina arvan, et teemaalgatajal on enesega seoses mingid kompleksid, mida ta üritab voodis loomalikult seksides kompenseerida. Mees on ilmselgelt suhtematerjal, arvestades tema varasemat elulugu, aga naine ikka otsib temas vigu, sest on elus kõrvetada saanud ja tõrjub meest endast eemale kuna ei suuda uskuda, et selline mees just temasugust tahaks. Teemaalgataja jutt domineerivast mehest ajab ausalt öeldes südame pahaks, sest suhtes ei tohiks üks osapool domineerida teist, ja väide, et tugevalt voodis trukitud saada teeb temast tõelise naise, näitab, et teemaalgatajal on madal enesehinnang ja et ta näeb end väärtuslikuna vaid läbi seksi. Kirjeldus tema seksuaalsetest seiklustest voodis kõlas minu silma jaoks suisa perversselt.

Võin sulle öelda, teemaalgataja, et seni, kuni sa teistes vigu otsid, ei leia sa oma eluõnne ja voodis imetrikkide tegemine ei garanteeri püsivat õnnelikku suhet. Süüdistus, et mees on voodis mõku, on väga karm ent alaväärse inimese hinnang-inimesel on ka muid omadusi peale selle, mida ta voodis teha oskab! Kui konkreetne mees siiski huvi pakub, siis tasuks mokk maas hoida ja tema mehelikkust mitte võrrelda tema seksuaalse küljega. Kui sa seda ei suuda, siis otsi omale mõni domineerivam mees, selline nagu sa harjunud oled, aga arvesta sellega, et vanaduse veedad sa üksi oma nooruse seksiseiku meenutades ja siis ei pruugi sul enam sama lõbus olla. [/tsitaat]
oi, milline moraalijünger… 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 25.04 14:59; 25.04 15:29; 25.04 15:40; 25.04 15:43; 25.04 15:57; 25.04 16:00; 25.04 16:08; 25.04 16:29; 25.04 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nojah, nagu igal alal, on ka seksis ühed andekamad kui teised. Nii on alati olnud.[/tsitaat]

Mõnel kohe on need hoorageenid kaasa antud sündides.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 16:14; 25.04 16:34; 25.04 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

oi, milline moraalijünger… :D[/tsitaat]

Pigem jünger kui peegli ees lutti võttev hoor.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 16:14; 25.04 16:34; 25.04 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Poolhulluks mind veel õnneks tembeldatud pole. Vastupidi, mehele väga meeldib mu aktiivsus ja nõudlikkus voodis. Kui ma ise tahaksin ka veidi aktiivsemat meest, kes paneks mind tegema seda mida just TEMA ise tahab… [/tsitaat]
mu eksile ka meeldis. lausa ootas, et mina oleksin aktiivsem. ja ootas ka just seda, et mina algataksin.
see, kes mind poolhulluks tembedlas oli keegi teine:):)
kusjuures mõlemad on 45. ma ise ka 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 15:35; 25.04 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Pigem jünger kui peegli ees lutti võttev hoor.[/tsitaat]
tore, kui sa endaga rahul oled. mina olen ka muide väga rahul endaga ja kavatsen ka edaspidi \”peegli ees lutti võttev hoor\” olla :)))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 25.04 14:59; 25.04 15:29; 25.04 15:40; 25.04 15:43; 25.04 15:57; 25.04 16:00; 25.04 16:08; 25.04 16:29; 25.04 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Leidsin mehe, kes sobib mulle peaaegu ideaalselt. Tema isikuomadused on lihtsalt suurepärased: lahke, õrn, samas mehelik ja igati hooliv ja toetav. Tööalaselt väga edukas, enesekindel, haritud. Olen temasse armunud. Samas ajab mind segadusse see, et voodis on ta igav…

Mulle meeldib seks ja meeldib spontaanselt teha seda, mis parasjagu pähe tuleb. Varasemates suhetes olid mul mehed alati need, kes domineerisid, kuid nüüd pean ise domineerima, sest vastasel juhul ei toimukski voodis midagi muud peale misjonäripoosi. Mina tahan keelekat ja teha mehele sama, kord seksida voodis, teinekord vannitoas või elutoa sohval, vahel koerapoosis või peegli ees mehel suhu võtta ise seda samal ajal vaadates, siis tahan , et ta oleks karm ja võtaks mind jõuga, hoiaks käsi kinni, paneks tagant jne…

Ta ise ei algata mitte midagi muud, kui ainult üks ja seesama: silitab natuke siit ja sealt ja suudleb, eemaldab mult riided ja lähebki nühkimine lahti. Kõik. Kui tahan midagi enamat ja erutavamat, pean ise pidevalt suunama, juhtima ja kamandama. Kusjuures talle tundub see meeldivat, sest ta on öelnud, et poleks osanud iialgi nii head seksi ette kujutadagi. Olen küsinud, millest ta unistab ja mida ta ISE tahaks minuga teha. Ta ei oska või ei julge vastata…

Olen veidi väsinud olemast seksis see domineeriv pool. Vahel tahaks lihtsalt tunda, et olen nõrgem pool ja lasta ennast korralikult läbi tõmmata, tunda ennast naisena. Samas muud midagi pole mehele ette heita. Muus osas on ta lihtsalt ülimalt hea.

Ei teagi miks siia kirjutasin. Võibolla keegi toob mind maa peale ja ütleb et igal mündil on kaks külge vms…

[/tsitaat]kopeeri siit enda jutust see mida sa tahad ja saada mehele meilile:). siit on lootust, et hakkab edaspidi edenema. minu eelmises kooselus oli ka nii ja mina ei teinud suurt midagi, et asi paraneks, sest tahan et mees oleks MEES. suhe läks lörri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 16:59; 26.04 08:34; 27.04 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meritähe mängimine pole mulle kunagi meeltmööda olnud. Sinu puhul peadki esialgu olema see dominant ja hea kui mees selle mänguga kaasa tuleb. Mina olen ka väike naispervert 🙂 kui nii võib öelda. Meeldib kõik see, mille sa oma kirjas juba ära mainisid ning ka hullemad tükid.
Abielu esimesel ööl väljusin pulmasviidi vannitoast meeste peenis ette kinnitatud traksidega ja suundusin meie hiigelsuure voodi juurfe (mees ootas voodis) ja laususin \”nüüd hakkame keppima\”….oleks te mu abikaasa nägu näinud. Ime et ta ummisjalu minema ei jooknud. Aga suuani koos – juba 25 aastat ja igusugu tükke on temaga tehtud. PS! mitta midagi ei toimu kummagi poole vastu tahtmist!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nojah, mina arvan, et teemaalgatajal on enesega seoses mingid kompleksid, mida ta üritab voodis loomalikult seksides kompenseerida. Mees on ilmselgelt suhtematerjal, arvestades tema varasemat elulugu, aga naine ikka otsib temas vigu, sest on elus kõrvetada saanud ja tõrjub meest endast eemale kuna ei suuda uskuda, et selline mees just temasugust tahaks. Teemaalgataja jutt domineerivast mehest ajab ausalt öeldes südame pahaks, sest suhtes ei tohiks üks osapool domineerida teist, ja väide, et tugevalt voodis trukitud saada teeb temast tõelise naise, näitab, et teemaalgatajal on madal enesehinnang ja et ta näeb end väärtuslikuna vaid läbi seksi. Kirjeldus tema seksuaalsetest seiklustest voodis kõlas minu silma jaoks suisa perversselt.

Võin sulle öelda, teemaalgataja, et seni, kuni sa teistes vigu otsid, ei leia sa oma eluõnne ja voodis imetrikkide tegemine ei garanteeri püsivat õnnelikku suhet. Süüdistus, et mees on voodis mõku, on väga karm ent alaväärse inimese hinnang-inimesel on ka muid omadusi peale selle, mida ta voodis teha oskab! Kui konkreetne mees siiski huvi pakub, siis tasuks mokk maas hoida ja tema mehelikkust mitte võrrelda tema seksuaalse küljega. Kui sa seda ei suuda, siis otsi omale mõni domineerivam mees, selline nagu sa harjunud oled, aga arvesta sellega, et vanaduse veedad sa üksi oma nooruse seksiseiku meenutades ja siis ei pruugi sul enam sama lõbus olla. [/tsitaat]

Täpselt! Minus tekitas teemapüstitus samu mõtteid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sellisega kokku ei saaks jääda – halb seks ei anna mingit lootust pikemaks suhteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas vahel paar laksu pidi piilumist saamine kütaks teemaalgataja veel eriti üles?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] vist küll. ega ta seltskonnas väga ei hiilga, aga see pole ka mulle oluline, sest minuga on ta super hea ja täpselt selline, nagu vajan. mulle ei meeldigi mingid seltskonnalõvidest jutupaunikud…[/tsitaat]

Tahad, et seltskonnas olgu vait aga voodis transformeerugu lõviks? Kui ta ei ole lõvi siis ta ikka ei ole lõvi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Pigem jünger kui peegli ees lutti võttev hoor.[/tsitaat]Inimeste seksuaalsed eelistused ja aktiivsus voodis on erinev. See, et kellelgi on sinust erinev seksuaalfantaasia või talle meeldivad voodis teistsugused poosid, ei tee temast ju hoora.

Mõnele naisele meeldib voodis ainult õrnus ja pehme kohtlemine, teine soovib midagi rajumat. Kumbki naine ei seksi ega tee midagi ju valesti. Küsimus on lihtsalt selles, kuidas endale vastav, sobiv partner leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis saaks, kui loeksite siit sellist teksti:

Leidsin naise, kes sobib mulle peaaegu ideaalselt. Tema isikuomadused on lihtsalt suurepärased: sõbralik, humoorikas, samas naiselikja igati hooliv ja toetav. Tööalaselt väga edukas, enesekindel, haritud. Olen temasse armunud. Samas ajab mind segadusse see, et voodis on ta igav…

Mulle meeldib seks ja meeldib spontaanselt teha seda, mis parasjagu pähe tuleb. Varasemates suhetes olid mul naised alati need, kelle soovidest lähtuda, kuid nüüd pean ise domineerima, sest vastasel juhul ei toimukski voodis midagi muud peale misjonäripoosi. Mina tahan suuseksi ja teha keelekat, kord seksida voodis, teinekord vannitoas või elutoa sohval, vahel koerapoosis või peegli ees naisele oraalseksi teha ise seda samal ajal vaadates, siis tahan , et ta oleks karm ja võtaks mind jõuga, hoiaks käsi kinni, istuks minu otsas jne…

Ta ise ei algata mitte midagi muud, kui ainult üks ja seesama: silitab natuke siit ja sealt ja suudleb, eemaldab mult riided ja lähebki nühkimine lahti. Kõik. Kui tahan midagi enamat ja erutavamat, pean ise pidevalt suunama, juhtima ja kamandama. Kusjuures talle tundub see meeldivat, sest ta on öelnud, et poleks osanud iialgi nii head seksi ette kujutadagi. Olen küsinud, millest ta unistab ja mida ta ISE tahaks minuga teha. Ta ei oska või ei julge vastata…

Olen veidi väsinud olemast seksis see domineeriv pool. Vahel tahaks lihtsalt tunda, et olen samaväärne ja lasta ka ennast meelitada, tunda ennast mehena. Samas muud midagi pole naisele ette heita. Muus osas on ta lihtsalt ülimalt hea.

Ei teagi miks siia kirjutasin. Võibolla keegi toob mind maa peale ja ütleb et igal mündil on kaks külge vms…

Mida arvate?
See on vist selle mündi kolmas külg?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted mees voodis möku

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.