Esileht Pereelu ja suhted mees voodis möku

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: mees voodis möku

Postitas:

Huvitav lugemine. Kirjutasin siin enne et olin pikas igavseksi kooselus. Ja ma t6simeeli arvasin et ei vajagi seksi. Teadsin et mul on hea mees ja mis sest seksist ikka. Muidugi, kui ta oleks mind osanud lihtsalt spontaanselt v6tta kasv6i vahelgi, oleksin olnud ka ise algataja ja poleks lasknud meie sekselu olematuks muutuda. Tema vajas ju ikka, oma kaks kolm kohustuslikku v6tet ja valmis. Mina seda ei nautinud ega tahtnud, tulin vahel harva vastu talle lihtsalt. 6nneks oli k6ik muu ka l6puks jama ja lahutasime. Uues kooselus on seksil oma eraldi koht kohe. Mees lihtsalt on just selline nagu minul vaja, et tahaksin nautida ja pakkuda maailma parimat seksi. Ma ei teadnud et olen selline. Ja muide, saab olla igas m6ttes hea mees. No pisivigu pole vaja arvestada, aga selle mehega on k6ik olulised kriteeriumid lihtsalt parimal viisil taidetud. Kaks sobivat said kokku. Jeerum kui hea, et ma ei pea enam m6tlema-missiis et ma elan orgasmideta, vahemalt ei t6mba mu mees ringi ja oskab vaaritada. Ja saab nii et seltskonnas pole l6vi ja voodis on. Kaks ehedat naidet-mina ja mu mees. Oleme seltskonnas pigem tagasihoidlikud m6lemad. Isegi tutvusime nii, et s6brad tegid alguse meile ise soodsaks. Oleme teineteise soovidele vastavalt loodud. Ja mis m6ttes, et kui hea seks meeldib siis oled l6dva v6i miski muu. Ammu teada ju et meeste unistus on et ta naine oleks aktiivne koogis ja voodis. vabandan et pole tapitahti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 16:59; 26.04 08:34; 27.04 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

paljud ilmselt ei mõista, et iga ühel on õigus ise määrata, kuidas ja mis poosis keppi teeb? Millal lõppeb arvamus, et üksnes tema moodi \”kitse koinimine\” ongi see ülim normaalsus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on see heake mees, kellega seks toimub heal juhul 2x kuus 6 min, sedagi suuresti minu initsiatiivil ja mulle lõpuks vastu tulles, nagu armuand tõesti. Ega eriti pakugi midagi. Lahkuminemas oleme ka olnud, aga ta ei taha miskipärast, isegi kui mul kõrvalsuhe oli. Me oleme vist liiga laisad, vanad ja mugavad, et kogu elu ja lastemajandust hakata ümber korraldama, nii nagu mina ei viitsi kohtus hakata lahutust nõudma. Muidu on hea mees eksole:D, aga seksi ei ole ega tule, orgasmikesed tekitan endale ise ja unistan aegajalt kuumast rajust seksist, mis üldjuhul jääbki unistamiseks. Nooremast peast kui vahel napsi võeti, siis sai mehest midagi lõvikutsika moodi kätte ja ega siis rohkem osanud tahtagi, aga nüüdseks on tema vajadused küll vist igaveseks hääbunud ja sobiva armukese leidmisel mina vist risti ette ei lööks, ma tunnen kuidas vajan seksi, lähen rahuldamatuna vastikuks kätte ära, närviliseks ja turtsakaks. Igatsen hellitusi ja mõnusat seksi niiväga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

huvitav arusaam naiselikkusest[/tsitaat]

No sa vist sobiks ideaalselt selle \”pimedas ja teki all\” õrnutsevale mehele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 15:38; 27.04 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
kopeeri siit enda jutust see mida sa tahad ja saada mehele meilile:). siit on lootust, et hakkab edaspidi edenema. minu eelmises kooselus oli ka nii ja mina ei teinud suurt midagi, et asi paraneks, sest tahan et mees oleks MEES. suhe läks lörri.[/tsitaat]

Muidugi, kui asjad pol enii, nagu tahad, siis LOOMULIKULT ära tee midagi, ainult oota!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Muidugi, kui asjad pol enii, nagu tahad, siis LOOMULIKULT ära tee midagi, ainult oota!
[/tsitaat]eks sai ka muud peale ootamise tehtud, aga üks hetk oli selge, et kui tahan seda või teist tunda, siis pean iga kord ütlema. kui ütlesin, siis tehti seda palutud asja kogu edaspidise aja kuni järgmise ütlemiseni. loovus puudus. kuule, niiei suju ükski seks nii nagu peaks. nii kadus mul tahtmine ära ja ei oodanud ma midagi enam. polnud midagi oodata ka. mina tahaksin olla võetav, tahan et mees lennutaks mind oma käte vahel nagu ise tahab…siis on mõeldav soovide avaldamine ja fantaasiatest vms rääkimine. ja siis on ka mehe soovid mulle tähtsad. oluline on ka õppida teineteist tundma ja ise aimama, mida teine soovib, samuti tulema üllatustega lagedale. nii naine kui mees. see pole mingi seks kui pead olema kogu elu dirigent ja teise huvides oma pead absull ei vaevata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.04 16:59; 26.04 08:34; 27.04 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
eks sai ka muud peale ootamise tehtud, aga üks hetk oli selge, et kui tahan seda või teist tunda, siis pean iga kord ütlema. kui ütlesin, siis tehti seda palutud asja kogu edaspidise aja kuni järgmise ütlemiseni. loovus puudus. kuule, niiei suju ükski seks nii nagu peaks. nii kadus mul tahtmine ära ja ei oodanud ma midagi enam. polnud midagi oodata ka. mina tahaksin olla võetav, tahan et mees lennutaks mind oma käte vahel nagu ise tahab…siis on mõeldav soovide avaldamine ja fantaasiatest vms rääkimine. ja siis on ka mehe soovid mulle tähtsad. oluline on ka õppida teineteist tundma ja ise aimama, mida teine soovib, samuti tulema üllatustega lagedale. nii naine kui mees. see pole mingi seks kui pead olema kogu elu dirigent ja teise huvides oma pead absull ei vaevata.[/tsitaat]
ei jää muud üle, kui köik see otse sellele mehele näkku õelda.
suhe enam katki minna ei saa, sest see on juba niikuinii finito. pole enam midagi kaotada, ainult võita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitavad reageeringud siin alguses. See naiste tõug pole vist veel kadunud, kes seksi ajaks öösärki ka seljast ära ei võta, sest see oleks juba ilmselge litsakuse märk 🙂

Teemaalgatajale: võibolla siiski üritada mehega rääkida? Aga mitte pahakspanevalt, vaid delikaatselt, õrnalt, alustades kiitusega ja liikudes edasi ettepanekutele… Mõni mees on kuidagi nii õpetatud-kasvatatud, et igasugune jõulisem lähenemine oleks naisele solvav. Mõni jälle elanud teadmises, et kolm minutit koos pesemisega on täiest normaalne ja naisel ei ole põhjust rahulolematu olla (ju siis on varasemad partnerid vapralt rahulolu teeselnud). Igasuguseid inimesi on. Minul oli kunagi partner, vanem mees, kes ALATI tõmbas peenise välja ning kuidagi pigistas selle otsa kokku, et sperma ei purskaks, ning kaapis vetsu või vannituppa spermat välja laskma. Ma üritasin küll teda veenda, et see on täiest asjatu kõige parema hetke rikkumine, ent mingist kummalisest kohast seksuaalhariduse saanuna uskus ta, et nii ja ainult nii on normaalne. Ainult kui eesmärk on laps hakkama panna, võib naise tuppe oma spermaga määrida. Oh appi… Meil asjast asja ei saanud, suur osa oli selles ka seksil. See spermateema veel, okei, ma olen üldiselt leplik veidruste suhtes… Aga ta sõna otseses mõttes suutis teha kolm kuni kümme tõuget, enne kui ära tuli. (Sellega võrreldes on teemaalgataja mees suht sekspomm vist :))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 17:14; 28.04 23:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öösärgikandjad miinustavad 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 17:14; 28.04 23:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Pereelu ja suhted mees voodis möku

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.