Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Pereelu ja suhted Meestele suhtes korvi andmine

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Meestele suhtes korvi andmine

Postitas:
Kägu

Mingit üldist statistikat pole mõtet jälgida. Olen ise noor inimene, kelle puhul arvatakse, et mingid tohutud nugised ollakse iga jumala päev. Ma arvan, et nii oli võib-olla esimesed kuud. Reaalsus on see, et tekib küllastumus ja lõpuks lihtsalt läheb seks nühkimiseks ära, sest kumbki ei suuda enam tulla, s.t orgasmiga lõpetada. Ja kui see pika venimise peale juhtub, siis rahuldustunne on ka suhteliselt olematu. Üle pole mõtet pingutada, pigem teha vähem ja kvaliteetsemalt.

whaaat? mida ma just lugesin? pärast paari kuud juba küllastumus, nühkimine ja suutmatus lõpetada?

ma saan kohe 50 ja suhe umbes 10 aastat vana….ei ole küllastumust, nühkimist ega ka suutmatust lõpetada.

Ma räägin igapäevasest seksist, 7 päeva nädalas. Mõni ju ütleb, et suhte alguses on lausa mitu korda päevas tavaline. Tegelikult tekib rahuldustundest küllastumus. Võib-olla mõni ebatavaliselt kõrge libiidoga inimene suudab sellise tempoga muudkui tulla ja tulla iga päev mitu korda.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma räägin igapäevasest seksist, 7 päeva nädalas. Mõni ju ütleb, et suhte alguses on lausa mitu korda päevas tavaline. Tegelikult tekib rahuldustundest küllastumus. Võib-olla mõni ebatavaliselt kõrge libiidoga inimene suudab sellise tempoga muudkui tulla ja tulla iga päev mitu korda.

No enne sa nii täpselt ei väljendunud. Aga kui sageli see sinu “vähem ja kvaliteetselt” siis oleks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütled mehele, et oled kiimas`?

Kui pole sinu päev, siis läheb pihku taguma?

Vaao! Vot pere!

Mind ei tsiteerinud, kuid mina rääkisin enne sõnast kiim. Jah, kui lähed b punkti juurde tagasi, siis seal on kirjas, et peres teatakse teist inimest juba nii hästi, et talle ei sõideta peale oma soovidega ei ühelt poolt ega sõida tema. Sina ju tead, millal sinu Vello on vässväss ja sinu Vello teab, millal sinul pole soovi. Punkt c on selleks, et kui tuleb ootamatuid olukordi ja tõesti selline olukord, et pole soovi, kuigi mees arvas, et on, nendes olukordades ajad ise asja ära või ajab mees, kui tal on soov. Miks inimesed kardavad öelda välja oma soove? Sõnavara ei peagi olema KIIM, pihku tagumine, vaid lihtsalt ütled mehele, et ma tahan sind täna. Ja kui näed, et ei tule kaasa, lähed ise ajad asja ära.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks inimesed kardavad öelda välja oma soove? Sõnavara ei peagi olema KIIM, pihku tagumine, vaid lihtsalt ütled mehele, et ma tahan sind täna. Ja kui näed, et ei tule kaasa, lähed ise ajad asja ära.

Ma usun, et asi oli ikka just sõnas KIIM 🙂 Inimesed ei karda väljendada oma soove, aga selline sõnavara koos Vellode ja ninnunännuvässvässidega ei istu. Aga selge, saime su pointist aru

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma usun, et asi oli ikka just sõnas KIIM Inimesed ei karda väljendada oma soove, aga selline sõnavara koos Vellode ja ninnunännuvässvässidega ei istu. Aga selge, saime su pointist aru

Mina vastasin teemale, paraku ju kardavad või ei oska. Kui tekib selline olukord, siis suhe on mäda. See oli point. Mees ei tea, et naine on nüüd väsinud näiteks. Ei märkagi seda aastate jooksul. Naine ei tea, et mehele on vaja seksi enamasti jne. Baasasjad.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Meestele suhtes korvi andmine