Esileht Pereelu ja suhted mehe arvates olen ma “haige”

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: mehe arvates olen ma “haige”

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kindlasti sa ei ole haige. Ja sry aga kõik, kes üritavad vastupidist väita pole ehk sarnases situatsioonis olnud või on ükskõiksed oma teise poole suhtes.
Olen ise seda läbi elanud ja olin ka alguses väga nõus, et mees eksiga kokku saab, olin enesekindel. Asi läks isegi nii kaugele, et kõik me 3 käisime ka paaril üritusel kos. Naine (eks) oli sõbralik, isegi vb liiga. Ühel hetkel aga tundsin, et päris ok see ikkagi ei ole. Seda läbimist sai liiga palju, kuni selleni, et naine isegi helistas õhtul mu mehele, et kle äkki viitsid mulle tööle järgi tulla. Ei läinudki kaua kui jälile sain, et minu mees temaga seksuhtes oli.
Seega kui küsid mida edasi teha, siis selget vastust ei ole. Hetkel olen suhtes uue mehega, suvel abiellume ja kohe päris kindlasti ei oleks päri kui tal tekiks soov oma eksiga kohtuda, see oleks ilmselge austuse puudumine minu vastu.[/tsitaat]
sorry, aga see suhe pole väärt hoidmist mis nii kergelt koost laguneb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.05 21:42; 16.05 23:41; 18.05 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina olen tähele pannud, et mehed näevad asju vaid enda mätta otsast ja kui piltlikult selgeks teha, et tema naine läheb eksiga välja, siis paneb see mõtlema küll. Tõenäoliselt see enamusele meestele ei meeldiks, et naine oma eksiga välja läheb. Ehk siis mõistab, et ka naine tunneb nii.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 17:27; 18.05 19:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted mehe arvates olen ma “haige”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.