Esileht Hobinurk Mehe kass on minu juures õnnetu

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Mehe kass on minu juures õnnetu

Postitas:

Tegemist vana, 8a, tõukassiga. Teist korda minu juures, esimest korda jäi ööseks. Öö veetis nurgas, mis ei olnud ei, pehme ei soe. Pisarad silmas, söömas ei Kai, oma pissilas ka mitte. Ilmselt hoiab kinni. Eile õhtul uudistas ringi küll ja pikutas tegelikult
Erinevates kohtades, aga päris magama ei jäänud. Enne seda on ta kodust väljas käinud üksikud korrad. Kas ta üldse harjub? Kaua teil läks? Kuidas tema olemist kodusemaks teha, ei ole eriline kassifänn, aga Kiisust täitsa kahju kohe. Tahaks tema enesetunnet parandada. Tänud, kes oskavad aidata.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kassid ongi sellised, et uues kohas võõrastavad ja kardavad, eriti veel siis kui nad on olnud terve elu paiksed ühes kohas.

Ma endale kassi võtsin, siis ta esimesed kaks päeva veetis kapis. Kolmandal päeval hakkas ringi liikuma.

Pane talle vesi ja söök kuskile selle koha lähedale, mille ta on endale magamiseks valinud. Hiljem, kui ta on kohaga ära harjunud, siis saab juba teise kohta üle viia.

Pissikauss nihuta ka kuskile sellisesse kohta, kuhu ta saab oma nurgast kergemini ligi, nii et ei pea näiteks üle terve toa kuskile kõndima. See nurk on tema arvates turvaline koht, las ta rahulikult redutab seal, kuni tunneb, et nüüd võiks uudistada. Oluline on see, et ära teda seal torgi. Võid talle panna täiesti tavalise tühja pappkasti, kassidele meeldivad pappkastid, mu oma on pappkastidest täiesti pöördes. alati ronib sinna sisse ja püüab end seal magama sättida.

P.S. kassid on ööloomad, sa ei peagi seda eeldama, et ta õhtul magama jääb. ootab, et sina magaksid, siis liigub ringi.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kassidel võtab harjumine aega. Kui ma kolisin, siis uues kodus passis kass esimesed paar päeva ühes toas voodi all. Panin talle toidu- ja veekausi ning liivakasti lähedusse. Öösel ta ikka sõi ja käis kastis ka, hommikul oli näha, et on söödud ja häda tehtud. Anna talle aega harjuda 🙂

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pisarad silmas, söömas ei Kai

Proovi kassile terapeut leida, et teda igakülgselt aidata. Massaaž, käitumisteraapia, draamagrupp või mõni muu professionaalset abi pakkuv rühm. Midagi pead kiiremas korras ette võtma, muidu see suhe sul kassiomanikuga püsima ei jää. Oleda sa näiteks kassiga rahulikult rääkida püüdnud, selgitanud, et hoolimata sinu olemasolust on tema alati mehe jaoks esikohal. Naised tulevad ja lähevad, kassid jäävad.

+13
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Massaaž, käitumisteraapia, draamagrupp või mõni muu professionaalset abi pakkuv rühm.

Ja kivikesed! Sa unustasid kivikesed!

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pisarad silmas, söömas ei Kai

Proovi kassile terapeut leida, et teda igakülgselt aidata. Massaaž, käitumisteraapia, draamagrupp või mõni muu professionaalset abi pakkuv rühm. Midagi pead kiiremas korras ette võtma, muidu see suhe sul kassiomanikuga püsima ei jää. Oleda sa näiteks kassiga rahulikult rääkida püüdnud, selgitanud, et hoolimata sinu olemasolust on tema alati mehe jaoks esikohal. Naised tulevad ja lähevad, kassid jäävad.

Otsi ise endale terapeut, tõesti. Tegemist on KASSIGA!

+1
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 12:16; 28.01 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vii kass psühholoogi juurde. sotsialiseeri teda.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljudel aitab Feliway, müüakse nt PetCitys. Oota paar päeva, kui nt järgneva kolme-nelja päevaga midagi ei muutu, siis proovi ära.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MIks kass sinu juures ööbib? Kas mees võtab ta kaasa, kui külla tuleb? Kass saab suurepäraselt üksi hakkama. Meil üks pere liige, kes maale tassib nädalavahetuseks kassi kaasa ja siis kõik peavad koguaeg ka suvel jälgima, et jumala eest uks lahti ei unuks ja kass kellegi jalgevahelt õue saaks, kuigi kassile piisab täiesti toidu ja vee ettejätmisest.

Kui mees on kuskil lähetuses, ka siis on targem ,kui kas käid lihtsal tkassile toitu ja vett ettepanemas, liivakasti puhastamas (kasutame seda varianti siis, kui reisil oleme) või siis, kui mees ikka muretseb, et kass üksik, ööbidki seal, mitte ei väntsuta kassi edasi-tagasi.

Erinevalt koerast on kass väga koduga seotud, isegi kui peremees on kaasas, ei meeldi talle võõras koht.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi ise endale terapeut, tõesti. Tegemist on KASSIGA!

Masendavad inimesed on need, kel huumorimeel puudu.

+15
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi ise endale terapeut, tõesti. Tegemist on KASSIGA!

Masendavad inimesed on need, kel huumorimeel puudu.

Tead, selliseid kassiga teraapias, massaažis ja jumal teab kus veel käijaid on väga palju nähtud, nii, et ma ei imesta üldse mitte millegi üle.

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 12:16; 28.01 17:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi ise endale terapeut, tõesti. Tegemist on KASSIGA!

Masendavad inimesed on need, kel huumorimeel puudu.

Tead, selliseid kassiga teraapias, massaažis ja jumal teab kus veel käijaid on väga palju nähtud, nii, et ma ei imesta üldse mitte millegi üle.

Aga miks peaks keegi imestama, kui keegi käib kassiga massaažis või teraapias? Minu arvates on see normaalne, kui oma kassist hoolid ja ei võta teda kui diivanikaunistust või hiirepüüdjat.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõne huumorimeel on natukene rohkem arenenud.

Ju see rohkem arenenud huumorisoon on siis umbe läinud. 😀

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naabrite kass tuli vanasse koju tagasi, kui naabrid ära kolisid. 3x käisid kassil järgi, aga ikka tuli tagasi ja naabrinaine võttiski endale.
Meil käivad kassid maal kaasas – siis saavad õues olla (linnas on toas), aga nad on harjunud pojast peale maal käima. Samas, kui reisile läheme – käib õde neid meil söötmas-jootmas ja vahetab liivakasti sisu.
Seega kass ja veel vana kass uut kohta omaks ei pruugi võtta, lihtsam on tema kodus käia teda hooldamas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kassina oleks ma täiega solvunud, kui mind 8-aastaselt vanaks peetaks. Tegemist on täiskasvanud, aga mitte vana, kassiga.

Tal on ilmselt stress, kui tal pisarad suisa silmas on, siis on kusagil midagi umbes ka veel, sel juhul oleks hea teda loomaarstile näidata. Kass PEAB iga päev sööma-jooma ja pissil käima, kui pole 24 tundi söönud, pissil käinud, siis on tegemist erakorralise olukorraga ja KOHE arstile.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin sama öelda, et 8-aastane kass pole vana.

Kas kass on ajutiselt sinu pool või harjutategi, et kokku kolida või lihtsalt hoiad kassi, kuni mees kuskil ära?

Kassid harjuvad uue kohaga ära küll, aga see võibki neil kaua aega võtta. Pisarates kassi ma näinud pole, aga ettevaatlikud, pahurad ja stressis on nad uues kohas enamasti küll. Hea, kui kassil oleks turvaline koht, kust kurja maailma retki teha, tutvuda uute lõhnadega, avastada parimad põgenemisteed jne, eks pead ise kannatlik olema. Söök-vets võiks esialgu olla kuskil kassi läheduses ja hästi sageli liiva vahetada, must liivakast ja liiga tugev lõhn ajab ka kasse närvi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui uue kassipoja võtsime, siis puges alguses peitu kogu aeg. Kapi taha, diivani alla, kapi otsa ja mujale kuhu mahtus ja kust teda kätte ei saanud. Paar-kolm päeva oli selline, me ei seganudki teda nendel päevadel, lasime tal olla. Aga siis vist tüdines ära ja hakkas äkitselt hoopis ringi luusima, tuli meid ettevaatlikult nuusutama ja ei läinudki enam kaua kui ennast mõnusalt hakkas tundma. Harjub ikka ära.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Hobinurk Mehe kass on minu juures õnnetu